Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644431 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2985 -: Октомври 17, 2015, 06:50:21 pm »
Чичо Куче.  :012: :012: :012:
Стана забавно. Да, права си. Но и на двете карти 10 и 9 меча кучето е озлобено, нападателно.
Може седмодомието да ми вдигне кръвното. Негови приятели са му сложили прякор Кучето.

На мен ми направи впечатление обратната последователност - 10,9,8 меча. Заради това си мисля, че може да се ядосам и за минали неща, неща от миналото, повтарящи се ситуации.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2986 -: Октомври 18, 2015, 02:49:04 pm »
Закъснели обратни връзки:  :012:

Ще предприеме ли жена действия към мен в следващите три месеца?
РЖ - императрицата - влюбените.

Абсолютно никакви действия! Егото и е голямо, егото.

Чувствата на мъж към жена? 6п - паж чаши - 8п
Моето мнение - единият има чувства, но с тези 6п не получава това, което заслужава. Само тези 8п не са ми ясни?

Жената се отдалечи от въпросния мъж, като реши че заслужава нещо по-добро.

Благодаря ви, момичета. И двете тълкувате правилно - чувства има и желания, но и спирачки  от едната страна. (и разстояние ги дели)
Попитах как ще се развият отношенията им до 3 месеца: 7 чаши - асо меч - 10 чаши

Жената го отсвири.  :012: А мъжът едва го прие и до ден днешен продължава да я търси.
Как да постъпя с М?
2м - 10ж - колесницата

Просто се отдалечих и това е. Макар че във връзка с работата ще се налага да се виждаме понякога и ще ми е много странно.
Добре ли ще е за И. да приеме работата? РП - 9п - асо жезли

По-щастлив от него няма -и работното време, и заплатата супер го устройвали.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2987 -: Октомври 18, 2015, 03:02:38 pm »
Причината Д. да проявява такова несериозно отношение към работата? КП - 8п - 4ж
С този крал дали пък като характер не си е такава - властна и потъпкваща околните? И с две карти от боя пентакли - ами доста си е мудна и  мързелива, а това мен много ме дразни.
В момента работата и не е по специалността, и доколкото знам смята да си търси и евентуално да напуска - как се моля този момент да настъпи, колкото и грозно да звучи!!!


Най-важната обратна връзка забравих - тази кучка ще напуска този месец. Урааааааа!!!!  :012:

Развитие в професионален план при мен в следващите три месеца: кулата - рицар чаши - паж пентакли.

Нищо интересно, освен че напоследък взех да мисля, че това не е "моята работа" и че искам нещо ново.  :017:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2988 -: Октомври 18, 2015, 04:09:44 pm »
Витхце, 'рестартирах' картите, помолих им се и ти изтеглих ново седмично таро.

      Кралица пентакли                         Крал мечове                      Девятка мечове



Да не срещаш някой мъж? Може да имаш някаква идея за среща с мъж, да ти се иска да си сложиш бижута. Ще се държиш достойно, като кралица. Но и заземено, ще си здраво стъпила на земята. Може да е свързано с някакво твое израстване, професионалното развитие. Но от другата страна да са на нож, да са по-остри с думите. Ще ти разпалят темперамент. От спокойствие към гняв или желание да ги обориш с думи. Не позволявай на страховете да те сковават. Не допускай депресивните мисли да те обземат. Другите нека си говорят, дори да се чувстваш прекалено разкрита. Това е само момент. И твоето време за поход ще дойде. Бавно, но сигурно ще напреднеш, ще постигнеш целта си. Но в заявка за следващ период, сега ще е по-различно.

Последната карта е Паж пентакли.



Устите на лошите ще ги затвориш.  :-* :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2989 -: Октомври 18, 2015, 04:33:48 pm »
Емма ще може ли и за мен седмични  :38:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2990 -: Октомври 18, 2015, 04:48:09 pm »
Павла, може седмични. А какви хубави се наредиха. Много чувствени.


                              Звездата                                       Двойка чаши                               Десятка чаши




Много вода, много чаши. Да не предвиждаш разходка около вода, езеро, река, фонтани? Или любовни срещи?

Мечтаеш за нещо, имаш надежди. Сигурно в нощите и мигове на трудност тези мечти те озаряват, дават ти усещането, че всичко ще се нареди.
Много любовни карти. Малко ме хваща срам да опиша какво усетих, беше много лично.  :38: Но ако не предвиждаш забременяване, бъди по-предпазлива. С тази разголена Звезда, която е огряна от един лъч светлинка, много асоциативно изглежда.
Период, в който ще ти се иска да мислиш за партньорствата, да изживяваш хубави моменти с друг човек, да се усещате свързани, слети. Да загърбите малко грижите за домашните задължения и да се отдадете на любов, на щастие. А може и някакво забавление - семеен тип, с дечица, като двойка с някой.
Може да имаш много силна интуиция. Женското в теб ще говори, Павла. Отдай се на хубавите мигове, позволи си да помечтаеш и да се оставиш мъж да те води.
Очакваш ли някаква вест? Чувствена? Някакви отношения могат да тръгнат в по-задълбочена посока. Или да откриете повече за вътрешния си свят с друг човек.

Последната карта е Паж чаши.




Орисвам на любов.  :-* :58: И хубави интимни мигове, приглушена светлина, фотографска красота - с усещане за детайлите.  :72:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2991 -: Октомври 18, 2015, 04:48:55 pm »
 :58: :-* :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2992 -: Октомври 18, 2015, 04:49:51 pm »
Витхце, мъж ли имаме? Брей, той пък се подал като крал.
Ще чакам развръзка.  :38:
Да си носиш бижутцата, коронката на срещите с него.  :58:
Орисвам да си заслужава.  :-*

Павла, и аз те прегръщам.  :38: :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2993 -: Октомври 18, 2015, 04:59:08 pm »
Емма може ли седмични карти ? Благодаря ти 😊💐💐💐

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2994 -: Октомври 18, 2015, 05:08:50 pm »
И аз си изтеглих седмични  :012:
ц.6 щитове/4м+Слънце+Дявол


Страхотни карти  :57: Пак ще ме тресат дяволските емоции  :57: на мен ми намирисва на някаква среща...

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2995 -: Октомври 18, 2015, 05:11:44 pm »
Костанса, може и за теб седмични карти.
Явно за всички останали наредих любовни карти за седмицата. Само за мен изтеглих възможно най-кофти картите.  :57: Да приемем, че съм изсмукала лошото за себе си, за да има за вас хубави карти.  :58: Аз и така мога, да се радвам на чуждото щастие.  :-*

За теб изтеглих тези карти.

               Влюбените                          Крал пентакли                    Шестица мечове             



Костанса, да нямаш любовни дилеми, два избора, два варианта?

Имаш идея за любов или свързване с някой. Искаш да ти е сигурно, уредено, да имаш много възможности пред себе си. Но дали дълбоко в теб няма желание да преминеш към ситуация, в която има повече огън и страст?

Може да имаш предложение за стабилни отношения или такива с мъж, който е по-заземен, по-отговорен, по-мъдър или по-голям от теб. Но на теб ти предстои чувствено пътуване, ще трябва да преминеш през всичките си емоции, за забравиш някои от миналото. Да погледнеш на любовта от нова позиция. Сякаш ти се иска да загърбиш нещо, което е прекалено скучно. И да тръгнеш към човек или връзка, в която има много страст.

Последната карта е Крал жезли.




Подредбата ми се вижда малко дуална. Въпреки Влюбените, сякаш май има колебание, два варианта, двама мъже - по-премерен и по-огнен.

Ти ще кажеш кое от миналото искаш да оставиш.
Хайде, орисвам те на пътуване към щастието. Може да проявиш смелост и кураж в някоя ситуация. Да не си така дипломатична и обрана, да не мислиш за благото на всички, а да потърсиш такова за себе си.  :08:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2996 -: Октомври 18, 2015, 05:17:21 pm »
Тренди, 4 меча и слънцето ми харесват как вървят една след друга. От залежаване и 'боледуване' към оздравяване и светлина в душата.
Този Дявол малко бърка положението. Но кой знае, може да се окаже някой сладострастник.  :72:

Не мога да пропусна да отбележа, че Дяволът в картите ти много прилича на онзи елен от Ханибал.




Сега ме размисли за образ на Ханибал. Да, той определено е Дяволът. В него е голям ад. Но и сладострастие към всичко, към живот...

Аз харесвам Дяволът като карта. Не я намирам за чак толкова лоша.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2997 -: Октомври 18, 2015, 05:18:01 pm »
Да ме изгоните да готвя, че за вечеря ще трябва да редя карти на домашните.  :D :D :D
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2998 -: Октомври 18, 2015, 06:01:04 pm »
Костанса, може и за теб седмични карти.
Явно за всички останали наредих любовни карти за седмицата. Само за мен изтеглих възможно най-кофти картите.  :57: Да приемем, че съм изсмукала лошото за себе си, за да има за вас хубави карти.  :58: Аз и така мога, да се радвам на чуждото щастие.  :-*

За теб изтеглих тези карти.

               Влюбените                          Крал пентакли                    Шестица мечове             



Костанса, да нямаш любовни дилеми, два избора, два варианта?

Имаш идея за любов или свързване с някой. Искаш да ти е сигурно, уредено, да имаш много възможности пред себе си. Но дали дълбоко в теб няма желание да преминеш към ситуация, в която има повече огън и страст?

Може да имаш предложение за стабилни отношения или такива с мъж, който е по-заземен, по-отговорен, по-мъдър или по-голям от теб. Но на теб ти предстои чувствено пътуване, ще трябва да преминеш през всичките си емоции, за забравиш някои от миналото. Да погледнеш на любовта от нова позиция. Сякаш ти се иска да загърбиш нещо, което е прекалено скучно. И да тръгнеш към човек или връзка, в която има много страст.

Последната карта е Крал жезли.




Подредбата ми се вижда малко дуална. Въпреки Влюбените, сякаш май има колебание, два варианта, двама мъже - по-премерен и по-огнен.

Ти ще кажеш кое от миналото искаш да оставиш.
Хайде, орисвам те на пътуване към щастието. Може да проявиш смелост и кураж в някоя ситуация. Да не си така дипломатична и обрана, да не мислиш за благото на всички, а да потърсиш такова за себе си.  :08:





Емма, направо ме разби . Хахахх все едно си при мен и виждаш всичко. Имам избор между двама , единия е скучен другия е огнен но си искам точно този трудния

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2999 -: Октомври 18, 2015, 06:16:50 pm »
И аз мисля, че си обърнала гръб на скучен мъж. Явно е прекалено заземен, не ти предлага атракция от общуването.
Картите това са казали, аз само преведох от картенски език. Според възможностите си.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.