Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644631 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2115 -: Юни 04, 2015, 10:34:34 pm »
Тренди, благодаря за обратната връзка. Звездите или картите са ми го проговорили.  :08: Така съм го усетила, нещо съм видяла. Било е тогава и за онзи период. Сега не мога да върна лентата и да кажа кое ме е провокирало.
Някои неща просто...ами виждам ги някак, под някаква форма.  :08: Къде съм усетила, къде не съм.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2116 -: Юни 05, 2015, 01:33:54 pm »
Как ще изкараме на семейната почивка? асо жезли - дявола - императора.  :012:
Какви карти само...

Боже, каква почивка беше само!  :012:
Аз гледах да спестявам и по този повод имаше много спречквания и прехвърчане на искри. Като цяло не беше зле почивката, но не беше и много добре.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2117 -: Юни 05, 2015, 01:50:07 pm »
Цепя на Дама щитове/2м+8м+Крал копия-Виждам до края на месеца балансиране при теб, примирение с дадена ситуация. Сякаш има една жена около теб, която плете интриги, съдя по Дама пентакли, понеже около нея има черна котка. Внимавай, прояви усет и не допускай да ти правят мръсотии. Към края на месеца на фокус ще е мъжът ти/баща ти, мисля че ще ти помогне и ще ти даде ценни съвети.Послушай го  :) По едно време ще се почувстваш сякаш ще си с вързани ръце.

 :38:  Иииии, отново сто процента вярна прогноза!
От жената интригантка се стигна до примирението с определена ситуация. В крайна сметка аз трябва да си гледам своя живот и да вървя напред, а не да изисквам определено отношение и поведение от околните. А в края на месеца фокусът бяха отношенията с половинката.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2118 -: Юни 05, 2015, 10:49:32 pm »
Какво е вашето усещане за тази карта ?


Съвсем не лошо. Особено ако става въпрос за по-прагматична личност. План, хладнокръвност, помощ от неочаквани източници. Само емоциите биха могли да са проблем ако съветът на Таро е в посока 7 меча.  :)
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2119 -: Юни 05, 2015, 11:38:28 pm »
На мен ми е малко хаотична, Стар. Но не с лошо като усещане, а като безпорядък някакъв. Все едно портал към себе си. Луната там ми се видя, насаме със себе си в нощта, да подредиш мечовете. Но пък и те интересно са наредени. Марс и Венера май се пресичат. Има си символика.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2120 -: Юни 06, 2015, 09:13:58 am »
Какво е вашето усещане за тази карта ?

план, приведен в действие
щом имаш предвид конкретна подредба - зависи от другите карти и въпроса

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2121 -: Юни 06, 2015, 04:46:29 pm »
И аз имам Таро на Търсещия, дори автора му ми е приятел във фейса. Интересна и нечовешки сложна колода. Тя беше първата ми.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2122 -: Юни 06, 2015, 06:01:26 pm »
тогава ти може да си крал чаши - била си емоционална. а мислите ти да са се реели -  тук 7 м прилича на корабно платно. не мога да преценя дал си била въодушевена или си се чувствала глупаво

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2123 -: Юни 06, 2015, 06:04:14 pm »
Опиянение от поставено ново начало? Кралят тук конкретна личност ли е?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2124 -: Юни 06, 2015, 06:27:25 pm »
Нямаше конкретен въпрос. Чувствах се по определен начин и просто реших да изтегля едни карти. Картите не ми се вързват с усещането. Не ми го говорят никак.


Ти мъж ли си ? Картите могат да показват че си се чувствал леко, емоционално, сякаш живота преминава през теб с такава лекота, с 7М може да е като да замисляш някакви хитри планове или че просто искаш да потеглиш в някаква посока. Може би си се чувствал окрилен и си дръпнал картите ???


Другият вариант, ако не си мъж е да показват налиието на мъж около теб който може да има някакви измамни намерения, и да е започнала някаква връзка между теб и него, но той да не е с чистите намерения.
Освен това Крал Чаши показва мъж, който показва емоционалност, дон жуан, но зад себе си мери и крои ...
« Последна редакция: Юни 06, 2015, 06:29:35 pm от Entice »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2125 -: Юни 06, 2015, 06:36:59 pm »
Стар, разходи се до някой водоем - река, море, езеро. Виж колко вода има по картите. Пък кой знае, може нечий Марс да трогне Венерката ти. Пресечените мечове на Седмица мечове.  :-*
И на двете карти има арки - половин кръг, кръг - цялост.  :08:
Пеперуди, пауни, цветове - на последната карта и един водолейски знак. Направи нещо различно.
Това ти казват картите.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2126 -: Юни 06, 2015, 10:59:08 pm »
Утре ще разпъна шатрата, че днес съм яхнала вълната на офтопика.  ;D :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2127 -: Юни 07, 2015, 07:39:55 am »
Утре ще разпъна шатрата, че днес съм яхнала вълната на офтопика.  ;D :38:

Емма, ако може и за мен месечни карти?  :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2128 -: Юни 07, 2015, 12:59:20 pm »
4жезли, 4меча, 2меча
По картите ми се струва, че може да не си достатъчно подготвена.
Друг ако има идеи да казва.

п.п. Скорпионче, може въобще да са напълно грешни както картите, така и тълкуването ми, не го взимай много на сериозно. Успех на изпита!

Изкарала съм 5.20 - радвам се, макар че повече щях да се радвам на 5.50.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2129 -: Юни 07, 2015, 05:01:06 pm »
Емс, седмично таро  ::) Да не нарушаваме традицията  :)

Витхце, защо наранена?  :(

Изтеглих ти много смахнати карти.

          Тройка мечове                    Седмица чаши                        Четворка чаши




Май някой иска да 'разбие' сърцето ти. Нещо ще те ранява, може и налиие на повече хора. Особено ако си очаквала по-малка бройка. Ще ти се струва, че стоиш изолирана в тъмното. Или ще имаш нужда да останеш насаме с чувствата си. Сега му е времето да да пуснеш водата да отмие болката. Виж какви тъмни облаци предвещават дъжд - напоителен. Дъжд, а може и малко сълзи. Но ще се слеят, за да се освободиш. Пазиш си сърчицето ти, виж как жената е стиснала гръд с ръце. Не пускаш никой. Има там болка. Криеш се зад знания или работа/учение.
Но около теб има много варианти. Не знаеш на кой да се спреш, може би си объркана от многообразие на нещо. Различни предложения. Дали има и неискрени там? Отваряй очите на 4 и бъди малко по-решителна. Че този застой няма да е на добре. Да не би да има хора, които се събират на групички и си шушукат? Ти им предлагаш нещо, а те си шушкат в низините? Стремиш се да се покажеш някак смирена за нещо. Не е най-подходящата думичка смирена, но от онзи тип хора/жени, които имат вяра, малко са отдалечени от живота, закрилници.
Нарая ще ти се струва, че не си направила правилния избор. Тук уловката е в многообразието и нерешителността. Ако не вземеш мерки, ще ти се струва, че е можело и по-добре да отиграеш възможностите пред себе си. Другите ще си почиват, релаксират. а ти може и да си поела отговорност за тях, да ги наглеждаш. Все пак приеми подарък от друг човек, това ще те разведри. Най-вероятно ще заложиш а сигурното през седмицата, колкото и да ти носи скука това. Заради страх от нараняване, което си изживяла преди.
Връщаш ли се към спомени от време, когато си била по-наивна? И дали ще видиш другарчета от детството? ;)
Да видим.
Може да имаш спомени за миналото.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.