Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644468 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2055 -: Май 26, 2015, 06:50:43 pm »
Емка, ами мен  ??? ???

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2056 -: Май 26, 2015, 07:02:43 pm »


Ако получа прогноза и за юни, няма да я върна :)

Хепи, прогноза от мен може ли?

Изтеглих ти следните карти

            Осмица мечове                             Висшата жрица                                        Девятка жезли




Май се чувстваш спъната за нещо? Има някаква студенина около теб, която те кара да се чувстваш скована. Не искаш да погледнеш какво се случва наоколо, имаш своите страхове. По тази причина предпочиташ да 'затваряш' очите си, може би се криеш в свой свят. Изминала си дълъг път с препятствия. Не бива да се плашиш, защото имаш с какво да се задържиш на върха. Остава ти малко до успех, но ти сама слагаш бариери пред себе си. Не всичко е толкова лошо. Въпреки снежната и студена обстановка, има дърво със зеленина, има живот и в тази ситуация. Но трябва да се освободиш от своите окови и да махнеш стените около себе си.

В теб има много женственост, много женска сила. Но се опитваш да я скриеш зад маската на мъжко момиче, да влезеш в света на мъжете като равностойна. а може би трябва да използваш повече женската интуиция.
Виж Висшата жрица - папеса Йоана застанала между черна и бяла колона. Идеята за дуалност, а жената е по средата. В краката й гепард, но на каишка. Символ на благодат, но все пак на каишка - умереност в материалността.
Дай си време за размисъл, за осъзнаване, почети някоя книга или получи червен документ. След страховете и усамотението, тогава ще дойде и победата. Малко поизмъчена и трудна, ще има неща, от които да се откажеш, ненужното ще изчезне в битката. Много бариери, действаш прекалено предпазливо.
В крайна сметка ще тръгнеш на шумен поход. Може и с другари.

Счупи бариерите, Хепи.  :-* :58: Не всичко е болка.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2057 -: Май 26, 2015, 07:04:29 pm »
Писала съм, а ти си се притеснявала, че ще те пропусна.  :38:  :-*

Не пропускам. Бавно и безславно си говоря с картите.  :012: Имам за помощник една котчица нахална, тя също гледа на таро - зяпа картинки и се пречка.
Вещерска история.  ;D
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2058 -: Май 26, 2015, 07:10:37 pm »
Писала съм, а ти си се притеснявала, че ще те пропусна.  :38:  :-*

Не пропускам. Бавно и безславно си говоря с картите.  :012: Имам за помощник една котчица нахална, тя също гледа на таро - зяпа картинки и се пречка.
Вещерска история.  ;D

е на това му се вика синхронност :)  :08:

много благодаря, макар че .... не знам как точно да се справя със съветите ти .... знам, че е така, както го описваш, но не знам какъв е другия начин ... но може пък точно през това да мина, за да разбера - "живот ли бе, да го опишеш" :)

.... ако искаш, прочети на предната страница, какво ми беше писала за май ... :) - със сигурност ще усетиш връзката
« Последна редакция: Май 26, 2015, 07:15:46 pm от Happy58 »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2059 -: Май 26, 2015, 07:26:31 pm »
Хепи, прочетох от предната страница.
Даде ми и друга насока, припомняне. Да не би историята с маман и желанието и за проглеждане да е все така актуална?
Ако да е актуална през месеца, може да проявиш някакво умение, лидерство като духовен водач, за да я убедиш в своето мнение. Дълга и трудна битка, но ще се справиш, може и с компромис, някаква дребна манипулация.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2060 -: Май 26, 2015, 08:11:53 pm »
Ема, много ти благодаря за отделеното време! :-* Ще ти дам обратна връзка. По картите за този месец нямам нова обратна връзка освен тази, която вече дадох.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2061 -: Май 26, 2015, 09:41:42 pm »
Хепи, прочетох от предната страница.
Даде ми и друга насока, припомняне. Да не би историята с маман и желанието и за проглеждане да е все така актуална?
Ако да е актуална през месеца, може да проявиш някакво умение, лидерство като духовен водач, за да я убедиш в своето мнение. Дълга и трудна битка, но ще се справиш, може и с компромис, някаква дребна манипулация.

Не, с маман се случи по друг начин. Още тогава аз ѝ обясних, какво мисля по въпроса, какво сте ми написали вие по въпросите и я помолих тя сама да вземе решение, като аз ще я подкрепя, каквотои да е. Тя помисли и взе решение да отложи засега. Не е спешно, така че има време да изчака по-добър момент.
Аз имах предвид, че и преди ми беше писала за усамотяването и намирането на пътя .... и като че ли полек-лека се случва. Това отдръпване, в което съм сега може да е началото. :) Но определено проглеждането си е моя задача, и аз си го знам ... просто още съм объркана, но ... ще се справя :)    :08:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2062 -: Май 26, 2015, 10:24:09 pm »
Да, ще се справиш.  :38:
И ще намериш полезност. Силом няма как да прогледнеш. Все нещо ще те побутне. Не бой се, съдбата знае как да ни ръчне, ако се смотаваме.  :72: ;D
Животът и Вселената са страховити машинки. Ние си мислим, че знаем как функционират. Но не знаем нищо. А тя машинката си работи, няма нищичко излишно в дейността й.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2063 -: Май 26, 2015, 11:31:05 pm »
Emma, супер карти и много, много благодаря. Да видим как ще протече месецът и ще пиша обратно.

Цитат
Но не забравяй, че може този покой да бъде поразмърдан от среща с човек с идеали, мечти, може и творец. Може би някой те наблюдава или ти тайничко следиш нечии действия. Има ли в теб скрита емоция, която не вадиш на показ от страх да не бъдеш наранена?

Ами дано, не наблюдавам никого, но не се знае кой ще се изправи на пътя. Иначе такива емоции имам, да, но мисля че е нормално човек да се предпазва и да не вади всичко на показ.

Цитат
Допускам от мила и дробра да вдигнеш нож за защита. Но ще е след провокация.

Ох, дано не ме провокират много. По принцип ми се очертава  последен месец на работата /стажа и после следва изнервяща разправия с бюрократи- т.н борса.  :012: И една камра др. глуспоти. Но иначе може да се изненадам с някакво бързо намиране на работа . Макар и малко вероятно.

Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2064 -: Май 27, 2015, 10:00:31 am »
Ще се оправят ли отношенията с майка ми? (постоянно се караме и има ужасно напрежение между нас)
ц. Дявол/Крал щитове+10к+Дама меч- ясно скандалите отново ще продължават

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2065 -: Май 27, 2015, 09:18:40 pm »
Emma, дали може да погледнеш и за мен какво е приготвил м. Юни  :)
Чувствам се добре!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2066 -: Май 28, 2015, 08:52:00 am »
Ресничка, за теб изтеглих за месеца тези карти


      Десятка мечове                     Колелото на съдбата                     Двойка пентакли



За теб този месец може да е белязан с обрати. Може да усетиш някаква загуба или болка. Сега му е времето да разкараш нещо ненужно от живота си. Може да си огорчена или демотивирана за нещо, да усещаш, че си се загубила и всички са против теб. Нечии думи могат да те наранят.
Да не страдаш по някакво приятелство?
Но тук е момент, в който не бива да забравяш, че всичко в живота има своето време и цикъл. Днес може да се чувстваш зле, но това не е постоянно състояние. След тъмнината идва и светлина.
И сякаш някой се опитва да създаде напрежение или огън, да не ти нашепват думи, да се опитват да те вкарат в интрига?
Важно е да знаеш, че винаги има промяна - за добро или лошо. И да не си прекалено самодоволна или тъгуваща. Защото това е временно състояние.
Накрая ще ти се наложи да балансираш между два лагера или повече задължения. Търси средината. Когато всичко се изясни, тръгни по пътя, който е между двете възможности. Не късай връзката, бъди дипломатична.
Ще трябва да си направиш ревизия и да избираш между повече възможности.

Може да се почувстваш ощетена за нещо. Или да виждаш, че при другите е по-добре. Отколкото при теб. Нека това не е причина да се държиш като нацупено дете. Радвай се на това, което имаш. Ще дойдат по-добри времена.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2067 -: Май 28, 2015, 08:56:20 am »
Ще се оправят ли отношенията с майка ми? (постоянно се караме и има ужасно напрежение между нас)
ц. Дявол/Крал щитове+10к+Дама меч- ясно скандалите отново ще продължават

Една от вас е традиционалистка, малко инатлива, стои си на положението и не мърда от него. Другата е вдигнала нож и иска свобода. Между вас има прекалено много различия явно, всяка има своите доводи.
Няма компромис.
Майка ти се стреми да ти покаже какво е постигнала ли? Изтъква своите умения ли? Сякаш иска да те натовари с много задължения и има изисквания към теб. А те ти тежат.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2068 -: Май 28, 2015, 09:13:32 am »
Права си Емс. Майка ми има големи изисквания и очаквания, които страшно ми тежат. Аз съм свободолюбив човек, не обичам да има очаквания към мен, а и не трябва. Държи се като пубер и после аз съм била виновната. Опитва се да ми наложи своя модел, да ми втълпи, че ще бъда като нея, но няма как да стане, аз съм коренно различна и оттам идват проблемите. Аз като въздушна зодия следвам разума, опитвам се да и покаже, че е по-добре човек да действа разумно, а не под въздействието на емоциите, но тя като една риба с луна в Телец не иска и да чуе. От говорене полза няма, затова действам темерутски  :72:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2069 -: Май 28, 2015, 09:39:45 am »
Представи си, че ти е гадже, което много обичаш, а имате различия. И трябва да направиш някакъв компромис, за да сте заедно.  :-*
Така е с всяка връзка - родители, деца, гаджета. Все е междуличностно общуване. И не винаги е лесно.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.