Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644419 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2865 -: Октомври 06, 2015, 06:44:28 pm »
Тройка пентакли, Витхце.



Тренди, довечера или утре сутринта с удоволствие и аз ще ти изтегля.
За довечера не обещавам. Възнамерявам да нептунствам.  :012:

Павла, след споделянето малко повече ми се наместват картите ти. Може би наистина показват, че идва край на една болест и ще бъдеш силна и здрава след нея. Явно тя те е притеснявала.

 :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2866 -: Октомври 06, 2015, 08:13:38 pm »
За нашата вълшебница Емма - благодаряяяя!!!

 :38: :38: :38: :38: :-* :-* :-* :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2867 -: Октомври 06, 2015, 11:36:17 pm »
Ресничка, благодаря за обратната връзка. За месец септември ти изтеглих тези карти


              Девятка жезли                       Осмица пентакли                      Паж жезли



Имала си някакви предизвикателства. И усещаш умора, болка от случката. Сега може да си по-предпазлива. Все пак виждаш, предусещаш, че другите са в готовност да те нападнат. Не се страхувай, дори да ти се струва, че си далече от позициите, в които се чувстваш уютно и защитена. Сега е време малко да се усамотиш, за да промиеш раните си, да се лекуваш. Но не допускай страховете да те вцепенят. Минала си през трудности и успехи, имаш знания. Може да усъвършенстваш своя техника, работа, да научиш нещо ново, което да ти е полезно. Използвай времето в практика на нещо, може би с ръцете. Период на обучение. Ще ти се отплати след време. Когато се почувстваш знаеща и понаучила нови трикове, ще тръгнеш на някакво пътешествие - буквално, преносно. Там ще се изявяваш. Може да си малко по-нетърпелива, припряна, да се вълнуваш от новости. Не загърбвай мъдростта на по-старите. С тяхна помощ може да започнеш дейност, която да е по-продължителна.
Този месец трябва да е насочен към теб и какво можеш, какво учиш. Вложи ресурси в себе си, за да си добре след време.

Emma, закъснях с ОВ-то, но ето сега давам.

Контактувах с много хора през изминалия месец, но някак душевно се изолирах. Предпазлива бях доста, особено с тези, които ме нараниха, отдалечих се от тях. Сега виждам, че съжаляват и много им се иска да ме притеглят обратно към себе си. Не съм взела категорично решение дали да ги отблъсна окончателно, но усещам че при по-редки срещи с тях се чувствам по-добре.

Имах време да научавам нови неща, особено в областта, която ме вълнува сега. Със сигурност съм направила първите крачки към това пътешествие, за което си ми писала. В преносен смисъл е  :) Изключително интересно ми е и съм наистина нетърпелива да научавам колкото може повече. Да ми се отплати след време ... това ме хвърли в мисли, изкушаващи мисли ... надявам се да стана достатъчно добра в това  :)

Благодаря ти много!  :38:


Чувствам се добре!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2868 -: Октомври 07, 2015, 12:48:47 pm »
Много благодаря, Емма! :58: Изключително интересни карти и тълкуване. Особеното е, че първите две карти и тълкуването им описват ситуацията, както е понастоящем между тях, а третата карта не дава категоричност. Ако отношенията им продължат, извън всякакво съмнение ще бъдат по нов начин. Но ако. А дали? Ето, че и Таро мълчи по въпроса. Явно ще трябва да си го изживеят и да видят. Интересно дали този месец ще внесе някаква яснота. Задължително ще ти давам обратна връзка по изтеглените карти, както и ще следя посочените дати в случая. :08:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2869 -: Октомври 07, 2015, 03:16:23 pm »
Ще се сдобря ли с леля ми до края на годината?
ц.ДП/РЧ+СС+Кс



аз мисля, че тотално ще се отчуждим и вече отношенията ни няма да бъдат същите

сдобрихме се  :)

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2870 -: Октомври 07, 2015, 06:22:42 pm »
Костанса, за А. този месец ще е интересен. Да се надяваме, че е мъж.

                  Силата                                 Осмица мечове                          Седмица жезли



А може да тръгне на нещо като поход към човек, който се стреми да запази самообладание. Или сам иска да постигне някакъв успех, въпреки трудностите. Има увереност в себе си, умее да контролира своята енергия, да използва ресурсите си. Но в тази ситуация сякаш не всичко му е ясно, има нещо скрито. И не знае в коя посока да тръгне. В действителност има своите козове, за да спечели битката. Някой да не се опитва да излъже А? Има много път пред него, няма да е лек, може да усеща студенина. Но ще успее да премине и преодолее препятствията пред себе си. Явно иска да играе на сигурно и неяснотите го карат да се чувства с вързани очи. Ще прояви смелост и кураж, но няма да е веднага, а след период на безсилие и пасивност.
Да няма хора, които пречат?

Месец на изпитания, с които ще се справи. Да вярва във възможностите си.  :58:


Да , мъж е. Не знам какво става с него , но ми се струва , че има проблеми. А можеш ли да видиш как ще се развият отношенията Между мен и него този месец ? Благодаря ти 💐💐💐

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2871 -: Октомври 08, 2015, 01:08:08 pm »
Емма, ще може ли да погледнеш този въпрос с Таро, когато имаш време и желание: Иска ли С. серизона връзка с Г. (брак, деца и т.н.). Благодаря ти!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2872 -: Октомври 08, 2015, 01:11:10 pm »
Ако някой друг има желание да изтегли карти също, моля нека заповяда, че на Емма направо й разказахме играта с тези карти от началото на месеца...  :engel016:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2873 -: Октомври 08, 2015, 07:26:58 pm »
Ще може ли някой да ми изтегли карти за въпроса "Ще намеря ли някакъв начин за увеличаване на приходите си до края на декември?". Благодаря предварително на всеки, който се отзове!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2874 -: Октомври 08, 2015, 10:33:54 pm »
Ще може ли някой да ми изтегли карти за въпроса "Ще намеря ли някакъв начин за увеличаване на приходите си до края на декември?". Благодаря предварително на всеки, който се отзове!

Весо, аз ти изтеглих карти на този въпрос.

                             Изолация                                                                   Пътешествие                                                                Шизофрения

      

Ще имаш възможност, време е за промяна при теб, да задвижиш нещата, но трябва да имаш нагласа на откритост и приемане. Ще ти се предостави възможност да се докажеш. Но ти носиш у себе си притеснение, страх от неодобрение и критика и това ти пречи да съсредоточиш усилия върху целта си, а това те стопира, прави те неуверен и раздвоен в избора на начин на действие, може би и до отлагане на решенията.
Така че, от теб зависи да не се саботираш.
Успех ти желая :)
« Последна редакция: Октомври 08, 2015, 10:37:57 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2875 -: Октомври 08, 2015, 10:46:11 pm »
Благодаря много, delphin!
А какви са тия странни карти, които използваш?
По тях излиза ли, че ще имам шанс за работа или ще бъде някакъв друг начин за изкарване на пари? Нещо по-конкретно може ли да се каже?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2876 -: Октомври 09, 2015, 06:19:03 am »
Ще може ли някой да ми изтегли истинско Таро по въпроса ми? Тогава по-лесно ще намеря тълкуванието им и повече хора ще знаят как да ги разтълкуват.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2877 -: Октомври 09, 2015, 07:55:48 am »
Това е истинско Таро, Весо и съответства на 3 мечове, 8 жезли и 2 мечове.  :72: Ако така ти харесва повече.
 ;)
« Последна редакция: Октомври 09, 2015, 07:57:21 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2878 -: Октомври 09, 2015, 08:27:46 am »
Ще може ли някой да ми изтегли истинско Таро по въпроса ми? Тогава по-лесно ще намеря тълкуванието им и повече хора ще знаят как да ги разтълкуват.

Това за мен е неуважение към труда и желанието на Делфин. Тези карти са доста по-философски отколкото Уейт примерно. Все едно някой да зададе хорарен въпрос и ти да го тълкуваш и отсрещния човек да каже "о твоето мнение не ми харесва, не е истински отговор, искам другите да ми го разчетат". Научи се да уважаваш труда на хората.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2879 -: Октомври 09, 2015, 09:07:22 am »
Делф, добро утро.  :38:
Аз нямам въпрос, но ако ми дръпнеш от 'фалшивото' таро, ще съм много доволна. За проверка на периода.  :-*
Чакам го с нетърпение. :58:

Весо, много некоректно. Всеки 'гледач' използва своя техника на гледане. Картите са само средство за връзка с негов усет. Ти питаш, ние отговаряме. Всеки според усета си, според виждането си за карти, според колодата си.
Картите на Делф дават повече свобода в тълкуването.
Включи го този твой Уран, разчупи се малко. Уж си Стрелец, а си се сковал.
На този или подобен въпрос вече са ти теглени карти, ако не се лъжа. Ако ще всеки ден да ти се теглят, няма какво по-различно да излезе.

Тълкуването на Делф на мен ми харесва.

И не забравяй, че картите и всяка техника за прогнозиране няма да ти решат проблемите. А ще те насочат как сам да ги решиш.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.