Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 635468 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #540 -: Юли 12, 2014, 10:45:08 pm »
Ужас, все едно ми прочете мислите

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #541 -: Юли 13, 2014, 12:09:04 am »
Човекът...още сега бяга от болницата няколко пъти, хич не го свърта на едно място, а и по принцип не е по правилата, особено за дълги периоди

Мерси, Тъндър, ще имам предвид

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #542 -: Юли 14, 2014, 06:21:46 pm »
Днес не видях обекта на моите въжделения :012:
За което бях малко тъжна ???
Та,попитах картите-утре ще го видя ли?

Паднаха се тези:
Паж Чаши
Асо Чаши
Рицар Чаши :012:

Айде да видим,дали ще познаят...утре ще дам ОВ :cheer:
« Последна редакция: Юли 14, 2014, 09:54:14 pm от Babyblue »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #543 -: Юли 14, 2014, 07:41:40 pm »

Та,попитах картите-утре ще го видя ли?

Паднаха се тези:
Паж Чаши
Ако Чаши
Рицар Чаши :012:


Не мога да кажа със сигурност дали ще има среща, но трите карти говорят за преливащи емоции.

Не е изключено наистина да има някаква вест във връзка с въпроса, която да те изненада приятно. Може и някъде случайно да се засечете.

За мъж с артистична професия ли става въпрос или картите показват романтичната ти и мечтателна нагласа?



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #544 -: Юли 14, 2014, 08:40:48 pm »
Днес не видях обекта на моите въжделения :012:
За коета бях малко тъжна ???
Та,попитах картите-утре ще го видя ли?

Паднаха се тези:
Паж Чаши
Ако Чаши
Рицар Чаши :012:

Айде да видим,дали ще познаят...утре ще дам ОВ :cheer:

Според мен това са проективни карти. Не мисля, че таро ти е дало отговор, по-скоро е отразило емоционалния потоп, който се случва в теб.  :)
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #545 -: Юли 14, 2014, 09:55:58 pm »
Благодаря ви Лили и Пърпъл :)
Утре ще ви кажа.

Веще и ти правиш печатни грешки!
Аз винаги бързам като пиша,меркурий в овен опозиция уран.
Но благодаря,че се включи по въпроса.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #546 -: Юли 15, 2014, 05:37:13 pm »
Според мен това са проективни карти. Не мисля, че таро ти е дало отговор, по-скоро е отразило емоционалния потоп, който се случва в теб.  :)

Обратна връзка:
Днес не го видях :)

Но картите наистина са проективни!

Иска ли някой да ми хвърли карти,утре ще го видя ли?

Мерси :58:
« Последна редакция: Юли 19, 2014, 11:19:43 am от wind »

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #547 -: Юли 15, 2014, 06:21:18 pm »
Събота и неделя ще почиваме ли от този въпрос или всеки ден се работи?  :D :D :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #548 -: Юли 15, 2014, 08:27:34 pm »
Не е желателно карти Таро да се теглят ден за ден, при това за рутинни въпроси.

Като видя някой да си тегли карти с въпрос как ще му мине денят, въобще не считам за необходимо да се включвам.
Всъщност в книгите по тълкуване на таро подредби се споменава и за такава възможност - теглят се карти за отговор на "бърз" въпрос (с текущ, краткосрочен характер), някоя карта може да се разгледа и като "карта на деня".

Но лично за мен при ежедневно гледане на карти нещата в някаква степен се обезмислят. Със същия успех може да хвърляме и монета - ези или тура.

Ако все пак се изкушавате да задавате не особено съществени и рутинни въпроси, изключете Големите аркани от колодата, използвайте само Малки аркани, макар че в такъв случай има голяма вероятност картите да ви "усетят" и при отговор на такъв въпрос да изтеглите само МА.

« Последна редакция: Юли 15, 2014, 08:29:50 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #549 -: Юли 15, 2014, 08:33:17 pm »
И аз не си тегля т.нар "карта за деня" - въпреки че много хора го правят, дори - с три. Принципно няма лошо човек да пита как ще му мине деня, да види пред какви предизвикателства ще се изправи. Големите аркани пак бих ги оставила, защото някои дни са по-скучни и сиви, в други се изправяме пред по-големи и важни предизвикателства. Проблем е психологически, езотеричен, гадателски и всякакъв тогава, когато всеки ден се пита едно и също конкретно нещо. Това е, което практиката ми за вече за 6 години ме е научила, казвам си го всеки да си го знае
« Последна редакция: Юли 19, 2014, 11:22:49 am от wind »

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #550 -: Юли 15, 2014, 10:00:13 pm »
Аз съм си теглила няколко пъти за важни дни и горе-долу, според началното ми ниво на тълкуване, са били близо до реалността. Мисля, че и големите аркани могат да имат тривиални ежедневни проявления.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #551 -: Юли 15, 2014, 10:04:58 pm »
Ако очакваш нещо важно да ти се случи през деня (имаш някакви планове), тогава може да се теглят карти, за отговор на конкретни или уточняващи въпроси. Ама да седиш вкъщи, да правиш мусака, да чешеш т-ките на домашния любимец и да теглиш ежедневно карти с въпрос как ще ти мине деня - такива случаи визирах, не виждам кой знае какъв смисъл.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #552 -: Юли 15, 2014, 10:40:39 pm »
Бих искала да попитам какво изпитва един мъж към мен. Информативно. Има сериозни причини, поради които няма да пусна чар в действие пред него. Изтеглих: Рицар пентакли, Обесеният, Звездата и Кралица Жезли.

Да дам нещо като обратна връзка. Доскоро приятелска (надявам се) прегръдка и целувки по бузите по повод на мое поздравление към него (той имаше професионален успех), а сега на два пъти не ме поглежда и не разговаря с мен. Жалко, мислех, че сме... хайде, приятели може би е твърде силна дума, но добри колеги би било съвсем уместно.

Мога да дам нова обратна връзка. Сега отново разговаряме приятелски. Има някакво смущение у него и у мен, но е ОК.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #553 -: Юли 18, 2014, 09:32:42 am »
аз пък мисля, че всеки има право да пита каквото и колкото си иска. пък другите имат право да му отговарят или не. колко има смисъл е отделен въпрос. ако човек така се свърза със себе си, значи за него си има смисъл. не винаги е важен отговорът какво ще се случи, колкото да разберем какво всъщност искаме от дадена ситуация или защо искаме нещо.

за тегленето от други хора - как да няма значение. понякога човек като е афектиран доста може да повлияе на картите. друг въпрос дали пък някой непознат може да улови правилно енергията на този, за който пита. или ако е съпричатен, дали няма също да повлияе.

3 карти за деня вече не тегля, но именно това ми помогна най-добре да усещам картите

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #554 -: Юли 18, 2014, 10:15:10 am »
да Клер,съгласна съм с личния път в таро...

както не веднъж е казвано-времето.когато му дойде времето ...
безсмислено е да убеждаваш някой в нещо,сам ще стигне до своята истина.

аз пък не започнах,и не ползвах 3 карти за ден...(*трябва да имаш динамичен ден,разнообразен живот ,че да  се прояви таро в карти и комбинации-ма то си е мое мислене това,при мен е малко скука в събитиен план)
питах си въпроси за други важни работи  :012:
и харесвам келтстки кръст,цигансакта,още от първи миг с таро...

да,все от някъде трябва да се почне,после-всеки сам за себе си...

това с влиянието- понякога си мисля ,че съм повлияла,но пък се питам-дали таро не работи с мен точно на тоя принцип,при подходящи въпроси,към определени събития,случки. та таро да сработва,да отговаря именно буквално,оракулски...
 и да,понякога си казвам-не ,това не е отговор,намесила съм се,със желанието си...
 друг път си казвам-таро е буквално,значи е истина...(понеже имам ленорман,от там някак изхождам с подобен извод.често в ленорман когато има поява на  определена карта,обрисуваща буквално въпроса,проблема,смятам че е истина отговора.не мога да бъда обаче категорична,макар да имам об.връзки.и то проблема е именно от това-че зададените въпроси са ''дали той/тя ме мисли,как ме вижда)

да всеки може да пита и пише - аз чета всичко
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;