Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 440684 пъти)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #150 -: Юни 04, 2016, 10:54:24 am »
Прогресия-дирекция на Слънцето е съвпад с Венера у1д-мисля винаги има екшън когато е засегнат у1д-марсов дом,Прогресирана Луна ако се промени малко домофикацията е около к9 .Тр.Марс на Дсц-екшън.Да внимава за депресия-тр.Сатурн вече е на 45* от нат.Луна .Интересна ми е проявата на нат.съвпад СЛВ с Луна-емоционална експресия в по-вече-но в козирог където Луната дебилитирана-това как се изразява :017:.Между другото този съвпад май има връзка с желанието/Луна/ за живот в чужбина/Раху-СЛВ/ .

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #151 -: Юни 04, 2016, 11:12:20 am »
Да,познат и помага да замине при него.Не е роднина.
Девойката е страхотна чаровница на 25г.Страхотен външен вид,страхотно излъчване...всички много я харесват,но уви все още чака да срещне принца...иска семейство,дете,но нещо не и се получават нещата.Иначе е пълно с ухажори покрай нея...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #152 -: Юни 04, 2016, 12:38:06 pm »
Съвпадът слънце венера е разходящ 1 гр. орбис, което означава, че би трябвало да е срещнала някой вече. Така или иначе и двете планети управляват кардинални домове и също са свързани с промяната на местоживеене.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #153 -: Юни 04, 2016, 01:17:08 pm »
Девойката е много амбициозна, затова не се получават нещата с принца. От всички варианти ще избере онзи, който е с тенденция значително да ѝ подобри перспективите за социална реализация и статус в обществото.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #154 -: Юни 04, 2016, 02:22:51 pm »
У12/Марс в 1Д-още една натална предпоставка за задгранични пътувания.

Стана ми много интересно какво е семейството,в което е отгледана?Какъв е този ретро Юпитер/Лъв/У8,който ще я изстреля към издигане и по-точно по какъв начин?Ретро Юпитер/Лъв/У8-загуба на семеен статут ли е причината,която я мотивира?И ме интересува бащата с няколко думи.
« Последна редакция: Юни 04, 2016, 02:30:03 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #155 -: Юни 04, 2016, 03:20:04 pm »
Здравейте!Можете ли да ми кажете кое в тази натална карта показва заминаване в чужбина?Кой аспект?Картата е на девойка,заминаваща за Испания след 10 дни.[img]http://i67.tinypic.com
Съжалявам...не намирам как да смаля или скрия снимката...
Не е проблем, че е голяма снимката, а че са орязани градусите на прогресиите и дирекциите, но по това, което се вижда отстрани, девойката има сол. МС и дир. СЛВ върху наталното Слънце У4 в 10д.- смяна на местоживеене и кариера, социален статус.
Сол. АСЦ в нат. 2д съвпад с К2- през годината ще са от значение парите и материално благополучие, макар че последното е винаги от значение за нея, тъй като е нат. АСЦ в телец.
А за принца има време- дир. Слънце върху натална Венера У1, У6 в 11д показва помощ от мъж, приятел, относно преместване и работа, но аспектът е действащ и следващата година, а дир Луна след година върху Слънцето У4, У5 може да я задоми и направи майка.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #156 -: Юни 04, 2016, 03:26:20 pm »
Въпросът е за натални карти

Happy58

  • Гост
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #157 -: Юни 04, 2016, 04:58:05 pm »
Да,познат и помага да замине при него.Не е роднина.
Девойката е страхотна чаровница на 25г.Страхотен външен вид,страхотно излъчване...всички много я харесват,но уви все още чака да срещне принца...иска семейство,дете,но нещо не и се получават нещата.Иначе е пълно с ухажори покрай нея...

Благодаря - явно активирането на нат венера от тр ЮЛВ в 11 дом си казва думата. А каква е причината да заминава? Ще работи, ще учи, влюбена е?

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #158 -: Юни 06, 2016, 09:06:40 am »
У12/Марс в 1Д-още една натална предпоставка за задгранични пътувания.

Стана ми много интересно какво е семейството,в което е отгледана?Какъв е този ретро Юпитер/Лъв/У8,който ще я изстреля към издигане и по-точно по какъв начин?Ретро Юпитер/Лъв/У8-загуба на семеен статут ли е причината,която я мотивира?И ме интересува бащата с няколко думи.
Родителите са разведени.Майката е с втори брак и дете.Подробности за таткото незнам,но мисля,че е шофьор на тир.Девойката от едно известно време живее на квартира,иска сама да се грижи за себе си.Скоро завърши Бизнес-администрация...


Ще работи там.
« Последна редакция: Юни 06, 2016, 09:11:16 am от Магика »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #159 -: Юни 06, 2016, 12:29:32 pm »
Скоро завърши Бизнес-администрация...

Много подходящ избор на специалност, според мен би могла да продължи и за по-висока степен.

С тази карта тя е призвана да бъде част от някоя по-голяма/влиятелна структура, по някакъв начин да реформира обществото или да допринесе с нещо. Общественото е с превес над личното. И в корпоративния мениджмънт би имала успех, тя е мислещ човек, може да има интересни идеи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #160 -: Юни 13, 2016, 10:21:52 pm »
Здравейте :)
За започване на работа У6 Сатурн, У10 Венера ли трябва  да гледам за аспекти...и понеже съм в чужбина У9 Марс.....много ми е трудно да се ориентирам когато става въпрос за мен.
Също така се чудя дали да не запиша нещо да уча....пак по 9 дом ли да го гледам ::)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #161 -: Юни 14, 2016, 10:36:49 am »
Явно имаш като моята домофикация, ученето е добър вариант предвид транзита на уран в 9ти дом. Иначе за работа - тр. Сатурн в пети какво аспектира?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #162 -: Юни 14, 2016, 06:37:08 pm »
Ще направи като обърне съвпад с НептунУ8 и преди да напусне стрелеца съвпад със Слънцето....помагай много ми е напрегнато с тази работа :o

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #163 -: Юни 15, 2016, 01:03:37 pm »
Аз смених работата,когато транзитен Уран ми мина през МС.Напрежението в предишната работа ме тресеше около 10 месеца преди това.

Happy58

  • Гост
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #164 -: Юни 15, 2016, 02:30:32 pm »
Здравейте :)
За започване на работа У6 Сатурн, У10 Венера ли трябва  да гледам за аспекти...и понеже съм в чужбина У9 Марс.....много ми е трудно да се ориентирам когато става въпрос за мен.
Също така се чудя дали да не запиша нещо да уча....пак по 9 дом ли да го гледам ::)

виж по дирекции дали има нещо с участието на К6 или К10. Но смятай и дирекционните куспиди.