Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 436396 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2085 -: Март 02, 2021, 09:31:21 pm »
Да, Ок. Ами, ако бяха? :)

Антисията представлява това, което  се „заражда“ и подготвя извън нашето полезрение, индиректно, „иззад кулисите“, няма пълна яснота по него. Вероятния ефект е в тази насока. Домът,  в който попада Луна във Везни, е възможно да се заражда нещо извън нашето полезрение, на което може да видим другата страна на монетата. С Венера в Риби, управител на антисионния знак - на емоционално ниво.  Емоционални вълнения метафорично от шест до девет бала.
« Последна редакция: Март 02, 2021, 09:39:58 pm от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2086 -: Март 03, 2021, 06:02:18 pm »
[/color]това по принцип ли,или за определен период?
Това е за период, транзит преди няколко месеца.
[/quote]да,мерси.......левичар ли си?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2087 -: Март 03, 2021, 06:14:01 pm »
Птолемей пише за "мястото"на майката ,в дневна карта Венера,в нощна -Луна.Ако вземем за асц точката където е нат.ни Венера(за дневна карта),опозиционния знак е 7дом на майката.
  Мястото на Слънцето(за дневна карта )е бащата,за нощна -Сатурн.
Моето Слънце е в 26*на водолей,ако това е мястото на бащата,то Меркурий ще го разглеждам като у5,у8 негови домове.Меркурий застана стационарен съвпад със Слънцето ми,а в солара имам луна на к7.Правилно ли разсъждавам според вас?
Смърт на родител дали е възможно да се прогнозира така?
Когато почина бащата на ММ,в соларът му сол.Венера у10,е съвпад ИЦ(скорпион).Слънцето му е във везни,8 дом от Слънце е телец.Сол.Луна е в 10д.
« Последна редакция: Март 04, 2021, 06:59:41 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2088 -: Март 04, 2021, 07:01:35 am »
За регистрация на фирма гледам Меркурий,Луната трябва да расте и какво друго?

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2089 -: Март 04, 2021, 10:49:22 am »
Кой отговаря за хормоните?

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2090 -: Март 04, 2021, 01:40:36 pm »
Телец - щитовидна, Везни - надбъбрек.
Като планети: Нептун за всички жлези, Венера - щитовидната жлеза и хипофиза, Хирон - надбъбречните жлези също.

риша

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2091 -: Март 08, 2021, 11:30:55 am »
Да, Ок. Ами, ако бяха? :)
Да, Ок. Ами, ако бяха? :)

Антисията представлява това, което  се „заражда“ и подготвя извън нашето полезрение, индиректно, „иззад кулисите“, няма пълна яснота по него. Вероятния ефект е в тази насока. Домът,  в който попада Луна във Везни, е възможно да се заражда нещо извън нашето полезрение, на което може да видим другата страна на монетата. С Венера в Риби, управител на антисионния знак - на емоционално ниво.  Емоционални вълнения метафорично от шест до девет бала.

Благпдаря.:)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2092 -: Март 10, 2021, 01:14:14 pm »
Моля, ако някой има желание, да ми каже какво мислите за тази жена. Не ме интересува бъдещето й, а това каква е същността й. Материална ли е според вас или манипулативна? Или бъркам...
Слънцето във 2д иска да е материално подсигурено, но не за чужда сметка, а само да се докаже, че го бива... Венера е диспозитор на знака, в който е Слънцето, заточена е по знак, а разположена в 3д не я прави меркантилна. Луната в Близнаци съвпад с Юпитер, може би е доста хлъзгава, но не и манипулатор, по-скоро е интелигентна и пресметлива, а с Плутон в 1д е силна и успява да налага волята си над другите. Хм, мадридчанка по рождение, а аз по зелена карта :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2093 -: Март 10, 2021, 02:07:30 pm »
Жената Х, много добре умее да управлява изборите и решенията, така че, да бъдат изгодни за нея, особено в сфера партньорства. Знае какво иска да има и е склонна на компромис при условие, че това ще помогне да получи желаното- Венера е във фаза, която позволява да извлече максимума от женските умения и способности, за да бъдат задоволени желанията. Материално ориентирана.. Слабо Слънце и есенциално, и по дом, Сатурн също е матераилно ориентиран. у1 Меркурий, много добре изявява природата си, подкрепен от Луна/Юпитер. Крайният диспозитор тук е Марс, който е невероятен стратег, тук, в тази карта. Акцент върху оста на желанията. И двете, и материално ориентирана, и манипулативна, но със силна харизма. С лекота и чар "краде чуждото"- мъж, позиция. Но свежите и изобретателни идеи, са си  лично нейни.

Bodra. според часа, който си пуснала въпроса, е много вероятно с тази жена да сте в конкуренция, конфликт, да имаш лично отношение към нея, заради трети човек.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2094 -: Март 10, 2021, 02:54:52 pm »
Рени, часът не е ли различен за различните населени места? Ние не знаем откъде е писала Bodra

Сега излиза на публикацията ми 02:54 pm, а при мен е 13:54

« Последна редакция: Март 10, 2021, 02:56:54 pm от akruks »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2095 -: Март 10, 2021, 03:36:20 pm »
Да, Акрукс, права си.
Аз приех часа, за София.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2096 -: Март 10, 2021, 04:02:42 pm »
Благодаря за мнението. Пиша от София за протокола. Рени, зависи от гледната точка. Но за да не изпадам в излишни подробности, нека приемем, че в известна степен сме съперници.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2097 -: Март 15, 2021, 08:50:59 am »
За регистрация на фирма гледам Меркурий,Луната трябва да расте и какво друго?

Малко късничко, но все пак-за времето на регистрацията 7-ми дом да е добре, да са по секта добре, обикновено това са си дневните планети, и както при всичко-всичко се ражда със слънцето, което в общия случай значи поне да не е в кофти аспект с наталното на този, който ще регистрира/притежава

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2098 -: Март 15, 2021, 05:02:38 pm »
Папи,благодаря.Още изчакваме.Има Луна на к10 връх бисекстил Венера и Сатурн.Луната е в козирог.Мисля да "хвана"Сатурна. :)

plutonian

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2099 -: Март 16, 2021, 09:26:11 pm »
Гледате ли Меркуриевите възврати? Имат ли значение по темите на Меркурий и това, което управлява в наталната карта? Не съм го правила досега, но понеже моя наближава си помислих да направя карта, както и да проверя предишните.