Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 645076 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3300 -: Ноември 21, 2015, 06:50:28 pm »
а допълнителната карта в колодата как се проявава според теб?


И това е някакво фалшиво таро :29: Тоя чичо е одрал кожата на Ошо.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3301 -: Ноември 21, 2015, 07:03:36 pm »
И това е някакво фалшиво таро :29: Тоя чичо е одрал кожата на Ошо.

Той Е Ошо  :85:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3302 -: Ноември 21, 2015, 08:46:25 pm »
Делфи, може ли седмично фалшиво таро? Когато ти е таровско и имаш време.
И аз ще ти изтегля. Само си избери колода.


 :-*

Дами, ще правим ли седмични карти?
Аз май пропуснах тази седмица да участвам. Ще се огледам по-късно за някоя обратна връзка. Ако не се лъжа Тренди ми изтегли карти за седмицата.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3303 -: Ноември 21, 2015, 08:51:16 pm »
Разбира се, Емче  :-*
А аз си избирам най-новата колода  :72:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3304 -: Ноември 21, 2015, 08:53:18 pm »
Тя не е дошла!!!  :85: Вече съм нетърпелива. Но ще пътува чак от Австралия. Имам усещането, че ще дойде през новата седмица.

Таро или оракулски да ти наредя?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3305 -: Ноември 21, 2015, 08:58:37 pm »
Делфин, благодаря и на теб, за вниманието   :38: -има върху какво да помисля и действам, доколкото позволява периода . Нептун е в сходящ квадрат с Марс . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3306 -: Ноември 21, 2015, 08:59:01 pm »
 Аз реших, че е вече при теб  :57:
Тогава ми изтегли оракулски.  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3307 -: Ноември 21, 2015, 09:02:39 pm »
Емс, ето и твоите седмични
ц.КЧ/10ч+Луна+5ж


На пръв поглед ще имаш щастливи моменти, но явно някой от миналото ти ще се появи, който ще те притесни. Тревоги, съмнения ще имаш. Емс, ще имаш нужда от усамотение, за да си прочистиш мислите. Към края на седмицата  ще ти е напрегнато, внимавай да не се скараш с половинката. Според мен ще има повод за празнуване, събиране.

Усамотение нямах много. И тази седмица ми беше въртоглава. Не усетих кога мина.  :012: С половинката не се скарах. Имаме хубави моменти. Дребните избухвания не ги броя. Да не забравяме, че аз съм уранична, той също. Нямаме поводи да се караме.
Да, имахме събиране и голяма забава снощи.  :clap: Толкова хубаво не съм си изкарвала от много време.
Тревоги имах по работни занимания, но минаха за час-два.
Хора от миналото - освен обичайните заподозрени, други не са се появявали. От два месеца се опитвам да се измъкна от един обект. Но се оказа крайно упорит. Не признава "Не" за отговор. Не признава, че не отговарям на телефонните обаждания. Моето седмодомие веднъж отговорил(помислил, че звъни наш общ приятел, имената им си приличат). Дори това не го спря. Аз се видях в чудо. Такава наглост... Сутринта ми започва със звънене под час от него. Вечерта завърва по същи начин. Понякога си пробва късмет и следобедите. Каква беше тази упоритост...

По Луната може би идват повечето ми сънища през седмицата. Всяка нощ сънувам различни неща. Крал чаши ми изтегли и предната седмица. Не се сещам за подобен мъж около мен.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3308 -: Ноември 22, 2015, 01:15:38 am »
Делфи, много любовни карти ти изтеглих.

Eternal love                       Intuitive communication                         Ocean of eternal love

                                              Purification(fire)


Може да си имала мигове на тъмнина в близкото минало. Да си усещала трудности. Но тази седмица обещава повече хармония и щастие. Светлина, озареност, цветни мисли. Може да дойдат от децата - да те правят усмихната и щастлива. Ще се радваш на живота, ще търсиш повече спокойствие, ще ти се иска да бягаш от притесненията. Заради дъгата на първата карта си мисля, че може да проявиш повече разбиране към различните неща, които не са типични за теб.
Ще ти е важно да слушаш какво шепти сърцето ти. Не го заглушавай. Може да затваряш очите си за някои неща. Но си свързана с невидими нишки, през теб тече енергия и няма да можеш да скриеш какво ти говори тя. Не забравяй за интуицията си. Ще ти е важна. Може да имаш подсказки от съдбата под формата на песни, музика, някакви спомени за места сред природата. Ако се чувстваш объркана за нещо, затвори очи и слушай какво ще ти каже природата и сърцето. Само така ще почувстваш пълнота, завършеност.
Последната карта казва буквално, че любовта ще победи всичко. Не забравяй да обичаш. С доброто напред, Делф. Само така ще достигнеш до целите си.
И трите карти говорят за зараждане на нещо ново. Де да знам....малко са ми фертилни. Да го имаш предвид.

Последната карта казва да видиш истината. Като се изправиш лице в лие със страховете си. Сърцето ти знае какво искаш. А ти не го слушаш много... Може би изгаряш от някакво желание. Но се криеш зад нечия сянка.

Не се страхувай, Делф.  :-* :58: Това изгаряне ще ти донесе топлинка.  :08:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3309 -: Ноември 22, 2015, 01:40:25 am »
Изтеглих и за мен таро и оракулски.
Седмичното таро казва:

                 Силата                                Петица жезли                        Четворка мечове



Ще тръгна силово в някакво начинание. Ще имам конкуренция. Но явно тя ще ме срази и ще се наложи да си почина малко. Далече от битки и хора. В пълен релакс и обмисляне на случката. До този момент съм оцелявала в трудното. Но явно тази седмица ще легна болна и немощна.
Да видим... Последната карта е Паж чаши.
Аман от дворцови чаши.
 :012:

Оракулските казват:


Hidden path           Moonlight           Night wind

                           Sacred journey


Казват, че трябва да измина път и да науча уроци. Да съвместя духовно и материално. Някакво пътуване върви към своя край. И това незнание за следващата посока може да ми донесе страх. Но ще открия своята скрита пътека, за да продължа. Може би в тъмното, при пълнолуние. С помощ на любовта.
Като гледам последните две карти как все за нощни неща говорят, явно в нощите ще имам събития, които ще са ми важни. Не смея да помисля какви.  :012: Втората карта говори за някакво ново начало, вдъхновение от/за любов, от което ще развия потенциала си. Третата карта казва, че може да сънувам много кошмари. А кой знае, може и с отворени очи. Ще трябва да се срещна със страховете си. И да ги споделя на човек, на който вярвам, за да ми помогне.
На тази карта дървото в център на листата прилича малко на кръг, който преминава в концентрични кръгове. Все едно си хвърлил камък във вода. Има някаква преходност, последната карта говори за цикъл на живота. Всичко има начало и край. И това е естествен процес. Да не забравям за корените си, семейството си.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3310 -: Ноември 22, 2015, 08:09:06 am »
Дами, и аз се включвам в седмичните, но по-късно ще ви изтегля, че изпит ме чака.  :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3311 -: Ноември 22, 2015, 09:55:38 am »
Витхце, мълчиш и нищо не казваш за седмично таро.  :012:
Виж какви ти наредих за новата седмица.

             Умереността                     Асо жезли                       Седмица мечове




Опитваш се да мериш нещо, претегляш. Преливаш от чаша в чаша емоции. Бъди умерена и дипломатична. Търси компромисите, Витхце. Може по-често да се вълнуваш от красотата в живота, от изкуството. Фините неща. Но тази привидна умереност може да поизчезне към средата на седмицата. Когато някаква нова идея ще те заплени. Ще искаш да започнеш на чисто. Нещо, което ще ти донесе промени. Може и да си по-припряна в действията си, защото ще си изпълнена с желание за авантюри и приключения. Проблем - някой може да се опитва да отмъкне успехите ти под носа. Или да се довериш на някой, който не е особено почтен. Ще откриеш в други хора или човек повече искреност, не толкова на местата, от които очакваш.

Последната карта е Девятка пентакли.



Тя е малко самотна карта. Но сякаш по избор човек избира да има време за себе си, за да се наслади на хубавините. Да слушаш музика, Витхце.  :08:


Витхце, аз съм те чула интуитивно и съм започнала да редя картите преди да напишеш, че желаеш.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3312 -: Ноември 22, 2015, 10:21:24 am »
Скорпионче, за теб изтеглих тези карти


               Силата                                   Двойка чаши                     Кралица чаши



Много чаши...
Ще започнеш седмицата по-обрана. Ще искаш да се докажеш и може би да покажеш независимост. Ако е имало изпитания, ще ги преодолееш, защото ще намериш в себе си кураж, за да преминеш през трудното. Може някой дженти мъж да иска да ти помогне. Но колкото и да си силна, ще дойде момент, в който съюзите ще са ти от значение. Може да получиш предложение в личен план, да си обърната повече към семейните теми и отношенията с друг човек. Да не си раздвоена нещо? Две чаши - две посоки.
В край на седмицата ще отдаваш повече внимание на другите. Дори да си искала да мислиш за себе си, ще си по-обгрижваща за другите. Не забравяй за личните си нужди, Скорпионче. Почти поезия, занимавай се с творчески занимания.

Последната карта е Девятка чаши.



Отново чаши. Много емоционална седмица. Може да ти е поетично на душичката. Не забравяй да мислиш за себе си. Не бъди майка на всички.  :08: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3313 -: Ноември 22, 2015, 10:22:52 am »
Тренди, не съм те забравила. Но сега ми се налага да изляза.  :58: :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3314 -: Ноември 22, 2015, 04:34:55 pm »
Ема, ето твоето седмично таро.

                  Миналите животи              Скъперник                       Прераждане

          

Обича те теб Луната, Ема. И винаги първа карта. Отново стари емоции, терзания, за неща или хора от миналото, за които мислиш и преживяваш отново и отново. Ти ли си привързана към нещо, което искаш да запазиш само за себе си или около теб има човек скъперник и алчен, някой който не желае да се обърне към теб или иска нещо твое?
Миналото означава още, че може би ти се страхуваш и в страха си се заблуждаваш, мислите и емоциите ти тръгват в погрешна посока, нямаш  ясна представа, объркана си. Тази луна ме кара да се замисля дали не пазиш спомен за жена от твоя живот, вече напуснала го, но която ти все още държиш в него чрез мислите си и затова да се чувстваш така.
Може да имаш контакт с човек, на когото разчиташ за нещо и той да ти откаже помощ или да се опита да ти попречи да осъществиш свое намерение, но ти ще намериш начин да се справиш. Дори ситуацията да изглежда изгубена, пак ще се справиш. Имаш силите и това е без съмнение - това ти казва последната карта.

Докато размесвах картите изпадна :

         Стресът



Внимавай, Ема, не претоварвай. Отпусни напрежението и контрола как точно да станат нещата. Довери се на по-висшата сила, зариляща всеки от нас и нещата ти ще се наредят в твоя полза.  :58:

Специално за теб погледнах последната карта в колодата -

         Споделяне



Ще възвърнеш вътрешното си равновесие, ще се успокоиш и отново ще станеш извор на топлина за близките си хора. Имаш какво да им дадеш и те имат нужда от него и го очакват.

 :-*
« Последна редакция: Ноември 22, 2015, 04:37:14 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми