Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644646 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2235 -: Юни 28, 2015, 07:11:51 pm »
Единствена, още една асоциация ми дойде за Паж чаши.

Дали този мъж не е с усещането, че е хванал златната рибка, която ще изпълни неговите желания, ще материализира мечтите му? За добро и лошо, в добър и лош смисъл - ти прецени как е.
Дали те има за златна рибка, която носи просперитет.
Или за златна рибка, която кара сърцето да блести от щастие.  :08: :58:

Ема, благодаря ти много  :38:
Точна си в определянето на ситуацията, особено първата част от предния пост и в тази асоциация. Но за тази вечер се отказах - ще трябва още да половува за златната рибка :)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2236 -: Юни 29, 2015, 01:11:13 pm »

Флора, и за теб изтеглих за месец юни. Харесаха ми картите.  :clap:

         Кралица пентакли                     Рицар чаши                         Обесеният





Ще се опитваш да стъпваш уверено и заземено през месеца. Може да имаш стремеж към успехи, справяне с работа, дом. Може да се наслаждаваш на живота, да усещаш задоволство, някакъв покой или стабилност. Приятелите ти ще са около теб, ще те подкрепят. Може да имаш цветни разговори, общуване, да слушаш повече музика.
Но не забравяй, че може този покой да бъде поразмърдан от среща с човек с идеали, мечти, може и творец. Може би някой те наблюдава или ти тайничко следиш нечии действия. Има ли в теб скрита емоция, която не вадиш на показ от страх да не бъдеш наранена?
Някаква вест, новина, писмо могат да обърнат света ти с краката нагоре.

Ако се стремиш да не показваш емоции, може да ти се наложи, да си предизвикана от среща с интересен човек. Ще трябва да направиш компромис с нещо, да се отделиш на място, на което няма толкова блага и удоволствия. В малко аскетичност ще осъзнаеш, че ти е необходима промяна, обръщане на гледната точка.

От Кралица пентакли ще се превърнеш в Кралица мечове - силна, уверена, разсъдлива. С желание да се докажеш, самодостатъчна. Може да тръгнеш на някаква битка, но ще имаш високи позиции. Време за промяна. За действие.  :38:

Допускам от мила и дробра да вдигнеш нож за защита. Но ще е след провокация.  :58:

Да дам и аз обратна връзка.  :) Месецът беше добър, що се отнася до работа. Спомена вест или писмо. Най-запомнящата се вест беше, раждането на дете на една от най-близките ми приятелки в началото на месеца. Иначе работата вървеше добре, накрая получих похвала. От мъж, който имам  като учител или ментор. Неочаквано приключих малко по-рано с една дейност, но пък започнах временно друга. Един вид под влиянието на юпитер(явно), финансите ми за месеца се увеличиха без да очаквам. Което работи в моя полза. И май наистина се превръщам в кралица мечове- взе да не ми пука много за определни проблеми. Иначе времето за промяна и за действие наистина настъпи.

Може ли да ми изтеглиш и за юли ?  :engel016:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

yonita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2237 -: Юни 30, 2015, 04:12:25 pm »
Привет Емма!
Много ми харесват твоите карти и интерпретацията която правиш-впечътлена съм!
Били ми драпнала карти на въпроса:Ще срещна ли нов мъж в живота си?Предварително ти благодаря!Очаквам с нетърпение тълкуването ти!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2238 -: Юни 30, 2015, 06:33:12 pm »
Флорка, с малко закъснение ти тегля картите за месеца. Но си чаках моето просветление и усет.  :-*

Изтеглих ти тези карти:


               Силата                                      Дяволът                            Осмица жезли



Имаш ли близък човек, който има здравословни проблеми? Да не ти се наложи да го посетиш неочаквано?

Май има някакво изкушение около теб. Опитваш се да не му се отдаваш, сложила си преграда, правиш се на много силна. Сякаш криеш своята чувственост и женственост  с маска на много борбена жена.  :38: Каквото и да е, ще мине. Ще те направи по-силна. Чисто любопитство - дали на 8 юли ще ти се случи нещо запомнящо се? Ако може да проследиш.  :08:
Големи страсти, голямо желание за нещо, което може да пипнеш, видиш, усетиш, изживееш. Може силно да те изгаря това желание. Дали ще има някакви намеци за еротика в комуникацията или вестите с другите?
Може би нещо толкова силно те е въвлякло, някакъв водовъртеж те е засмукал от желания, че ще те накара да направиш пътуване - реално, духовно, мисловно. Бърза промяна, желание за действие, може и задоволяване на нещо съвсем първично в теб - да си угодиш материално.
Не се притеснявай да се отдадеш на тези страсти. Сега може да си жената от Силата. Но ще станеш онази чувствена и емоционална жена, грижовна, приемаща, прегръщаща.
Месец на емоции, страсти - може да има и по-неприятни новини. Неприятни пътешествия. Но и желание за охолство.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2239 -: Юни 30, 2015, 06:49:36 pm »
Привет Емма!
Много ми харесват твоите карти и интерпретацията която правиш-впечътлена съм!
Били ми драпнала карти на въпроса:Ще срещна ли нов мъж в живота си?Предварително ти благодаря!Очаквам с нетърпение тълкуването ти!


Йонита, имаш ли някакво бижу с висулка камък? Нещо подобно, с лилав или син камък.



Благодаря ти за милите думи. Ето и какви карти изтеглих за теб:

          Седмица мечове                      Императорът                   Петица мечове




Искаш нова връзка, но дали тайничко не гледаш зад себе си? Може би има човек, който е много властен или често обича да се усамотява, бил е строг. Дали не си се опитала да "вземеш" всичките си чувства и да си тръгнеш? А да си оставила зад себе си нещичко дребно, малък товар? Помисли за твоите нужди, отдели се от другите, скрий се от приятели. Отиди на пътешествие, ако трябва. За да си пренаредиш приоритетите. Да прецениш какво искаш. Сякаш задържаш в себе си неизказани думи и това ти тежи.
Опитваш се да контролираш ситуацията, да демонстрираш сила. Но май си в готовност да изпратиш "вест/писмо" на някой. понякога трябва да проявяваш рационалност - кое си струва, коя битка ще ти донесе победа, за да знаеш колко енергия да вложиш, дали да влагаш.
Ще ти е трудно за момента да създадеш връзка или да се влюбиш. Ще е малко пряко силите ти. Може би трябва да се самоизмамиш за нещо, за да се получи, да забравиш за конкуренцията на другите, за миналите битки.
Да не си настръхнала като таралеж срещу нещо или някой? Много мечове. Конфликт ли има?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2240 -: Юни 30, 2015, 08:48:35 pm »
Ема, може ли да те помоля отново за месечни карти? :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2241 -: Юни 30, 2015, 09:57:21 pm »
Мирабелка, може карти за месец юли.

Изтеглих за теб тези:

                  Отшелникът                                    Висшата жрица                                            Асо чаши



Много духовно този месец. Много усамотително.
Да не би да си наранена нещо?
Иначе е време за размисъл. Според този месец ще е активен на ментално ниво, няма да има толкова събития в реалността. Повече жива ще се чувстваш сама със себе си, може там да се развият цели филми, ретроспекции, ще си прожектираш филмчета от миналото, за миналото, за бъдещето. Добро време за духовни практики. Важно ти е да се отделиш от другите и да послушаш себе си. Може би прекалено много хора са се опитвали да ти говорят, което е довело до силен шум, много цветове. Ще имаш нужда от друго. Може да ти се струва, че светлината около теб е малко, осветяваш само по една крачка пред себе си и това да ти се струва страшно. Не се плаши.  :-* Слушай интуицията си. Жените знаем, всичко усещаме - кога се заражда живот, имаме утроба. Та така и ти - усещаш и знаеш, че нещо се заражда - идея, емоция, някакво ново начало. Но все още се луташ и повече го живееш в мислите и главата си.
Когато се престрашиш да останеш насаме с мислите си(без да губиш пълна връзка с действителността), тогава със сърце и по женски ще достигнеш до истината. След това те чака пътуване.  :58: Неочаквано, ненадейно, малко припряно - идея за пътуване. Може и вест.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2242 -: Юни 30, 2015, 11:31:59 pm »
Ресничка, за теб изтеглих за месеца тези карти


      Десятка мечове                     Колелото на съдбата                     Двойка пентакли



За теб този месец може да е белязан с обрати. Може да усетиш някаква загуба или болка. Сега му е времето да разкараш нещо ненужно от живота си. Може да си огорчена или демотивирана за нещо, да усещаш, че си се загубила и всички са против теб. Нечии думи могат да те наранят.
Да не страдаш по някакво приятелство?
Но тук е момент, в който не бива да забравяш, че всичко в живота има своето време и цикъл. Днес може да се чувстваш зле, но това не е постоянно състояние. След тъмнината идва и светлина.
И сякаш някой се опитва да създаде напрежение или огън, да не ти нашепват думи, да се опитват да те вкарат в интрига?
Важно е да знаеш, че винаги има промяна - за добро или лошо. И да не си прекалено самодоволна или тъгуваща. Защото това е временно състояние.
Накрая ще ти се наложи да балансираш между два лагера или повече задължения. Търси средината. Когато всичко се изясни, тръгни по пътя, който е между двете възможности. Не късай връзката, бъди дипломатична.
Ще трябва да си направиш ревизия и да избираш между повече възможности.

Може да се почувстваш ощетена за нещо. Или да виждаш, че при другите е по-добре. Отколкото при теб. Нека това не е причина да се държиш като нацупено дете. Радвай се на това, което имаш. Ще дойдат по-добри времена.

Здравей, Emma!

Давам обратна връзка. Когато прочетох написаната прогноза много се изненадах от тези обрати и огорчение, които ми описа, не ги очаквах. Уви, съвсем права си. Буквално от първия ден на юни започна огорчението и дойде от хора ..., за които явно съм имала грешна преценка.
Чудя се все още как да тръгна между двата пътя, които все по-ясно започват да се очертават пред мен.
Казваш да не късам връзката, а наистина не виждам причина да поддържам контакти, които от доста време не ми носят нищо хубаво. Ще си помисля.

Благодаря ти за отделеното време! Бъди здрава!

Когато имаш време и настроение може ли да ми изтеглиш карти за юли?  :-*
Чувствам се добре!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2243 -: Юли 01, 2015, 12:12:56 am »
Ресничка, съжалявам, че си имала тези разочарования.  :38:
Една от възможностите може да ти се вижда по-добра или перспективна. Но не бързай за момента.

Интересни карти ти изтеглих и за юли. Сама ще видиш защо.  ;)


         Кралица пентакли                Двойка пентакли  ;)                Осмица мечове




Темата за изборите ще остане актуална и през юли.  :38:
Но сега ще имаш повече възможност да се наслаждаваш на домашен уют, може по-често да имаш важни домакински занимания. Или свързани с род, дом, семейство. Все пак ще ти остане време и за наслади - по-скоро ще търсиш наслади във физически план - добра храна, сексуални удоволствия, хубава музика. Ще се стремиш към рационалност. А и самата ти ще се опитваш да материализираш желанията си. Абстракциите няма да са ти приоритетни. Ще си по-заземена.
Но това няма да те избави от положението да балансираш. Стреми се да се справяш с всички налични ангажименти, дори с маловажните. Ще успееш. Може някои дейности да натежават като значение. Бъди дипломатична, контролирай себе си.
Може да си объркана и да се чувстваш в безизходица. Неяснотите не са ти по вкуса - не ти е до абстракции. Не искаш да се хвърляш слепешката, имаш нужда от светлина. Но не всичко е ясно, понякога трябва да сме смели и да махнем оковите, които сами си поставяме.
Няма да си много доволна от месеца. На пръв поглед ще си имаш всичко - приятели, дом, имане, чувства. Но ще гледаш към чуждото и ще си неудовлетворена, ако нямаш успех като на останалите.
Може да се люшкаш от прекалена сигурност и липса на емоция до прекалено чувство на страх и несигурност.
Радвай се на живота. И на това, което ти е дадено.  :08: :-*
Не допускай Надеждата да ти избяга. Нея винаги я има, дори да си "слепец" за няколко мига.  :08: :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

yonita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2244 -: Юли 01, 2015, 11:13:01 am »
Благодаря много -много точно казано !
п.с.Извини ме за правописните грешки!

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2245 -: Юли 01, 2015, 11:15:33 pm »
Emma, благодаря ти!  :)

Само да доуточним - двойката пентакли в средата, акцентирала си я с емотикона, по нея ли са тези физически удоволствия?  :57:
Чувствам се добре!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2246 -: Юли 02, 2015, 01:56:22 am »
По кралицата, Ресничка.
 :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2247 -: Юли 02, 2015, 10:20:58 pm »
Ема, много ти благодаря, че си толкова отзивчива и добра към мен! Ще ти дам обратна връзка в края на месеца. Благодаря ти! :-*

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2248 -: Юли 03, 2015, 03:10:01 pm »
Скорпионче, твоите и моите карти май едно и също говорят. Има някакво сходство като настроение. Аз изтеглих:

        Осмица мечове                    Четворка пентакли                 Петица жезли



Нещо те притеснява ли? Не се чувстваш сигурна, не знаеш как ще се развие някаква ситуация. Някой с нещо да те задължава, да се чувстваш под чуждо влияние, което спъва действията ти?
Ще има ли планина около мястото? :)
Заради тези страхове може да останеш малко изолирана. Другите ще се забавляват, а ти може да се стремиш да получиш някакви знания или да покажеш такива. Някои неща са важни, но се стреми да не се заблуждаваш кои са те. Нека има равновесие между приятно и полезно.
Навярно в край на командировката ще участваш в комуникация, общуване или игра с конкуренти. Всеки ще иска да покаже своите умения като най-добри. Но обстановката ще е по-скоро приятна.

Може да се прибереш болна от тази командировка. Вземи си лекарства, за да не се залежиш.  :38:

Емма, изкарах си невероятно!!! Първата ми самостоятелна командировка беше по мед и масло, обаче моя страх - 4п, провали нещо "хубаво". Попаднах в идеалната компания и не разбрах кога отлетя времето.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2249 -: Юли 03, 2015, 09:51:21 pm »
Как тълкувате Звездата за чувства? (звездата - силата - 6п)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."