Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644417 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2190 -: Юни 22, 2015, 11:00:38 pm »
Emma, питам теб и твоите карти.какво ще ми предвещаят ?  :38:  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2191 -: Юни 22, 2015, 11:14:50 pm »
Рени, аз казвам, че гледаш към някакъв връх - планински, обществен. И мечтаеш за мъж, който е там. Или си мислиш за него. Или се чудиш нещо, спомняш си. Докато сутрин се будиш. Гледаш ли сутрин планински върхове? Време за теб, уединение?

Картите съставиха това изречение:

Десятка мечове          Рицар жезли           Асо чаши



Сега може да си наранена за нещо. Или да те боли от нечия дума, деяние. Да усещаш злост, сякаш някой се опитва да те сложи на по-ниско ниво, отколкото заслужаваш. Забрави тази болка, не ти е нужна.
Може да ти помогне млад мъж или човек с младежки дух. Да има в главата си източни идеи или философия. Да се занимава с лозе, винарство, изба. Ще ти донесе покана или идея за пътуване до хубаво място. Там ще усетиш, че надеждата се възражда. Ще дойде нова емоция, все още неопетнена, бяла, чиста. Време за творчество - записвай си важните неща. Може да ти е полезно.
Ще ти донесе просперитет и пълна къща. Има ли ябълки около теб? Ябълково дърво - когато береш плодовете му, тогава ще е пълно с хора около теб. Деца, жени. Ще се четат книги, ще се слуша музика. На място с бяла ограда, стабилна, не особено висока. Някакво имение? Семейно? С отличителен знак.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2192 -: Юни 22, 2015, 11:21:43 pm »
Благодаря, Emma. Колко вълнуващо и интересно. И очакващо като такова. Ще разкажа като започна да бера. ..ябълката, има я,  и за другото.  :38:
Добре, ще забравя. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2193 -: Юни 22, 2015, 11:29:29 pm »
И на мен ще ми е интересно, Рени.  :-* :58:
Трепетите ще са взаимни.  :38: Много обичам да трептя с хората и техните изживявания.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2194 -: Юни 25, 2015, 04:34:49 pm »
Какво мислите за тази комбинация: деяволът, магьостникът, 8 меча? А питането е - чувства на мъж към жена ?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2195 -: Юни 25, 2015, 04:37:39 pm »
Какво мислите за тази комбинация: деяволът, магьостникът, 8 меча? А питането е - чувства на мъж към жена ?
май му се иска да я избройка, но се въздържа

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2196 -: Юни 26, 2015, 09:40:52 am »


Клер,
Според мен основните теми, които ще те вълнуват през този месец са работа/партньорство. Предстои - предложение, приемане и промяна  :58:
Изпадна Кралица Пентакли

8чаши, Крал Жезли, Рицар Мечове

Писала си , че ти предстои пътуване 8чаши може и това да показва.
Ще има някакви промени през месеца, ще започнеш нещо ново с много плам и ентусиазъм.
аз по тези карти виждам напрежение вкъщи

ов-пътуване имаше, но малко изнервено ми беше. крал жлези и рицар меч си бях аз.
също и  месец на доста колебания

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2197 -: Юни 26, 2015, 10:29:27 am »
Ще може ли някой да ми изтегли карти за месец юли? Много ви моля!

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2198 -: Юни 26, 2015, 10:39:42 am »
и за мен, моля  :)

довечера ще ви тегля, ако никой не е изтеглил до тогава

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2199 -: Юни 26, 2015, 10:53:27 am »

Весо, за теб изтеглих


           Отшелникът                            Четворка пентакли                                Висшата жрица




Интересна подредба се получи. Затворил си се в себе си, отдалечил си се от другите. Имаш над какво да размишляваш и сякаш не желаеш досег с хората. Радваш се на животните.  В техния свят се чувстваш по-добре.
Около теб може да е тъмно, а личната ти светлинка не успява да освети навсякъде, стеснен периметър на виждане. Сега му е времето да потърсиш дълбоко в себе си причините за някои събития. Но тук уловката е, че не трябва да губиш връзка с останалия свят. Докосни се до онова, което е скрито в теб.
Може да започнеш някакво обучение или да четеш повече книги. Нека онова, което видиш дълбоко в себе си ти даде шанс да се обогатиш. Духовното и материалното да вървят ръка за ръка. Когато се самоаналиираш, ще се подадеш и на повърхността. Но тогава отново може да имаш нужда от усамотение. Ще чуваш другите, може да ти се струва, че техните забавления и живот не са особено стойностни. А ти ще търсиш занимания, които след време да ти бъдат полезни. Ще трупаш, за да градиш.
Има ли някаква жена със силна интуиция, която ти помага в момента? Може би нещо, което е свързано с учение, духовно учение? Довери се на интуицията си кое е важно, какво да учиш.
Не забравяй, че често сме поставени в ситуации на избор - добро и лошо. От теб зависи по кой път ще тръгнеш. Предстои ли ти някакво пътуване? Може пътуването да е на духовно ниво, не толкова материално. Но ще е от значение за теб.

И нека новите учения са с мярка.  ;) Тези жрици могат да са добри, а кой знае...  ;) потърси истината за себе си.
Юни се оказа не особено добър месец. В здравословно отношение не бях много добре, и сега не съм. Зъбите ги позакрепих засега. Учение в момента няма, обаче не знам как ще продължа нататък въобще. Тъгата и депресията въобще не са ми изчезнали.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2200 -: Юни 26, 2015, 03:45:03 pm »
Довечера ще ви изтегля и аз. Навярно по-късно, че цял ден съм в движение.  :08:

Не ми е досадно, Витхце. Но нали...да не превземам само аз темата. Заради това съм на приливи и отливи.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2201 -: Юни 26, 2015, 06:47:24 pm »


Веско,изтеглих три карти за теб.
Но нека това не откаже Еми,да изтегли и тя,защото много ми харесва как  разказва картите  :) :-*



Надявам се да успееш да  се отърсиш от този мрачен период в който споменаваш ,че се намираш.Не виждам да имаш проблем в юли месец,но си под влияние на минало,което е било тревожно.Възможно е да имаш конфликт с жена,или от нея да идва твоята неувереност в ежедневието ти.Донякъде тя не е твой проблем,тя има проблем със себе си,отнесено към качеството на живот,качеството на живеене.С други думи-тревога,внушавана ти от нея .
« Последна редакция: Юни 26, 2015, 06:49:35 pm от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2202 -: Юни 26, 2015, 07:10:42 pm »
Ще може ли някой да ми изтегли карти за месец юли? Много ви моля!

свят-10 меча - 8 жлези
цепя на 4 пентакли

ще приключиш някакъв период, може да е болезнено. но пък ти предстои нещо ново. тази промяна, обаче, ще те плаши. все пак мисля, че би била за добро.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2203 -: Юни 26, 2015, 07:55:19 pm »
Благодаря!
А аз, доколкото си гледах лунарите, си мислех, че може да претърпя катастрофа или пък да ме изгонят от вкъщи и тогава да стане някакъв инцидент.
По тези карти има ли нещо свързано с дома и с инциденти?

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2204 -: Юни 26, 2015, 08:00:12 pm »
за дома точно не инцидент - възможно е. но по картите на Сияние няма нищо такова. само страховете ти. по принцип свят е една от картите, които показват и смърт. но не може при всяко появяване да мислим, че ще се прояви така.
8ми, 12ти, 4 ти дом са свързани и с вътрешния свят, не мисли най-лошото