Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644566 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2805 -: Септември 28, 2015, 05:49:58 pm »
Тренди, и аз се включвам с теглене по последен скорпионски въпрос. Че ми стана много интересно. Надявам се нямаш против да дръпна после и от оракулските карти, че те са много психологически.

Моите карти са малко шантави.


           Глупакът                        Шестица мечове                   Кралица жезли



Според мен първо се е зарадвал, но някак необременено от миналото, неосъзнато. Но после е решил да се оттегли от ситуацията, да загърби миналото. И да властва над положението. Ако е имало нещо, по-скоро е било на интелектуална, сексуална основа, не и на чувства. Мечове, жезли. Бил е по-прагматичен, когато те е загърбил. Обича да те контролира. Но не винаги се съобразява с нуждите ти. За властта си би минал през всичко.

Тренди, аз само да кажа, че не одобрявам отговарянето на сексуални смс, ммс, писания във всякакви вайбъри и подобни, фейсбуци, пощи...  :-*

Хайде, този го проклинам да падне в локва и да си ожули нос и колена. И то по-скоро!  :57:

А теб орисвам на свобода от него!  :58: :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2806 -: Септември 28, 2015, 06:00:36 pm »
Емс този и с пръст не ме е докоснал. Да не мислиш, че бих паднала толкова лесно в леглото на някого? От негова страна да- сексуално желание и т.н при мен са чувствата. Аз по твоите карти си мисля, че се е зарадвал като дете като ме е  видял, пък и той си е баш като Глупака. 6м- това, че сме пътували и ДЖ- огнената, тази, която пали страсти. Развълнувал се е.
Мерси, Емс  :08: :58: :58:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2807 -: Септември 28, 2015, 08:09:32 pm »
Изтеглих и за себе си карти за октомври.

         Тройка чаши                         Двойка пентакли                       Асо пентакли



Е, и за мен да изтегля нещо по-лежерно.
Някак нормално да имам поводи за забавления. Ще почвам нов солар.  :012: Тройка чаши ми звучи обещаващо, ще ми е весело, ще се освободя от стари травми и болести. Явно ще пийвам повече, ще ми наливат в чашките  - емоции, алкохол.
Но с тези пентакли... Разум, разум, лавиране, търсене на средината.
Асото приемам като възможност за нови придобивки. Пък кой знае, нещо ново и стабилно може да предприема.

Харесва ми този ред - 3-2-1 - готови за старт.  :012:

хем емоциите, развлеченията ще бъдат на дневен ред, хем и материалното. В началото виждам празник......а имаш рожден ден  :012: ето затова ти излизат 3ч- хапване, пийване, веселие. Парички ще имаш и то повечко  :cheer: Към края ще ти е малко по-работно, материално.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2808 -: Септември 28, 2015, 09:48:26 pm »
Срам, не срам, може и за мен едни октомврийски карти? Сложно ми е сам за себе си. Ще върна жеста при желание :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2809 -: Септември 28, 2015, 10:21:25 pm »
Рептиле, развалих ти фасадата от 666 лайка. Да знаеш, 666+1 е мое дело, избавих те от адовите мъки.  :P

За теб изтеглих

           Шестица чаши                       Десятка мечове                      Крал жезли



Ще си спомняш за миналото и времето, в което ти е било по-лесно, безгрижно. Носталгично начало на месеца, с детски идеализъм. Може да четеш повече, да има неща, които са ти интересни - стара литература или минали писания. Да се връщаш към музика, която си слушал отдавна, носеща ти спомени от нещо хубаво, отминало. На 6 чаши има малка маймунка - ще ти е игриво.
Но ще дойде момент, в който ше усетиш остротата на нечии думи/действия. Ще се чувстваш наранен или някоя загуба ще ти носи болка. Добър период да затвориш минали страници, не и без малко усамотение и с тъга.
Това ще те накара да се чувстваш постигнал връх, успех. Може и дейност, която е нова за теб да ти стане интересна и да покажеш вроден талант там.
Ще те гори някакъв огън, Репси. Може и да ти е ревниво.
Трудностите няма да те отказват. Решил си нещо.
В край на периода може да се срещнеш с повече хора, да имаш поводи за забавления.

Между другото, ти също имаш рожден ден през октомври. Последната ти карта е Тройка чаши.  :72:
Ще дойде много соларна тази карта.  :012:

Ще се радвам да ми изтеглиш и ти карти за месеца.  :08:

И те орисвам да отидеш на някакъв концерт!  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2810 -: Септември 28, 2015, 11:45:05 pm »
Благодаря ти, Ема :) Ей-сега слагам магьосническата пижама и ще видим какво те чака :012: Ако се сещаш за конкретен концерт — казвай, не си мълчи. Патрисия Каас била в Благоевград, поизпуснал съм я.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2811 -: Септември 28, 2015, 11:54:15 pm »
Репси, звучиш заплашително. Сякаш няма да ми теглиш карти, а тепърва се очаква минимум да ме душиш, колиш, измъчваш.  :012:

Не се сещам за концерт. Дойде ми на усет. То ще си покаже ще концертваш ли. :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2812 -: Септември 29, 2015, 12:15:17 am »
Емма, благодаря ти за изтеглените карти! Изключително показателни са за ситуацията, в която се намирам. Наистина приоритет в момента ми е себедоказването в нова позиция. Дано е настъпил моментът. Това с подпалването колкото е сериозно, толкова ми е и забавно, защото в миналото имах няколко инцидента в кухнята при опитите ми да се правя на готвачка. :57: Е, вече задобрях, но все пак ще гледам да го карам на суровоядство основно, както и да не си търся белята с разни ароматни свещи и пръчици. Крал жезли как го тълкуваш? Дали има шанс да получа подкрепа/помощ в инициативите ми за себеутвърждаване или ще съм самотен войн? :smiley_confused1:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2813 -: Септември 29, 2015, 01:03:24 am »
Изобщо нямам идея откъде ти хрумна, Ема ::) Магьосническата пижама пази топло на… подопечните на ♎ части :)



Отдолу:



Май се очертава да се занимаваш с тарикати по парични въпроси :012: Изработваш си парите и трябва да покажеш малко мускули, за да си ги вземеш.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2814 -: Септември 29, 2015, 09:26:15 am »
Благодаря, Репс.
Много пентакли си ми наредил. Има резон. Само магьосникът малко ме изненадва. Ще вещерствам усилено?  :57:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2815 -: Септември 30, 2015, 11:07:46 am »
Емма бонджорно,
 Благодаря ти ще копирам мотото ти , защото така се чувствам:Non ho molte cose, ma ho tutto ciò che mi occorre per far felice la mia anima, il resto me lo regala la vita, sempre...
 :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2816 -: Септември 30, 2015, 05:31:47 pm »
Павла, усмихна ме. Радвам се, че си открила нещо хубаво в подписа ми. Мислех, че само аз му се радвам.  :72: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2817 -: Октомври 01, 2015, 06:58:53 am »
Emma, може ли да те помоля за едни октомврийски карти, когато имаш време  :)

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2818 -: Октомври 01, 2015, 12:00:45 pm »
Момичета искам да питам как я разбирате тази карта - колесницата ? Благодаря ви😊

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2819 -: Октомври 01, 2015, 12:42:50 pm »
Здравей,
За мен колесницата е символ на самоконтрола, на решителността, целеустремеността на човека да постигне нещо, някаква цел, задача. Показвала ми е самоуверен и дисциплиниран човек, който работи здраво и е фокусиран върху задачите си.
Зависи от конкретиката на въпроса. Ако е свързан примерно с романтична връзка, зависи и от позицията, но ми е показвала тази карта, че човека има трудности да пренесе връзката си на следващо ниво, например съвместно съжителство, брак, деца. Може настоящата ситуация да не го задоволява съвсем, но намира за трудно да насочи развитието на връзката в посоката, в която той желае. За здраве показва жизнен човек, кипящ от енергия.