Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622111 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #600 -: Юли 22, 2014, 10:03:00 pm »
Колко по-нататък?? ???

Веднъж месечно, а за по-сигурно може и веднъж на три месеца.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #601 -: Юли 22, 2014, 10:19:17 pm »
Никога, ако може, изчерпи си въпросите към Таро за тази инкарнация.  :85: :85: :85: :85:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #602 -: Юли 22, 2014, 10:26:04 pm »
Веднъж месечно, а за по-сигурно може и веднъж на три месеца.
Мерси :) :58:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #603 -: Юли 24, 2014, 07:16:14 am »
Защо точно определена колежка не ми говори при положение,че се и познаваме?
обърната сила-асо меч-обърната 3п.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #604 -: Юли 24, 2014, 07:42:48 am »
Защо точно определена колежка не ми говори при положение,че се и познаваме?
обърната сила-асо меч-обърната 3п.

Може би те чувства като заплаха, като по-добра от нея, завист...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #605 -: Юли 24, 2014, 09:07:02 am »
Изтеглих три карти - бихте ли погледнали?

Бих искала да чуя и странично мнение, безпристрастно и от човек, незаинтересован в резултата.

Зададох следните три въпроса:

1 - Има ли перспектива за оставане на сегашната ми работа? - 5ца жезли
2 - Ще ме вземат ли във фирма Х.? - Жрецът
3 - Ако отговорът на втория въпрос е "да", какъв ще е резултатът, има ли перспектива? - Кралица чаши, обърната

Благодаря предварително!  :)

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #606 -: Юли 24, 2014, 09:15:15 am »
мунлайт- интересни  карти на твоя въпрос.
тук няма да се разберете  като приятелки.
при вас има съревнование,и тя е и мисли че е по-добра,поне си задава въпроса ''какво имаш ти,което тя не ''-нещо такова...
тя просто не иска да сте близки,да сте колежкитедружки...
мисля че си е имала план за нейното си развитие,не че ти променяш нещата,но защо да си там...сяшак ще и попречиш тя да се развива нагоре?
-дали някой не е дребнав,а друг твърде подробен на работното място.замисли се...
просто си е имала  нейно място,а ти си там...
то малко на лично ми прилича,не на професионално толкова при вас...хм

на такива хора има викат-заря дава,пъдаря не...

обаче си мисля-един съвет-асо м и 3п-внимавай,пази се,не прекалявай с търпението и...

Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #607 -: Юли 24, 2014, 09:18:52 am »
Лили,

1. Картата показва съревнования, късане на нерви с дреболии тип "мерене на пишки". Ако останеш ще продължиш да си тровиш нервите както преди.
2. Да. Картата показва сключване на договор.
3. Обърната кралица чаши е своенравна, капризна, порочна жена. Но пък и означава забележителна "сватба" за жена. Странно, но ми се губи тази карта и още не знам като как да я тълкувам...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #608 -: Юли 24, 2014, 09:24:15 am »
лила-''
1 - Има ли перспектива за оставане на сегашната ми работа? - 5ца жезли
2 - Ще ме вземат ли във фирма Х.? - Жрецът
3 - Ако отговорът на втория въпрос е "да", какъв ще е резултатът, има ли перспектива? - Кралица чаши, обърната''

лила,нали не си се предала, тия 5жезли,не знам дали са перспективата,но ако си наясно със всичко там,и си уверена в чистотата и прямотата на всеки детайл,и вярваш в силата,справедливостта,може и да си печеливша.
абе не хвърляй ти камъни в чужди градини,но може да извлечеш дивиденти от  попаднали в твоята градина камъни...
всичко е въпрос на такт,и ход.
всичко ще ти се подреди при теб

другите две карти на тия въпроси както са зададени-някак са ми противопоказателни...даби започнала,но май няма да си на мястото по сърце...но кой знае разумното може да е по-добро в много случаи.ако не и в всеки избор....
че то сърцето все страда-ясно ми,това само като вметка за мен си,де не че е важно за вас...
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #609 -: Юли 24, 2014, 09:28:26 am »
Веще, много ти благодаря!  :58:

И моето тълкуване се доближава до твоето, но исках и от друг човек да го чуя.

За първата карта е на 100% вярно - много точно описва ситуацията!

За втората карта ще издам една тънкост - защо се е паднала мъжка фигура. Еентуално ще кандидатствам в тази фирма по препоръки на мъж, който изпитва симпатия към мен. Тя е в същата сграда, между другото, и е много стабилна и богата компания, за разлика от нашата измислена фирмичка с 5 души персонал, половината от които са професионално непригодни.

Жрецът се свързва и с брака, но според мен, ако се пита за работа, това дава утвърдителен отговор - започване на трудово-правни отношения, нова възможност. В някои книги за тази карта пише, че да възможност за избор (както и за Влюбените). Но в случая изборът е по-ясен и осъзнат, докато при Влюбените има елемент на колебание между две различни алтернативи.

За третата карта предположих, че съм аз, но не съм чак толкова порочна. Но своенравна - да!  :72:



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #610 -: Юли 24, 2014, 09:32:11 am »
другите две карти на тия въпроси както са зададени-някак са ми противопоказателни...даби започнала,но май няма да си на мястото по сърце...

Още едно важно уточнение - става въпрос за по-ниска длъжност от сегашната ми, т.е. ще се започва от най-ниската длъжност сред всички възможни. Но това е "вратичка" за влизане във фирмата и се надявам по-нататък да има шанс за израстване и да премина в някой отдел и на друга длъжност. Получих много добри препоръки за тази компания - млад, амбицозен и интелигентен екип, без идиоти - това за мен наистина е много важно! По-добре на по-ниска длъжност сред интелигентни хора, отколкото да си експерт сред простаци.

Благодаря и на теб!  :)

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #611 -: Юли 24, 2014, 09:36:14 am »
 :72:

'' По-добре на по-ниска длъжност сред интелигентни хора, отколкото да си експерт сред простаци.

Лила,много ми хареса...да ти кажа думите ти ме усмихнаха. много си права в извода,много.

хубав ден и на теб
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #612 -: Юли 24, 2014, 09:38:07 am »
да ти кажа думите ти ме усмихнаха.

Радвам се!  :)

Още веднъж благодаря за бързата реакция по моя въпрос.  :58:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #613 -: Юли 24, 2014, 09:42:03 am »
За третата карта предположих, че съм аз, но не съм чак толкова порочна. Но своенравна - да!  :72:

Посланието на обърната Кралица чаши е да слушаш не логиката, а интуицията. Тя е много сензитивна и интуитивна и има почти толкова силна връзка с подсъзнанието, колкото Висшата жрица. В общи линии, забрави главата и тръгни след сърцето е тук сигналът. По едно време много често я теглех и това като че ли е най-близкото до реалността описание, което тогава намерих за нея. Но не съм тарорист като вас, де, та не смея да ти река - айде, бегай при съседите :012:!
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #614 -: Юли 24, 2014, 09:44:54 am »
В случая само длъжността ме смущава, свързана е с вършене на досадни и рутинни задължения. Но от друга страна няма да е толкова натоварващо като при сегашната, а и от преводач няма перспектива да израстна до мениджър в нашата фирма. Дотук само хубавата заплата ме задържаше, а и фактът, че се занимавам с това, което ми е по сърце. В другата фирма също един от основните критерии ще е заплащането, за да направя компромис с тази длъжност.

Благодаря и на теб, Диди.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui