Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 440625 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2115 -: Март 26, 2021, 06:40:26 am »
Клюкарите по кои домове ,планети са.......за Меркурий ,че пренася информация е ясно,но тези хора от типа"селски клюкари"с коя планета трябва да е във връзка Меркурий,или знак?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2116 -: Март 26, 2021, 07:09:36 am »
Някой, който се интересува от теб. За да ти яде гъза, трябва да му бодеш очите, да си му интересен и да го дразниш. Аз за седми дом се сещам. Той говори за живота на богатите и красивите, нали. Ако е целенасочено, за да те уязви, скорпион, меркурий с мисия, мисията е по Марс.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2117 -: Март 26, 2021, 09:02:43 am »
Меркурий във водни и/или мутабелни знаци. Или лични планети в женски знаци. Клюкарството, интригите, кокошарникът се свързват с женското начало.
« Последна редакция: Март 26, 2021, 09:04:26 am от starinthenightsky »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2118 -: Март 26, 2021, 09:57:07 am »
Меркурий, ъглов, в аспект с у1, по-скоро западен, според мен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2119 -: Март 26, 2021, 10:21:28 am »
Налага ми се да работя с уникална клюкарка. Все съм срещала, ама тази е просто Алфата на клюкарките и интригантките - Меркурий в близнаци в съвпад с Хирон, квадрат Луна, опозиция Юпитер и Уран. Отделно има стелиум в близнаци - Слънце, Марс; родена е на слънчево затъмнение...

На другите клюкарки - вампирки съм изтрила данните отдавна.

Най-голямото злословене съм чувала от Меркурий в козирог.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2120 -: Март 26, 2021, 10:30:27 am »
Качвам карта на моя роднина, не зная час... Но е уникална с това си качество😁😂Романтика, това за Меркурий в козирог нямаше да повярвам, ако не бях Го видяла и тук🙄

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2121 -: Март 26, 2021, 10:37:19 am »
И аз съм ден след частично Слънчево затъмнение, и имам Меркурий западен, ъглов. Малееее, клюкарка голяма.

Но не си близнаци  :)

Някой в рода ти занимавал ли се е с няккави практики - баене, леене на куршум и т.н.?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2122 -: Март 26, 2021, 10:46:59 am »
Женско начало не значи женски пол. Мъжете като пол, които са клюкарки може да имат лични планети в женски, мутабелни знаци. :D

Може би е хубаво да разграничим различен тип клюкари  ;D
Тип махленска седянка - да ти кажа Минка си е купила чанта за 2000 лв - на дребно - Дева
- Скорпион - интригата е средство с цел емоционална манипулация, надмощие
- Козирог - интригата, клюката е средство в името на това да ти седне на стола, мястото заради позиция в обществото. Да си покаже колко е хай, по по най.
- Риби - хвърля пясък в очите чрез създаване на внушения, инсинуации, докато умело си плете мрежите
- Телец - води ти досие и ако се налага вади нещо от него при всеки удобен случай, за да видиш колко струваш т.е. не струваш
- Рак - интригата, клюката, каква съм душица разбрана, е средство за емоционална манипулация, изнудване, вменяване на вина
- Стрелец - клюкар космополит, но не го прави с лошо и без задни мисли, а в името на истината
- Близнаци - клюкар за разнообразие
« Последна редакция: Март 26, 2021, 11:30:23 am от starinthenightsky »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2123 -: Март 26, 2021, 11:21:41 am »
Определено трябва да върнат лайкчетата  :D :D :D
Голяма забава, Стар, да!

Аз сега се сещам, че от фирма с 30 човека, ако искаш да научиш нещо, трябва да изпушиш една цигара със... слънчев Козирог, меркурий козирог  ;D Даже няма нужда да питаш, сам ще си каже.
Меркурий е далеч от слънцето, тригон хирон, вероятен съвпад луна, предвид историята му, допускам. Ако се напънеш, можеш да уважиш и едно каре по Плутон.
За амбиции не е амбициозен в класическия смисъл, по-скоро играе с властта и където е удобно, нещо лекичко над другите, милимунда само без особен ищах за сериозни върхове.
Не го споделя в стил интрига или подигравка, а по-скоро бюро информация. Картотека.
« Последна редакция: Март 26, 2021, 11:34:50 am от Люба »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2124 -: Март 26, 2021, 12:17:05 pm »
Овен е твърде зает със себе си, за да се занимава да обсъжда този или онзи. В случай че обсъжда, клюкари някой е с цел да изпъкне по-добре на негов фон
Лъв - разпостранява митове и легенди за себе си
Везни - коментирането и оценките на този или онзи е нещо в реда нещата. Формален клюкар
Водолей - ако имате подходящ ченгел, може и да чуете от него някаква клюка

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2125 -: Март 26, 2021, 12:31:01 pm »
Не зная какво ме закачи днес, ама цял ден обсъждам тоя, или оня, някак злобно, ей така, за спорта... Говоря си почти сама, ММ е до мен, но му минава през ушите. Започнах с по-горе качената карта на леля ми по баща, която "знае" Всичко, което се случва на 100км около тях. Плюе по снахи, по съседи, не съм и пред очите, засега съм "на завет".

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2126 -: Март 26, 2021, 01:04:03 pm »
Не го споделя в стил интрига или подигравка, а по-скоро бюро информация. Картотека.

Клюката на земният елемент би трябвало да стъпва на реална информация, факти, което не я прави клюка в нейния класически смисъл - изопачаване на информация.
Тази на въздушния може да се нарече клюка -  развален телефон, противоречива и нееднозначна информация, да кажеш на бялото - черно. Опити за дискредитация в зависимост от това как се обръща палачинката.
При водните зодиакални знаци по-вероятно в клюкаренето при тях да има емоционален бекграуд и примерно завистта да е причината, за дискредитация на източникът на завист. И в клюкаренето се вижда средство за дискредитация чрез емоционални внушения.
Подигравката - огнен зодиакален знак
« Последна редакция: Март 26, 2021, 01:08:03 pm от starinthenightsky »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2127 -: Март 26, 2021, 03:51:23 pm »
Меркурий е безполов, и мъжете, и жените могат и са клюкари. Клюките не са женски особености.
За да се зароди клюка е нужен трети.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2128 -: Март 26, 2021, 04:28:01 pm »
Клюката на земният елемент би трябвало да стъпва на реална информация, факти, което не я прави клюка в нейния класически смисъл - изопачаване на информация.
благодаря за това изречение, че тъкмо бях започнала да запретвам ръкави, за да защитавам честта ни:Д

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2129 -: Март 26, 2021, 04:51:37 pm »
Клюката на земният елемент би трябвало да стъпва на реална информация, факти, което не я прави клюка в нейния класически смисъл - изопачаване на информация.
благодаря за това изречение, че тъкмо бях започнала да запретвам ръкави, за да защитавам честта ни:Д

Венета Райкова и тя е от земните знаци. ;D