Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644578 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2145 -: Юни 11, 2015, 10:59:36 pm »
Развитие в професионален план при жена в следващите три месеца?
3меча - императрица - дама жезли.

ами аз я виждам да се издигне доста в професионален план, може би работата й ще е свързана с пътуване, но определено ще се издигне нагоре в йерархията

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2146 -: Юни 12, 2015, 12:34:51 am »
Чувствата на мъж към жена? 6п - паж чаши - 8п
Моето мнение - единият има чувства, но с тези 6п не получава това, което заслужава. Само тези 8п не са ми ясни?

Този човек много иска да има връзка с тази жена по 6п и 8п. 6п обаче изобщо не му достига вниманието и любовта, а по 8п полага труд за да я спечели. Интересно обаче защо е Паж Чаши е не Рицар. Пажът не е свързн с бликаща от всякъде любов. Да не би този човек да го прави по-скоро заради идеята, заради самотата или нещо друго. Може пък и да взима вече да се отказва. Прекалено много труд полага и ще се умори.

Сбора е Страшен Съд, така че предполагам че преди да почувства човека всичко това, преди да започне да полага толкова усилия, предполагам че е бил орязан. Кофти за него ....

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2147 -: Юни 12, 2015, 10:06:13 am »
Такааа ще може ли да ми изтеглите карти дали ще си взема поправката в понеделник
и дали ще си взема държавния на 26 юни и 3-ти въпрос добре ли е за мен да го отложа за септември
мерси предварително  :)

Тренди, по първия въпрос за поправката в понеделник изтелгих тези карти

                      Силата                     Седмица пентакли                   Седмица мечове




Чувстваш се силна, сякаш държиш положението в свои ръце. Има увереност в теб. Но зад гърба ти може да се случват неща, които не са особено хубави. Полагала си много усилия, искаш да постигнеш нещо в замяна. Но резултатите могат да не ти допаднат. Да ти се струва, че заслужаваш повече, защото много си се трудила. Допускам да постигнеш успех и с малко чужда помощ. Да не е чисто положение, което да те кара да се чувстваш малко зле, засрамена или да не си горда със себе си.
Ще тръгнеш добре, но накрая може да не си доволна особено от резултатите и себе си. Може знанията ти да изпъкнат на гърба на колеги, което пак да не ти харесва. Някъде може би грешиш. Правиш лош план или разчет на дейностите.
Но искаш много и различни неща на един път да ти се случат. Претоварваш се така. Избери само нужното.

Другите въпроси, малко по-късно, че сега бързам.  :38: Не успях да сколасам с картите.  :85:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2148 -: Юни 12, 2015, 12:14:14 pm »
мдам определено се чувствам зле и егото ми сериозно си пострада след този провал, макар да не се тръшкам изживявам си го. И да права си, че искам много неща да ми се случат наведнъж ама не става. В крайна сметка ще уча до дупка, пък каквото стане, вече нямам нерви да се ядосвам. Мерси  :38:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2149 -: Юни 12, 2015, 09:20:05 pm »
Такааа ще може ли да ми изтеглите карти дали ще си взема поправката в понеделник
и дали ще си взема държавния на 26 юни и 3-ти въпрос добре ли е за мен да го отложа за септември
мерси предварително  :)

ще си вземеш ли поправката в понеделник - кулата + отшелника + дама жезли. според мен - да.
ще вземеш ли държавния на 26 юни - умереност + 3 чаши + глупака. хммм дали пък няма да го отложиш?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2150 -: Юни 12, 2015, 09:26:54 pm »
По първия въпрос ще съм адски притеснена, но мисля, че ще се справя
по 2-рия на 90% съм решена да го отложа
мерси  :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2151 -: Юни 12, 2015, 10:19:34 pm »
Такааа ще може ли да ми изтеглите карти дали ще си взема поправката в понеделник
и дали ще си взема държавния на 26 юни и 3-ти въпрос добре ли е за мен да го отложа за септември
мерси предварително  :)

1. За поправката - Жрецът, 7 пентакли, Слънцето - със сигурност, да! Със 7П, мисля, че си подготвена добре или седни и чети :)
2. Ще вземеш ли държавния изпит? 6 жезли, 3 меча, Кралица чаши/ допълнителна Слънцето.... Дали не подхождаш твърде емоционално и поради тази причина размисляш дали да ходиш?!
3. Добре ли е за теб да го отложиш? 8 пентакли, 2 меча, 3 жезли /доп. Кралица жезли.....

Успех, каквото и да решиш за държавния... :38:
« Последна редакция: Юни 12, 2015, 10:22:11 pm от romantica »

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2152 -: Юни 13, 2015, 08:22:48 am »
Развитие в професионален план при жена в следващите три месеца?
3меча - императрица - дама жезли.

Ще и бьдат наложени доста задачи за вършене ,което ще я докара до нервност,изтощение ,с една дума ядове.
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2153 -: Юни 13, 2015, 08:28:36 am »
Чувствата на мъж към жена? 6п - паж чаши - 8п
Моето мнение - единият има чувства, но с тези 6п не получава това, което заслужава. Само тези 8п не са ми ясни?
При него всичко е наред,задоволен,на тоя етап всичко е наред за него ,но жената е интересна , нейните карти какви са?
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2154 -: Юни 13, 2015, 08:34:48 am »
При него всичко е наред,задоволен,на тоя етап всичко е наред за него ,но жената е интересна , нейните карти какви са?

Благодаря, Синие.
Не разбрах - как нейните карти? Тя ги дръпна тези, а по-късно аз им дръпнах с въпрос развитие на отношения между тях до 3 месеца: асо жезли - 8 меча - рицар жезли.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2155 -: Юни 13, 2015, 08:45:07 am »
 ;) това са карти които показват неговото отношение кьм нея,кьм връзката. Нейните карти са ,тя как се вижда в тази връзка...  Защото с тез 6пентакли ,ще почне да си задава въпроси и да иска много повече , освен ако не иска да си отглежда Галчо. Паж чаши е галчото.
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2156 -: Юни 14, 2015, 01:19:16 pm »
Витхце, днес ще направим едно седмично. По-късно или довечера. Сега съм го ударила на айляк - разпънали сме в двора плажуването. Наредени като сардинки - човек-коте-човек-куче-коте, както дойде.  :08:
Искам вече истински плаж. С моренце-човек-моренце-пясък-човек-смокини-човек-диня-пясък.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2157 -: Юни 14, 2015, 08:29:38 pm »
Витхце, месих, струвах... и пак изкарах твоята тръпка наредена.  :012:

Итеглих ти за седмицата тези карти

            Крал пентакли                     Асо жезли                          Кралица чаши



Ще имаш ли отношения някакви с крал, по-възрастен, по-успешен?

Кралица и крал, а между тях огън... и Асо. Нещо ще се заформя, нещо е в зародиш, има само идеи там. Мъти се. Но този човек е по-резервиран. Той си гледа своята работа, детайлен е към някаква дейност, може и много критичен. А май ти си тази с чувствата, мека, женствена, приемаща, изглеждаш по-добра.

Орисвам те на пътуване! Ненадейно!

Ще се стремиш да показваш спокойствие и обраност, особено в работата. Цениш качеството, може да искаш да отрежеш нещо от себе си, да го премахнеш. Но да ти липсва достатъчно 'светлина', времето да те притиска. Но в теб е всичко необходимо, ти ръководиш всеки детайл. Зад теб може да има хора, които се занимават с мръсни неща, в твоите очи са като прасета, задоволяват се с калта и лоша храна. Да нямаш трима врагове? Или хора, които ти бодат очите и ти замърсяват гледката към собствеността и успехите?

Имаш някаква идея, желание за реализация. Може и да си по-ентусиазирана, да искаш да дадеш живот на на нещо. Чети в книгите как се прави, за да стане добре. Не пропускай мъдростта на знаещите.
Радвай се и на красотата, усети някакъв парфюм около себе си, поглези се, ако трябва.

Почувствай се жена, Витхце. От онези жени - меки, поглъщащи, приемащи, ухаещи.

Да няма някой скорпион или наплутонен около теб?  :012:
Хайде, любов, женственост, парфюми, влюбени гълъбчета! Орисвам!  :58: :-* :58:

И пътуването, да не го забравиш! Ненадейна вест, неочаквано желание за път.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2158 -: Юни 14, 2015, 09:26:14 pm »
Ще се оправи ли майка ми?
Крал Меч, Магът, Кралица Пентакли
Цепи се на 7 Жезли

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2159 -: Юни 15, 2015, 12:33:00 am »
Весо, да ти дръпна карти аз? Така не мога/искам. Нали да пипна, да видя... Пък ако не искаш, пожелавам на мама да се оправи. :58:

Витхце, и моите карти те обичат явно.  :38:
Кралят в описанието в онзи линк звучи много добре. Хайде, чакаме да подкосиш крак. Ако не ги подкосиш, барем опитай крак връз крак, да се подкоси някой мъж.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.