Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644736 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3255 -: Ноември 15, 2015, 02:05:10 pm »
witch111, и аз реших да ти дръпна седмични.
дявола - кулата - 7ж. Първите две карти са ми много сексуални, и в комплект със седем жезли си мисля, че може би през седмицата ще имаш много секс предложения.  :012:
Или ще се опитваш да се отървеш от нещо/ някого? Дявола, освен секс, е и негативно мислене, вкопчване в нещо неподходящо или неправилен начин на мислене - та в този ред на мисли може да разчупиш гледната си точка и да преместиш поглед в правилната посока.
Прозрението ще дойде с кулата - ще осъзнаеш че градиш върху нестабилна основа.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3256 -: Ноември 15, 2015, 02:21:40 pm »
Скорпионче изтеглих ти карти за седмицата понеже твоите не са ми много ясни
ц.8п/5ж+Умереност+6п


Да не би да следиш някоя колежка как се справя?  :012: Мисля, че в началото ще ти е напрегнато, може да има спорове, но след това всичко ще се изглади. Някакви пари/бонуси май ще получиш към края на седмицата  :017:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3257 -: Ноември 15, 2015, 02:24:38 pm »
Трендииии,  :38:.

Изумена съм - не следя колежка, но има една, която ме дразни и се чудя как да я поставя на място!  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3258 -: Ноември 15, 2015, 02:26:40 pm »
Уич ето твоите карти
ц.2ч/Дявол+8п+ДМ


Първото, което ми хрумна е секс на работното място  ;D Иначе ще имаш среща и то страстна, ще събуди дяволчето в теб  :012: Може да имаш повечко работа тази седмица, ще ти извадят душата направо  :012:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3259 -: Ноември 15, 2015, 02:34:29 pm »
Емс, ето и твоите седмични
ц.КЧ/10ч+Луна+5ж


На пръв поглед ще имаш щастливи моменти, но явно някой от миналото ти ще се появи, който ще те притесни. Тревоги, съмнения ще имаш. Емс, ще имаш нужда от усамотение, за да си прочистиш мислите. Към края на седмицата  ще ти е напрегнато, внимавай да не се скараш с половинката. Според мен ще има повод за празнуване, събиране.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3260 -: Ноември 15, 2015, 02:48:58 pm »
Реших да изтегля и аз едно седмично. Паднаха ми се умереността, 4 чаши и 4 жезли. Много четворки,за някаква стабилност сякаш загатват, или ?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3261 -: Ноември 15, 2015, 02:55:53 pm »
Реших да изтегля и аз едно седмично. Паднаха ми се умереността, 4 чаши и 4 жезли. Много четворки,за някаква стабилност сякаш загатват, или ?

Седмицата според мен ще ти бъде скучна. Някаква досада, отегчение виждам като състояния при теб. Може да се срещнеш със семейството/роднините, но 4ж може и да показва, че ще си седиш повечко вкъщи.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3262 -: Ноември 15, 2015, 03:01:10 pm »
Тренди, седмично таро и за теб. Мага - седем пентакли - пет пентакли.
Знаеш,  че винаги имам повече от едно тълкуване по картите и сега няма да правя изключения.  :012:
Вероятно си активирала твой план/ начинание,  но все още не виждаш резултат.  Бъди търпелива и всичко ще се подреди.  Другото ми мнение по комбинацията - на дневен ред ще са здравословни или финансови проблеми.
Последно, трудни отношения с мъж.

Флора,  ще ти писне от семейни сбирки,  или както казва Тренди,  ще си стоиш повече време вкъщи и ще си в едно такова неопределено,  странно състояние.
« Последна редакция: Ноември 15, 2015, 03:04:10 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3263 -: Ноември 15, 2015, 03:01:30 pm »
Седмицата според мен ще ти бъде скучна. Някаква досада, отегчение виждам като състояния при теб. Може да се срещнеш със семейството/роднините, но 4ж може и да показва, че ще си седиш повечко вкъщи.

В инетерес на истината, трябва да започвам с една работа, но тя за мен няма да е толкова нова, понеже познавам мястото. Иначе други дни ще върша друга позната работа, мога от нея да се отегча. С навлизането на тр марс и транзита на венера през 4ти, нищо чудно да секват проявите извън дома. За мен транзита на марс в 4ти винаги е бил кофти, да не говорим, че попада тогава и във везни. Не стига че енергиите на знака са ми най чужди, ами и в 4ти дом, опозиращи и квадратиращи цяла серия планети.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3264 -: Ноември 15, 2015, 03:05:47 pm »
Тренди, седмично таро и за теб. Мага - седем пентакли - пет пентакли.
Знаеш,  че винаги имам повече от едно тълкуване по картите и сега няма да правя изключения.  :012:
Вероятно си активирала твой план/ начинание,  но все още не виждаш резултат.  Бъди търпелива и всичко ще се подреди.  Другото ми мнение по комбинацията - на дневен ред ще са здравословни или финансови проблеми.
Последно, трудни отношения с мъж.

Флора,  ще ти писне от семейни сбирки,  или както казва Тренди,  ще си стоиш повече време вкъщи и ще си в едно такова неопределено,  странно състояние.

Благодаря, Скорпионче. И моите не ми харесват. Трудна седмица ще е.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3265 -: Ноември 15, 2015, 03:09:42 pm »
[quoteФлора,  ще ти писне от семейни сбирки,  или както казва Тренди,  ще си стоиш повече време вкъщи и ще си в едно такова неопределено,  странно състояние.][/quote]

То освен евентуална сбирка със сестра ми, няма как да има друга семейна, поради разстоянието.  :012: Или скайп сбирка, или пък както винаги да си спретваме мини скандалчета със систъра.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3266 -: Ноември 15, 2015, 04:16:20 pm »
Емс, аз ти изтеглих карти за тази седмица понеже твоите ме затрудняват.
Ето какви карти се паднаха
ц.7п/Им-р+АМ+ДЖ


Ами работна ще бъде тази седмица. Пази се от конфликти на работното място.  Ще ти се налага да бъдеш доста дейна и напориста. Сблъсъци на характери ще има. Бавно ще ти тече седмицата с тия 7п  :012: Това най-общо виждам по картите.

Конфликти на работното място нямах. Но имах на друго ниво. И ми беше работно тази седмица. Не толкова забързано като предходните седмици.  :38: Сблъсъци на характери  :clap: Добре си усетила, Тренди.


Цитат
И за себе си изтеглих седмични карти. Учудващо не ми се натресоха Десет жезли.  :012:

            Кралица пентакли                 Магьосникът                     Паж пентакли



Много пентакъл нароих. Явно ще ми е по-заземено през тази седмица, ще съм по-практична. С идеи за бизнес. Да, това е така. Имам си работни мисли, но не ми е лошо от тях, правя си анализи, планове. Ще трябва да осъзнавам на какво съм способна, да видя възможностите си. Да не се окажа слаба бира. Има какво да уча още. Но ще чакам добри новини.

Последната ми карта е Шестица жезли.



Дано ми донесе успех в начинанията.

Моите пентакълски карти си бяха и те на място. Но и кой знае какво значимо нещо не ми се е случило. Явно съм очаквала нещо по факирските истории.  :012:

Ей, много ми е таровско и ще тегля карти. Вече втори ден обещавам. И тъкмо се успокоя и настроя, а ми се обадят по работа и трябва да излизам.  :(
Що така съм се разпиляла и нямам толкова време за себе си...  ???
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3267 -: Ноември 15, 2015, 04:25:12 pm »
Какво поведение от моя страна би вбесило С? Паж пентакли - паж жезли - рицар чаши. Хм, три дворцови...  ами сега?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3268 -: Ноември 16, 2015, 08:10:45 am »
Какво поведение от моя страна би вбесило С? Паж пентакли - паж жезли - рицар чаши. Хм, три дворцови...  ами сега?

като че ли прекалена разпаленост и емоционалност, рационалното е останало назад. с 2 пажа - може малко по детински да е сметнал, че подхождаш

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3269 -: Ноември 16, 2015, 11:49:29 am »
Какво поведение от моя страна би вбесило С? Паж пентакли - паж жезли - рицар чаши. Хм, три дворцови...  ами сега?

Да се държиш несериозно и да го излъжеш, че го обичаш.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми