Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89291 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #510 -: Юни 12, 2016, 06:47:11 pm »
За Хепи.

              Императрицата              Паж мечове                Деветка пентакли



Разнопосочна седмица за Хепи. В началото ще ти е по-грижовно, но и по-пасивно. Ще искаш да се занимаваш с неща, които събуждат в теб въображението, да ги правиш с муза, а не по задължение. Може да се занимаваш с хора, които са по-млади или по детски наивни. В средата на седмицата ще излезеш от това майчинско поведение. Ще тръгнеш да защитаваш идеите си. Може за нещо да проявиш инат, да действаш вироглаво. Но това ще ти донесе финансови постъпления, усещане за радост в край на седмицата. Ще ти е хубаво, дори да си сама - ще е по желание. С нужда да се поглезиш, да си доставиш удоволствия.

Последната карта е Деветка мечове. Може да има в теб страх, по тази причина в началото на седмицата да ти е по-пасивно.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #511 -: Юни 12, 2016, 06:55:06 pm »
И за мен.

      Императорът            Седмица мечове           Справедливостта



Уф... дойде ми идея, че явно ще науча за някаква несправедливост. Или нещо нередно ще вземе да се балансира, да бъде осъдено.

Явно ще ми е седмица за решения. А може и грешни планове да имам. Но в край на седмицата ще чакам нещата да се уравновесят.

Последната карта е Светът. Явно е дошъл предел на нещо. Да видим.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #512 -: Юни 12, 2016, 06:55:30 pm »
Ще изтегля карти, ако има и други желаещи.  :38: :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #513 -: Юни 12, 2016, 08:15:40 pm »
За Скорпионче.

Последната карта е Асо пентакли. Явно те вълнува нещо ново като реализация. Нещо, което да ти носи сигурност.

Еммаааа,  :38: . Повече в обратната връзка - имам нещо наум.
По твоите - ще разбереш защо нещо не ти се е получавало. Вътрешен човек ще ти разкрие истината или може случайно да дочуе важната за теб информация.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #514 -: Юни 13, 2016, 10:02:06 am »
Благодаря, Скорпионче.
То и без това са интересни дни. Може да бъда изненадана с някаква информация.  :) :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #515 -: Юни 14, 2016, 08:47:34 am »
Луната              Глупакът              Седмица чаши

 

Павла, през тази седмица може да носиш в себе си объркване. Да има неяснота, която да те кара да бъдеш по-пасивна. Или страх от измама. В началото на седмицата повече ще ги мислиш нещата, ще се развиват в главата ти. После ще ти дойде импулс за действие, промяна, да поемеш по нов за теб път. Или да направиш нещо различно. Не бъди много несъобразителна, въпреки еуфорията. В край на седмицата ще бързаш бавно - ще се пилееш в различни неща, ангажименти, отговорности. И ще имаш различки посоки. Няма да може на всеки фронт да огрееш, избирай със сърцето. Може да има коментиращи, да има хора, на които трябва да се отчетеш или покажеш твой проект.

Последната карта е Петица пентакли. Не се страхувай да поискаш помощ. Особено ако имаш усещането, че възможните ходове пред теб не са много полезни, ползотворни, няма да ти носят изгода. Позволи на другите да те обгрижват.
Добро утро Емма,
оказах се без месечни бонуси, а от днес и болнични.
:clap:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #516 -: Юни 18, 2016, 08:10:05 am »
За Скорпионче.

        Колесницата                   Тройка жезли               Четворка мечове


Скорпионче, да нямаш идея за ново начало или повече самостоятелност в решенията? Сякаш ти е дошло време да избираш посока. Да стоиш на мястото си и да впечатляваш другите. Да си като обединител между два лагера. Следвай правилото за златната среда, не предприемай крайни мерки. Ще ти се иска да погледнеш напред в бъдещето, да помислиш за нещо ново, което да правиш. Но сега не му е времето. Трябва да се събереш, да починеш, да си дадеш време за лечение на рани от миналото. Пази си гърлото и това, което говориш. Прави нещата простичко.

Последната карта е Асо пентакли. Явно те вълнува нещо ново като реализация. Нещо, което да ти носи сигурност.

Имам идея да си търся доп. работа - на граждански договор, по специалността, но тази седмица  не можах да питам. Не се  отказвам, продължавам.
Добре, че сега само тази мисъл ми е в главата, за да не обръщам внимание на околните и техните простотии.  :012:
И отново предателства и болки, за които осъзнах, че само аз съм виновна - аз допускам твърде близо до себе си и после страдам. Затова времето вече ще си го разпределям само за любимите хора, служебните ангажименти  и университета.
Както винаги, Емма, позна!  :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #517 -: Юни 19, 2016, 09:56:23 am »
Добро утро вълшебнице  ;),
предстои ми важна седмица и моля за подредба,  :38:, благодаря ти !!!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #518 -: Юни 20, 2016, 09:09:34 am »
За Павла.

    Петица пентакли                Влюбените                   Четворка жезли




Павла, първата карта навява идея за трудни мигове в миналото. А може да показва и болестта ти.
В началото на седмицата може да ти се струва, че нямаш много възможности пред себе си. Сега му е времето да поискаш от някой помощ, да покажеш слабост без страх. Защото това положение ще те доведе до кръстопът. До момент, в който ще трябва да избираш, ще си раздвоена по стар път ли да вървиш, по нов ли. По-добре ще бъде да намериш подкрепа от някой, да се обединиш с друг човек. Ще си изкушена от нещо, а може да чувстваш между себе си и друг човек препятствие, планина.
Но последната карта говори за мир и хармония. в край на седмицата ще ти е приятно в дома, ще си почиваш, а може и някакво парти да има. Забавление.

Последната карта е Кралица мечове. Явно ти се струва, че трябва да решаваш нещо, да се чуе думата ти. Но може да има моомент на отдалечаване от другите, да си по-самостоятелна.  :58: :-* :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #519 -: Юни 20, 2016, 09:14:16 am »
искам и аз да помоля за карти  :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #520 -: Юни 20, 2016, 09:48:06 am »
За Клер.

Кралица жезли             Влюбените               Асо мечове



Клер, да нямаш желание да направиш нещо, да отидеш някъде, да напуснеш дома или грижите за някой?
Изпаднаха Тройка и Четворка жезли.

Сякаш ти е период, в който искаш да се докажеш. Или да наложиш свое виждане. Да имаш влияние над някой. А е по-скоро момент за съдружие, да си в коалиция с друг човек. Да си по-обединяваща. Може да имаш хубави мигове, с повечко страст, огън, ти да си по-темпераментна.
Ако има разминавания, ще ги изгладиш с нов поглед върху ситуацията. Ще премислиш по различен начин. А може нови идеи да се появят през седмицата.

Последната карта е Десетка мечове. Притеснява те да нямаш болка от нещо ли? Да не се почувстваш наранена?
 :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #521 -: Юни 20, 2016, 09:52:30 am »
благодаря Ема.
имам идеи за някои неща, но ще трябва да изчакам с реализацията. това с момента на съдружие също е блокирано към момента и това ме тормози.
асото меч ме преследва тези дни, така и не мога да го разбера какво иска. може да показва, че обмислям някакви идеи.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #522 -: Юни 24, 2016, 09:06:42 pm »
За Павла.

    Петица пентакли                Влюбените                   Четворка жезли

 


Павла, първата карта навява идея за трудни мигове в миналото. А може да показва и болестта ти.
В началото на седмицата може да ти се струва, че нямаш много възможности пред себе си. Сега му е времето да поискаш от някой помощ, да покажеш слабост без страх. Защото това положение ще те доведе до кръстопът. До момент, в който ще трябва да избираш, ще си раздвоена по стар път ли да вървиш, по нов ли. По-добре ще бъде да намериш подкрепа от някой, да се обединиш с друг човек. Ще си изкушена от нещо, а може да чувстваш между себе си и друг човек препятствие, планина.
Но последната карта говори за мир и хармония. в край на седмицата ще ти е приятно в дома, ще си почиваш, а може и някакво парти да има. Забавление.

Последната карта е Кралица мечове. Явно ти се струва, че трябва да решаваш нещо, да се чуе думата ти. Но може да има моомент на отдалечаване от другите, да си по-самостоятелна. 

Мила Емма,
точно в 10та отново. В началото бях още болна, в сряда ми предложиха нова позиция , беше ми мъчно за екипа ми, случи се и вече съм сама, тоест сам войн, сама в стая и само дистанционно общувам с колега. Много наситена седмица. Другата края ще е финал и на един невероятен месец!!!
:38:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #523 -: Юни 28, 2016, 09:43:29 am »
За Клер.

Кралица жезли             Влюбените               Асо мечове



Клер, да нямаш желание да направиш нещо, да отидеш някъде, да напуснеш дома или грижите за някой?
Изпаднаха Тройка и Четворка жезли.

Сякаш ти е период, в който искаш да се докажеш. Или да наложиш свое виждане. Да имаш влияние над някой. А е по-скоро момент за съдружие, да си в коалиция с друг човек. Да си по-обединяваща. Може да имаш хубави мигове, с повечко страст, огън, ти да си по-темпераментна.
Ако има разминавания, ще ги изгладиш с нов поглед върху ситуацията. Ще премислиш по различен начин. А може нови идеи да се появят през седмицата.

Последната карта е Десетка мечове. Притеснява те да нямаш болка от нещо ли? Да не се почувстваш наранена?
 :58: :-*
картите се проявиха по-скоро на вътрешно ниво, от колкото като събития. имам една идея и се подготвям за осъществяването й.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #524 -: Юли 02, 2016, 07:23:39 pm »
Привет Емма,
ще имаш ли време за седмична подредба?
Хубави емоции и вълшебни мигове ти пожелавам!
 :38:
« Последна редакция: Юли 03, 2016, 12:08:06 am от pavla »