Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644645 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2220 -: Юни 28, 2015, 12:08:49 am »
Благодаря ти много, Emma!  :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2221 -: Юни 28, 2015, 12:18:49 am »
Емма, ще може ли да попиташ твоите карти как ще си изкарам командировката другата седмица? (аз си дръпнах сс - пж - 2ч)

Скорпионче, твоите и моите карти май едно и също говорят. Има някакво сходство като настроение. Аз изтеглих:

        Осмица мечове                    Четворка пентакли                 Петица жезли



Нещо те притеснява ли? Не се чувстваш сигурна, не знаеш как ще се развие някаква ситуация. Някой с нещо да те задължава, да се чувстваш под чуждо влияние, което спъва действията ти?
Ще има ли планина около мястото? :)
Заради тези страхове може да останеш малко изолирана. Другите ще се забавляват, а ти може да се стремиш да получиш някакви знания или да покажеш такива. Някои неща са важни, но се стреми да не се заблуждаваш кои са те. Нека има равновесие между приятно и полезно.
Навярно в край на командировката ще участваш в комуникация, общуване или игра с конкуренти. Всеки ще иска да покаже своите умения като най-добри. Но обстановката ще е по-скоро приятна.

Може да се прибереш болна от тази командировка. Вземи си лекарства, за да не се залежиш.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2222 -: Юни 28, 2015, 12:30:51 am »
Сега за юли, момичета ??? :) И аз да се наредя - който има желание. Клер, за юни май не си ми тълкувала ... не намерих твой пост.

Хепи, аз ти изтеглих за месец юли.

            Десятка мечове                       Шестица мечове                      Двойка пентакли



Много мечове. Наострила си се нещо.

В началото на месеца може да се чувстваш изморена от битки. Време, в което по-често ще поглъщаш болката от чужди действия - не особено ласкави. Някой да не иска да те свали на по-ниско ниво? И от това да усещаш болка, тъга, да се чувстваш безсилна?
Дори да ти се струва прекалено облачно и мрачно, не се отказвай да търсиш светлинка.
Може да пожелаеш да се оттеглиш на място, което ще е здравословно за теб. Ако обичаш водата - някъде там(река, море, поток). Имаш някаква идея или творение - може да е важно за теб и да се опитваш да го опазиш. Може би нещо в зародиш, което не е стабилно и изисква твоето внимание. Това да е причина за пътуване?
Миналото не е важно вече, напусни го. Много вода, много емоции... Ще трябва да минеш през тях, не може инак. Потърси подкрепа от мъж, ако така го усещаш. Да е зад гърба ти.
Все пак ще ти се налага да правиш избори или да балансираш. И на последната карта вода, кораби - показатели за пътувания. Ти избери къде. Колебаеш ли се?
Ако избор е между нещо материално и нещо духовно, нещо обещаващо/голямо/стабилно и нещо, което ти е на сърце... Помисли добре кое си струва. Виж какви са мечтите ти, какво сънуваш, какви надежди имаш. Според тях прави избори. Може да получиш бяла вест, която да ти даде емоция.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2223 -: Юни 28, 2015, 11:24:33 am »
Емче, би ли ми изтеглила три карти за вторник?

Два пъти теглих, излизат много противоречиви и объркани, а ми е важно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2224 -: Юни 28, 2015, 12:42:43 pm »
Емаааа, може ли и на мен? Може ли? Може ли?  :1rij:
Искам за нещо конкретно да разбера - единия вариант е с въпрос: Да отида ли и как ще изкарам?
Другия вариант е за довечера да ми хвърлиш едни карти.

Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2225 -: Юни 28, 2015, 01:12:34 pm »
Емче, би ли ми изтеглила три карти за вторник?

Два пъти теглих, излизат много противоречиви и объркани, а ми е важно.



Лили, по мое мнение ти изтеглих много хубави карти за вторник.

           Асо пентакли                                            Звездата                                            Силата



Вторник ще ти е важен за някакво ново начало, което е свързано с материални неща. Дава ти се възможност или искаш възможност да напълниш ръцете си с парички.
Може другите хора да са горди или с власт. Може да има нещо цветно или с много възможности - за бизнес ли става дума? Дори да е малко сурово, обрано като обстановка или общуване, ще имаш визия за красота и сбъдване на някаква идея. Добра перспектива.
Бъди ангел, сложи си хубав парфюм, някакъв цветен аромат, омаен. Обичаш ли синичко? Ако обичаш, сложи си нещо синичко за късмет.
Имаш големи надежди, мечтаеш, виждаш бъдещето. С един крак си в мечтите, с друг в реалността. Използвай омаен глас - песен на сирена. Като цяло заложи на женствеността си, опитай да блестиш. Може да има някакъв голям лъч надежда.
Колко асоциативно, момичето от Звездата прилича малко на теб. Да не се колебаеш за два варианта?
И има ли нещо, което е свързано с чифричката 8?
Ще покажеш силата си, какви възможности имаш. Умееш да опитомяваш, но нека не си прекалено властна. Остави мъжете също да ти помагат. А може да се появи някой, който има добри намерения и иска да ти помогне.

Каквото и да се случи, ще успееш. Но ще трябва да направиш някакъв компромис. Може да има натиск. Засега ще удържиш.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2226 -: Юни 28, 2015, 01:14:03 pm »
Емаааа, може ли и на мен? Може ли? Може ли?  :1rij:
Искам за нещо конкретно да разбера - единия вариант е с въпрос: Да отида ли и как ще изкарам?
Другия вариант е за довечера да ми хвърлиш едни карти.

Да, мога да ти изтегля. Дори някаква подребда бих могла да направя. Само ме ориентирай за двата въпроса, за да избера подходяща.  :08: :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2227 -: Юни 28, 2015, 01:28:11 pm »
Благодаря, Ема, беше много точна.  :58:

Да, колебая се. Дори бих казала, че се съгласих на това с тежко сърце. Но дано да е за добро. Не е бизнес среща, става въпрос за едно излизане, друг човек го инициира.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2228 -: Юни 28, 2015, 01:40:11 pm »
Лили, тогава излез на срещата. И се прибери по тъмна доба - Звездата.  :57: :-*

Аз бих излязла. Картите ми харесват. Има от всичко по малко в тях.
Ново начало, женственост, сила, мечти, материализиране.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2229 -: Юни 28, 2015, 02:09:37 pm »
Ема, двата въпроса се отнасят за едно и също нещо - дали да се видя с един човек довечера :)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2230 -: Юни 28, 2015, 03:10:15 pm »
Единствена, малка импровизация ще направя.  :38:
Нека видим дали е на място.  :08:

Изтеглих ти 5 карти.
1 и 2 представят теб и мъж от срещата. 3 и 4 са отношенията сега и в развитие. Последната карта нарочих да покаже как ще си прекараш, ако има среща.


         Висшият жрец                             Паж чаши                           Девятка жезли                             Крал чаши
                                                   
                                                                             Рицар пентакли



                                                                 

В момента може да си се отстранила малко, да имаш необходимост да си подредиш мислите. От Хаос към Космос. Трябва да забравиш миналото, оттегли се от него, не ти е необходимо. В теб има някакъв ключ към тези отношения, близо е до сърцето ти. Не забравяй да го ползваш, току виж отвори врата към стая с чудеса. Може да се издигнеш, да имаш по-високо положение в тази връзка. Има ли човек, който ти се моли за нещо? Не загърбвай истината, тя ти е необходима, за да създадеш ред. Може да използваш и традиционни методи - няма нищо лошо в традициите.
Може би малко повече се криеш на местата, които ти носят покой.

Този мъж е чувствен, сетивен. Има ли много вода в картата си? Има и нещо сексуално в него, може да показва това.  Но сякаш го чувстваш като новак в любовта. Или е прекалено незрял за нуждите ти, или това демонстрира. Дал ти е някакъв сигнал, може да те ухажва с песни или някакво творчество. Виж каква символика, мила.  :012: Младеж държи чаша с течност/вино. А в чашата една Рибка(Единствена).  :012: Държи те с нещо, може би с това, че се е вгледал в теб, умее да прегръща. Рибата в чашата е наострила перки, видимо има бодли на тях, отворила е уста. Дали ти не си прекалено говореща, а той слушащ? Все пак си мисля, че в него има емоции, но може би ги показва незряло.

В момента отношенията ви са претърпели някаква битка. Имате рани. А може и да са нанесени от други хора, да са се намесили. Те са зад стените, каквото е имало като проблем, може да се изглади. Не и без помощ на компромисите.  ;) Трябва да сте наблюдателни, да избягвате поводите за сблъсъци. А сякаш малко сте позанемарили това. От което да идват лоши изненади? Болката ще е излекувана, поне ще й се сложи лекарство, за да минава.

Развитието на отношенията ми харесва - Кралят чаши. Малко повече зрялост, израстване, но и емоции, чувства. Пълна чаша с чувства, някакъв рак се подава на картата... Има ли смисъл в него? Зад вас може да има битки, но са далече. Хармония между мъжкото и женското начало - между вас, във вас.

А как ще се чувстваш, ако отидеш на срещата - може да усещаш, че времето тече бавно, но градиш нещо стабилно. Ако си поставиш цел, ще я постигнеш, колкото и време да отнеме. Ще си опитомила кучето или мъжа - на последната карта има куче с намордник.  ;D Ако преодолееш усещането за дълг, може да си прекараш много емоционално, да ти стане цветно на душата.


Аз съм За тази среща.  :38:

Интересни карти, но ми харесват.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2231 -: Юни 28, 2015, 03:22:19 pm »
Единствена, още една асоциация ми дойде за Паж чаши.

Дали този мъж не е с усещането, че е хванал златната рибка, която ще изпълни неговите желания, ще материализира мечтите му? За добро и лошо, в добър и лош смисъл - ти прецени как е.
Дали те има за златна рибка, която носи просперитет.
Или за златна рибка, която кара сърцето да блести от щастие.  :08: :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2232 -: Юни 28, 2015, 03:36:19 pm »
Тренди, отварям сега шатрата за месечното таро.

Изтеглих ти малко странни карти.

              Петица мечове                    Десятка мечове                       Страшният съд



Много мечове. Месец на недоразуменията, войната ще е това. Ще си въвлечена в битки, но ще са от голямо значение за теб.
Няма да са лесни, ще има и подмолни действия. Може да са свързани и с някакъв имот или собственост на нещо, което е далечно, не е близо до теб. Може да разбереш за нечии непсраведливи действия. Или да излезе на повърхността някаква измама в миналото. Някой е напреднал, но с манипулация, лъжа.
Възможно е да се отдръпнеш или от теб да се отдръпнат хора. Бъди коректна, за да не нараняваш другите.
Ако се възползваш от слабостите им, може да си изоставена.
И това да оставя усещане за болезненост. Някакви твои идеали може да се провалят. Ще трябва да се разделиш с някой или с твой модел на поведение.
Виж каква последователност има в картите с мечовете. На първата карта има куче, което все още е под влияние на човека, но е готово да такува. На втората карта кучето вече е атакуващо и е безконтролно. Може да чуеш лоши думи от приятел. Да си предадена от хора, които си считала за приятели.
Страшният съд говори за дълбоко осмисляне. Тук е времето да се ревизираш, да отсъдиш. Нещо е било нередно, сега е момент да го класиицираш като такова и да се откажеш от него.
Важни промени, край на нещо, започване на ново. Но след като погледнеш истината и я приемеш. Ще се почувстваш като възкръснала, с нов живот.
И пак допускам да има някакви препирни за имоти, за някаква далечна собственост, което да доведе до решение на съд, законово решение.
Накрая ще осъзнаеш, че не е било хубаво да приемаш всичко за даденост. Когато си на косъм да загубиш нещо, тогава го оценяваш. И се учиш на благодарност.

Важен месец на битки, Тренди.  :38:
Но от теб зависи как ще отсъждаш.  :-*

така месец юни си беше тежичък за мен поне първата половина, големи битки, трудности имаше покрай мен. Излъгаха ме, но то от толкова каръщина вече не се и трогнах  :012:. Взех едно много важно решение за образованието ми. Големи равносметки си направих кой е искрен и кой трябва да зачеркна завинаги от живота си. Когато преживяваш някаква криза и повечето ти обърнат гръб започваш да осъзнаваш някои неща  :) Втората половина я подкарах на почивки  ;D

Ема ако може и за юли ще съм ти безкрайно благодарна  :-*

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2233 -: Юни 28, 2015, 03:56:26 pm »
Забравих да благодаря за всички обратни връзки.  :38: Любопитни резултати има.

Тренди, за теб изтеглих за юли тези карти:

Крал пентакли                      Колесницата                           Петица чаши



Да нямаш усещането, че времето тече, а ти имаш много работа за вършене? Може да получиш или дадеш съвет на някой. Особено по теми, които си преживяла, имаш опит. Ще се стремиш към стабилизация. Имаш своите ангажименти и ще трябва да ги довършиш. Дори да се поизцапаш с нещо, ще стигнеш до онова скритото, което е ценно - истина, знание, имане някакво.
Да нямаш идея да отидеш далече от дома, да има някакво пътешествие, което те вълнува?
Ще трябва да се стремиш към работа в колектив. Дори да имаш умения, трябва да се учиш да живееш/работиш в екип с другите, без значение колко са противоположни на теб като личности.
Ако имаш занимания като лидер, водач, ще трябва да се научиш да ръководиш и тези, които са прекалено различни. Трудно е да си водач, не забравяй. Изисква се да умееш да променяш другите, но и себе си. Трябва да се правят и компромиси.
Накрая може да си малко обезсърчена. Да има отцепили се от колектива. Или да си разочарована от двама човека, две възможности, два резултата. Приеми съчувствието на другите. И виж кое изкушение е било пречка.
Не се ядосвай за дреболии. И се стреми да отсяваш важно от маловажно. Нека излишествата не са причина за не особено добра преценка.
Събитията ще те накарат да се затвориш малко в себе си, да потърсиш духовното. Да нямаш планове да посетиш свято място, манастир, църква?
Там може и да ти е добре.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2234 -: Юни 28, 2015, 04:25:04 pm »
Хепи, аз ти изтеглих за месец юли.

            Десятка мечове                       Шестица мечове                      Двойка пентакли



Много мечове. Наострила си се нещо.

В началото на месеца може да се чувстваш изморена от битки. Време, в което по-често ще поглъщаш болката от чужди действия - не особено ласкави. Някой да не иска да те свали на по-ниско ниво? И от това да усещаш болка, тъга, да се чувстваш безсилна?
Дори да ти се струва прекалено облачно и мрачно, не се отказвай да търсиш светлинка.
Може да пожелаеш да се оттеглиш на място, което ще е здравословно за теб. Ако обичаш водата - някъде там(река, море, поток). Имаш някаква идея или творение - може да е важно за теб и да се опитваш да го опазиш. Може би нещо в зародиш, което не е стабилно и изисква твоето внимание. Това да е причина за пътуване?
Миналото не е важно вече, напусни го. Много вода, много емоции... Ще трябва да минеш през тях, не може инак. Потърси подкрепа от мъж, ако така го усещаш. Да е зад гърба ти.
Все пак ще ти се налага да правиш избори или да балансираш. И на последната карта вода, кораби - показатели за пътувания. Ти избери къде. Колебаеш ли се?
Ако избор е между нещо материално и нещо духовно, нещо обещаващо/голямо/стабилно и нещо, което ти е на сърце... Помисли добре кое си струва. Виж какви са мечтите ти, какво сънуваш, какви надежди имаш. Според тях прави избори. Може да получиш бяла вест, която да ти даде емоция.

С нетърпение чакам да дойде месец септември и тази ЛГ4 да свърши :). А месеца сега - да, възможни са такива варианти - все пак е ЛМ11 - изненадки и напрежение ще има в изобилие. За понижаване - ами то няма накъде повече, защото съм на най-ниската стълбичка в йерархията :) - освен да си имам някакви проблеми в работата. Но в личен план може и да се опитат някакси да ме понижават, но определено съм "наточена" :)
За пътуване - евентуално с приятелки някъде, където има хубав хотел с топла минерална вода :) - иска ми се :)
Ще видим за изборите - нямам идея.

Тенкю вери мач :)