Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644581 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1980 -: Май 18, 2015, 08:48:37 pm »
Ти си се отворила за мен, Витхце. Заради това усещам.
Има хора, които искат да ги видиш. А други искат, но са се оградили със стена.
Едно такова... по-мъчно става виждането.

 :38:

Само ме напомняй в край на всяка седмица за абонамента.  :38: Че аз не съм в час с дати и дни от седмицата.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1981 -: Май 19, 2015, 09:10:18 am »
Момичета, моля да ми хвърлите карти относно процедура/операция на очите на майка ми. Транзити, дирекции, нумерология - смесена работа с превес на отрицателен изход, или по-скоро, неясна диагноза или някакво объркване. В хорарите за здраве съм описала.

Не знам какъв да е въпроса - оставям на вас. И най-трудното ми е, че не знам, дали тя въобще ще се вслуша в думите ми.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1982 -: Май 19, 2015, 09:32:10 am »
Момичета, моля да ми хвърлите карти относно процедура/операция на очите на майка ми. Транзити, дирекции, нумерология - смесена работа с превес на отрицателен изход, или по-скоро, неясна диагноза или някакво объркване. В хорарите за здраве съм описала.

Не знам какъв да е въпроса - оставям на вас. И най-трудното ми е, че не знам, дали тя въобще ще се вслуша в думите ми.
5 меча обърнати - рицар жлези обърнат - крал жлези обърнат
цепя на кралица жлези
питах как ще се отрази манипулацията на здравето на майка ти

мисля, че може би няма да се състои тази операция така, както е планирана. не мога да преценя дали майка ти или лекаря ще се откаже.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1983 -: Май 19, 2015, 09:36:57 am »
Хепи, моите карти не са много за такива въпроси, но ще опитам
ц.3к/об.3ч+Страшен съд+Асо копия- според мен няма да има проблем с операцията, мисля че ще е успешна и ще е доволна от резултата. Но нека и някой друг хвърли карти, че ме няма много, много по здравните въпроси. Успех и дано всичко мине наред  :)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1984 -: Май 19, 2015, 09:40:10 am »
Хепи, моите карти не са много за такива въпроси, но ще опитам
ц.3к/об.3ч+Страшен съд+Асо копия- според мен няма да има проблем с операцията, мисля че ще е успешна и ще е доволна от резултата. Но нека и някой друг хвърли карти, че ме няма много, много по здравните въпроси. Успех и дано всичко мине наред  :)

по тези карти изглежда, че ще има положителен ефект

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1985 -: Май 19, 2015, 09:46:38 am »
5 меча обърнати - рицар жлези обърнат - крал жлези обърнат
цепя на кралица жлези
питах как ще се отрази манипулацията на здравето на майка ти

мисля, че може би няма да се състои тази операция така, както е планирана. не мога да преценя дали майка ти или лекаря ще се откаже.

Клер, благодаря ти. А възможно ли е, по време на манипулацията примерно, да открият/сетят нещо друго и да се промени ситуацията. Такъв случай имахме преди месец с мъжа на леля ми - започнаха уж рутинна/лесна операция, а то се усложнило и сега не се знае, кога/как/какво. Или просто няма да се стигне до самата манипулация.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1986 -: Май 19, 2015, 09:48:05 am »
Хепи, моите карти не са много за такива въпроси, но ще опитам
ц.3к/об.3ч+Страшен съд+Асо копия- според мен няма да има проблем с операцията, мисля че ще е успешна и ще е доволна от резултата. Но нека и някой друг хвърли карти, че ме няма много, много по здравните въпроси. Успех и дано всичко мине наред  :)

А така сега .... пак съм в тупик :) Благодаря и на теб :)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1987 -: Май 19, 2015, 09:52:44 am »
Клер, благодаря ти. А възможно ли е, по време на манипулацията примерно, да открият/сетят нещо друго и да се промени ситуацията. Такъв случай имахме преди месец с мъжа на леля ми - започнаха уж рутинна/лесна операция, а то се усложнило и сега не се знае, кога/как/какво. Или просто няма да се стигне до самата манипулация.
по тези карти мисля, че просто ще се отложи.
по хорара видях, че ац е сатурн, който е ретро, може би в забавяне може да се изяви

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1988 -: Май 19, 2015, 10:10:02 am »
Хепи, много буквални карти изтеглих.
Много бързам, а знам, че и ти нямаш време.
Пускам картинките и бързо мнение.

           Магосникът                      Девятка мечове                       Асо жезли




Някой знаещ и опитен човек ще се опита да направи 'магия'. огледай да не е измамник, да използва знанията си нечестно.
Виж втората карта - човек, който държи очите си затворени.
Има страхове, не вижда, другите й говорят - злобното куче. Това я кара да се притеснява, да е още по-несигурна. Депресирана е от ситуацията, а може да възникнат и проблеми.
Така си и помислих - мечове, остриета... Може да е свързано с някаква манипулация.
Асо жезли говори за ново начало. Ще има гняв, огън. Може да излезе на повърхността нещо, което да носи ядове и скандали.
Проявява смелост майка ти, дръзка е в желанията си. Иска ново начало.
Но може ситуацията  да не се промени. Да остане все на това положение. Да няма голям напредък.
Да търси помощ от добър човек. Да се помоли, ако е вярваща.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1989 -: Май 19, 2015, 01:26:53 pm »
Момичета, още веднъж благодаря. Този път реших да не се налагам, а само да предам на мама това, което сте подали като информация (вкл хорара от акрукс) и да я оставя сама да вземе решение. Само й разтълкувах нумерологичните и астрологични предпоставки в момента. И тя много спокойно взе решение да изчака - каза, че не е спешно и може да изчака по-подходящ момент.

Благодаря за съдействието и подкрепата :)

При мен Уран продължава усилено да ми предлага какво ли не :) - нямам време да размисля спокойно и една такава помощ/подкрепа ми идва много на време.

Приятен ден  :-* :-*

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1990 -: Май 20, 2015, 01:28:28 pm »
Падне ли се за отношения Обесения на мен лично ми е показвал спънки за действие, нещата си остават на същото ниво. Разбира се понякога означава и тотално преобръщане на настоящата ситуация.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1991 -: Май 20, 2015, 02:28:13 pm »
В някои колоди Обесеният е дори прикован като Христос.



Обръщане на гледната точка, налагане да погледнеш и чуждата такава. Но е трудно. Защото с едното краче си завързан, трудно се отместваш от позицията си.
Трябва време за някакво осъзнаване. Търпение. И жертва, заради идеята с приковаването.




В моите карти пак навява мисли за бездействие. Завързан, а ръцете зад гърба му.
По-скоро смирение и опит да видиш ситуацията от друго положение. Особено в случаите, когато много си искал нещо, а не си го получил. Не всяка битка може да се спечели. И тук идва нуждата от търпение и осъзнаване.

Предай властта на другия, той да решава.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1992 -: Май 20, 2015, 04:51:26 pm »
Да попитам, ретро фазата  на Меркурий отразява ли се по  някакъв начин на гадаеното и ако  да, как-любопитно ми е  ::)  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1993 -: Май 20, 2015, 04:59:47 pm »
Да попитам, ретро фазата  на Меркурий отразява ли се по  някакъв начин на гадаеното и ако  да, как-любопитно ми е  ::)  :)

При мен се отприщва желанието да гледам и сякаш виждам малко по-ясно картите  :) Но може и да е внушение, не знам

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1994 -: Май 20, 2015, 05:21:36 pm »
При мен Обесения показва някаква жертва на обстоятелствата или нещо се жертва в името на нещо... Понякога и буквално - с вързани ръце си и нищо не можеш да направиш. Застой.