Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644798 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3150 -: Ноември 02, 2015, 09:47:37 am »
Витхце, довечера ще слушаме тарото. :38:

Тогава ще продължа и с другите - Боболина и Костанса.

Че сега ми се налага да изляза.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3151 -: Ноември 02, 2015, 06:51:33 pm »
Много благодаря, Емма. :-* Наистина впечатляващо, много! :clap: Има предпоставки за случване именно на нещата, за които пишеш. Нека бъдат в този месец, ще се радвам. Г-н Обесен нещо ме напряга обаче. Сигурно защото си знам, че за да постигна това, за което копнее душата ми, ще трябва да се боря с предразсъдъци в околните. Лекарства не съм пила от много време, но взимам разни течни храни и отвари, понеже имам дългогодишни проблеми с храносмилането. Как се появи тази питанка? :)

След такива внушителни карти интересно какво ще излезе от втората подредба. O:-)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3152 -: Ноември 02, 2015, 06:59:38 pm »
Седмичните ми: рицар жезли - 9меча - крал чаши



Какво съм аз за него? асо жезли - жреца - десет чаши
« Последна редакция: Ноември 02, 2015, 08:50:27 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3153 -: Ноември 02, 2015, 09:01:41 pm »
много благодаря :) .... даа, има нещо такова ... ще докладвам, когато се справя :) - сега сигурно разбираш защо съм оставила сериозните анализи на цифрите и астрологията .... все още не съм "полетяла" - имам вътрешна работа за вършене още.

много хубаво аватарче имаш ... аз рядко ги забелязвам, но твоето нещо ме привлече да го видя :)

Да, Хепи, разбрах защо не ти се занимава. Не се притеснявай, на мен не ми е спешно. Обърни внимание на себе си, това е най-важното.  :-* :-* :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3154 -: Ноември 02, 2015, 11:12:00 pm »
Скорпионче, и за теб изтеглих Таро за ноември също.

          Разцъфтяване                         Осъзнатост                       Смелостта         

          

Скорпи, правиш ли жертви за другите, пренебрегвайки себе си? Една щастлива същност, щедра на любов и радост е останала някъде встрани, позабутана, позабравена. Но тя е жива и иска да излезе и да покаже радостта си и потока от жизненост, който тече през нея. Ще осъзнаеш това. През булото на задължения или самоналожени ограничения, ще съзреш истинската си същност, това, което най-много трябва да цениш, за да можеш да го споделиш и с другите. И дори тези ограничения да са твърди и враждебни, ти ще събереш сила, за да разцъфтиш и засияеш.
Колко интересно се допълниха първата и последната карта :)

А докато размесвах картите ти изпадна

             Обикновеност



Ще се радваш на постигнатото, но ще се радваш и на дребните, ежедневни неща, които ти носят спокойствие, най-обикновени дейности като разходка сред природата. Ще се чувстваш умиротворена и подкрепена.  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3155 -: Ноември 03, 2015, 09:13:55 am »
Боболина, изтеглих ти карти и по питанката за отношенията с Х през ноември.
Все големи аркани се паднаха, ще е интересен месец.

               Глупакът                         Колесницата                      Справедливостта



Тези отношения нови ли са? Или сте отворили нова страница?

Картите ми навяват усещане, че нещо тепърва ще се зароди, тепърва ще тръгнете по своя път. Все още с надежди и опиянени от новото, непознатото. В ушите ви е музика, не виждате и не чувате какво говорят другите. Може да има повече моменти на наивност в началото на периода. По-скоро бъди внимателна да не стигнеш до ръба на пропаст и да не я забележиш, защото си сложила розовите очила.
Ще се налага да поемеш контрол над ситуацията, да определиш по кой път да тръгнеш. Не забравяй за компромисите. И за това, че трябва да се съчетаят два различни характера, за да вървите в една посока. На Колесницата има два лебеда - черен и бял. Много символично и асоциативно. Ин и Ян, мъжкото и женското, доброто и лошото. Жената стои на пиедестал и трябва да ръководи лебедите в коя посока да се движат. Бих те посъветвала да променяш обстоятелствата. А не да се стремиш да променяш този човек. Така ще имаш повече успех.
От теб зависи какво ще се случи. От твоите действия. Последната карта говори за това - ще се случи като събитие това, за което сама си работила. Каквото си посяла, това ще жънеш. Така е справедливо, това е божествен ред.
Може да имаш изкушения или да се бориш със себе си, някакви твои дилеми. Но с мъдрост ще постигнеш баланс.

Да не се страхуваш от неизвестното? Да се чувстваш със завързани очи, ръце? Да усещаш хлад?

А за течните лекарства - картите ми го говорят. Асоциация. Смъртта в предната подредба - болна жена, обгрижвана от другите. След нея Рицар чаши - чаша, вода. Заради това предположих, че приемаш течни лекарства, за да се лекуваш.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3156 -: Ноември 03, 2015, 09:36:49 am »
И за мен карти 😁😳😊

Костанса, твоите месечни карти също са интересни. Днес явно всички са абонирани за големи аркани.  :012:

             Магьосникът                     Дяволът                    Четворка жезли



В началото на месеца и в по-голямата му част ще си насочена много към себе си. Може да не се вълнуваш много от другите. Има неща, които искаш да направиш. Ще боравиш с различни умения, може и нови знания да придобиеш. Нещо зараждащо се ще те разпали. Съдбата тзи месец може по-честичко да те среща с нещата, които те измъчват или събуждат в теб дяволите. Да не си срещнала мъж, който те омагьосва и разпалва в теб страсти? Къде някакво изкушение за нещо ще се промъква, ще си очарована от някакви фокуси. Внимавай да не се подлъжеш и магьосниците да се окажат циркаджии. В край на месеца може да имаш повече домашни задължения, може и свързани с някаква забава, сбирка.
Бъди внимателна да не подпалиш нещо в дома си.  :012:
Ще си настроена авантюристично или човек, който е подобен типаж ще ти донесе новина. Интересен месец. На теб ще ти се иска едно, ще си на една вълна, насочена предимно към теб и преживяванията ти, страстите ти. А може да има други изисквания от околните.

Успех.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3157 -: Ноември 03, 2015, 09:48:18 am »
И, защото традициите трябва да се спазват, иначе няма да бъдат никакви традиции  :72:
Положението е ...ухапана от скорпионин  :012: Влиза под кожата, колкото и да се правя на луда  :lol_hitting: Това е, дзверо е лайтмотивът на изминала седмица  :017: Имам нужда да претеглям и премислям, ама скорпи си пуснал отровицата  :043: Късно е май  :012:
Нова ще я прослушаме, когато и ако искаш, Емс  :-*

Витхце, къде без седмични карти. Тя седмицата ще мине. Аз докато се наканя.  :012:

              Луната                        Кралица мечове                      Крал пентакли
 



Много противоречиви карти. С тази ококорена Луна на първа линия... Ще има да си мечтаеш и потъваш в блянове нощем. Ще сънуваш с отворени очи, Витхце. Не забравяй, че всичко е цикъл, понякога си на върха, друг път е тъмно около теб. Следиш ли това Скорпи? Или той е като хрътка - рови, изследва, следи, поставя уловки?
Но ти май искаш да се покажеш като самостоятелна жена. Може да си по-остра с думичките в желанието да си независима. Бъди внимателна, не тръгвай на война. Ще поставяш исканията си с хладен разум, добри аргументи. Но може да ти е малко самотно, ако се окопаеш във високата си кула. И този Крал пентакли ме обърква малко. Да не водиш преговори с някой работодател? Или си насочила оръжие срещу бивш? Във всеки случай някой ще иска да е сдържан, а ти независима.

Последната карта е Шестица пентакли.



Ще получиш материална награда. Но не забравяй да благодариш на съдбата за нея. Като направиш малко дарение.

Тези карти не ми се виждат много любовни, Витхце. По-скоро работни, себедоказващи, материални.
Въпреки Луната в първа позиция. Може да е свързана с минали заблуди, илюзии, очаквания. Но сега е различно. Ще обърнеш гръб на илюзиите. Седмица на отрезвяване.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3158 -: Ноември 03, 2015, 09:52:54 am »
Седмичните ми: рицар жезли - 9меча - крал чаши



Какво съм аз за него? асо жезли - жреца - десет чаши

По седмичните ти карти - с голям ентусиазъм може да тръгнеш в някаква посока. Но в един момент да се почувстваш безпътна и изплашена. Страховете ти са повече. А може да са свързани с някакъв мъж, който ти се струва неопределен, неясен, неуловим. От плам към емоции. Голям преход.

По втори въпрос - за него си извор на знания и страст, умееш да го разпалваш, да му вливаш желание да се развива. До някаква степен те приема като авторитет, може и по-мъдра в духовен аспект. Сякаш знаеш повече неща от него. Приема те за семейство или човек, който може да му внесе хубави емоции в живота, да създаде уют, домашна обстановка.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3159 -: Ноември 03, 2015, 10:05:18 am »
Изтеглих и за мен седмични карти. Много набързо. Довечера ще давам обратни връзки по миналите подредби. Вече толкова съм се ошашавила от различни неща, че не помня дали съм си теглила седмични карти.  :D

            Глупакът                      Умереността                           Десятка жезли




Щях да се изненадам, ако не се нагърбя с хиляда и триста жезъла за носене.
Ново начало ли да ми предстои? И ми изглежда едно розово, безгрижно, сложила съм розовите очила. Но пак ще трябва да съчетавам различни дейности, да търся баланс между тях. А мъка...

Последната карта ми е Двойка чаши.



Ще ме радва семеен живот. И току се окаже, че направя някакъв съюз с друг човек.

Истината е, че ми направиха едно работно предложение. Малко повече ще ме ангажира с друг човек. Все още му се чудя. И малко несериозно ми звучи. Разум казва, че трябва да се съглася, защото може да е много дългосрочно и сигурно. Ще го мисля, когато сериозно допре до з@дника и ребром ми се постави въпрос.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3160 -: Ноември 03, 2015, 10:07:27 am »
Все си тегля 10 жезли  :( Магаре. Искам и аз лекота.  :(
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3161 -: Ноември 03, 2015, 10:16:34 am »
Емма,подхождат с разум относно ново начало при теб. Ще се справиш. :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3162 -: Ноември 03, 2015, 11:04:27 am »
Костанса, твоите месечни карти също са интересни. Днес явно всички са абонирани за големи аркани.  :012:

             Магьосникът                     Дяволът                    Четворка жезли



В началото на месеца и в по-голямата му част ще си насочена много към себе си. Може да не се вълнуваш много от другите. Има неща, които искаш да направиш. Ще боравиш с различни умения, може и нови знания да придобиеш. Нещо зараждащо се ще те разпали. Съдбата тзи месец може по-честичко да те среща с нещата, които те измъчват или събуждат в теб дяволите. Да не си срещнала мъж, който те омагьосва и разпалва в теб страсти? Къде някакво изкушение за нещо ще се промъква, ще си очарована от някакви фокуси. Внимавай да не се подлъжеш и магьосниците да се окажат циркаджии. В край на месеца може да имаш повече домашни задължения, може и свързани с някаква забава, сбирка.
Бъди внимателна да не подпалиш нещо в дома си.  :012:
Ще си настроена авантюристично или човек, който е подобен типаж ще ти донесе новина. Интересен месец. На теб ще ти се иска едно, ще си на една вълна, насочена предимно към теб и преживяванията ти, страстите ти. А може да има други изисквания от околните.

Успех.











Благодаря ти Емма, този месец карам курс по компютри . Май това ще са нивите знания . Има един човек който ми е завъртял главата 😁😄 . Можеш ли да видиш какво ще се случи между мен и А този месец , как ще се развият отношенията ? Благодаря ти  :-*

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3163 -: Ноември 03, 2015, 11:10:46 am »
Костанса мисля че прекаляваш вече с молбите за карти. Не може през ден да се теглят карти за един и същ човек. Мълчах си, мълчах ама вече не мога и не го приемай като заяждане, ама прекаляваш.

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3164 -: Ноември 03, 2015, 11:26:52 am »
Костанса мисля че прекаляваш вече с молбите за карти. Не може през ден да се теглят карти за един и същ човек. Мълчах си, мълчах ама вече не мога и не го приемай като заяждане, ама прекаляваш.

Молбата е към Емма , не към теб . Не знам защо ти отговаряш и нападаш ?