Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 440628 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2940 -: Август 03, 2022, 10:37:54 pm »
Какви аспекти предполагат натива да си слага снимката на профила в соц.мрежи?
Управител на асц на ъгъл,или да вижда асц?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2941 -: Август 03, 2022, 10:53:13 pm »
Какви аспекти предполагат натива да си слага снимката на профила в соц.мрежи?
Управител на асц на ъгъл,или да вижда асц?
Повечето хора имат снимка..друг е въпроса доколко е ..реална ;D По скоро е ,кое предполага да няма.Ама това е почти философска,езотерична и тнт.тема,която трудно ще се обхване от обобщено астродиагонално тълкуване.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2942 -: Август 03, 2022, 11:10:42 pm »
Какви аспекти предполагат натива да си слага снимката на профила в соц.мрежи?
Управител на асц на ъгъл,или да вижда асц?

Аз съм от тези, които изключително рядко поставят своя снимка на профила във фейсбук. И така е през последните няколко години.
Променила съм дори местоживеенето ми, че е в чужбина. А също и статуса - сгодена/омъжена ;D Ограничила съм и възможността да ми изпращат покани за приятелства разни непознати.

Причини - просто искам да съм инкогнито и да не ми изпращат кофти енергийни послания по снимка, разни непознати хора, на които някой мой публичен коментар няма да им хареса.

Свързвам го с Венера (водолей) и Луна (риби) при мен в 12 дом и Меркурий (риби) в 1 дом, и към момента с тр. Сатурн през 12 дом.
« Последна редакция: Август 03, 2022, 11:17:45 pm от romantica »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2943 -: Август 04, 2022, 09:13:14 am »
Аз съм с управител на ъгъл, който вижда асц, но явно щото е каре, трудно може да се научи нещо за мен, лицето, от соц мрежи, които се изчерпват единствено с ФБ. Макар да е скрита, дата на раждане там също е измислена, нереален имейл адрес, нула снимки на семейството. Иначе профилът е отворен за свободен достъп, хихи. Ама е абстрактен.
И тук се чудя, когато говоря за себе си конкретно. Ама нали е в името на науката!
А за мен е странно реални снимки тук.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2944 -: Август 04, 2022, 09:23:01 am »
Ех, момичета, всеки според това, което носи 👍😊
При мен Меркурий упр. на Асц е в 9ти дом, водолей и в точен тригон асц. Но, замислих се, нали в дневна карта Сатурн е упр. на въздушната троица, а той ми е в 12 дом.
Уж скрит.
Луната в 1ви, упр. на 3ти дом. И да не забравя все пак Слънце и Венера в 10ти.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2945 -: Август 04, 2022, 09:32:21 am »
Ами, Сафо, от това, което съм чела за теб тук, Сатурн в 12 работи по изолацията, по някакъв начин си скрита. Казваш, цял живот си жената вкъщи, не те виждат чужди хора много.
Пишеш постоянно за разни членове на семейството, за мен доста странни, щото е по някакви далечни съребрени линии, които по моето семейство аз дори не познавам, камо ли да им знам натал и битие.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2946 -: Август 04, 2022, 09:57:22 am »
Люба, вярно е, пиша за всички членове на семейство, рода и т. н. Интересувам се защо и как сме свързани.
Например, имам първа братовчедка, която много обичах и когато бяхме малки се виждахме често. Сега дотолкова се отчуждихме, че сигурно няма да я позная. Търся причините. Харесва ми да дълбая в семейните потайности.
Дядо и баба са ми разказвали за техните родители и баби. Зная много неща за далечни предци и ми е много интересно.
« Последна редакция: Август 04, 2022, 09:59:22 am от Сафо »

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2947 -: Август 04, 2022, 10:33:32 am »
Сафо, убедена съм, че в миналото е закодирано настоящето, нещо което сега проверявам дали е записано като договор в рождената карта на всеки - каквито са родовите проучвания на Хелингер, а и на бг изследвачи в това поле. Могат да се ползват като инструмент за решаване или поне за добър поглед върху дадена ситуация.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2948 -: Август 04, 2022, 10:35:48 am »
Акрукс, благодаря, че ги проверявах преди време термите в моя натал и поне половината планети са "на калъч" и се чудех голямото зле ли съм, така ми е по-добре - усмихна ми се слънцето днес - не съм спечелила все още <от Икеа>, но до края на деня има още време... : :-*
И аз не съм спечелила от Икеа, а спечелилата не е за завиждане, вярвай ми! С безнадеждно болен мъж и с болно дете, ако ще цялата верига магазини да спечели, какво ни грее това?
Благодаря, че си ме прочела в другата тема! Все се заричам да не влизам тук и да споделям лични неща, амЪ

Акрукс, пожелавам от все сърце положително развитие в ситуацията  - здраве и вяра в сърцата на семейството на дъщеря ти!

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2949 -: Август 04, 2022, 01:06:01 pm »
Какви аспекти предполагат натива да си слага снимката на профила в соц.мрежи?
Управител на асц на ъгъл,или да вижда асц?

Като човек, който работи редовно със софтуер за редактиране на изображения - сега всеки телефон има подобни функции - това със снимките е просто излишно, важен е погледът на живо, важни са и словата.
Астрологично нямам идея - при мен може да се каже У1 в 8д или пък в у12 примерно за липсата.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2950 -: Август 04, 2022, 02:07:28 pm »
Какви аспекти предполагат натива да си слага снимката на профила в соц.мрежи?
Управител на асц на ъгъл,или да вижда асц?

Виж, дали социалните планети са силни и/или са в огнени или въздушни знаци, АСЦ в огнени или въздушни знаци, у1 или упр. хороскопа в огнен или въздушен знак, ъглови.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2951 -: Август 04, 2022, 02:22:43 pm »
Люба, вярно е, пиша за всички членове на семейство, рода и т. н. Интересувам се защо и как сме свързани.
Например, имам първа братовчедка, която много обичах и когато бяхме малки се виждахме често. Сега дотолкова се отчуждихме, че сигурно няма да я позная. Търся причините. Харесва ми да дълбая в семейните потайности.
Дядо и баба са ми разказвали за техните родители и баби. Зная много неща за далечни предци и ми е много интересно.

Сафо, това, разбира се, е чудесно. Не случайно семейството е в дъното на нещата. Просто за мен това е странно и вероятно поради това ми е направило впечатление, че отбелязваш братовчедки, лелята на мъжа и др.
Иначе съм убедена, не само астрологично, че нашето лично тук и сега е в пряка куролация от същността, характера и решенията на хората от три поколения назад.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2952 -: Август 04, 2022, 04:08:54 pm »
Снощи на запад Луната беше в прекрасен съвпад с ярка звезда? Коя е тя?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2953 -: Август 04, 2022, 05:59:29 pm »
Снощи на запад Луната беше в прекрасен съвпад с ярка звезда? Коя е тя?
Спика

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2954 -: Август 05, 2022, 11:50:13 am »
ММ. слънце в в съвпад със Спика, определено е късметлия ;)