Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 636100 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #150 -: Март 27, 2014, 01:05:41 pm »
Да кажа ли на Р за.....?Да споделя ли с нея,това което знам?Само ме е страх да не реши да прекъсне приятелството си с мен,затова ще се радвам и на вашите коментари.

обърната справедливост-3ч-7ч.

Откажи се. Вместо да изпишеш вежди, ще извадиш очи - поне така ще се приеме.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #151 -: Март 27, 2014, 06:24:00 pm »
Ако питаш за нещо любовническо - няма такова. По скоро чувствата му са смесени - приема я хем като жена, хем като нещо мистично  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #152 -: Март 28, 2014, 01:36:28 am »
Ще ме потърси ли една приятелка, на която и се сърдя и не и говоря от 2 месеца и половина  ...  :012: Чудно ми е какви мисли и минават през главата ... Аз сериозно съм се заинатил и няма да поема никаква инициатива.
Моля някой да ми метне карти.  :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #153 -: Март 28, 2014, 10:29:36 am »
AzaZael,на твоя въпрос зададох срок до 3месеца и изтеглих ДЖ-обърната 3м-асо меч.Мисля,че ви предстои разговор и изясняване.Нека и другите да се включат с мнения,ако може.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #154 -: Март 28, 2014, 05:56:03 pm »
Много ви благодаря за прогнозите и за картите на Муун!
Бих се обзаложил за това, че се смята за права и невинна, така че Бети права си относно това.  :012: А дали ще ме потърси не мога да кажа и затова ще дам обратна връзка след време.  :29:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #155 -: Март 30, 2014, 04:39:00 pm »
Тъндър,по твоите карти мисля,че има желание за една страхотна интимна вечер и нищо повече.Обаче явно У се дърпа и това не се харесва на Х.

И аз имам едно питане-Х харесала ли е подаръка ми:светът-колесницата-асо меч.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Веди

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 41
  • Credo quia absurdum est...
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #156 -: Март 30, 2014, 06:12:02 pm »
MoonLight, според както аз ги чета тези три карти - дори повече от това. Въпросният подарък се оказва повече от полезен за Х, дори отговор на някаква необходимост.
Credo quia absurdum est...

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #157 -: Април 02, 2014, 01:47:39 am »
Ще ме потърси ли една приятелка, на която и се сърдя и не и говоря от 2 месеца и половина  ...  :012: Чудно ми е какви мисли и минават през главата ... Аз сериозно съм се заинатил и няма да поема никаква инициатива.
Моля някой да ми метне карти.  :)
Хахаха, потърси ме днес при възмножно най - смешните обстоятелства!  :57: Значи изгубил съм си портфейла и едни познати го намират и решават, че трябва да потърсят въпросната ми бивша приятелка(защото преди постоянно ни виждаха заедно) ...  :012: И дават и портфейла, а тя ми звъни и ми съобщава изненадващата новина по типичния стрелешки начин ...  :-\ :D :D Отидох до блока й и си взех портмонето, проведохме един разговор в продължение на две минути, който по никакъв начин не засягаше разваленото ни приятелство (все едно нищо не е станало) .... До сдобряване сигурно няма да се стигне, НО МЕ ПОТЪРСИ, а можеше и да ме ограби!  :D :D :D


Някой ден и главата ще си забравя с този мой Нептун ... Преди няколко месеца пък телефона си изгубих и беше голямо приключение намирането му ...  :57:
« Последна редакция: Април 02, 2014, 01:51:43 am от AzaZaeL »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #158 -: Април 08, 2014, 11:15:35 am »
Причината за раздялата им?РМ-7п-КП.


"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #159 -: Април 08, 2014, 01:30:19 pm »
И аз мисля като Тъндър. Егоизъм и ярост че нещата не стават по нечие виждане.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #160 -: Април 09, 2014, 12:42:23 pm »
Имам бизнес предложение

Въпрос: заслужава ли си?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #161 -: Април 09, 2014, 12:49:41 pm »
Папи,заслужава ли си да приемеш?4ч-обърната кула-жрицата.Според мен,не.Но нека да видим и другите мнения.Не съм сигурна в моя коментар.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #162 -: Април 09, 2014, 12:59:44 pm »
Благодаря, Муун, приемам всякакви коментари и съвети

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #163 -: Април 09, 2014, 02:37:21 pm »
папи,ще коментирам,по картите на мунлайт.
кое те тревожи и възпира,бъдещи проблеми,които биха могли да се появят,предпазлива си,твърде дори,и то от неизвестното.
май не отговорих на въпроса,но така разчетох картите(рядко,почти не ползвам об.карти)
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #164 -: Април 09, 2014, 04:10:42 pm »
Папи, според мен си предпазлива и то с право. Самия проект или самото предложение е безперспективно. И да се започне до никъде няма да стигне.

мерси, започна ли да питам таро/руни и т.н., обикновено не е читава работата, знам си, ама все пак човек бърка...
и честно казано изкушава ме, струва ми се, че макар и в модифициран вариант, може да се изкара на хубаво
пък сега започвам да мисля, ако успея да го направя по-бързо - ако се окаже кофти, няма да съм загубила кой-знае-какво