Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644315 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2940 -: Октомври 11, 2015, 03:04:41 pm »
Делфин, твоето таро подходящо ли е за въпрос относно отношенията/чувствата на един човек към друг?
Ако е така, мога ли да задам въпрос към картите ти: Какво чувства мъжът X към мен? Или какво е отношението му към мен? Ако така зададен въпросът би бил по-подходящ за картите ти.
Мирабела, не съм задавала досега точно такъв въпрос на картите, но мога да опитаме и да видим какво ще кажат :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2941 -: Октомври 11, 2015, 03:38:46 pm »
Прочети пак мнението не Пърпъл. Колкото и пъти да питаш, сто различни човека, един и същ отгивор ще получиш. И да сравняваш значения на стандартно и непознатото за теб Таро, пак това ще бъде. А ако не можеш да се доверяваш на гледащия, защо питаш тогава?
Не съм казал, че не се доверявам, никъде не съм писал това. Просто, че се обърках, понеже има разминавания в отговорите.
В крайна сметка, ще трябва да рискувам, така разбирам, дори и да претърпя неуспех засега.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2942 -: Октомври 11, 2015, 03:46:57 pm »
Весо, не си ли забелязал, че има разминавания и в астрологичните тълкувания? Зависи от способностите на тълкуващия.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2943 -: Октомври 11, 2015, 03:47:33 pm »
Така е, има.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2944 -: Октомври 11, 2015, 03:50:36 pm »
Донякъде, в общи линии може и да съвпадат, все пак не може да се дават диаметрално противоположни прогнози, но често има съществено разминаване в детайлите.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2945 -: Октомври 11, 2015, 03:53:55 pm »
Донякъде, в общи линии може и да съвпадат, все пак не може да се дават диаметрално противоположни прогнози, но често има съществено разминаване в детайлите.

Както се казва и в живота-всичко е относително.  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2946 -: Октомври 11, 2015, 04:58:23 pm »
Делфи, много интересни карти :) Ще се радвам ако имаш време, да изтеглиш  едни и за мен   :58:

lune, имаш ли конкретен въпрос?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2947 -: Октомври 11, 2015, 06:26:23 pm »
Да, моля те, Делфин. Ако имаш време и желание, да пробваме.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2948 -: Октомври 11, 2015, 10:49:00 pm »
Lune, понеже не знаех какво те вълнува и преди да те попитам, попитах Таро какво е определящото сега за теб. Картите са:

               Цялостност                                          Отлагане                                               Аутсайдер

      

Аз не гледам последната карта в колодата, но ако някоя карта изпадне сама при бъркането, задължително й обръщам внимание. Сега, като размесвах картите за теб, изпадна картата
 
                   Приключението



Може би си искала да направиш нещо ново, заела си се с ново начинание и си се нуждаела от подкрепа, от работа/действие в екип, но си срещнала конкуренция или някой не е бил на място, не е могло да се разчита на него. Отдръпнала си се, разочарование има в теб, умора някаква, може би се чувстваш отхвърлена, неразбрана, не виждаш изход, решение. Но това далеч не е така. Имаш вариант - момчето на картата не вижда, че катинарът не е заключен, може да отвори вратата, остава само да го направи.

На въпроса ти как ще се развият нещата при теб, ти изтеглих

                      Товарът                                            Завършването                                     Контролът

      

Носиш товарът на чужди очаквания, това казва първата карта. В момента животът ти може да е напрегнат, да е непрестанна "борба", форсиране, напрежение да постигнеш нещо, но е хубаво да се запиташ дали това е наистина нещото, което искаш да постигнеш, да направиш. Може би си на предела. Скоро нещата ще приключат, ще се изяснят, ще дойдат по местата си. Може да получиш подкрепа от интелигентна, хладна и решителна жена, а може и самата ти да застанеш смело и да отстоиш решението си. След това може да се чувстваш леко самотна, но ще си постигнала своето.
Труден момент преживяваш, lune, но му се вижда края и всичко ще се оправи, ще се наредят нещата така, че ти ще се чувстваш спокойна.  :58:
« Последна редакция: Октомври 11, 2015, 11:02:42 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2949 -: Октомври 11, 2015, 11:50:39 pm »
Delphin, може ли да те помоля да ми изтеглиш карти от твоето таро.  :engel016: Понеже и аз съм в малко сложен период, интересува ме най-вече професионално. Ще има ли скоро някакво  развитие в насоката, към която се стремя? Благодаря ти предварително.  :58:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2950 -: Октомври 12, 2015, 09:08:27 pm »
Седмични: кулата - глупак -5ч.
Край на един и началото на друг период, оффф и с тези 5ч - ще страдам.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2951 -: Октомври 12, 2015, 09:56:54 pm »
Делфин, твоето таро подходящо ли е за въпрос относно отношенията/чувствата на един човек към друг?
Ако е така, мога ли да задам въпрос към картите ти: Какво чувства мъжът X към мен? Или какво е отношението му към мен? Ако така зададен въпросът би бил по-подходящ за картите ти.

Мирабела, зададох на Таро твоя въпрос и ето картите, които изтеглих за теб:

                           Интеграция                                        Борба                                      Разбирането

         

Това, което картите показват е някакъв конфликт. Единият от вас двамата, вероятно ти, се стреми към хармония, баланс и споделеност. Иска да обедини всичко във връзката, дори и страните, които са противоположни и съвсем различни. Търси цялостност. Но този мъж ми се струва много импулсивен, носи агресия в себе си, а също е ревнив. Възможно ли е да се чувства предаден? Изразява недоверие и не допуска много близко до себе си. Може би носи своя болка някъде дълбоко и с огнения си нрав държи дистанция, за да се предпази от своята си слабост. От друга страна той може да говори много и то много хубаво и в тези моменти е завладяващ. Противоречива фигура ми се струва този младеж. И той не е много наясно с чувствата си. Раздвоява се между гняв и нежност. Не му се доверявай изцяло. Освободи се от очакванията си, защото си хваната във въображаем капан така. Позволи си да се освободиш вътрешно, мислите ти да получат полет и простор. Дай си почивка.

Мирабела, дано картите и този път да са показали вярната ситуация и да са ти в помощ  :-*
     
« Последна редакция: Октомври 12, 2015, 09:58:39 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2952 -: Октомври 13, 2015, 08:08:23 am »
Седмични: кулата - глупак -5ч.
Край на един и началото на друг период, оффф и с тези 5ч - ще страдам.
неизпълнени очаквания и разочарование.
ако пътуваш, кулата би могла да показва и другия град.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2953 -: Октомври 13, 2015, 01:59:31 pm »
Делфин, много съм ти благодарна! :58: :-*
Да, той е импулсивен, с променливи настроения и ревнив също така. Усетих ревността му няколко пъти. Може би се чувства отхвърлен от мен, но истината е, че не искам да го отблъсквам по никакъв начин. Да, много хубаво говори. Комуникацията ни може да бъде много приятна и конструктивна. И аз оставам с усещането, че се раздвоява между гняв (или ревност) и нежност. Държи се някакво грубо с мен, после усеща, че ме е наранил и явно премисля и съжалява, защото няма и 24 часа след това и показва нежност и внимание.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2954 -: Октомври 13, 2015, 02:37:42 pm »
Делфин, твоите дзен карти са много интересни! Дали ще бъде удобно да ми изтеглиш карти по моя въпрос "Иска ли С. сериозна връзка с Г. (брак, деца и т.н.)"? Ще бъда много признателна, ако успееш да намериш време! :58: