Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644730 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2100 -: Юни 02, 2015, 11:21:38 am »
аз по тези карти виждам напрежение вкъщи

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2101 -: Юни 02, 2015, 11:25:19 am »
благодаря.
кралят трябва да изясни един въпрос, дано рицарят се прояви в тази светлина.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2102 -: Юни 03, 2015, 11:06:07 am »
Попитах картите защо не ми върви в любовен план?
ц. Глупакът/Колесницата+2ч+Кулата-май прекалено гледам детински на любовта  :012: явно трябва да посмъкна егото и да променя възгледите си...

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2103 -: Юни 03, 2015, 11:19:36 am »
Попитах картите защо не ми върви в любовен план?
ц. Глупакът/Колесницата+2ч+Кулата-май прекалено гледам детински на любовта  :012: явно трябва да посмъкна егото и да променя възгледите си...
може би имаш прекалено романтични и идеалистични представи и не си склонна на компромис с тях. искаш да става по твоите правила. явно трябва да промениш представите си.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2104 -: Юни 03, 2015, 01:41:44 pm »
Да дам една обратна връзка за май, защото ми се случи на 1 юни, но човека го бил мислил цяла седмица, докато ми се обади.
В пост 2174, 4-5 страници назад съм събрала това, което се е паднало от картите, както и тълкуванията, за май.

Та, онзи прословут господин :), който ме терза емоционално (и с който аз приключих), се обади за разговор, който ме шашардиса по всички фронтове - все едно Уран ми се беше стоварил по главата :) - нещата между нас са вече на съвсем друга основа, с други цели (или поне за мен, защото при него може винаги да си е било така). Вчера пак говорихме и продължавам да чувам разни неща, които ми преобръщат съзнанието ... тези 2 дни са ми много странни - уж съм спокойна, ама после не съм .... уж знам, пък после не знам .... Уран не бил в транзитен куинконс ... да бе :)


trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2105 -: Юни 03, 2015, 01:59:21 pm »
Хепи, тя Кулата е баш по тия изненадващите събития  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2106 -: Юни 03, 2015, 02:18:14 pm »
Хепи, тя Кулата е баш по тия изненадващите събития  :012:

Тренди, и предния път ти казах - вземете я махнете тази карта от колодата, плиййййз :)  :58: Уран също ще го уволним :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2107 -: Юни 03, 2015, 02:44:10 pm »
Аа не се оплаквайте тази година съм в годината на Кулата и само гадории ми се случват- лесно избухвам и психически ми идва в повечко тази карта и се забърквам в някакви скандали, ама ще я търпя до другия февруари...нямам друг избор
« Последна редакция: Юни 03, 2015, 03:07:54 pm от trendy »

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2108 -: Юни 03, 2015, 03:06:26 pm »
астрологическото съответствие на кулата е марс.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2109 -: Юни 03, 2015, 03:29:38 pm »
При мен 16 Кулата/ 7 Колесницата и ЛГ7 ги усетих добре, въпреки многото неочаквани и внезапни неща, които ми се случиха.

Основното беше, че напуснах за първи път родния дом, за по-дълъг период време и отидох да уча на 400км. от къщи. Много ясно имаше шок. Обединих 2 години за една, взех към 21 изпита. Голям зор видях. Зимата беше тежка, а аз имах лекции и пътувах с влак и помня, че се наложи да скачам от влака от 2м. височина с куфара. А от съседното купе един полицай постоянно вадеше пистолета, зареждаше го, чистеше го и какво ли не направи с него ;D и си мислих, че всеки момент ще се гръмне :o :-X Много пътувания, които бяха като на тръни, все нещо неочаквано имаше, но всичко приключваше добре, което е най-важното.

Това си спомням като цяло - чистеше ми страховете основно, като ми показваше, че всичко зависи от мен. Дава събития - но всеки решава, как ще действа и много често се избира трудния и неутъпкан път. По това време се наложи и да задълбая по-сериозно с изследването на душата...
« Последна редакция: Юни 03, 2015, 05:16:58 pm от romantica »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2110 -: Юни 03, 2015, 06:05:56 pm »
Виви, за теб изтеглих за месеца следните карти

          Четворка чаши                      Осмица жезли                      Кралица мечове




Има някакво недоволство в теб сякаш. Искаш нещо да ти се случи, имаш някакви постижения. Но не си изцяло щастлива. Гледаш напред и очакваш някаква помощ или идея за развитие. Не забравяй да се насладиш на това, което притежаваш. Не приемай всичко за даденост.
Може някаква новост, вести, писмо да събудят в теб желание за бърза промяна. Предстои ли ти пътуване? Искаш да надсочиш скуката и да промениш дните си с някаква реакция, дейност. Може би далече от родния дом. Но нека начинанията са поне малко обмислени.
Стремиш се да поемеш контрола в ръцете си, да не зависиш от никой. Поне искаш или имаш някакви идеи.
ако се съсредоточиш върхи 1-2 важни неща, може да постигнеш успехи. Но стоиш ли бездействена дълго, ще загубиш повече. Нека има и нещо реално, а не само мисли и идеи за развитие. Да не остават в главата ти. Колкото повече мислиш, толкова повече ще се колебаеш и няма да предприемеш мерки за промяната.
Прецени кое е истинското ти желание, нека то те води. останалото е фалшиво.

Успех, Виви. Бъди сама господар на себе си. Не винаги чуждата помощ е от значение за успехите ни.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2111 -: Юни 04, 2015, 12:27:35 pm »
Много ви моля, ще може ли някой ми изтегли карти на следния въпрос: миналата година, когато брат ми изчезна, някъде по това време изчезнаха и едни мои бермуди, които носех обикновено в зимно време под панталона. Въпросът ми е: дали брат ми Стефан ги е взел със себе си? Благодаря предварително на всеки, който се отзове!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2112 -: Юни 04, 2015, 12:50:04 pm »
Веско,

10 пентакли, рицар жезли, отшелника

ако 10 пентакли показва бермудите, може и да ги е обул в бързината.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2113 -: Юни 04, 2015, 02:24:42 pm »
Благодаря много, Satin!
Въпросът е, че ако е взел допълнителни дрехи със себе си, значи може да не е искал да се самоубива все пак.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2114 -: Юни 04, 2015, 06:49:54 pm »
Емс все бързам да давам обратни връзки, но имаше едно изречение от теб, което беше направо пророческо за май месец, че ще направя пътуване и то ще накара душата ми да лети от щастие. Точно така беше, съвсем в края на май стана, след като дадох обратна връзка.  :) Е това не знам как си го усетила, на 90 стр са картите  :)