Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644835 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2685 -: Септември 12, 2015, 05:16:28 pm »
Веско, учил си нещо с компютри, ако правилно си спомням? Пробвай да потърсиш работа, близка до образованието ти.
Има хора без висше образование, които нямат знанията ти, в специфичната област, в която ти си квалифициран. Не им взимай хляба, казвам го шеговито. Учил си за нещо, пробвай да си потърсиш работа, в която да прилагаш знанията си. Виж, ако не ти е по сърце да работиш това, за което си учил, пробвай да се преквалифицираш в друга област, която ти е по-приятна.

Ако ти харесва програмирането - давай. От програмиране много пари се вадят.

Извинявам се за спама.
« Последна редакция: Септември 12, 2015, 05:22:16 pm от Mirabella »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2686 -: Септември 12, 2015, 05:49:43 pm »
Веско, учил си нещо с компютри, ако правилно си спомням? Пробвай да потърсиш работа, близка до образованието ти.
Има хора без висше образование, които нямат знанията ти, в специфичната област, в която ти си квалифициран. Не им взимай хляба, казвам го шеговито. Учил си за нещо, пробвай да си потърсиш работа, в която да прилагаш знанията си. Виж, ако не ти е по сърце да работиш това, за което си учил, пробвай да се преквалифицираш в друга област, която ти е по-приятна.

Ако ти харесва програмирането - давай. От програмиране много пари се вадят.

Извинявам се за спама.
Няма за какво да се извиняваш. ;)
Ако ми харесваше, щях да продължа да се занимавам, но не, освен това имам и страшно много пропуски в знанията и практиката. Още докато следвах, беше така, тогава дори нямах собствен компютър и добре, че факултета разполагаше с компютърна зала.

Дано Emma се съгласи да изтегли карти на горния ми въпрос, доколко работа, свързана с програмиране, е подходяща за мен, да видим там какво ще излезе.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2687 -: Септември 13, 2015, 06:01:20 pm »
Какво ще е финансовото ми положение до края на годината?
ц.6п/2ч+Кула+Крал ж


няма да е много цветущо сякаш  :017: Странна ми е 2ч тук сякаш приятел ще ми помогне финансово, но аз нямам такива приятели, които са добре с парите. Малко ме объркват картите

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2688 -: Септември 14, 2015, 08:01:08 am »
Emma, надявам се да не досаждам, но дали ще можеш да попиташ дали до края на октомври ще започна работа на трудов договор?
И също (понеже много хора ми го натякват), дали работа, свързана с програмиране, е подходяща за мен?
Благодаря ти предварително!
::)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2689 -: Септември 14, 2015, 09:56:12 am »
Витхце, изтеглих ти ново седмично таро. Като по чудо няма Обесен никъде.  :012:


             Осмица пентакли                 Девятка пентакли              Петица чаши



Много пентакли. Ще си по-разумна от предната седмица, ще мислиш повече за своята сигурност, перспектива. В някои дейности ще се стремиш към усъвършенстване. Може да развиеш някой свой талант, умение. Да ти се иска да научиш нови неща там. Но каквото и да правиш по собствените умения, ще е с цел да ти се отблагодари след време, да ти донесе успех в начинанията. Може да заровиш томахавката в името на нещо, което е добро за бъдещето ти. Да загърбиш някакви черни мисли. Ще оставиш за малко сечивата, които са за груба работа, за да се отдадеш на детайлите. В отношенията с хората може да е същото - ще гледаш детайлите.
Да не плануваш някакво културно мероприятие? Да отидеш на концерт или някаква забава? Или сама да си устроиш мигове за задволяване на фините сетива? Може да ти е успокоено, че си помислила за подсигуряването си и да се порадваш на хубави моменти със себе си, добра музика, книга. Хайде, ако някой ти прати тайно послание, да споделиш.  :08: В край на седмицата няма да си особено доволна, чувствата пак ще изместят разума. Ще се вгледаш в онова, което губиш. Не и в наличното. По-черногледо ще ти е за предстоящето. А и някакви изкушения ще ти мътят главата. Не падай "на колене" пред мъж. И намери сили да видиш хубавите неща около себе си.
Може да имаш някакво събиране с жени или хора от семейството, да се занимаваш с повече домашни дейности.

Хайде, без да се натъжаваш силно. Нека е седмица за радости.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2690 -: Септември 14, 2015, 10:15:34 am »
::)

Весо по въпрос за работа изтеглих тези карти


     Девятка пентакли              Шестица чаши              Справедливостта



Сякаш ще се отдадеш повече на самотни дейности, ще се радваш на свои си моменти, ще слушаш музика, ще се стараеш да подобриш свой талант. Но може да си се заклещил в спомени за минали неща, да си мелангхоличен. И малко тъжен за безгрижието на детството. Респективно - ако не направиш нищо по върпоса, това и ще получиш. Справедливостта ще ти даде заслуженото, според това, което сме направили. Помоли някой за помощ, някоя умна, начетена жена. Която говори с факти, безпристрастно, има добро положение в обществото.
Иначе така като гледам картите, може да помислиш за дейност от миналото.

За втори въпрос изтеглих

             Крал жезли              Десятка чаши                Крал пентакли



Ти явно си представен от Крал жезли - има в теб възможности за реализация, може да се пилееш в различни посоки, във всяка да тръгваш с някакъв ентусиазъм. Но трябва да се учиш да поддържаш огън на интерес. Такова занимание може да ти остави повече време да стоиш в дома си или да имаш някакво чувство за радост в дома, с домашните. Но ще ти се наложи да работиш здраво, за да постигаш успехи.

Последната карта е Паж мечове. Ще трябва да вложиш всичките си умения, за да се справиш в това. Ще ти е предизвикателство.

Крал пентакли има доста инструменти около себе си - ще трябва да боравиш с повече умения. И да отделиш време, за да се почувстваш стабилен.

По-скоро ме притеснява първи крал - тръгва с много ентусиазъм, но дали има желание да довърши започнатото.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2691 -: Септември 14, 2015, 11:13:32 am »
Весо по въпрос за работа изтеглих тези карти


     Девятка пентакли              Шестица чаши              Справедливостта



Сякаш ще се отдадеш повече на самотни дейности, ще се радваш на свои си моменти, ще слушаш музика, ще се стараеш да подобриш свой талант. Но може да си се заклещил в спомени за минали неща, да си мелангхоличен. И малко тъжен за безгрижието на детството. Респективно - ако не направиш нищо по върпоса, това и ще получиш. Справедливостта ще ти даде заслуженото, според това, което сме направили. Помоли някой за помощ, някоя умна, начетена жена. Която говори с факти, безпристрастно, има добро положение в обществото.
Иначе така като гледам картите, може да помислиш за дейност от миналото.

За втори въпрос изтеглих

             Крал жезли              Десятка чаши                Крал пентакли



Ти явно си представен от Крал жезли - има в теб възможности за реализация, може да се пилееш в различни посоки, във всяка да тръгваш с някакъв ентусиазъм. Но трябва да се учиш да поддържаш огън на интерес. Такова занимание може да ти остави повече време да стоиш в дома си или да имаш някакво чувство за радост в дома, с домашните. Но ще ти се наложи да работиш здраво, за да постигаш успехи.

Последната карта е Паж мечове. Ще трябва да вложиш всичките си умения, за да се справиш в това. Ще ти е предизвикателство.

Крал пентакли има доста инструменти около себе си - ще трябва да боравиш с повече умения. И да отделиш време, за да се почувстваш стабилен.

По-скоро ме притеснява първи крал - тръгва с много ентусиазъм, но дали има желание да довърши започнатото.
Благодаря ти много, Emma!
Значи по-скоро излиза, че нямам шанс за работа на трудов договор до края на октомври, освен ако не реша да се върна на последната си работа?  ???

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2692 -: Септември 14, 2015, 04:25:42 pm »
Ема, ако не ти е проблем може ли и за мен едно седмично таро? Че доста стресираща седмица се очертава  ::)

Изтеглих ти седмично таро. Интересно е.

            Десятка мечове                   Девятка пентакли                 Умереността




Да не си наранена от нечии думи/действия? Да е имало някакви надежди, обещано, което след това се е обърнало срещу теб? Мислиш ли за някой/нещо, което си отива? Не се увличай прекалено в тревогите и черните мисли. Сякаш на моменти сама се спускаш в негативизъм. Дори да има хора, които ти пречат да погледнеш по-позитивно, има път нагоре. Любопитстео - някой от по-далечно място да не се меси в живота ти?
След всичко тъжно ще имаш време за себе си. Може да ти се струва малко самотно време. Но то ти се полага, за да се порадваш на лични занимания. Ако обичаш цветя - направи нещо за тях, погрижи се за цветя, растения. Това може да ти даде успокоение.
В край на седмицата не отказвай съветите на по-мъдрите от теб. И без това ще ти се налага да преценяваш нещо, да правиш избор. А нека е след трезва преценка, когато страстите са охладени, лошото забравено. И с идея да направиш живота си по-добър. Направи компромис, може да ти се отблагодари това след време.
Да нямаш занимания с деца? Или да обгрижваш някой?



И друг въпрос - да не очакваш писмо, което е свързано с малък човек, дете? Внимавай да не бъдеш измамена. Да се поддадеш на нечия невинност, а да има скрити мисли.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2693 -: Септември 15, 2015, 01:21:13 am »
Ще е интересно дали ще имаш някакви вести или писмо.
Изтеглих ти и Ленорман, там също се появи писмото. Реших да пробвам и с другите карти, изтеглих само 1. И също гласеше нещо относно съобщение.

Пък кой знае, току се подало някакво такова, вест, новина.  :08:

Остави тъгата зад гърба си.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2694 -: Септември 15, 2015, 07:15:08 pm »
Здравейте! Ще може ли и аз да се допитам до Таро с ваша помощ? Човекът, от когото се интересувам, ще ме потърси ли до 1 месец?  :17:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2695 -: Септември 16, 2015, 12:17:08 pm »
Здравейте! Ще може ли и аз да се допитам до Таро с ваша помощ? Човекът, от когото се интересувам, ще ме потърси ли до 1 месец?  :17:

ц.КЧ/АМ+7ч+8копия


Повече го раздава на мечти и въжделения този човек, но все пак мисля, че ще потърси по интернет/телефон

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2696 -: Септември 17, 2015, 08:10:25 am »
искам да помоля за карти - детето ми в училище до нова година  :58:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2697 -: Септември 17, 2015, 08:11:26 am »
ц.КЧ/АМ+7ч+8копия


Повече го раздава на мечти и въжделения този човек, но все пак мисля, че ще потърси по интернет/телефон

и на мен така ми се струва.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2698 -: Септември 17, 2015, 02:15:20 pm »
Здравейте! Ще може ли и аз да се допитам до Таро с ваша помощ? Човекът, от когото се интересувам, ще ме потърси ли до 1 месец?  :17:

Здравей, Боболина. И аз ти изтеглих карти.

              Обесеният                              Страшният съд                      Шестица чаши



Този човек да не се е нагърбил с повече ангажименти, да носи прекалено голям товар върху себе си?
Сега му е време за други неща, за лични равносметки. Да се отдалечи от всичко, защото може да е прекалено голям хаос в живота му. И това да изисква да направи своите жертви. Нужна му е промяна, нов поглед. Може би си е дал сметка, че иска нещо ново в живота. Предстои му да се 'прероди'. Има някакъв свой проблем и трябва да помисли за него. Без да му пречат другите.
Ще дойде и за него просветление по някои въпроси. Не го съди прекалено силно. Има си своите важни моменти, над които да помисли.
А и може да мисли за отминали неща, да го е налегнала меланхолия.
Според мен няма да те потърси до 1 месец. Не и ако не е достигнал своето обновление. А дори да те потърси, ще има спомени от миналото. По-бавно ще се развият нещата, може би иска нов живот. Дори да има контакт, по-вероятно е да е след по-дълъг период от време.


I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2699 -: Септември 17, 2015, 02:22:12 pm »
Здравей, Боболина. И аз ти изтеглих карти.

              Обесеният                              Страшният съд                      Шестица чаши



Този човек да не се е нагърбил с повече ангажименти, да носи прекалено голям товар върху себе си?
Сега му е време за други неща, за лични равносметки. Да се отдалечи от всичко, защото може да е прекалено голям хаос в живота му. И това да изисква да направи своите жертви. Нужна му е промяна, нов поглед. Може би си е дал сметка, че иска нещо ново в живота. Предстои му да се 'прероди'. Има някакъв свой проблем и трябва да помисли за него. Без да му пречат другите.
Ще дойде и за него просветление по някои въпроси. Не го съди прекалено силно. Има си своите важни моменти, над които да помисли.
А и може да мисли за отминали неща, да го е налегнала меланхолия.
Според мен няма да те потърси до 1 месец. Не и ако не е достигнал своето обновление. А дори да те потърси, ще има спомени от миналото. По-бавно ще се развият нещата, може би иска нов живот. Дори да има контакт, по-вероятно е да е след по-дълъг период от време.

тук определено да, може би по телефон