Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 645417 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2700 -: Септември 17, 2015, 02:26:30 pm »
искам да помоля за карти - детето ми в училище до нова година  :58:

Клер, изтеглих карти за детенце.

          Императорът                         Девятка жезли                  Петица жезли



Детенце да не се чувства малко отстранено от другите? Сякаш има някаква самота в него. Навярно има нещо повече от другите - напредък, знания. И силен характер, което го поставя в ситуация да е по-самотно.
Иначе бих предположила, че ще има своите успехи, които ще го поставят сред по-първите деца. Но това може да му донесе изпитания в отношенията с другите. Да не учи по нов за него начин, нов подходо, нещо различно? И да му е нужно да се аклиматизира, да свикне с промените? Няма да му е много лесно на детенце, ще го приеме като предизвикателство за преодоляване. Но ще се справи, ако малко позабрави за личните си удоволствия. Да се пази при игрите, да не нарани главата.  :72:
В край на периода ще има повече светлинка при детенце. Няма да е избегнало конкуренцията съвсем, ще има своите битки за доказване, но ще има повече приятелчета. И повече игри. Може да получи добър документ/писмо/вест/награда в край на периода. За успешно справяне със задачките.  :08:

Много жезли. И последната карта е от тази боя - Шестица жезли.

Да не е припряно това детенце? Да се пали лесно, да се гневи, да е по-дейно, игриво, палаво?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2701 -: Септември 17, 2015, 02:34:10 pm »
благодаря Ема.
не е буен, другото е така.
5ж дано се проявят в тази положителна светлина.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2702 -: Септември 17, 2015, 06:18:45 pm »
Някой иска ли да ми изтегли карти дали ще ме назначат на  договор за работа до 1 месец в печатницата? Нещо почвам да се изнервям понеже положението ми изобщо не е сигурно. Никой нищо не ми казва, а това неведение не ми харесва. Уж съм на стаж сега, но все пак...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2703 -: Септември 17, 2015, 06:25:38 pm »
А не би ли трябвало в договора да е включено и обучението? Доколкото знам, така се процедира - сключва се временен трудов договор, в него се посочва срокът на изпитване. Виж, ако не питаш, никой няма да се сети да брани твоите интереси.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2704 -: Септември 17, 2015, 06:32:34 pm »
Казаха ми, че ще имам 1 месец обучение, но аз обичам сигурните неща и затова искам да видя картите какво ще покажат. Не се натискам още за договор, защото нямам нужните умения, а сключа ли го и поръчките ще почнат, а тогава ще започне шоуто.  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2705 -: Септември 17, 2015, 06:45:56 pm »
Ако искаш, можем да го разгледаме и като хорар - с часа, в който си задала въпроса тук.

Има дни, в които ми излизат много объркани и неправдоподобни карти, като тегля Таро. Явно си зависи от моментната настройка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2706 -: Септември 17, 2015, 06:48:17 pm »
Да най-добре ще е с хорар сякаш. Ей сега ще построя картата.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2707 -: Септември 17, 2015, 07:06:30 pm »
Казаха ми, че ще имам 1 месец обучение, но аз обичам сигурните неща и затова искам да видя картите какво ще покажат. Не се натискам още за договор, защото нямам нужните умения, а сключа ли го и поръчките ще почнат, а тогава ще започне шоуто.  :012:

Виж сега колко е противоречиво - ама то 11 трябва да си каже думата :). Хем усещаш, че още не си готова, хем пък искаш договор. Сега ще се направя пак на учителка и с показалката ще посоча онази думичка за 11 ... ти си я знаеш.  :29:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2708 -: Септември 17, 2015, 07:10:32 pm »
Виж сега колко е противоречиво - ама то 11 трябва да си каже думата :). Хем усещаш, че още не си готова, хем пък искаш договор. Сега ще се направя пак на учителка и с показалката ще посоча онази думичка за 11 ... ти си я знаеш.  :29:

СМИРЕНИЕ- знам, Хепи, ама няма как да стане  :012:  :08: Не, че искам договор засега, но просто тази неизвестност ме плаши. При мен всичко трябва да се знае, иначе изпадам в дупка. Шантаво е, ама така съм свикнала.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2709 -: Септември 17, 2015, 07:29:03 pm »
Много благодаря, Тренди и Емма, за изтеглените карти и тълкуванията!  :58:

Тренди, картите, които си изтеглила, много добре го описват. Мечтател е, с голяма фантазия, по натура, а и предвид обстоятелствата. Именно известие по интернет/телефон очаквам.

Емма, човекът наистина е в период на лични равносметки, които прави доста време вече и които са свързани с определени жертви. Ще е чудесно, ако вече си е дал сметка, че иска нов живот, защото това е свързано с мен. В същото време аз съм и спомен от миналото за него, бих очаквала да изпитва носталгия към случилото се. Така преценихме, че е най-добре, докато достигне този етап на "обновление". Мисля, че е време да поговорим, много се надявам да се случи до месец. Бързо развитие едва ли може да има, но за разговор е крайно време. 

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2710 -: Септември 18, 2015, 01:55:58 am »
Ще може ли и още нещо да проверим с картите? Трябва да си сменям жилището и се чудя дали ще успея да го организирам до края на тази календарна година.  :smiley_confused1: Би трябвало, важно ми е. Въпросът ми е: "Ще се преместя ли в друго жилище до края на 2015 г.?" Предварително благодаря за съдействието! 

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2711 -: Септември 18, 2015, 10:13:45 am »
Боболина, пак аз ти изтеглих карти.

          Девятка мечове                        Асо пентакли                  Девятка пентакли



Боболина, може би много го искаш това, но в момента си в друго настроение. По-меланхолично или страдаш за нещо. Имаш страхове, които може да са насадени от чуждо отношение към теб. Да не би сама да си слагаш бариери? Може да имаш още една трудна битка, след нея ще ти е по-лесно. Сякаш се чувстваш безсилна да се задействаш.
Но хубавото предстои. Ще имаш възможност да направиш нещо ново за себе си, може да е свързано и с нова работа, нов проект. Което да ти донесе повече материални ресурси, с които да осъществиш желанието си. Да си свободна да се наслаждаваш на хубавите моменти, защото си се подсигурила.
След новото жилище - повече усещане за уют, повече грижовност, може да се грижиш или да си обгрижвана от другите.
Има ли човек с лъвски акцент в хороскопа си, който може да ти помогне? Или да е влиятелен, горд, успял? Може би заради такъв човек ще  се задействаш, ще искаш да се докажеш и ще тръгнеш в посока реализация.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2712 -: Септември 18, 2015, 10:32:19 am »
 Изтеглих ти и Ленорман.

                                 Планина                                                                     Жена                                                                       Дете



                                  Дърво



Те носят почти същото послание, Боболина. Пред теб има някаква бариера, ще имаш препятствия, за да се справиш с целите си. Ще ти е необходима сила и увереност. Да не би да идват проблемите от жена, по-голяма или по-мъдра? А може и такава да ти е стимул за успех. Но след изпитанията ще дойде момент за ново начало. Ще посадиш за себе си ново дърво - на своето семейство. Не позволявай на хора от семейството да се месят в твоите намерения. Време е да помъдрееш, да израстеш. Да пуснеш някъде корен.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2713 -: Септември 18, 2015, 02:41:17 pm »
Емма, много красива колода на Ленорман.  :clap:
Ако мога да попитам , как мога да се сдобия с тях ?
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2714 -: Септември 18, 2015, 03:00:57 pm »
Здравей Емма,
може ли да изнахалствам за подредба за празничните дни.
Ще излезнем и ще се забавляваме ли през празничните дни с назован по име?
Новите карти са много красиви , навяват ми арабски привкус, пясъчни , страхотни са.
Благодаря ти!