Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 623294 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #405 -: Юни 26, 2014, 08:25:14 pm »
За първи път тегля три десетки-дневни за утре:10ч-10п-колелото.

-опитвам се да "скъсам" с някои семейни връзки,но още не е дошло времето.
« Последна редакция: Юни 28, 2014, 07:59:48 am от MoonLight »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #406 -: Юни 27, 2014, 07:20:29 am »
отговор към:
''« Отговор #556 -: юни 21, 2014, 03:50:28 pm »

попитахме таро:
Е. ще замине ли до края на месеца за Гърция.
висша жрица-крал пентакли-кралица жезли
цепя на СВЕТЪТ


има билет за тази събота 28.6...ще замине
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #407 -: Юни 28, 2014, 03:57:28 pm »
Witch, изтеглих три карти с три конкретизиращи въпроса, но ще се опитам да ги разтълкувам по-късно.

1 - Каква е ситуацията при теб в службата към този момент - Крал мечове
2 - Каква е жената, за която питаш - каква е същността й като човек - 5ца чаши, обърната
3 - Какво е отношението й към теб, какво цели - Отшелник, обърната
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #408 -: Юни 28, 2014, 05:48:48 pm »
Цитат
1 - Каква е ситуацията при теб в службата към този момент - Крал мечове

Тази карта загатва за това, че назрява конфликт и че си готова да се бориш, да си отстояваш правата и интересите. Също така Крал мечове се свързва с някаква авторитетна фигура и в този смисъл са възможни два варианта на тълкуване - може и ти вече достатъчно да си се доказала в екипа и пред началството и с действията си тази жена да не може много да ти навреди и да те дискредитира; също така тази карта може да бъде съвет към теб - в случай, ако напрежението ескалира, да потърсиш съдействие от по-висшестоящ, да отнесеш въпроса към ръководството.

Цитат
2 - Каква е жената, за която питаш - каква е същността й като човек - 5ца чаши, обърната

Тази карта говори за човек, който пребивава в състояние на отчаяние, преживял е някаква житейска несполука. Чувства се разочарован, ощетен и ограбен, изгубил е нещо, претърпял е загуба. Всичко това може да обуславя и поведението й в колектива. Дълбоко в душата си тази жена се чувства ограбена и нещастна, слаба и на този етап не съзира положителна перспектива. Всичко това я кара да излива натрупаната чернилка в обкръжението си. Картата е обърната - каквото и да се опитва да прави, тя е слаба и уязвима, няма силата да ти нанесе съществена вреда.

Цитат
3 - Какво е отношението й към теб, какво цели - Отшелник, обърната

Тази карта ме обърква, защото не дава ясен и директен отговор и не говори за осъзнато отношение. Тук има нещо скрито и потиснато, не е изключено и тя самата да не си дава сметка защо така реагира спрямо теб. Също така може да символизира човек, който е зациклил върху себе си или върху някакъв проблем, и е озлобен, затворен, тесногръд, неспособен да види очевидното. Картата се свързва с изолацията, самотата, също така може да отправя съвет към теб първо да се опиташ да изясниш нещата с нея на четири очи, без да намесваш други хора в тази ситуация. И ако това не проработи, тогава послушай съвета на първата карта и отстоявай своите права. В обърнато положение може да говори  за необходимост да се действа, а не да се изчаква и да се анализира. И пак ще повторя - картата Отшелник е обърната и сочи към предишната - причината, обуславяща нейното поведение, е свързана с нещо от нейното минало, някакъв проблем - тя още цикли и не може да намери изход, а нейната реакция е като на куче, което се опитва да захапе опашката си. И тъй като тази карта говори и за ограничен кръгозор, тесногръдие, не съм сигурна дали опитът ти да говориш с нея човешки и да изясниш проблема ще се увенчае с успех. Но не смятам, че тя е в състояние сериозно да ти навреди - твърде слаба се чувства вътрешно. Също така смятам, че ако се действа директно, настъпателно и ако й се постави въпросът ребром, няма да издържи, ще се огъне. Можеш да се възползваш от това - в тази подредба ти си представена в много по-силна позиция (първата карта).  ;)




Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #409 -: Юни 29, 2014, 02:32:47 am »
Какво изпитва мъж към жена? - 6 чаши, Асо меча, Паж меча
Тук си мисля - "Хем го сърби, хем го боли  :57:" По 6 чаши смятам, че е запазил някакви хубави спомени от миналото, но е недоверчив / подозрителен ( Паж меча ). Предполагам, че по асото ще има изясняващ разговор, но не вярвам това да доведе до някакво развитие.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #410 -: Юни 29, 2014, 12:57:56 pm »
ОВ: Пратиха ми една жена за обучение, което ще работи с мен. Още от сега ми направи впечатление, че пуши твърде често, ако не пуши, се изнервя лесно, влиза с цигарата вътре (което е недопустимо), повишава ми глас и не желае да спазва подреждането, което рекламния отдел на фирмата е одобрил. Ако не фирмата, то аз не бих я издържал дълго време там.

Някои и като продавачки не се справят. Съжалявам, Весо.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #411 -: Юни 29, 2014, 01:35:07 pm »
Сложи я на място, Веско. Ти си шефът.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #412 -: Юни 29, 2014, 03:42:22 pm »
Какво изпитва мъж към жена? - 6 чаши, Асо меча, Паж меча
Тук си мисля - "Хем го сърби, хем го боли  :57:" По 6 чаши смятам, че е запазил някакви хубави спомени от миналото, но е недоверчив / подозрителен ( Паж меча ). Предполагам, че по асото ще има изясняващ разговор, но не вярвам това да доведе до някакво развитие.


Може би проявява интерес към нея и не изпуска коментарите отправени по неин адрес.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #413 -: Юни 29, 2014, 08:23:11 pm »

Може би проявява интерес към нея и не изпуска коментарите отправени по неин адрес.
Да, така е, разпитвал е за нея чрез трети лица  :).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #414 -: Юни 30, 2014, 08:06:11 am »
Да споделя една комбинация с дама чаши,която ме озадачи.Тази карта не ми е от любимите и като я видя знам,че предстоят "истерични" пристъпи. :012:
Имахме покана от семейството на моя бивша колежка за гостуване,и аз попитах как ще си изкараме,как ще мине вечерта.Дръпнах обърнат император-дама чаши-3ж.Всичко мина повече от страхотно,останах приятно изненадана. :017:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #415 -: Юни 30, 2014, 09:23:11 am »
Да споделя една комбинация с дама чаши,която ме озадачи.Тази карта не ми е от любимите и като я видя знам,че предстоят "истерични" пристъпи. :012:
Имахме покана от семейството на моя бивша колежка за гостуване,и аз попитах как ще си изкараме,как ще мине вечерта.Дръпнах обърнат император-дама чаши-3ж.Всичко мина повече от страхотно,останах приятно изненадана. :017:

Лайте, принципно не е задължително кралица чаши да е истеричка. Може просто да е светла жена над 40 години или пък жена водна зодия. Обърнатия император може да е мъж, който е притежавал власт/пари в миналото си, а сега просто да е обикновен мъж. Като цяло ако погледнеш от тази страна картите, то заедно с 3 жезли ти предоставят ситуацията - приятно изкарване в обикновено семейство.  :d030:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #416 -: Юни 30, 2014, 10:04:45 pm »
Попитах картите,предстои ли ми промяна към по-добро в близките седмица -две.Излязоха следните:
10 чаши
3 жезли
Рицар Чаши

Как ви се виждат?
Мерси.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #417 -: Юни 30, 2014, 10:30:25 pm »
Попитах картите,предстои ли ми промяна към по-добро в близките седмица -две.Излязоха следните:
10 чаши
3 жезли
Рицар Чаши

Как ви се виждат?
Мерси.

И трите карти са благоприятни, особено първата и третата. Втората може да говори за това, че трябва да си наясно какво точно искаш и как го искаш, да си поставиш цел и да я следваш. Но и тя дава благоприятна прогноза, ако търсим изход от кризисна или неприятна ситуация. Жезлите се свързват с бързо развитие, във въпроса си поставила кратък срок.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #418 -: Юни 30, 2014, 10:32:55 pm »
И трите карти са благоприятни, особено първата и третата. Втората може да говори за това, че трябва да си наясно какво точно искаш и как го искаш, да си поставиш цел и да я следваш. Но и тя дава благоприятна прогноза, ако търсим изход от кризисна или неприятна ситуация. Жезлите се свързват с бързо развитие, във въпроса си поставила кратък срок.
БЛагодаря ти Лили,Дай Боже!
Аз просто попитах общо,без никакъв спецален въпрос,а дали ме чака по-добро в този кратък срок.
Дано е така както казваш.
Защото в момента ми върви единствено в една сфера на живота,всички други са зле..

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #419 -: Юни 30, 2014, 10:34:42 pm »
Защото в момента ми върви единствено в една сфера на живота,всички други са зле..

Не си само ти така. Но ще дойдат и по-добри времена.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui