Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 645386 пъти)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1080 -: Септември 29, 2014, 01:21:20 pm »
Моля някой да ми изтегли карти и да ми даде тълкувание на въпроса:

Какво трябва да науча от задържането ми на този вид работа, която по принцип не ми харесва?
Хепи, интересни карти ти изтеглих - 7 жезли, Магът, 7 меча. Дали ще смениш работата си до края на годината - 5 пентакли, 7 чаши, 10 чаши.
Направиха ми впечатление многото 7-мици - не знам от номерологична гледна точка, дали това ти говори нещо.
Според мен, до края на годината няма да смениш работата си и въпросът е чисто финансов по 5 пентакли, парите те задържат на тази длъжност. 7 чаши и 10 чаши са мечтите за промяна, но на този етап няма да се реализират.
Какво трябва да научиш - грубата сила и противопоставяне / борба по 7 жезли не дава резултат. Трябва да впрегнеш всичките си налични ресурси и вътрешна воля, за да намериш изход от ситуацията. Ако се налага, използвай хитрост, лавирай / Магът /, потърси подкрепа от някой друг / 7 меча /. Магът е символ на човешката воля и възможности, сигурна съм, че ще намериш решение вътре в себе си.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1081 -: Септември 29, 2014, 02:17:45 pm »
Здравейте,

Да ви попитам въпроси относно отношенията между мъж и жена?

Какво чувства мъж към жена? крал мечове, звездата, 6 чаши. -  Сложил е край (крал мечове), но поне си спомня с добро). За него отношенията са приключили.

Как мъж вижда развитието на отношенията си с жена? обесеният, крал чаши, звездата - още веднъж с този обесен се потвърждава неговото решение. За него нещата са на етап спомени.

Има ли мъж друга жена? крал чаши, рицар жезли, звезда - Май да и то е в началото.Нещо се заражда, нещо предстои.

Ще потърси ли отново мъж жена? 3 жезли, 10м, кралица пентакли. Ами мисля, че по-скоро, жената ще е инициаторка на подновяване на комуникацията.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1082 -: Септември 29, 2014, 04:18:18 pm »
Хепи, интересни карти ти изтеглих - 7 жезли, Магът, 7 меча. Дали ще смениш работата си до края на годината - 5 пентакли, 7 чаши, 10 чаши.
Направиха ми впечатление многото 7-мици - не знам от номерологична гледна точка, дали това ти говори нещо.
Според мен, до края на годината няма да смениш работата си и въпросът е чисто финансов по 5 пентакли, парите те задържат на тази длъжност. 7 чаши и 10 чаши са мечтите за промяна, но на този етап няма да се реализират.
Какво трябва да научиш - грубата сила и противопоставяне / борба по 7 жезли не дава резултат. Трябва да впрегнеш всичките си налични ресурси и вътрешна воля, за да намериш изход от ситуацията. Ако се налага, използвай хитрост, лавирай / Магът /, потърси подкрепа от някой друг / 7 меча /. Магът е символ на човешката воля и възможности, сигурна съм, че ще намериш решение вътре в себе си.

Здравей Таня, наистина много 7-ци .... то отърване явно от тях няма :) - нумерологично съм в такъв период, а след 2 год ме чака още една 7-ца. Ох, аман :) - 7 е числото на знанието, мъдростта, милосърдието, смирението (Нептун). Няма лошо, ама вече малко в повечко ми идва тази мъдрост :)

Иначе, по картите - да, такава е ситуацията.
За мен по-скоро ме интересува второто тълкувание - значи, "Маг" - ами добре ... ще трябва да продължавам да откривам, как точно да направя всичко това :)

Много ти благодаря :)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1083 -: Септември 29, 2014, 05:14:50 pm »
Здравей Таня, наистина много 7-ци .... то отърване явно от тях няма :) - нумерологично съм в такъв период, а след 2 год ме чака още една 7-ца. Ох, аман :) - 7 е числото на знанието, мъдростта, милосърдието, смирението (Нептун). Няма лошо, ама вече малко в повечко ми идва тази мъдрост :)

Иначе, по картите - да, такава е ситуацията.
За мен по-скоро ме интересува второто тълкувание - значи, "Маг" - ами добре ... ще трябва да продължавам да откривам, как точно да направя всичко това :)

Много ти благодаря :)
Магът е символ на човешкия потенциал, на волята, знанието и мъдростта, които споменаваш за числото 7.
Интересно ми е, защо Магът е между две 7-мици, тук има нещо, което ми убягва  :017:. Ако се сетя, ще допълня.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1084 -: Септември 29, 2014, 08:07:56 pm »
Аз също имам питане за Луната.На въпроса "ще отида ли на обучението",ми се паднаха обърнат император-Луната-КЖ?Според вас как да тълкувам?

На този етап аз сама се отказах от това обучение по ред причини.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Утре имам важна среща и попитах как ще мине:ПП-8м-8ж
обратна връзка-лично за мен не беше,това което очаквах;имаше доста "кофти" моменти. :012:
« Последна редакция: Октомври 01, 2014, 05:25:58 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1085 -: Октомври 08, 2014, 06:44:29 pm »
Как тълкувате комбинацията от 2 чаши и Дяволът?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1086 -: Октомври 08, 2014, 07:20:43 pm »
Обсебване от любим/ата или "мания" за създаване на връзка.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1087 -: Октомври 08, 2014, 09:43:11 pm »
Благодаря ти Скорпионче :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1088 -: Октомври 08, 2014, 10:17:00 pm »
Може и измамно/лъжовно влюбване.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1089 -: Октомври 09, 2014, 08:14:23 am »
Може и измамно/лъжовно влюбване.

Благодаря ти Веще.

Всъщност,ако трябва да бъда честна и да уточня подробно, въпросът,който зададох вчера беше:
Какво ще изпита,като прочете съобщението ми?
Дали ще е гняв или напротив, ще му стане приятно.

Излязоха 4 жезли,2 чаши и Дявола.

Тогава как би могло да се изтълкува...

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1090 -: Октомври 09, 2014, 08:31:50 pm »
Шефът ми ще разбере ли за моя "гаф" от миналата седмица?(макар,че според мен отсрещната страна преувеличават!!!)Изтеглих 4ж-влюбените-ПП.
Попитах и как ще се развият отношенията ни с него до края на тази година?асо жезли-8ж-ПП
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1091 -: Октомври 12, 2014, 09:50:05 am »
Мисли ли за мен? :012:

Асо мечове
2 чаши
Умереност

Според вас?

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1092 -: Октомври 12, 2014, 01:19:21 pm »
Опитва се да намери баланс между разум и чувства? Не ме слушай, аз съм новачка.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1093 -: Октомври 15, 2014, 08:19:23 pm »
РЖ-влюбените-3м и въпросът причината за близостта на Х-мъж  към У-жена?Чувства се сам или иска само секс приключение?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1094 -: Октомври 18, 2014, 05:56:38 pm »
Така изтеглени карти, означават ли ДА за отговор?

3 Жезли
Крал Мечове
Асо Мечове