Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644774 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4245 -: Април 09, 2017, 04:35:05 pm »
Толкова се усъмних в истинността на виждането си, че изтеглих пета карта, специално с такъв въпрос.

Мисля, че картите дават вярна информация за ситуацията, но не дават ясна информация за бъдещето в средносрочен план. Ако съчетаем тези карти и картите от Романтика, за мен отговорът е, че трябва да оставим времето да направи това, за което ние нямаме сили. Ситуацията е доста необичайна според моите възгледи. Не мога да взема решение как да постъпя.
« Последна редакция: Април 09, 2017, 04:37:27 pm от Bobolina »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4246 -: Април 09, 2017, 05:10:33 pm »
Мисля, че картите дават вярна информация за ситуацията, но не дават ясна информация за бъдещето в средносрочен план.

И аз съм го забелязала. А често и с хорарните въпроси се получава така.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4247 -: Април 09, 2017, 05:17:17 pm »
Ехее, колко вида колоди има, май са над сто  :-\  Опулих се, това ако си колекционер ,трябва бая да инвестираш  :012: Има циганско ,вампирско.. какво ли не.. нося едно Слънце от таро Лунна градина, но не ми харесаха толкова много другите в колодата като това  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4248 -: Април 11, 2017, 12:14:40 am »
Мисля, че картите дават вярна информация за ситуацията, но не дават ясна информация за бъдещето в средносрочен план.

Вчера и днес се сблъсках с две такива проявления.
Направих две подредби в състояние на лек афект /емоционално/ и дадоха много негативно описание на ситуацията като бъдещо развитие. А всъщност това беше моментното ми състояние, опасенията ми, съмненията. И сега се чудя аз ли съм повлияла енергийно върху картите или наистина не дават информация за бъдещо развитие?  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4249 -: Април 11, 2017, 12:29:24 am »
Мисля си, че са ти дали моментната ситуация. Често картите като че показват това, което трябва да знаем, а не това, което искаме да знаем. Много успешно си показват и бъдещето, но когато решат, че така трябва. В една много розова ситуация като започна да ми излиза Кулата отново и отново, реших, че са се побъркали и не става нищо от гледане с тези карти. Обаче само 2 дена по-късно точно Кулата се прояви, целият свят се срина върху мен.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4250 -: Април 11, 2017, 01:13:51 am »
В такива моменти аз тегля дистанционно карта тук - http://sha-tarrot.blogspot.bg/ - (винаги ми е излизала точна карта), колкото за ориентир или ако има възможност моля друг човек да ми изтегли карти. Когато отмине силната емоция понякога си тегля сама. И винаги задавам въпроса в 3 лице, а не, че е за мен.
« Последна редакция: Април 11, 2017, 01:16:29 am от romantica »

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4251 -: Април 14, 2017, 10:15:43 pm »
Имах среща с една необикновена жена. Лечителка.

Лекува с енергия и картини.Прави мехлеми и масла. Няма тарифа за посещенията. Маслото и мехлема ,които ми даде не ги платих. Доста хора казаха , че е отличен диагностик.

Докато бях при нея минаха 50 човека. Не прави тайни сеанси ,а общи.  Имаше всякакви хора.

Та имам въпрос ..Ще ми помогне ли Нели ? Ще имам ли полза от сеансите и мехлемите ?

Да допълня , че аз самата откакто ги ползвам  няколко дни съм по-добре?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4252 -: Април 14, 2017, 10:44:50 pm »
Месалина, повечето хора, май така е прието ,като канон, не гледат по големи Християнски празници. Но може пък някой езичник ,безбожник да ти отговори. Примерно аз -защото не обичам ограниченията на суеверието :012:  Също може и да съм била пра норвежец, щото пия големи, без да се напия  :-X Значи ще видим 3 руни и 3  :-3 таро И аз съм скована от болки, дано не изразят нещо чупливо по мен. значи- тегля, но друг езичник, ще трябва да удари рамо в тълкуването .Айде отивам да ги търся, до след малко  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4253 -: Април 14, 2017, 10:50:41 pm »
Но може пък някой езичник ,безбожник да ти отговори.

Тя на това разчита  ;D :29:

Я някой будист, я шиваист... :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4254 -: Април 14, 2017, 11:05:58 pm »
Права си Ребека. :08:

Спонтанно зададен въпрос. Отговора ,когато трябва да го получа ще доде. :72:

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4255 -: Април 14, 2017, 11:10:22 pm »
Тя на това разчита  ;D :29:

Я някой будист, я шиваист... :57:

Ми то след бабите ,след кака Филка , след толкова много педали  :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4256 -: Април 14, 2017, 11:26:02 pm »
При толкова шарени оракули ли си ходила?  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4257 -: Април 14, 2017, 11:27:49 pm »
Явно трябва някой дзен будист да дойде, щото картите, които дръпнах не са много нормални. При тарото 3 големи аркана -Страшният съд Силата и Кулата. Предлагам да не им се обръща внимание ,може да ги е яд на мен ;D  Иначе някаква мисъл за събития породени, поради карма-независимо от действията ни, може да са изразени от транзит в четвърти дом ,но са били насрочени за решение преди настоящето раждане. Ще се придобие сила от перспективата на вечния безсмъртен дух едва, ако се обърне гледната точка наложена от корените- 4 дом в настоящата инкарнация. Тогава встъпваш във владение на силата, след скок от измамния рай, скок в невидимото -тъмното .Но то не е тъмно-осветено е от мълния  :012: Нищо общо с лечителката и мехлемите :17:   Първата карта, която погледнах преди да тегля бе по-красноречива 4 меча  обърната, която ако приемем за показателна, говори за кpатка необходимост от почивка+усамотение за лечението,  след което ще се оправиш .Руните са  Вуньо, Отала-обърната и Дагаз -последна. Всичко ще бъде ок, но отала отново кармични проблеми или обърнат рай , наследени проблеми, закостенели възгледи, след което  обръщане на гл точка ,ще дойде благодатта на силата, на безсмъртния дух-Дагаз напомня осмица или символа на безкрайността над главата на жената в Силата. Имаш ли сериозни транзити към или в 4дом примерно  :012: О :012:тново по темата-първата карта погледната инстинктивно от мен е ИСА-говори за времено ограничаване замръзяване на активността -повече ин, повече релакс за възстановяване на силата. Мисля, че тази Нели ще бъде само изразител на подновените енергии в теб -когато ти победиш в твоята вътрешна битка, ще последва физическо изцеление-може да е Нели може друг но вътрешната работа трябва да я свършиш ти  :012: Яяя, колко е лесно да разтягаш локуми и нищо да не казваш, а човека да си тръгне по-объркан от преди да е питал  :D Айде професионалистките тарористките идвайте да стреляте  :D

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4258 -: Април 14, 2017, 11:34:28 pm »
При толкова шарени оракули ли си ходила?  :012:

Не , не са много. :012: Ама да ти кажа за нищо не стават.

Тези са поповете дето ги изловиха ,че са педали. :012: :D

http://paraatmajiwaatmavedaanta.blogspot.bg/2017/02/blog-post_3.html

 :D :D Този е с ник ду"ам-плащам

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4259 -: Април 14, 2017, 11:41:47 pm »
Ей , невероятен хумор имаш Ребека :D :58: