Автор Тема: Виртуалната представа  (Прочетена 122742 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Виртуалната представа
« Отговор #225 -: Ноември 03, 2015, 09:18:31 pm »
 Помнете за какво е темата

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Виртуалната представа
« Отговор #226 -: Ноември 03, 2015, 09:18:54 pm »
The One



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Виртуалната представа
« Отговор #227 -: Ноември 03, 2015, 09:34:10 pm »
Помнете за какво е темата

Party pooper :29:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Виртуалната представа
« Отговор #228 -: Ноември 03, 2015, 09:51:12 pm »
Дракониада, на мен втория с патенцата ми е идеален, ама не разбрах на първата картинка Алито защо ти запушва устата с някакъв опиат :012:Иначе е ясно защо Али се е облякъл като Батман, само дето не вижда, че го дебне Невидимия изотзадзе ;D

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Виртуалната представа
« Отговор #229 -: Ноември 03, 2015, 10:11:38 pm »
Рени


Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Виртуалната представа
« Отговор #230 -: Ноември 03, 2015, 10:17:32 pm »
Дракониада като млада девойка


Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Виртуалната представа
« Отговор #231 -: Ноември 03, 2015, 10:20:34 pm »
Витцхето:


Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Виртуалната представа
« Отговор #232 -: Ноември 03, 2015, 10:27:13 pm »
Уран


Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Виртуалната представа
« Отговор #233 -: Ноември 03, 2015, 11:00:54 pm »
Интересна тема  :). Аз не мога да обясня точно с думи какви са ми впечатленията за съфорумците, може би мисълта ми е някак разпиляна. Но има определни образи, които ми изникват като погледна никнейма. Ще се опитам да намеря адекватни изображения. Това са първите трима(действам на произволен принцип)  :)

Първа изникна strelicka - свързвам я с планини, гори. Нещо стабилно, вековно, на което да се опреш и заземиш. И понеже съм от Пловдив, най-близко като резонанс ми е Родопите и това е изображението.

 
После е Emma - много са образите, но основно е лагрен огън край морето. Едновременно уют и свобода, вода и огън(идея си нямам защо точно вода, след като нямаш нищо водно в картата си)  :012:


Следва Trendy - сързвам я с книги и невинност, светлина. Като фея в някаква огромна, средновековна библитека  :012:


Мъчи ме Satin - имам образ, а не мога да намеря изображение  :57:

Съжалявам, че не мога адекватно да се изразя по темата, но така ви усещам. Ако трябва да го изразя с думи ще ми отнеме цяла вечност да го прекарам през рационалното мислене и да издокарам нещо адекватно.
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Виртуалната представа
« Отговор #234 -: Ноември 03, 2015, 11:31:01 pm »
Пърпълче, благодаря. Водата идва от 5-те ми планети във воден дом и 25 градуса от Риби в 1 дом. Имам голям 1 дом.  :-* Имам и един Юпитер в Скорпион, да не е без нищо.

Хареса ми!  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Виртуалната представа
« Отговор #235 -: Ноември 03, 2015, 11:40:07 pm »
Satin - спящата русалка





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Виртуалната представа
« Отговор #236 -: Ноември 04, 2015, 12:00:18 am »
Много и отива на сатен да е русалка :)

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Виртуалната представа
« Отговор #237 -: Ноември 04, 2015, 12:01:13 am »
Рени -  много често не мога да разбера какво казваш/какво имаш предвид. Нямам огън и имам чувството, че усещам само огъня в теб(проекция му е майката). Все едно сме от различни планети, на моменти изпитвам искрено възхищение, но и доза раздразнение, че не мога и не мога(м**** му) да разбера думите ти  :012:
Lilla - в главата ми е прословутата руска/украинска красота. Представям си те като изписаните рускини - клиентки при мен. Всичко е барнато до последния детайл - от косата до ноктите на краката. Прекрасни, но са като ходеща зима - не можеш да им влезеш под кожата, все са дръпнати/навъсени  :012:

Дракониада - много огън и много марс(не знам дали обаче не е умишлено). Изпъкваш като воин, но не съм сигруна, че точно това е реалният ти образ в живия живот. Все пак, базирано на форумните впечатление си по-скоро нещо такова
« Последна редакция: Ноември 04, 2015, 12:05:40 am от Purple »
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Виртуалната представа
« Отговор #238 -: Ноември 04, 2015, 12:45:47 am »
Lilla - в главата ми е прословутата руска/украинска красота. Представям си те като изписаните рускини - клиентки при мен. Всичко е барнато до последния детайл - от косата до ноктите на краката. Прекрасни, но са като ходеща зима - не можеш да им влезеш под кожата, все са дръпнати/навъсени  :012:

Надценяваш ме. Много съм далеч от тяхната студена и ярка красота. Откъм визия и излъчване по-скоро така го докарвам, ако махнем дългата права коса.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Виртуалната представа
« Отговор #239 -: Ноември 04, 2015, 01:01:51 am »
Lilla, не намерих особена разлика - за мен все е красиво  :) Просто идва с едно усещане за дръпнатост, дистанцираност. Аз не съм активен форумец, просто спеделям усещания - нямам много взаимодействие(реално) с вас.
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "