Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644311 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1575 -: Март 25, 2015, 04:01:48 pm »
Благодаря за ов  :)
зададох въпрос-как се чувства Х откакто не му пиша? ц.Рицар копия,8ч+7ч+об.РМ-май си мисли,че е номер от моя страна,нещо не е наясно и си мисли неща,кооито нямат много общо с действителността,об.РМ-мисля,че показва глупав инат  :012:

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1576 -: Март 25, 2015, 09:06:29 pm »
за теб-ц.Жрица/5копия+Крал копия+Паж щитове-промени и то хубави те очакват в любовта,ще си много обичана и желана от определен мъж,ново начало ще има за теб и него,бързо развитие виждам при вас  :)

trendy, давам ОВ - за мое съжаление никакво раздвижване няма любовния фронт. Има още 6 дни до края на месеца, пък да видим, бая скорострелни ще трябва да са тези промени. Ще споделя ако настъпят  :)

Благодаря ти все пак!


Чувствам се добре!

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1577 -: Март 25, 2015, 09:10:38 pm »
Развитие в проф. план при мен в следващите 3 месеца? светът- паж жезли - императора
Що за характер е жена? 7м - светът - паж пентакли.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1578 -: Март 25, 2015, 09:11:20 pm »
Ако някой има желание ще ми изтегли ли карти за м. април? Благодаря  :)
Чувствам се добре!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1579 -: Март 26, 2015, 10:23:47 am »
Ресничка, изтеглих за теб следните карти:

        Девятка пентакли                      Светът                                        Асо жезли


   


Моето разбиране на картите е, че може да получиш парички за положен труд, да финализираш някаква финансова операция. Което ще ти помогне за започване на нов проект, творчество, ще си изпълнена с идеи.

Предстои ли ти представяне пред публика или много хора? Много творчески ми се виждат картите, сякаш ще представяш идеите си/творения пред аудитория.
Все пак ми се струва, че ще ти е изпълнено с оптимизъм и желание за започване на нещо ново. Успех!  :-* Всичко е в главата ти, осъществи го.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1580 -: Март 26, 2015, 12:16:54 pm »
Развитие в проф. план при мен в следващите 3 месеца? светът- паж жезли - императора
Що за характер е жена? 7м - светът - паж пентакли.

Моля ви за мнение и по моите карти.  :)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1581 -: Март 26, 2015, 01:52:22 pm »
Скорпионче, може ли да ти изтегля от моите карти? Сигурно е странно, но трябва да ги усетя и видя. Много искам да се включа, но усещам само  моите карти.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1582 -: Март 26, 2015, 05:39:34 pm »
Някой иска ли да ми изтегли карти дали утре ще срещна Х?Много ми е важно,момичета.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1583 -: Март 26, 2015, 06:03:23 pm »
Скорпионче, може ли да ти изтегля от моите карти? Сигурно е странно, но трябва да ги усетя и видя. Много искам да се включа, но усещам само  моите карти.

 :38: Може. Благодаря ти! (инициала на жената е С)

Някой иска ли да ми изтегли карти дали утре ще срещна Х?Много ми е важно,момичета.

рицар жезли - крал жезли - крал чаши. Да!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1584 -: Март 26, 2015, 06:08:12 pm »
Аз ти изтеглих следните карти, Тренди.

Докато ги размесвах изпадна 5 Жезли.

                       

Струва ми се, че си се настроила войнствено към този човек. Колкото и да ти е важно, приемаш го като среща на две големите егота, някакво съревнование, желание да се докажеш/те. На картите ми има петле на стената. Тълкувам го като много врява за нищо, без да има реален конфликт, предварително си тръгнала с нагласа за битки, а може да е друго положението.

Картите, които изтеглих за теб са все от големите аркани. Вярно ти е важно като въпрос.

     Императорът                                Влюбените                              Страшният съд




Моето разбиране за картите е следното - този човек, който те вълнува, той с голямо влияние над теб. В картите ми императорът държи символи на властта и в нозете му има покорен лъв, на прозореца птица. Може да имаш вести за този човек, или да чака вести от теб. Влюбените тълкувам като някакви скрити венерини чувства, но и сякаш стоите на двата бряга. В картите ми има куче - може приятел да се опитва да ви срещне или помири. Страшният съд - трябва да сложите край на миналото, да възкръснат отношенията ви, да се изплатите взаимно за миналото, за да продължите напред.
Според мен само с тази нагласа може да има повод за среща.
Чувстваш ли се в безизходица? Сякаш тъпчете на едно място? Погледнах последната карта в колодата и тя ме наведе на тези мисли. Заради това питам, проверявам за себе си.  :)
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1585 -: Март 26, 2015, 06:13:50 pm »
Благодаря!Респект, Ема на 100% си описала отношението ми към него.Точно така чувствам се в безизходица и сякаш нещата са се забатачили тотално.За 2 път ми се пада СС явно има доста уроци за научаване,но и среща ми е показвала тази карта.Ще дам ов утре  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1586 -: Март 26, 2015, 06:15:02 pm »
Благодаря и на теб,Скорпионче  :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1587 -: Март 26, 2015, 06:39:35 pm »
Тренди, последната карта в колодата беше 8 мечове.

                                                       

Заради това предположих, че се чувстваш като със завързани очи и ръце, вървиш на тъмно, без посока, чувстваш безсилие, сякаш не контролираш ситуацията ти.  :38: Нали знаеш, от теб зависи дали ще има действие.  ;) :-* Махни превръзката от очите.  :38:




Скорпионче, за теб изтеглих следните карти по повод професионалното развитие:

                Дяволът                          Асо мечове                              Десятка жезли



Моето разбиране за картите е: има някакви страхове в теб, наслагвани, наслоявани. А сега трябва да се боришс тях. Искаш ли да излезеш от пътеката на рутината и да направиш нещо ново, в което да вложиш много страст и емоция, изкушена ли си от някаква промяна в работата? Асото мечове ще ти даде вдъхновение, ще тръгнеш в посока отстояване на своите желания. Може да имаш интелектуални срещи, нови контакти, които да ти отворят интересни врати. На картата има пеперуда - за мен е символ на трансформацията, освобождение от застоя. Ще искаш сама да се справиш с всичко, да си боец. Но последната карта говори, че може да се претовариш и да поемеш повече отговорности, отколкото може да носиш. В картата с 10 жезли има стена зад гърба на човека, но пред него има красива гледка, море. Бих те посъветвала да се занимаваш само със собствените задъжления, да не вземаш чуждите. За да имаш възмоност да се радваш и на гледките пред себе си, душата ти да не е изморена, а да има "очи" и за красотите по пътя пред теб.

Изпълнена ли си с някакви идеи? Има ли ентусиазъм в теб? Пак питам заради последната карта в колодата. После ще кажа и коя е.  :012: Искаш ли да пътуваш някъде?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1588 -: Март 26, 2015, 07:08:50 pm »
Скорпионче, за теб изтеглих следните карти по повод професионалното развитие:

               Дяволът - Асо мечове  -  Десятка жезли
Изпълнена ли си с някакви идеи? Има ли ентусиазъм в теб? Пак питам заради последната карта в колодата. После ще кажа и коя е.  :012: Искаш ли да пътуваш някъде?

 :38: Създадох нови контакти  и започвам една нова инициатива в работата. И за излишното натоварване си права - направо ми писна всеки да ме използва както му дойде. Опитвам се деликатно да отказвам, но човешката наглост граници няма.  :( :( :( :( Психически много ме натоварват.
А най-хубавото в случай, че лятото ще пътувам извън града за обучение. Поне ще срещна умни хора!  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1589 -: Март 26, 2015, 07:18:19 pm »
Ресничка, изтеглих за теб следните карти:

        Девятка пентакли                      Светът                                        Асо жезли


   


Моето разбиране на картите е, че може да получиш парички за положен труд, да финализираш някаква финансова операция. Което ще ти помогне за започване на нов проект, творчество, ще си изпълнена с идеи.

Предстои ли ти представяне пред публика или много хора? Много творчески ми се виждат картите, сякаш ще представяш идеите си/творения пред аудитория.
Все пак ми се струва, че ще ти е изпълнено с оптимизъм и желание за започване на нещо ново. Успех!  :-* Всичко е в главата ти, осъществи го.  :38:

Здравей Emma и ти благодаря!

Отскоро ме връхлитат някои творчески идеи наистина, може пък да взема да ги реализирам най-накрая. Една от тях е курс, на който отдавна обислям да се запиша и за да взема изпита, ще трябва да се явя пред повече хора да ме оценят.

"...оптимизъм и желание за започване на нещо ново" - налични са и в момента.

Ще дам обратна връзка  :012:
Чувствам се добре!