Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644560 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4125 -: Ноември 12, 2016, 06:13:35 pm »
Скорпи въпроса не ми харесва затова ще задам друг.
Каква е вероятноста да си смениш работата до края на г.
Ц.асо жезли
Рицар пентакли,10чаши,6меча
Заради 6меча може би няма да я смениш,не зависимо че я дават като отпътуване ,заминаване ,но мисля че е по скоро на емоционално ниво ще се затвориш.Що имам чувство че ще ти се случи нещо полужително в тази на която си в момента.
Успех :-*

На този етап се отказах от идеята за напускането.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4126 -: Ноември 12, 2016, 07:20:28 pm »
Операцията на баща ми я отложиха за 21 ноември. Засега го отпратиха да си дойде вкъщи, за да не им се налага да го хранят там до дните до 20-и.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4127 -: Ноември 13, 2016, 08:02:37 pm »
За новия президент: г. 5п/ асо жезли - 6п - 6м



Честит ни нов президент!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4128 -: Ноември 13, 2016, 10:10:10 pm »
А какво беше тълкуването по въпроса за избора на президент?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4129 -: Ноември 19, 2016, 07:01:27 pm »
Не, все още е безработна, но и продължава да търси.

До края на този месец ще започва в банка.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4130 -: Ноември 21, 2016, 02:14:29 pm »
Весо, изтеглих карти на въпрос как ще се развие ситуацията с баща ти в здравословен план.


Шестица мечове                Императорът                   Светът



Има ли жена лекар около вас, която да е взела присърце ситуацията?

По мое мнение ще трябва нещо ново и различно да направите. Може би ще има някаква намеса с мечове/хирургична. Заради 6 меча си мисля това.
Интересното е, че Император символизира бащата, мъжката фигура с авторитет. Та картите показват важни решения за него. Лечението ще е успешно, ако сам положи усилия. Не е само до късмет, но и до някакво решение, усилия, сам да постигне нещо.
Последната карта малко ме озадачава... означава край, завършек. Но и успех. Явно ще успеете да се справите с този проблем, ще затворите тази страница.
Според мен ще имате успех в лечението, каквото и да е то.

Последната карта е Четворка пентакли. Тази карта говори за стабилизиране. Когато си имал някакво постижение и се стремиш да запазиш това положение. Може да се откаже от някои неща, но ще е в името на стабилизирането в здравословен план.

Според мен ако има нужда от оперативна намеса, може някоя жена да помогне.
Emma, ракът се оказа в по-напреднал стадий, не разбрах обаче защо не са му направили днес операцията. И докторът е мъж, а не жена. Каза ли, че ще го местят в онко диспансера, щели да му правят лъчетерапия, а там, както съм чувал, условията не са особено добри.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4131 -: Декември 14, 2016, 06:16:39 pm »
Виви, не изтеглих много хубави карти.

             Магьосникът                     Осмица пентакли                         Деветка мечове



Сигурно ще се опитате да направите нещо заедно, нещо към по-добро. Да е като нова страница между вас. Но е твърде вероятно да има неискреност, нещо бутафорно в цялата история.
Все пак ще положите усилия, нещо финансово да не ви задържа заедно?
С Деветка мечове като последна карта - предстоят трудни дни. С чувство за тъга, безсилие и безпътност. Сякаш няма да знаеш накъде да поемеш. Но нека страховете ти не са преекспонирани.

Последната карта в колодата е Петица мечове - явно е назрял скандал. И сте си позволили по-лоши думички. Някой е искал с цената на всичко да бъде чут. Не преминавайте границата в общуването.

Желая ти успех. Не се страхувах, можеш да се справиш. Има усещане за агония в тези отношения... Сякаш влагаш прекалено много старание. А въпреки това усещаш тъга и ти е самотно.

 :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4132 -: Декември 14, 2016, 07:05:40 pm »
според мен има шанс. но трябва наистина да се опитате да работите за отношенията си и да не си вменявате вина един на друг.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4133 -: Декември 14, 2016, 08:44:46 pm »
Виви, понякога един брак или връзка в криза може да се оправи, да се намери компромисно решение. Но има ситуации, в които отношенията са се изчерпали и всеки от партньорите трябва да продължи напред, сам. Зависи какъв е проблемът при вас, каква е дълбочината му. Има и ситуации, в които е трудно да простиш, а понякога и няма смисъл безкрайно да се прощава и да се търпи агонията. Но ако смяташ, че още има смисъл да сте заедно, продължавай да се бориш.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4134 -: Декември 14, 2016, 08:56:09 pm »
А на какво мнение е партньорът, той има ли готовност да продължи с теб? Защото ако няма насрещно намерение, нали се сещаш, че усилията стават едностранчиви и самоцелни?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4135 -: Декември 14, 2016, 11:21:25 pm »
Виви, Магьосникът в таро означава, че човек сам разполага със съдбата си. Пред себе си имаш инструментите, всичко необходимо, за да случиш магията. И от теб зависи как ще случиш живота си, как ще го подредиш.
По въпроса ти тази карта по-скоро звучи като - всичко е във ваши ръце, може да започнете от самото начало, защото това е първата карта в таро. И какво ще развивате, как ще използвате уменията си, как ще използвате наличните ресурси - това е ваш избор.

Под номер 8 в големите аркани се намира Силата. това е картата, която говори за справяне с трудностите. А пентаклите са свързани със земната стихия. Или да използваш силата си за справяне с трудни ситуации и да търсиш заземеност, стабилност, здравина.

Под номер 9 в големите аркани се намира Отшелникът. Тази карта изисква самоизолация. Но тя е необходима, за да намериш светлината в себе си, да откриеш собствената истина. Има едно отдръпване от живота и поглед навътре, за да достигнеш своята мъдрост.
Мечовете съответстват на въздуха като стихия - идеи, мисли, комуникация.
9 меча показват, че това обръщане погледа навътре, може да донесе прекалено много идеи, мисли. Които да направят да изглеждат проблемите по-големи и неразрешими. От което идва и страх, безпътност, несигурност.

Та в този смисъл - имате своите възможности за достигане на баланс и заземеност, малко повече стабилност. Но явно и на двамата е необходимо време за самоанализ и откриване на смисъла, на истината, на пътеводната светлина.

Под номер 5 в големите аркани се намира Висшият жрец. Тази карта означава знание, учение. Но и завръщане към традициите. Овладяване на хаоса. За мечовете вече казахме, че са свързани с идеята и комуникацията. Та тук има малко по-негативно значение. Защото всеки се опитва да знае повече и да налага знанието си, понякога с малко по-режещ тон.
Това е трудното на картата - липсата на умереност в общуването.

Явно имате нужда от своето преосмисляне. Но пред вас има ресурси, които да спомогнат за съюза ви.

Картите таро не могат да вземат решение вместо теб. Те могат да ти покажат различна гледна точка на ситуацията, ако си преднамерена и ти липсва обективност. Но решението е само твое. Успех. И потърси също своята истина коя е.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4136 -: Декември 14, 2016, 11:36:24 pm »
В горните мнения си задала въпрос кога ще се почувстваш по-добре.
Може би късна пролет - май/юни. Аз казвам 9 юни.  :012: :08:
Ще ми е интересно, ако има някакви по-забележими транзити за тази дата.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4137 -: Декември 25, 2016, 11:05:17 am »
Какво вещае сънят ми? 7ж - 6п - смъртта
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4138 -: Януари 09, 2017, 11:33:33 am »
В горните мнения си задала въпрос кога ще се почувстваш по-добре.
Може би късна пролет - май/юни. Аз казвам 9 юни.  :012: :08:
Ще ми е интересно, ако има някакви по-забележими транзити за тази дата.

Аз не следя темата и случайно попаднах тук, но ... може пък и да не е случайно. На 9 юни приключва ретроградието на Юпитер, а има и пълнолуние :)
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4139 -: Януари 09, 2017, 11:47:27 am »
Да, Алена. Знам, че има тогава лунация. Но не избрах датата заради лунацията. А заради 9-ката в подредбата. Мечовете са въздушната стихия. 9-ките са свързани с подвижните знаци. И подвижен въздух - Близнаци. 9 избрах заради самата карта. Тогава погледнах и как са се наредили планетките. Видя ми се много интересно това съвпадние. И реших, че явно лунацията или Юпитера са й важни в хороскопа и заради това картите са се наредили по този начин.
Няма случайни неща в Таро. Има само добро превеждане на посланията им. Или лошо. Времето ще покаже това кой вид е.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.