Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644640 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2625 -: Септември 09, 2015, 04:50:43 pm »
Веско изтеглих ти
ц.РМ/Им-ца+6п+Глупак
ами то по картите се вижда, че се мъчиш и пробваш да си намериш работа, но засега не виждам започване. Глупакът ми излиза, когато човек е безработен.
Четох в един сайт, че Глупакът може да показва и ново начало. Така ли е наистина?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2626 -: Септември 09, 2015, 05:43:31 pm »
Глупакът може да показва и ново начало.

Когато започваш всичко "на чисто", тръгваш без ясна цел и посока, в неизвестното.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2627 -: Септември 09, 2015, 09:42:27 pm »
Глупакът е още вътрешната чистота, невинност и наивност, доверие в хората и живота и възторженост от него, непривързаност и откритост, като дете :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2628 -: Септември 09, 2015, 10:16:30 pm »
Благодаря!
А картите по втория ми въпрос някой ще посмее ли да коментира?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2629 -: Септември 09, 2015, 11:40:34 pm »
Ако някой иска да сподели мнение по карти, които съм си изтеглила.
Зададох въпрос - как ще се развият отношенията ми с Х(назована по име)? Да, става дума за жена.


         Осмица мечове                      Шестица мечове                     Петица жезли



На мен картите не ми харесват. Тази Осмица в началото вярно описва състоянието ми, чувствам се с вързани ръце по този казус. Шестицата малко ме обърква. До момента отношенията ни са били крайно лоши, появиха се наченки на някакво затопляне, което мен ме устройва, нямам излишно време и енергия за измислени войни. Дали не трябва да забравя миналото? Но пък Петица жезли ми навява идеи за конфликти.
От моя страна има огромно желание за спокойствие. Но като гледам другата страна... големи лудаци, големи щураци. Неуравновесена история.

Последната карта говори за разочарование някакво. Петица чаши.

Явно няма да я бъде тази работа. Тези много мечове са съвсем на място. Разпенват ми се устно, цяла вечер се опитват да ми тровят нервите с простотии. Но не знаят колко съм добра в судокуто от телефона си и в изключването на чуваемостта.  :012:


Едит: Успокоих се малко. Тр. Марс затворил рожденото й каре Слънце/Марс до тао през последните дни. Заради това толкова пяна в устата имаше. Ще й мине скоро желанието за бълване на змии и гущери.  :85:
« Последна редакция: Септември 09, 2015, 11:47:37 pm от Emma »
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2630 -: Септември 10, 2015, 08:38:52 am »
ще общувате, може да се опитате да обърнете страницата. но май няма да се получи и ще влезете в нови конфликти

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2631 -: Септември 10, 2015, 10:32:41 am »
Да, общуването е неизбежно. Но като всяко друго нещо, това също изисква да имаш срещу себе си поне малко разумен човек. С хора идиоти е трудно, без значение колко страници обръщаш.

Благодаря, Клер. И аз така мисля, желанието ми за спокойствие няма да се изпълни.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2632 -: Септември 10, 2015, 10:38:02 am »
Емс аз виждам, че ако се опиташ да се отдалечиш от нея, тя ще продължава да се драчи с теб. Конфликтите са неизбежни.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2633 -: Септември 10, 2015, 10:44:11 am »
Ще започна ли работа в печатницата?
ц8ч/10м+3ж+5ж

честно казано ме объркват картите. 8ч и 10м не ми харесват. 50/50 са ми тези карти. Мисля, че да, но аз съм субективна в момента

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2634 -: Септември 10, 2015, 10:54:48 am »
То няма и нищо за харесване. Да речем, че 10М е сегашното ти положение, а 3Ж — търсенето на работа. 5Ж изглежда като конфликти на работното място.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2635 -: Септември 10, 2015, 10:55:43 am »
а дали ти няма да се откажеш?

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2636 -: Септември 10, 2015, 11:10:54 am »
5 ж в тази колода не ми е излизала като кавга. Ето теглих как ще реагира шефа от магазина като му кажа, че няма да работя при него и ми излезе 5ж и човека ме разбра, нямаше скандали. Не знам как ще се проявят картите. Довечера ще дам ов. Благодаря ви много  :08:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2637 -: Септември 10, 2015, 11:31:05 am »
Трудно ми е да съм обективен за себе си, уж за делови отношения питам, а все любовни карти се падат :) Нареждам се на опашката с един въпрос.

Имам две предложения, трябва да избера едно. И двете изглеждат добре, плюсове/минуси няма стърчащи. Почти все едно е кое. Та — кое от двете е по-перспективно, предложението на Л. или на Б.?

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2638 -: Септември 10, 2015, 11:47:53 am »
Трудно ми е да съм обективен за себе си, уж за делови отношения питам, а все любовни карти се падат :) Нареждам се на опашката с един въпрос.

Имам две предложения, трябва да избера едно. И двете изглеждат добре, плюсове/минуси няма стърчащи. Почти все едно е кое. Та — кое от двете е по-перспективно, предложението на Л. или на Б.?

без картинки ще пиша, довечера ще ги постна ако искаш
Л- ц.Сила/6м+Маг+Колесница
Б-ц5ж/3м+8ж+Луна



според мен голяма перспектива има предложението на Л- ще имаш успехи, че се развиваш. Много интересно е предложението, имаш голям шанс за развитие там
При Б има нещо скрито, няма да си доволен. Не е това, което ти предлага, ще имаш ядове с него.
« Последна редакция: Септември 10, 2015, 08:50:54 pm от trendy »

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2639 -: Септември 10, 2015, 11:51:12 am »
първото мисле е по-добре. само колесницата накрая не ми харесва, освен ако не е свързано с пътуване. може нещо егото ти да пострада.
по 2рата ми се струва, че ще се разочароваш и че ще има някакви неуточнени неща