Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 440605 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2505 -: Декември 22, 2021, 04:09:22 pm »
Някои изяви по тронов Марс: водач, воин, новатор, пионер, инвеститор, инициатор.
ха, ха, Рени, нищо от това, никакви стремежи, действия и амбиция в тази посока. Единствено пионерЧе съм била, по задължение. 😁😉♂️

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2506 -: Декември 22, 2021, 04:38:07 pm »
Някои изяви по тронов Марс: водач, воин, новатор, пионер, инвеститор, инициатор.
ха, ха, Рени, нищо от това, никакви стремежи, действия и амбиция в тази посока. Единствено пионерЧе съм била, по задължение. 😁😉♂️

Сега разбра за какво говоря. Както се казва, жалко за "хубавата работа ".  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2507 -: Декември 22, 2021, 10:43:26 pm »
Някои изяви по тронов Марс: водач, воин, новатор, пионер, инвеститор, инициатор.
ха, ха, Рени, нищо от това, никакви стремежи, действия и амбиция в тази посока. Единствено пионерЧе съм била, по задължение. 😁😉♂️

Сега разбра за какво говоря. Както се казва, жалко за "хубавата работа ".  ;)
Може да си добра с нож-ове ,касапин по рождение. ;D Тип- Всичките Прасета на мезета  ;DБуквално и Метафорично!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2508 -: Декември 23, 2021, 05:58:44 am »
Някои изяви по тронов Марс: водач, воин, новатор, пионер, инвеститор, инициатор.
ха, ха, Рени, нищо от това, никакви стремежи, действия и амбиция в тази посока. Единствено пионерЧе съм била, по задължение. 😁😉♂️

Сега разбра за какво говоря. Както се казва, жалко за "хубавата работа ".  ;)
Оф,....добре де,ако този Марс е опозиция Луна .....и какво,по оста 12/6.......некоя операцийка все пак?!Или тук нуждата от пионерство е голяма,но неосъществима.
Честно казано не ти разбрах примера,защото моят Марс не е в аспект с нищо.Въпросът ми беше Винаги ли е аспект Луна/Марс интервенция.(независимо от дом,знак и т.н)
И Рени,ти ми казваш НЕ.И Сатин казва Не.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2509 -: Декември 23, 2021, 06:01:34 am »
Някои изяви по тронов Марс: водач, воин, новатор, пионер, инвеститор, инициатор.
ха, ха, Рени, нищо от това, никакви стремежи, действия и амбиция в тази посока. Единствено пионерЧе съм била, по задължение. 😁😉♂️

Сега разбра за какво говоря. Както се казва, жалко за "хубавата работа ".  ;)
Може да си добра с нож-ове ,касапин по рождение. ;D Тип- Всичките Прасета на мезета  ;DБуквално и Метафорично!
Ребека,с нищо остро не съм добра.Игли мразя,не шия,не плета.Да копая обичам,с мотика и др.подобни ме бива.И работата е добре свършена.О,стрелбата е в кръвта ми,номер едно на стрелбища съм.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2510 -: Декември 23, 2021, 01:11:21 pm »
Скрита лимонка, боец на подривния или невидимия фронт, спотаена, подтисната енергия, агресия  ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2511 -: Декември 23, 2021, 01:16:58 pm »
Скрита лимонка, боец на подривния или невидимия фронт, спотаена, подтисната енергия, агресия  ;D
👍😉

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2512 -: Декември 23, 2021, 03:09:39 pm »
Сафо, планетата изявява самата себе си, своята същност по есенциалните достойнствата- трон, екзалтация, триплицитет, а колко действена ще бъде, да има изяви по акциденталните достойнства- ъглови домове, дом на радост, спрямо Слънце, понякога се приема и съвпад със северен възел.
При теб Марс е есеннциално силен, на трон, значи ще заяви естествено своята природа, но никой няма да разбере това, защото е в падащ дом, не е в дома си на радост, западен спрямо Слънце, не е ок за него, извън секта, не в знака на възела.

Виж разликата: Аз съм с Марс в 1-ви дом, източен спрямо Слънце, в собствен триплицитет, макар че  в нощна карта е по-добре да е във воден знак. Това, което ти изброих за Марс като изява, при мен се случило и продължава да се случва, зависи  от възвратната карта кои сфери засяга, дали е годишен управител, какво активира и кой го активира.

Търси връзка на Луна. Марс с 1, 8, домове за интервенция.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2513 -: Декември 24, 2021, 06:04:48 am »
Сафо, планетата изявява самата себе си, своята същност по есенциалните достойнствата- трон, екзалтация, триплицитет, а колко действена ще бъде, да има изяви по акциденталните достойнства- ъглови домове, дом на радост, спрямо Слънце, понякога се приема и съвпад със северен възел.
При теб Марс е есеннциално силен, на трон, значи ще заяви естествено своята природа, но никой няма да разбере това, защото е в падащ дом, не е в дома си на радост, западен спрямо Слънце, не е ок за него, извън секта, не в знака на възела.

Виж разликата: Аз съм с Марс в 1-ви дом, източен спрямо Слънце, в собствен триплицитет, макар че  в нощна карта е по-добре да е във воден знак. Това, което ти изброих за Марс като изява, при мен се случило и продължава да се случва, зависи  от възвратната карта кои сфери засяга, дали е годишен управител, какво активира и кой го активира.

Търси връзка на Луна. Марс с 1, 8, домове за интервенция.
[/color]Добре,благодаря!
А Марс в 1ви дом,изгорен от Слънце дали ще е инициатор,революционер,изобретател и всичко останало?
Твоите марсови изяви,свързани ли са с неговото управление,тоест ,като у5 ,у12 домове?Новаторството и инициативите да са свързани с тези домове?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2514 -: Декември 24, 2021, 07:36:47 am »
Щом Марсът ми е в падащ дом и никой няма да разбере за изявата му,ще мога ли да се възползвам от него,като одера кожата на една хитра лисица,която слухти и дебне,без никой да разбере? :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2515 -: Декември 24, 2021, 11:23:34 am »
Щом Марсът ми е в падащ дом и никой няма да разбере за изявата му,ще мога ли да се възползвам от него,като одера кожата на една хитра лисица,която слухти и дебне,без никой да разбере? :)
Марса ти не е в падащ дом, падащи са домовете на подвижните знаци- 3,6,9,12, а твоят е в следващ дом- 11, и проблемите при теб не са от разположението на Марс по дом, а от опозицията му с Уран, който управлява МС- изявите ти, представянето пред света, репутацията- с действията си сама си вредиш

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2516 -: Декември 24, 2021, 01:00:03 pm »
Щом Марсът ми е в падащ дом и никой няма да разбере за изявата му,ще мога ли да се възползвам от него,като одера кожата на една хитра лисица,която слухти и дебне,без никой да разбере? :)

Вероятно лисицата си показа за малко муцунката. Или гузен негонен бяга.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2517 -: Декември 24, 2021, 01:02:27 pm »
Щом Марсът ми е в падащ дом и никой няма да разбере за изявата му,ще мога ли да се възползвам от него,като одера кожата на една хитра лисица,която слухти и дебне,без никой да разбере? :)
Марса ти не е в падащ дом, падащи са домовете на подвижните знаци- 3,6,9,12, а твоят е в следващ дом- 11, и проблемите при теб не са от разположението на Марс по дом, а от опозицията му с Уран, който управлява МС- изявите ти, представянето пред света, репутацията- с действията си сама си вредиш
Ами незнам вече Акрукс,слагам го ту на к12,после мърдам малко минутки.Ама щом нямам никакви изяви по него(както Рени ги изреди),сигурно е в 12.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2518 -: Декември 24, 2021, 01:05:01 pm »
Щом Марсът ми е в падащ дом и никой няма да разбере за изявата му,ще мога ли да се възползвам от него,като одера кожата на една хитра лисица,която слухти и дебне,без никой да разбере? :)

Вероятно лисицата си показа за малко муцунката. Или гузен негонен бяга.
Стар,бивши,но не мои,дебнат отвсякъде. ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2519 -: Декември 24, 2021, 04:12:16 pm »
Щом Марсът ми е в падащ дом и никой няма да разбере за изявата му,ще мога ли да се възползвам от него,като одера кожата на една хитра лисица,която слухти и дебне,без никой да разбере? :)
Марса ти не е в падащ дом, падащи са домовете на подвижните знаци- 3,6,9,12, а твоят е в следващ дом- 11, и проблемите при теб не са от разположението на Марс по дом, а от опозицията му с Уран, който управлява МС- изявите ти, представянето пред света, репутацията- с действията си сама си вредиш
Ами незнам вече Акрукс,слагам го ту на к12,после мърдам малко минутки.Ама щом нямам никакви изяви по него(както Рени ги изреди),сигурно е в 12.
Мадона е с 3 планети и Слънце в 12д, една от тях е Меркурий У1, с Марс в падащ дом (9д), а все пак е изявена.
Марс показва как действаш, секса и това как се ядосваш. Изявите са по Слънце - това, за което е човек на Земята, по МС- целите в живота; при тебе Уран е диспозитор на Слънце и на МС, Марс е в опозиция с него, затова написах, че с действията си пречиш на изявите, на това да блестиш. От друга страна Сатурн- другият диспозитор на Слънце и МС, спуска квадрат към Меркурий У1, У5 (5д е естествен дом на Слънцето, по който са талантите и творческите изяви, спорта)