Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644282 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2010 -: Май 23, 2015, 03:12:39 pm »
Имам върпос: Какви са причините за постоянните ни неразбирателства и кавги с лицето Х ( жена е )  :)

Изтеглих Кулата, асо мечове и 5 меча.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2011 -: Май 23, 2015, 03:27:01 pm »

За Сатин изтеглих за месеца


        Седмица чаши                       Рицар пентакли                            Седмица пентакли



Сатинка, кой се опитва да те изкушава с различни предложения?

Пред теб са поставили различни неща, някои от тях може дълго да си желала. А сега се чудиш кое да избереш. Ще трябва да се вгледаш в себе си, там в сърцето ти е решението, само то знае кое е най-съкровеното ти желание. Тук някъде има и заблуди, които се крият сред блясък на фалшиви бижута. Трудно ще направиш избор, мислите ти са разпилени на много места, а това не те кара да напредваш. За да вървиш напред, трябва да пуснеш поне едно от въжетата, което те дърпа.
Имаш своите мечти, използвай въображението градивно, нека емоциите носят растеж, хармония.
Ще трябва да спреш гласа на неверните приятели или обърканите ти представи. Тогава, когато си сама със себе си, направи план за действие. Не се впускай припряно, ще имаш желание към стабилн напредък, макар и да е бавно. Прояви практичност. Искаш да пътуваш ли?
В край на месеца ще обереш плодовете на своя труд. Не се разтакавай дълго, когато ти се налага да избираш кое е важно. За да има какво да посадиш, обгрижиш и ожънеш, да има резултати, които да те радват.
Все пак си мисля, че ще е бавен месец. Каквото и да се случва, няма да е крайно динамично, а ще се стремиш към стабилност. Това може да те остави с усещането, че не знаеш какво предстои, сякаш вървиш в тъмнина, със затворени очи. Прояви търпение.

И аз да дам ОВ  :)
Да, опитаха се да ме изкушат, по-точно един мъж направи подобни опити. Под влиянието на някакви първични емоции имах желание да се поддам, но успях да заглуша емоциите/желанията и постъпих както сметнах за правилно. Господинът още не се е отказал, но вече нямам колебания и той няма никакви шансове.
Иначе месеца е скучен, нищо интересно не се е случило.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2012 -: Май 23, 2015, 06:56:53 pm »
Имам върпос: Какви са причините за постоянните ни неразбирателства и кавги с лицето Х ( жена е )  :)

Изтеглих Кулата, асо мечове и 5 меча.

Заради нечии клюки.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2013 -: Май 23, 2015, 09:21:51 pm »
Аз бих казала преднамереност има у Х. Забелязва ли се двуличие,използване.
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2014 -: Май 23, 2015, 09:39:42 pm »
Аз бих казала преднамереност има у Х. Забелязва ли се двуличие,използване.

Ами двуличие или използване не точно, по-скоро комуникацията от нейна страна се засилва, когато тя има проблеми и не  е много на кеф. От картите вижда ли се например завист или нещо подобно ? Един вид забелязвам, че се стреми да изпъкне в разни ситуации и едва ли не приема за конкуренция всичко живо.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2015 -: Май 24, 2015, 11:11:25 am »
Цитирам Саспортас-,,Меркурий може да е свързан с неочакваното,със съвпаденията и синхроничността,или със съсбития,които изглеждат случайни,нмо на по-късен етап се оказва,че имат определен смисъл или са свързани с по-голяма цел.Това е особено вярно,ако транзитиращия Уран аспектира вашия Меркурий-или аспектът бележи фаза,когато отрафтовете падат книгите,които точно ви трябват,или вклзчвате телевизора и попадате на неизвестен би филм,някак си свързан с онова,което ви се случва в момента или ви е интересувало .Дори бързият транзит на Меркурий през Асц. или Венера може да доведе до ден в който ще срещнете някого,когото не очаквате да видите и двамата ще седнете в кафенето да побъбрите-тези отклонения и неочаквани срещи са отличителните знаци на Меркурий .,,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              стр.29,,Вътрешните планети,, Лию Грийн,Хауърд Саспортас  .Това за съвпаденията-синхроничности с телевизия.книги,срещи потвърждавам ми се случва откакто тр.Уран е в опозиция на нат.Меркурий  :57: ПП-Я объркал съм темата,/по ретро Меркурий,, не знам как стана :017:,извинявам се,не ми се пише повторно ::)

не го пиши наново, а просто го копирай и го пусни в транзитите на Уран. После триеш този пост тук.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Знаци и поличби
« Отговор #2016 -: Май 24, 2015, 11:17:25 am »
Цитирам Саспортас-,,Меркурий може да е свързан с неочакваното,със съвпаденията и синхроничноста,или със събития,които изглеждат случайни,но на по-късен етап се оказва,че имат определен смисъл или са свързани с по-голяма цел.Това е особено вярно,ако транзитиращия Уран аспектира вашия Меркурий-или аспектът бележи фаза,когато от рафтовете падат книгите,които точно ви трябват,или включвате телевизора и попадате на неизвестен би филм,някак си свързан с онова,което ви се случва в момента или ви е интересувало .Дори бързият транзит на Меркурий през Асц. или Венера може да доведе до ден в който ще срещнете някого,когото не очаквате да видите и двамата ще седнете в кафенето да побъбрите-тези отклонения и неочаквани срещи са отличителните знаци на Меркурий .,,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              стр.29,,Вътрешните планети,, Лиз Грийн,Хауърд Саспортас  .Това за съвпаденията-синхроничности с телевизия.книги,срещи потвърждавам ми се случва откакто тр.Уран е в опозиция на нат.Меркурий  :57:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2017 -: Май 24, 2015, 05:41:02 pm »
Утре отварям шатрата. Който ще се абонира - сега е момент. После ще попланинарствам за седмица, така се надявам. Шатрата ще е отворена за два-три дена.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2018 -: Май 24, 2015, 06:32:40 pm »
Как ще изкараме на семейната почивка? асо жезли - дявола - императора.  :012:
Какви карти само...
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2019 -: Май 24, 2015, 06:46:49 pm »
Как ще изкараме на семейната почивка? асо жезли - дявола - императора.  :012:
Какви карти само...
Може да има конфликти, гледайте да избягвате спорове за дреболии  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2020 -: Май 24, 2015, 06:55:40 pm »
Как ще изкараме на семейната почивка? асо жезли - дявола - императора.  :012:
Какви карти само...

Ще има прехвърчане на искри

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2021 -: Май 24, 2015, 08:56:32 pm »
Утре отварям шатрата. Който ще се абонира - сега е момент. После ще попланинарствам за седмица, така се надявам. Шатрата ще е отворена за два-три дена.  :58:
Еми абонирвам се за шатрата дори преди няколко дена във форума зададох въпросче за обява редактор за сайта moreto.net но може да не си го видяла евентуално дали ще стане!
Еми за месец юни може ли да ми изтеглиш картите да ми кажеш как ще ми протече!Благодаря за отговора! :-*

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2022 -: Май 25, 2015, 08:39:35 am »

И за юни се абонирам  :012:  ;)

Тренди, отварям сега шатрата за месечното таро.

Изтеглих ти малко странни карти.

              Петица мечове                    Десятка мечове                       Страшният съд



Много мечове. Месец на недоразуменията, войната ще е това. Ще си въвлечена в битки, но ще са от голямо значение за теб.
Няма да са лесни, ще има и подмолни действия. Може да са свързани и с някакъв имот или собственост на нещо, което е далечно, не е близо до теб. Може да разбереш за нечии непсраведливи действия. Или да излезе на повърхността някаква измама в миналото. Някой е напреднал, но с манипулация, лъжа.
Възможно е да се отдръпнеш или от теб да се отдръпнат хора. Бъди коректна, за да не нараняваш другите.
Ако се възползваш от слабостите им, може да си изоставена.
И това да оставя усещане за болезненост. Някакви твои идеали може да се провалят. Ще трябва да се разделиш с някой или с твой модел на поведение.
Виж каква последователност има в картите с мечовете. На първата карта има куче, което все още е под влияние на човека, но е готово да такува. На втората карта кучето вече е атакуващо и е безконтролно. Може да чуеш лоши думи от приятел. Да си предадена от хора, които си считала за приятели.
Страшният съд говори за дълбоко осмисляне. Тук е времето да се ревизираш, да отсъдиш. Нещо е било нередно, сега е момент да го класиицираш като такова и да се откажеш от него.
Важни промени, край на нещо, започване на ново. Но след като погледнеш истината и я приемеш. Ще се почувстваш като възкръснала, с нов живот.
И пак допускам да има някакви препирни за имоти, за някаква далечна собственост, което да доведе до решение на съд, законово решение.
Накрая ще осъзнаеш, че не е било хубаво да приемаш всичко за даденост. Когато си на косъм да загубиш нещо, тогава го оценяваш. И се учиш на благодарност.

Важен месец на битки, Тренди.  :38:
Но от теб зависи как ще отсъждаш.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2023 -: Май 25, 2015, 08:46:09 am »
Ох юни ми е държавният изпит и като гледам картите ме хваща страх   :( Иначе за приятелите аз вече си дадох сметка колко заблудена и наивна съм била по отношение на тях, не са били истински. СС дано показва успешното ми завършване. И Сатурн влиза в скорпион и ще се върне в 1 дом и хич не съм доволна. Имоти сега не са на дневен ред, но знам ли какво може да се случи. Благодаря ти, Ема ще докладвам как са се проявили картите.  :-*

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2024 -: Май 25, 2015, 08:49:40 am »
Ема, може ли и на мен  :)