Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 621758 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #360 -: Юни 19, 2014, 02:28:43 pm »
Не отбираш означава, че не си се занимавала, не си чела за значенията им ли? Принципно самия Глупак най-често го рисуват като човек, който се разхожда, но той всъщност е душа, на която й предстои инкарнация и се е ентусиазирала за това, един нов път й предстои на нея. Затова се асоциира с ентусиазъм, нов цикъл, ново начало, но и вяра, както Бети е казала, защото силата на Глупака е именно, че вярва и той ще мине каквито трудности трябва с песен на уста заради това. Те и често така го рисуват - в такава поза, все едно си танцува по пътя и си пее. Глупак, какво да правиш.  :D :D

опитвала съм да чета нещо, но въобще не ми е ясно - аз мога да работя с цифри, думите са ми мъгла :)

по Нептун отработвам само заблудите, вярата е някъде в мъглата/заблудата - крива работа, ама ...

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #361 -: Юни 19, 2014, 09:17:10 pm »
Здравей  :)
Съгласна съм с написаното от Вещичка. Не вярвам той да предприеме някакви действия, по-скоро сякаш ти ще се събудиш от дълбок сън  :) Жрицата с Луната ми навяват такива асоциации - сън, в който се редуват приказни моменти / Жрицата / и кошмари / Луната /. Глупакът е като импулс / пробуждане. Миналото ще остане зад гърба ти, така си мисля.

И аз се съмнявам да предприеме нещо. Интересно тълкуване, обаче не отговаря на емоционалното ми състояние в момента. А иначе се старая да оставям миналото на зеден план и да глдам напред. Луната според мен може да показва,че не се познаваме. Благодаря, Таня  :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #362 -: Юни 20, 2014, 02:11:14 pm »
РП-обърната жрица-колелото и въпроса уикенда ще се наложи ли да работи?Отговора ще постна довечера.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #363 -: Юни 20, 2014, 02:21:59 pm »
РП-обърната жрица-колелото и въпроса уикенда ще се наложи ли да работи?Отговора ще постна довечера.
Според мен - не. Мисля си, че Колелото на 3-та стопира процеса, няма да се наложи.
Ще ми е интересно да споделиш  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #364 -: Юни 20, 2014, 02:50:41 pm »
Едни карти и от мен  :). "Какъв е благоприятният подход в дадена ситуация?" - 8 чаши, 6 меча, 7 меча
Тук си мисля, че от състояние на самосъжаление и близане на рани по 8 чаши, трябва да се премине към действие / активност по 7 меча, дори малко хитрост / лукавство да се приложи. Един вид трябва да има преход по 6 меча от емоция, пасивност / чашите / към действие / мечовете /.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #365 -: Юни 20, 2014, 02:58:18 pm »
Да, трябва интелектуално "измъкване по терлички" от ситуацията, която е станала. Възможно е малко да прецака друг човек заради това, но иначе нещата няма да се развият пък добре за него, така че въпрос на избор.  :)
Аха  :) Мерси, Тъндър  :-*
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #366 -: Юни 20, 2014, 10:09:12 pm »
Таня, ще хвърлиш ли едно таро за брат му на Веско, моля те!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #367 -: Юни 20, 2014, 10:44:15 pm »
Ами не знам, аз вече го търся, дано да е добре
Ама после такъв бой го чака...

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #368 -: Юни 21, 2014, 08:22:28 am »
Веско, сега влизам във форума, дано се прибере по-скоро брат ти. Картите на Тъндър не ми се виждат притеснителни, хорара също не показа нещо лошо. Дано е добре и бързо да се появи.
Аз питах, къде е той - Светът, 3 чаши, Глупакът. Мисля, че е заминал някъде / не е в града /. Направил го е спонтанно и необмислено, просто е тръгнал нанякъде.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #369 -: Юни 21, 2014, 11:49:07 am »
Здравейте!
Това е първият ми пост тук, но прочетох за брата на Веско и, въпреки колебанието си, реших да се включа.
Какво е състоянието на Стефан в момента? Обърна се Колесницата.
Рицар жезли, Рицар чаши, 9 меча
Той е доста чувствителен. Решението да се махне е взето под напора на силни емоции и страхове, взел го е внезапно, импулсивно и необмислено. Възможно е да заминал нанякъде, предполагам не много далеч.
Жив ли е? Обърна се Отшелникът.
Асо жезли, 3 чаши, Рицар пентакли
Зациклил е върху себе си, може би е озлобен, обиден и унил. Импулсът му отново е удавен в емоции, но е жив.
Ще се върне ли вкъщи?
6 жезли, Светът, 3 жезли
Ще се върне. Освен това картите показват, че е обявено издирването му.
« Последна редакция: Юни 21, 2014, 01:48:00 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #370 -: Юни 21, 2014, 12:06:59 pm »
Благодаря, че се включи, делфин, преди всичко сме хора и трябва да си помагаме в беда
Всички гадания са добри, дано да се сбъднат по-бързо

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #371 -: Юни 21, 2014, 12:39:21 pm »
РП-обърната жрица-колелото и въпроса уикенда ще се наложи ли да работи?Отговора ще постна довечера.

Според мен - не. Мисля си, че Колелото на 3-та стопира процеса, няма да се наложи.
Ще ми е интересно да споделиш  :)

Според мен да - защото имаш пръднал шеф/шефка - с тая обърната жрица и не му дреме, че ще ви е гадно.

обратна връзка-ще бачка.благодаря ви за коментарите.между  другото Тъндър пак добре е описала шефа му. :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #372 -: Юни 21, 2014, 01:06:22 pm »
надявам се да е добре брата на Веско.

не съм теглила карти ,но в друг форум,на подобен въпрос ,и появата на карта ''отшелник'' даде- акохол ,също така мисля че и деветка имаше
тук имаме на две места 9м-кой знае може да е преспал с приятели някъде ,и да е имало опианени млади хора,на него не му се е ходело,но е приел,точно поради това че се е чувства емоционално кофти,както сте писали
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #373 -: Юни 21, 2014, 03:27:14 pm »
Ще се радвам някой да се включи по следните карти - "Как ще се развие бизнесът ми до месец?" - 8 пентакли, 3 меча, Силата
"Ще се наложи ли да преустановя търговска дейност / да затворя обекта?" - Паж пентакли, 7 меча, Императорът
По тези карти си мисля - ни така, ни иначе  ???. Първите карти и от двете комбинации, говорят за нова дейност,с която се захващаш с ентусиазъм и въодушевление, но нито Силата, нито Императорът дават развитие. Един вид - докарала съм я до кривата круша, надценила съм се  :57:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #374 -: Юни 21, 2014, 03:33:40 pm »
Таня,така  смятам и аз-ни така,ни иначе..
ще работиш но не  за печалба,а за справяне с  моментната ситуация,ден за ден,може да е месец за месец.
3меча-може да е трети вариант,среден път,или три месеца.
8п-ми е давала работа,но с благотворителен привкус,друг се нуждае от твоя труд,и ти заради него се жертваш
а силата на трета-тя  е давала загуба,но  само поради факта че човека,на когото тя излезе на трета загуби сили,и не прекрати дейността в по-преден етап...
с една дума-не помогнах ...  :-X
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;