Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 645317 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2310 -: Юли 12, 2015, 11:16:37 pm »
До 3 месеца Х ще започне ли нова работа? светът - крал жезли - колелото

Може да приключи с тази работа, да има идеали и желание за промени. Но да е припрян. Колелото се върти. Да не гори мостовете, че не се знае дали няма да се върне на стара позиция.  :38: :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2311 -: Юли 12, 2015, 11:18:05 pm »
Малко странен въпрос имам към таро.  :) 

Теглих карти за върпос: Имам ли чужда енергийна намеса ? ( тук не знам и аз какво е , че да го уточня)

Изтеглих 7 чаши обърната, 9 чаши и кулата.  ::)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2312 -: Юли 12, 2015, 11:27:07 pm »
Емс тази моя "приятелка" най-накрая се сети, че съществувам. Видях, че ми е оставила съобщение. Само че не знае егото и ината ми колко са големи и колко съм променена, така че ще и ударя един игнор. Хора, които не ме уважават и ме търсят, когато няма какво да правят заслужават да им отвърна с темерутщина.

Тренди, а обяснение за поведението?  ;D :57: Не се ядосвай, не го изживявай дълбоко.  :38:

Емоционалното таро за седмицата е малко шантаво.


Седмица чаши             Шестица чаши              Десятка пентакли



Да не си зациклила над нещо старо?
Много чаши, много емоции. Но и объркани. Чудиш се на кое да се спреш ли? Различни варианти ти се предлагат. Другите чакат твое решение. По-скоро си мисля, че в дома ще имаш някакви емоции, заради някаква жена/змия също, има и мъж намесен, който си поставила на пиедестал, красотата също ще ти е важна, паричките. И морал. Всичко ще е на фокус като светофар, на който всички светлини светят на един път. Това може да те обърка малко. И да те тласне по спомени от миналото, когато ти е било по-спокойно, невинно. Била си неопетнена, вярваща. Искаш да стиснеш здраво някакво птиче - кацало е на рамото ти явно.
Накрая излез с приятелки, бъди по-трезва, премерена. И се раз-центровайте.  :57: Наливайте питиета и се не бой.  :58: :-*
Хайде, орисвам те на море с две-три приятелки или компания.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2313 -: Юли 12, 2015, 11:38:22 pm »
Малко странен въпрос имам към таро.  :) 

Теглих карти за върпос: Имам ли чужда енергийна намеса ? ( тук не знам и аз какво е , че да го уточня)

Изтеглих 7 чаши обърната, 9 чаши и кулата.  ::)

Картите ти малко ме объркват.
Предполагам, че някъде бъркаш с нещо. Да не си се разпръснала на много места, да отдаваш прекомерно енергия за различни дейности, което да те източва? Може нещо в здравето ти да се промени. Премисли какво си изградила и ти. Да не плащаш за своя грешка от миналото.  :-*

Има ли около теб жена с дете и куче? Малко дете. Ако има такава, ще е интересно какви ги върши.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2314 -: Юли 12, 2015, 11:52:19 pm »
Да, сигурно си втълпявам нещо. И аз си мислих, че енергийно сама съм си създавам разни проблеми , именно от разпростиране на 100 места, стрес, несигурност и тн. Точно си милсех напоследък за неща, които е можело да направя по друг начин в миналото и сега да не нося определни последици. Но както се казва : "късно е либе за китка"  :012:

Цитат
Има ли около теб жена с дете и куче? Малко дете. Ако има такава, ще е интересно какви ги върши.

Ами около мен с двете изброени няма. Иначе имам доста познати или приятелки с малки деца. Засега се сещам само за една далечна позната, която има куче и малко дете, но нея не съм я виждала от години, не е около мен.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2315 -: Юли 13, 2015, 12:00:26 am »
Значи това с жената няма значение. Пък ако чуеш нещо интересно за въпросната далечна позната с детето и кучето - ще ми е интересно.  :72: :-*

А, хич не е късно за промени. ;D Може да не ги направиш с желание, но все някоя основа, която си направила в миналото, може да се гътне. Пък после преправяй, застроявай(комунизъм ;D :D). :08:

Сега ти се налага да избираш между нещо лошо и по-лошо ли? Заради това ли се терзаеш? Особено в тъмното. Прави си някакви ритуали за защита. Твои си. Нещо около сърцето ли те мъчи? (Сърцето във всеки смисъл)
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2316 -: Юли 13, 2015, 12:07:08 am »
Цитат
Сега ти се налага да избираш между нещо лошо и по-лошо ли? Заради това ли се терзаеш? Особено в тъмното. Прави си някакви ритуали за защита. Твои си. Нещо около сърцето ли те мъчи? (Сърцето във всеки смисъл)

Ами не. По-скоро усещането, че винаги даваш много, а не получаваш обратно. Или не това, което мислиш, че заслужаваш. Или колкото и да се опитваш да правиш някои неща, накрая не зависи от теб дали ще се получат, а те не се получават ( понеже точно не зависи от теб крайния резултат). И това гадно усещане " как живота понякога е много несправедлив". А иначе със сърецето слава богу засега нямам тревоги. По-скоро със стомаха/корема :) Това да не е 3-та чакра ? Но там е дълга история.

А сега като се замисля май наистина съм и пред избор, какъвто описваш, относно един проблем.  :) (демек да избирам междъ лошо и по-лошо).  :012:
« Последна редакция: Юли 13, 2015, 12:27:27 am от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2317 -: Юли 13, 2015, 12:29:27 am »
Реших да ти изтегля само една карта, от любопитство. И беше Двойка мечове



Понеже жената се е превила и се опитва да се защити. От това реших, че е нещо сърдечно. А то може и корем да я боли.  :72:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2318 -: Юли 13, 2015, 08:28:50 am »
Тренди, а обяснение за поведението?  ;D :57: Не се ядосвай, не го изживявай дълбоко.  :38:

Емоционалното таро за седмицата е малко шантаво.


Седмица чаши             Шестица чаши              Десятка пентакли



Да не си зациклила над нещо старо?
Много чаши, много емоции. Но и объркани. Чудиш се на кое да се спреш ли? Различни варианти ти се предлагат. Другите чакат твое решение. По-скоро си мисля, че в дома ще имаш някакви емоции, заради някаква жена/змия също, има и мъж намесен, който си поставила на пиедестал, красотата също ще ти е важна, паричките. И морал. Всичко ще е на фокус като светофар, на който всички светлини светят на един път. Това може да те обърка малко. И да те тласне по спомени от миналото, когато ти е било по-спокойно, невинно. Била си неопетнена, вярваща. Искаш да стиснеш здраво някакво птиче - кацало е на рамото ти явно.
Накрая излез с приятелки, бъди по-трезва, премерена. И се раз-центровайте.  :57: Наливайте питиета и се не бой.  :58: :-*
Хайде, орисвам те на море с две-три приятелки или компания.  :58:

Емс не съм говорила с нея, но аз си знам защо направи така, защото ме подцени и сега като е скъсала с гаджето си и няма с кого да излезе и ме потърси.
Иначе си права за седмичните, те по-скоро май показват сегашното ми съсътояние, постоянно се връщам към миналата седмица, когато ми беше много хубаво и да поставила съм на пиедестал мъж- роднина  ми е. Варианти много ама аз като съм объркана и е доста трудно да се спра на един  :012: Мерси, Емс  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2319 -: Юли 13, 2015, 08:30:39 am »
Малко странен въпрос имам към таро.  :) 

Теглих карти за върпос: Имам ли чужда енергийна намеса ? ( тук не знам и аз какво е , че да го уточня)

Изтеглих 7 чаши обърната, 9 чаши и кулата.  ::)

дишай спокойно, нямаш  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2320 -: Юли 13, 2015, 09:40:38 am »
Emma, извинявай много, дали ще можеш да ми изтеглиш карти за тази седмица?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2321 -: Юли 13, 2015, 05:18:56 pm »
Весо, довечера ще опитам да изтегля. Малко релакс и събиране на мисли, че се изморих днес да обикалям пътищата на родината.

Витхце, блонданела ли си?  :-*  Да не се наложи да седнеш на някой "чин" и да учиш уроци с другите? На маса с други, някой да те гледа? Стори ми се важно, пък то било енергията ти. Хайде, ползвай умерено ножиците! Виж на тройка пентакли картинката. Има една жена с кърпа на главата, с ножица в ръка. Някак усетих, че е важна точно тя. Реших, че има връзка с теб. Може би има.  :08: Светлоока, а заради кърпата прецених, че явно е суетна в главата/косата.  :85:
Да си пазиш пагоните, да не те понижат.  :38: :38: :38:


Реших да изхитрувам тарото, но то лекичко ме шутира и ми показа, че съм лоша и хитрувам.  :012: Сега си дръпнах 3 карти, но си зададох малко шантав въпрос. Картите бяха сгодни, не е като да не са. Но после се успокоих и прецених, че не ми е баш това въпрос. Дръпнах пак - греда. Първа карта Умереност.  :85: Голяма съм Везна, ужас.  :57: Тарото деликатно ми подсказа да се центровам в кантарите си, а после да питам.  :012:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2322 -: Юли 13, 2015, 05:41:07 pm »
Емс, ако искаш напиши въпроса и картите  :)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2323 -: Юли 13, 2015, 10:40:18 pm »
Русата мацка горе сякаш ще си клъцне главата с тия мечове. Навела се е между двата, а те са ѝ от двете страни на шията — мислила, мислила, па…

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2324 -: Юли 14, 2015, 01:40:26 am »
...си резнала главата. Добро предположение.
Аз гледах тройка пентакли, там също има русолява мацка.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.