Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644547 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1065 -: Септември 16, 2014, 10:20:28 pm »
Защо се държи толкова странно?

Жрецът
Асо Чаши
10 жезли
 :017:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1066 -: Септември 22, 2014, 11:40:19 am »
Мерси, Сатен, интересна подборка.

Когато картата на питащия се окаже Луната, това значи ли непременно самозаблуда в някакво отношение? В случая сам се опитвам да си отговоря на един въпрос и сякаш получавам отговор, но леко ме притеснява да привнасям шум в системата с тая Луна :017:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1067 -: Септември 22, 2014, 01:58:28 pm »
Аз също имам питане за Луната.На въпроса "ще отида ли на обучението",ми се паднаха обърнат император-Луната-КЖ?Според вас как да тълкувам?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1068 -: Септември 25, 2014, 11:01:29 pm »
Днес  си изтеглих  онлайн 3 карти Таро : Смъртта,3 Пентакли и 7 Жезли .Мога ли да помоля за тълкуване ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1069 -: Септември 26, 2014, 06:12:20 am »
Как да въздействам положително върху поведението на С?дама пентакли-обърната 6ж-5ч
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1070 -: Септември 26, 2014, 11:17:09 am »
Днес  си изтеглих  онлайн 3 карти Таро : Смъртта,3 Пентакли и 7 Жезли .Мога ли да помоля за тълкуване ?  :)
Рени, интересни карти  :). Текат плутонови процеси на трансформация, старото си отива, за да отстъпи място на новото - това по Смъртта. Тук интересна е 3 пентакли според мен, която ще доведе до 7 жезли. Някаква нова информация, разговор, договор, документи, ще изиграят ролята на катализатор и ще променят отношението / гледната ти точка към ситуацията. Отново ще си склонна да се бориш и да отстояваш позициите си.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1071 -: Септември 26, 2014, 11:19:43 am »
Как да въздействам положително върху поведението на С?дама пентакли-обърната 6ж-5ч
Мисля, че картите описват ситуацията, не дават съвет. Провалена среща или наранена гордост - по обърнатата 6 жезли и последвалите емоции от това по 5 чаши.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1072 -: Септември 26, 2014, 11:42:27 am »
Рени, интересни карти  :). Текат плутонови процеси на трансформация, старото си отива, за да отстъпи място на новото - това по Смъртта. Тук интересна е 3 пентакли според мен, която ще доведе до 7 жезли. Някаква нова информация, разговор, договор, документи, ще изиграят ролята на катализатор и ще променят отношението / гледната ти точка към ситуацията. Отново ще си склонна да се бориш и да отстояваш позициите си.

Tanya, харесва ми, когато ме четеш. :38:
Не мога да дам форма на усещанията си, за да ги материализирам, а знам, че нещо ме вълнува, затова си изтеглих карти вчера .
Тр. Плутон стационарен в градуса на нат.Меркурий  у 7/10 -ти секстил ,и в градуса на пр.Венера у6/11 -квадрат ,а Венера съвпад с нат. Плутон ,ако те интересува като информация и потвърждение на прочетеното от теб. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1073 -: Септември 26, 2014, 11:48:27 am »
Tanya, харесва ми, когато ме четеш. :38:
Не мога да дам форма на усещанията си, за да ги материализирам, а знам, че нещо ме вълнува, затова си изтеглих карти вчера .
Тр. Плутон стационарен в градуса на нат.Меркурий  у 7/10 -ти секстил ,и в градуса на пр.Венера у6/11 -квадрат ,а Венера съвпад с нат. Плутон ,ако те интересува като информация и потвърждение на прочетеното от теб. :)
Благодаря за споделеното, 3 пентакли е аналогична на Меркурий  :38:.
Ситуация, която мислиш, че е приключила и е останала в миналото, отново ще напомни за себе си, ще се появи някаква нова информация  :-*.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1074 -: Септември 26, 2014, 11:59:48 am »
Благодаря за споделеното, 3 пентакли е аналогична на Меркурий  :38:.
Ситуация, която мислиш, че е приключила и е останала в миналото, отново ще напомни за себе си, ще се появи някаква нова информация  :-*.

Ха,ха -точно от това се страхувам ,затова се колебая дали да приема една настоятелна покана .Но пък ,без конфронтация ,как ще се появи нова информация и обективна гледна точка ?!? Благодаря ти. :-*

Ти имаше лична планета или ъгъл в Лъв, нали ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1075 -: Септември 26, 2014, 12:31:21 pm »
Ха,ха -точно от това се страхувам ,затова се колебая дали да приема една настоятелна покана .Но пък ,без конфронтация ,как ще се появи нова информация и обективна гледна точка ?!? Благодаря ти. :-*

Ти имаше лична планета или ъгъл в Лъв, нали ?!?  ;)
Нямам, но там попадат важни мидпойнти на планети по оста Телец / Скорпион  :). Интересно, дали Юпитер върху тези мидпойнти ще даде някакво проявление.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1076 -: Септември 26, 2014, 12:38:25 pm »
Нямам, но там попадат важни мидпойнти на планети по оста Телец / Скорпион  :). Интересно, дали Юпитер върху тези мидпойнти ще даде някакво проявление.

Би трябвало . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1077 -: Септември 26, 2014, 06:42:45 pm »
Таня,благодаря ти! :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1078 -: Септември 27, 2014, 01:56:36 pm »
здравейте

видях, че подредбата на картите
долу-горе съответства на домовете

в момента имам доста интересни събития

и искам да разбера какво казват/показват картите :)
Приключване на даден етап / цикъл и поява на нови възможности / идеи  :).
Събитията свързани ли са с финанси?
Телец, 2-ри дом, Лъв - като астрологични съответствия.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1079 -: Септември 29, 2014, 10:36:38 am »
Моля някой да ми изтегли карти и да ми даде тълкувание на въпроса:

Какво трябва да науча от задържането ми на този вид работа, която по принцип не ми харесва?