Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 429945 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2070 -: Март 01, 2021, 01:49:17 pm »
Лудите, откачени, шантави по кой дом се разглеждат, хора с психични отклонения, тип клошари? Днес на трима такива попадам виждам, чак ме е страх от тях.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2071 -: Март 01, 2021, 02:10:49 pm »
Лудите може по дванайсти, но по-скоро по планета сигнификатор. За шантави ,чисто луди Уран, за бездомни- клошари трябва да е намесен Сатурн и Кету- южен възел .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2072 -: Март 01, 2021, 02:13:21 pm »
Сафо, винаги има комбинация планета -дом. Разгледай психичните домове, заедно с Луна, Меркурий, у 1.
Не всички клошари са психично болни.  Сатурн, Юпитер,у1, 4-10 домове, 2 ри дом.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2073 -: Март 01, 2021, 02:33:26 pm »
Аз също грам не считам, че лудостта е по Уран, освен ако не гледаме гениалната лудост или странност. Нептун свързвам с кошарите, изгубени души, а до септенера, както казахте, Луна, Сатурн, възел, Меркурий и някой крив Марс, за да вървиш срещу себе си.

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2074 -: Март 01, 2021, 03:02:13 pm »
Лудите, откачени, шантави по кой дом се разглеждат, хора с психични отклонения, тип клошари? Днес на трима такива попадам виждам, чак ме е страх от тях.

Хадес, сигурен съм.

Предполагам, че психичните отклонения не идват от домовете, а от определени комбинации и влияния. Ако хадеса е свързан с луната и не се канализира човек може да изперка. Самия принцип на тази енергия е дегенерация, хаос, разделяне, разпадане, разединение.

Лично от 1во лице мога да потвърдя това, понеже го имам в съвпад със Слънце, Луна, Меркурий, Венера, МЦ... започнах да изучавам тези уранически точки след като четох в книгата, че Хадес и Меркурий водят до хипохондрия и негативни мисли, точно след един транзит в който бях решил че имам рак на кожата. За щастие при мен има къде да се канализира и успоредно с това го изучавам. Ако е канализиран правилно дава добра инженерна мисъл.


Ето карта за тест на човек с шизофрения, намерих я в нета: 17.09.1960 16:30 London




Луната прави аспекти с MC-то и Хадес, Сатурн.
« Последна редакция: Март 01, 2021, 03:03:59 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2075 -: Март 01, 2021, 06:11:27 pm »
Добре, качвам лунар само, без натал. Психичните домове са активирани, Луна(къде без нея), Плутон, Меркурий е съвпад с Юпитер по транзити. И Сатурн е в 8д.
Хадес нямам представа как да го изчисля в тази карта.
« Последна редакция: Март 01, 2021, 06:15:39 pm от Сафо »

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2076 -: Март 01, 2021, 06:32:18 pm »
Добре, качвам лунар само, без натал. Психичните домове са активирани, Луна(къде без нея), Плутон, Меркурий е съвпад с Юпитер по транзити. И Сатурн е в 8д.
Хадес нямам представа как да го изчисля в тази карта.

17-18 Октомври си минала през Сатурн:


Сатурн = Хадес/Посейдон



Сатурн = Уран/Нептун

Ще видя тълкуванията

А сега:







Лошото си отива, сега идва едно щастие, Кронос(това с кръстчето) и Аполон (решетката в дясно) са един вид бизнес развитие и добра позиция.

Ще изкарам тълкуванието на комбинациите със Сатурн.





Сега ще ги преведа на Български.

"Ментална и духовна изолация, бедност, липси и дефекти. Тайна наука. Духът на миналото и антиките"

"Липси в ученето. Като резултат от изолация човекът се чувства депресиран и подтиснат. Да бъдеш тормозена в резултат от личната ти ментална нагласа. Психично разтройство"

Това е транзит, тук няма само Луна а като цяло енергията на небето, което се канализира към Слънцето през този период. Слънцето от своя страна прелива енергиите към цялото тяло и всички удове като проворкира това психично разстройство.
« Последна редакция: Март 01, 2021, 06:48:27 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2077 -: Март 01, 2021, 06:51:36 pm »
Добре, качвам лунар само, без натал. Психичните домове са активирани, Луна(къде без нея), Плутон, Меркурий е съвпад с Юпитер по транзити. И Сатурн е в 8д.
Хадес нямам представа как да го изчисля в тази карта.

17-18 Октомври си минала през Сатурн:


Сатурн = Хадес/Посейдон



Сатурн = Уран/Нептун

Ще видя тълкуванията

А сега:







Лошото си отива, сега идва едно щастие, Кронос(това с кръстчето) и Аполон (решетката в дясно) са един вид бизнес развитие и добра позиция.

Ще изкарам тълкуванието на комбинациите със Сатурн.





Сега ще ги преведа на Български.

"Ментална и духовна изолация, бедност, липси и дефекти. Тайна наука. Духът на миналото и антиките"

"Липси в ученето. Като резултат от изолация човекът се чувства депресиран и подтиснат. Да бъдеш тормозена в резултат от личната ти ментална нагласа. Психично разтройство"

Това е транзит, тук няма само Луна а като цяло енергията на небето, което се канализира към Слънцето през този период. Слънцето от своя страна прелива енергиите към цялото тяло и всички удове като проворкира това психично разстройство.
[/color]това по принцип ли,или за определен период?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2078 -: Март 01, 2021, 06:55:19 pm »
Въпросът ми беше специално за днес.Трима луди видях.Едната беше жена,агресивна,крещеше гадно и говореше мръсни думи.Другите двама бяха мъже,стояха и ме гледаха.Всички бяха луди,мръсни,като клошари,миризливи и отвратителни.Беше ме страх.Това е.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2079 -: Март 01, 2021, 07:07:35 pm »
ВСички случайни познанства, срещи са по оста 1-7 . 
Значи гледаш Меркурий, Сатурн/Юпитер/ и планети в 1-ви- Юпитер, Слънце, планети в 7 ми.
В темата "Венера" разбра как става.
Щом те е било страх, по някакъв начин, от към Сатурн. Но, може да са задействани, в периода, чувствителни точки.
Лунар с натална карта. Диспозиторът на Луната й е в аспект с Юпитер- искаш ли сама да си го тълкуваш ? :)
И разходящ съвпад Сатурн
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2080 -: Март 02, 2021, 11:40:02 am »
[/color]това по принцип ли,или за определен период?
[/quote]
Това е за период, транзит преди няколко месеца.
What you know about rolling down in the deep?

риша

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2081 -: Март 02, 2021, 04:16:28 pm »
Здравейте, според вас как да тълкуваме лунациите през месец март предвид това, че антисията на новолунието е в съвпад с пълнолунието? Дали има значение?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2082 -: Март 02, 2021, 05:23:08 pm »
В знаци на антисия са, но не са огледални градуси. Антисията е в рамките на градус.

риша

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2083 -: Март 02, 2021, 05:49:01 pm »
Да, Ок. Ами, ако бяха? :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2084 -: Март 02, 2021, 08:43:05 pm »
Лунациите през март са в средната точка на затъмненията от края на миналата година и тези през май-юни тази година по остта близнаци - стрелец.
Frankly, my dear, I don't give a damn.