Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89228 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #240 -: Януари 10, 2016, 11:35:12 am »
За Хепи: горе светът/ дп - обесения - рч

Хепи, при теб предстои обрат в поведението ти. От дама пентакли ще преминеш към рицар чаши. (ако до сега си проявявала твоята земна, практична и разумна страна, предстои да преминеш в другата крайност - действията ти ще бъдат водени от чувствата, които изпитваш към отсрещната страна.)
Може да направиш жест към някой, с който не сте в добри отношения или да поискаш да се изясните.

 :-*

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #241 -: Януари 10, 2016, 02:22:00 pm »
Седмични за Флора: горе 8м; РМ - 7ч - 3ж

Флора, ще си нервна през предстоящата седмица, и то заради това, че плановете ти ще се реализират по-бавно от предвиденото. Мислено вече си представяш всичко - детайл по детайл, и вече нямаш търпение да стане и реалност.
7ч освен че ще те унасят в мечти, ще те карат и да си по-разсеяна от обикновено. Дано не се налага да взимаш някакво решение, че ще има да се чудиш какво да правиш.
В края на седмицата може да имаш бизнес среща или да чакаш някой да пристигне при теб?



Бях малко нервна на моменти, но то беше свързано с  едно пътуване, което е  нормално, в  предвид това, че се осъществи в началото на ретро мерк фазата.  Иначе получих неочакван и скъп подарък от приятелка. Нещо, което смятах да си купя, но все не заделях пари за него. Изненада ме много приятно.  :)

Трябваше да взема решение, относно това, дали да ходя на едно събеседване/интервю. В петък получих и предложение за второ, пренаредих си така нещата с работата ми, че да мога да се явя. И наистина съм леко разсеяна, но все пак е ретро мерк период. :012:

Някой ще ми изтегли ли за тази седмица? :58:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #242 -: Януари 10, 2016, 02:29:04 pm »
За Флора: горе 3ж/ 4ч - км - силата

По мое мнение картите те са лоши, никак дори. Бележат край на депресивен период; а може и пресищане от много купони/ семейни сбирки да индикира 4ч.  :012: Но през седмицата ще се мобилизираш и ще напуснеш това състояние.
Ако някой се опитва да си играе с търпението ти, сега ще е момента да го поставиш на мястото му. Мисля че ще разрешиш някоя ситуация, която е в застой.

 :-*

« Последна редакция: Януари 10, 2016, 03:40:59 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #243 -: Януари 10, 2016, 03:23:04 pm »
Седмични за Хепи.

          Императорът                   Десетка пентакли                  Кралица чаши



Хепи, интересни карти. От активност към пасивност. В началото на седмицата може да следваш някаква тенденция на доказване, желание за успех, справяне с важни неща. Ще те вълнува да има сигурност, стабилност. Но не бъди прекалено властна, за да не отблъснеш околните. Да не мислиш за някакво решение за дома или финансите? Да ти е подредено и подсигурено ще ти е важно. Може да получиш някакви парички. Ще искаш да достигнеш до финал на някакъв проект. Подреди си битието, за да ти е творческо.  ;) Когато се чувстваш материално добре, ще може да отделиш време за нещата, които ти носят удоволствие, ще си по-емоционална, подкрепяща. Може някой да ти сподели нещо важно. Но не бъди прекалено обгрижваща.

Последната карта е Светът.



Сега му е времето да използваш наученото, за да финализираш нещо.  :-* :08: Другите ще те слушат.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #244 -: Януари 10, 2016, 03:31:22 pm »
За Стар.

            Силата                                  Двойка мечове                 Шестица жезли




Костелив орех. В началото на седмицата ще държиш много на гордостта си. Може да се правиш на силна и да загърбваш всяко предложение за помощ. И си силна, в теб има ресурси да водиш битки. Но под черупката ти си раздвоена за нещо сякаш. Мислиш го, не ти дава покой. Трябва да избираш или да балансираш между неща, които не са ти много на сърце, карат те да се чувстваш безсилна. Не прокатай много това зацикляне в нерешителността. Дори да искаш да се предпазиш от нещо, трябва да вземеш решение. Ще успееш да извлечеш максимума от ситуацията. Което ще ти донесе успех. И не отхвърляй помощта на другите.  :-*

Последната карта е Колелото на съдбата.



Идва да ти покаже, че не всичко е толкова лошо или добро. Положението около теб търпи промяна. Остави се на течението, не всичко зависи от твоите усилия.  :-* :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #245 -: Януари 10, 2016, 03:42:41 pm »
За Флорка.

          Луната                Двойка пентакли                   Крал пентакли




Флорка, днешната лунация засяга ли ти нещо в картата?
Седмицата може да започнеш зареяна в някакъв скрит свят. Може да ти се струва, че има неясноти. Но не забравяй да слушаш шестото си чувствто, то може да ти носи просветление накъде да вървиш, за да не се загубиш. Ако случайно сънуваш нещо, ще ми е интересно да споделиш какво. Сякаш имаш желания за преследване на някаква цел, но се колебаеш. Ще е важно да помиряваш другите и себе си, да си сдържана, дипломатична и да балансираш с повечко неща. Но целта ти е да достигнеш по-високо положение - дали в личен или професионален план. Ще вложиш от себе си усърдие. Има ли човек около теб, който е мъдър, съветващ и ти е важен през седмицата? Явно прагматичното ще ти е от значение. Ще позагърбиш малко мечтите в името на стабилността.

Последната карта е Седмица пентакли.



Явно ще береш плодовете на усилията си. Ако си била усърдна, ще си доволна от постигнатото. Да не би да се налага да помагаш на приятел? Който ти е помогнал в предходен период?  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #246 -: Януари 10, 2016, 03:43:42 pm »
Довечера ще продължа. Налага ми се да изляза.  :-* :58: :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #247 -: Януари 10, 2016, 04:30:09 pm »
Седмични за Скорпиончето

Им-ца/АМ+ПМ+Луна


Тази седмица ще ти е фокусирана върху дома и семейството, най-вече грижите ще паднат върху детето. Възможно е да има конфликт или напрежение. Някой те следи, Скорпионче или ти ще научиш някаква тайна. Имам усещането, че те проучват  :012: Някакви грижи ще те обхванат, носиш някакво бреме, което те тормози. Но майчинството ще е на преден план през седмицата.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #248 -: Януари 10, 2016, 04:35:12 pm »
Седмични за Уич

ц.10м/3п+ДЧ+10ч



На преден план излизат отношенията с мъжа на сърцето ти. Лекуване на старите рани. Имам чувството. че ще заровите томахавките и ще възобновите контакт.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #249 -: Януари 10, 2016, 04:40:44 pm »
За Ема

ц.2м/КЧ+КЖ+Сила



Емс, неочаквани новини ти предстоят, които ще те поставят пред избор. Около теб все се навърта този КЧ- може би е човек с водна зодия или с артистичен характер, примерно художник. Не е искрен този човек. Важна седмица, в която ти предстоят трудности и определено ще показваш характер пред мъжката част  :012:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #250 -: Януари 10, 2016, 04:47:01 pm »
За Хепи

ц.10м/АП+ДЖ+3м



Хепи, седмицата ще е добра в материален план, ще си дейна, но ми се струва, че някой ще те нарани словесно. Може би ще имаш здравословни проблеми със сърцето. Внимавай и се пази.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #251 -: Януари 10, 2016, 05:20:27 pm »
За Делфи


ц.РП/Обесен+КМ+6ж



Успешна седмица ти предстои, но според мен в професионален план ще е. Да не би да ходиш на лекар? Явно ще представяш някакъв проект пред много хора, но ще получиш аплодисменти.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #252 -: Януари 10, 2016, 05:33:51 pm »
Стар.  :38: Да, тази Сила при теб я усещам като бариера, която си поставила. Лъв с доспехи - държиш на гордостта си, на честта.


Тренди, отново Крал чаши. Ще започна да се изненадвам, когато спре да се появява. Не се сещам за мъж с водна зодия около мен, с който да поддържам чести отношения точно в този момент. Много ми е любопитен. Довечера ще си изтегля специална подредба за Крал чаши. Кой е този крал и какво иска от мен. Или какво изразява появата му.
 :08:
Може да е свързано с хора с творческа дейност. С тези музикантски истории.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Седмични карти таро
« Отговор #253 -: Януари 10, 2016, 05:42:36 pm »
Емма, ако имаш възможност, би ли изтеглила седмични карти и за мен? За взаимоотношенията ми с Х.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #254 -: Януари 10, 2016, 05:55:29 pm »
Емма, може да си наредиш една висша жрица с въпрос защо ти се пада толкова често този крал, какво иска да ти каже.

 :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."