Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 441066 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1860 -: Септември 26, 2020, 01:07:10 pm »
Сафо, бракът за теб не е било цел, но въпреки това си създала тип формат близка връзка/семейство, нали ?  :)
Много хора са във връзки и са самотни, това е бичът на съвремието.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1861 -: Септември 26, 2020, 09:06:24 pm »
да,самотни и във връзки и без връзки,исках да кажа,че около мен самотници слънчеви близнаци,въпреки човешкия въздушен знак.....

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1862 -: Септември 27, 2020, 11:41:36 am »
Сафо, споменатите оте теб хора са сами или са самотници, защото последното не може да се определи на база Слънчев знак ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1863 -: Септември 27, 2020, 01:10:28 pm »
А дали може изобщо да се определи нещо такова, само защото този е еди какъв си слънчев знак ? Дали искаш или не да се обвържеш чрез подпис ? Подписът в гражданското, е нещо като договор за покупко-продажба  :D За пред очите на обществото.  Този, който избягва да сключва такъв договор, вероятно не желае да си нахлузва хомот, да приема отговорност, която ще му ограничава личната свобода по някакъв начин. Трудно му е да си постави егото на втори план, да прави компромиси, в името на двойката. Страх го е някой да не му отнеме контрола, ако сам се постави чрез подпис, в някакви условия, които предполагат че трябва да се съобразява с друг човек.

Слънчев Телец. С афинитет съм към по-сериозен и дълбок тип взаимоотношения, но предпочитанията ми се разминават с това, което реално ми се случва в партньорски план. Не че искам да съм сингъл, така се получи по стечение на обстоятелствата.

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 218
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1864 -: Септември 27, 2020, 04:04:15 pm »
За самотниците сигурно ще има аспект на Сатурн с У7, отделно може с естествения сигнификатор на връзките-Венера.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1865 -: Септември 27, 2020, 04:43:15 pm »
Хайде да не бъркаме самотници с брак, връзки и т.н .
За мен най- голямата самотница, която познавам,  е в брак от 20 години и само тя си знае как ги е изживяла, защото за нея какво ще кажат хората е по- важно от тормоза , на който е подложена ежедневно.
Бракът и самото узаконяване е възможно да се отрича от хора със силен Уран. Самият факт, че един подпис те прави “ вързан” не се нрави на уранов човек.
Генерални заключения няма как да се правят по знак , АЦ и т.н .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1866 -: Септември 27, 2020, 06:12:18 pm »
Според мен не е толкова до астрология, колкото до възпитание и семейна среда. Аз съм дете на разведени родители и държа ако съм в отношения те да са стабилни. Не ми трябва подпис, за да чувствам сигурност с партньор. Мразя да чувам неща от сорта, ами то заради децата. Разчитам на отговорността на всеки родител по отделно и не бих родила деца на някой ей така. Тези неща се преценят преди да има деца, който няма реална оценка за човекът отсреща, вероятно има неприятни изненади. Не се доверявам лесно само на приказки.

С брак и без брак за никой няма гаранция че ще са цял живот заедно, че и щастливи. Важното е да се съхранят добрите отношения ивсеки да продължи по пътя си с достойнство.
« Последна редакция: Септември 27, 2020, 06:14:26 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1867 -: Септември 27, 2020, 06:51:09 pm »
За самотниците сигурно ще има аспект на Сатурн с У7, отделно може с естествения сигнификатор на връзките-Венера.

Оооо, Синухе! Я кажи как я караш. Нещо ново?



Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1868 -: Септември 28, 2020, 06:01:36 am »
Сафо, споменатите оте теб хора са сами или са самотници, защото последното не може да се определи на база Слънчев знак ?
Рени,може би не са самотници,но са сами,без връзка-2бр.неомъжени,един разведен,една вдовица.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1869 -: Септември 29, 2020, 12:26:22 am »
Бракът във вид на подпис обслужва държавата, мен лично какво ме топли, или пък роднините-освен че така са възпитавани? И защо трябва да правя неща, удобни на държавата, но не и на мен? Не е въпрос на егоизъм, дори не и на свобода, просто..действие без смисъл

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1870 -: Септември 29, 2020, 06:40:18 am »
Papy,не става въпрос за подпис.Има хора сами,в смисъл,без връзка много дълго време.....няма гадже,любовник,нещо все не се получава.Тези,които познавам са над 50г. и отгоре.За слънчевите близнаци имам предвид.Вероятно в мен е причината да познавам точно тях(в натала ми).Луна в близнаци,квадрат Плутон.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1871 -: Септември 29, 2020, 08:00:37 am »
И аз никога не съм имала връзка, не е въпрос на избор, понякога ми натежава/ме натъжава, но предпочитам да е така, отколкото да бъда във венерин тип партньорство по сметка/удобство/интереси. Познавате Венерата ми, със сигурност никога не съм се чувствала обичана, вследствие на разни ранни събития – и заслужаваща да бъда обичана. Отне ми близо 30 години да разбера, че съм достатъчна, че нищо ми няма и че другите не са повече от мен (но това понякога кара рациото ми да откача, т.к. не може да намери причина много по-невзрачни и незабележителни откъм съдържание хора да имат споделена любов, което в моменти на депресия ме смазва). //травми имам със сигурност, но не съм чак толкова сбъркана, споко; мисълта ми беше – случва се, по-често при по-интелигентни хора и/ли такива извън "нормата".

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1872 -: Септември 29, 2020, 10:46:25 am »
Бракът във вид на подпис обслужва държавата, мен лично какво ме топли, или пък роднините-освен че така са възпитавани? И защо трябва да правя неща, удобни на държавата, но не и на мен? Не е въпрос на егоизъм, дори не и на свобода, просто..действие без смисъл

Аааа, не - не обслужва държавата, бракът е уреден от правото за да защитава децата и сърпугът/съпругата. Това, че не се е стигало до там да се ползвате от преимуществата в особена ситуация, слава Богу!
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1873 -: Септември 29, 2020, 11:23:26 am »
Въобще не си наясно за какво говоря.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1874 -: Септември 29, 2020, 02:22:37 pm »
Бракът във вид на подпис обслужва държавата, мен лично какво ме топли, или пък роднините-освен че така са възпитавани? И защо трябва да правя неща, удобни на държавата, но не и на мен? Не е въпрос на егоизъм, дори не и на свобода, просто..действие без смисъл
Абе и аз тъй разсъждавах на младини, дъщерята също (тази с детето) опяваше, че един подпис не променял нещата, докато не се сблъска сега с толкова проблеми покрай болестта на нейния- трябва/ше да хленчи на неговата сестра в Холандия за всичко- обади се в болницата за информация, лекарите веднага я отрязаха, че такава давали само на членове на неговото семейство! До парите му в банката също няма достъп, ще се чака финансов надзорник по някое време да отвори сметката и определи колко да се дава всеки месец за детето, а на децата му от първия брак, освен за тях 1000€ на месец плаща и на бившата си законна жена по 400€, а ние тук се чудим трети месец как да плащаме градината на внука 850лв, отделно всички останали разходи.