Автор Тема: Месечни карти таро  (Прочетена 96158 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Месечни карти таро
« -: Ноември 28, 2015, 06:15:12 pm »
Да отцепим и месечните карти, че съвсем блатясахме в темата с въпроси.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #1 -: Ноември 28, 2015, 10:32:53 pm »
Месечните карти за Боболина.

              Шестица пентакли                Десятка пентакли               Тройка пентакли




Боболина, да не си решила да се включиш в дарителска акция около празниците?
Много пентакли ти наредих. Месец, в който ще ти е по-заземено, по-рационално. Ще искаш да получиш награди за усилията си. Може да успееш да върнеш стари заеми. Или ти да дадеш на някой заем.
Сигурността ще ти е важна. Особено в домашната среда. Повече мигове в дома, с жените в семейството или женски компании. Но и това ще ти носи наслада - да слушаш музика с приятна компания в домашна обстановка, да се наслаждаваш на някое питие.
Сега му е времето да помислиш за някое партньорство, което ще ти донесе просперитет.
В край на месеца може да отделиш повече внимание при избор на подаръци за близките си. Може да си креативна или да заложиш на подаръчета, които сама си сътворила с ръцете си. На Тройка пентакли има жена с ножица, друга шие - да не си решила да апликираш нещичко, картички? Или да посетиш такъв курс за ръчно правени нещица? Реализирай творческото в себе си, то ще ти се отблагодари или ще те похвалят по-знаещите.  ;)

Хайде, да намериш паричката в празничните пити/баници.  :08:

А има ли мъж с огнен темперамент, който те вълнува?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечни карти таро
« Отговор #2 -: Ноември 28, 2015, 10:52:09 pm »
Ааа, как добре сте се сетили  :08: Супер.  ;)
Може ли по повода да помоля за месечно Таро. :)

Ще се отплатя  :72:

Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечни карти таро
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2015, 04:50:22 am »
Благодаря много, Емма. Леле, как са ме нападнали тези пентакли :57:. И съвсем не случайно. Имам да се погрижа за редица финансови въпроси, а вчера излезе и още един. Ще е много ценно предколедно да мога да сложа ред в тези неща. Мисля си и за партньорство, което смятам за перспективно, да видим дали ще успее да се реализира. Креативността при правенето на неща/подаръци е много силно изразена при мен, добре си я усетила :clap:, неминуемо ще се случва по празниците.

Има мъж с огнен темперамент, който ми е важен, да. Той как трябва да се прояви декември според тези карти? Изкушавам се даже да си помисля да проверим нагласите му към мен с отделни карти, но да не те тормозя. :38:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #4 -: Ноември 29, 2015, 08:09:43 am »
Може ли по повода да помоля за месечно Таро. :)

мага - рм - 4ч; горе кп
Делфи, месецът ще бъде изпълнен с активна умствена дейност. Ще е натоварен, все ще си в движение, ще имаш много контакти и реализиране на планове. Също така мисля, че мъжкото  обкръжение ще ти лази по нервната система.  ;D И в края на месеца вече ще се чувстваш супер изморена и останала без капчица сили. Ще се бориш да се справиш с това, което не ти допада.

« Последна редакция: Ноември 29, 2015, 08:18:23 am от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #5 -: Ноември 29, 2015, 09:13:24 am »
Делфи, и аз ти изтеглих карти за декември.

            Слънцето                            Рицар чаши                        Влюбените



На мен ми приличат на любовни.
Ще си настроена за по-хубаво прекарване на времето. Ще ти се иска да си необременена по детски, да се радваш на живота, да бъдеш себе си. Може да прекараш повече време с децата и да се включваш в техните забавления.
Дали няма да усетиш още в началото някакъв ефирен полъх за любов/интерес на млад мъж?
Който ще се чуди как да тръгне със своите идеали към теб, може да му липсва смелост. Но ще ти даде знак/вест/писмо, нещо емоционално и интимно.
В край на месеца ще си склонна на повече компромиси. И може да имаш щастливи мигове покрай партньорски отношения.
Детенце да не е изпаднало в платонична любов, Делф? :012:

Последната карта е Дяволът.



Дявол и Влюбените - страстни любовни занимания. Но и ти ще имаш своите притеснения, дори да е наглед всичко щастливо, хармонично. В теб гори огън, може да мислиш по-черногледо.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечни карти таро
« Отговор #6 -: Ноември 30, 2015, 08:46:49 am »
Скорпи, Ема, благодаря ви  :38: Дано приятните неща са повече от неприятните.
Ще ви разкажа кое как е било  :58: :58: :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #7 -: Ноември 30, 2015, 11:02:36 pm »
;)и аз искам карти за  декември.....моля....

Йонита, изтеглих ти месечни карти. Не ми харесват особено, но така се е паднало.

           Седмица мечове                Двойка мечове                       Императорът



Много мечове... Може да имаш повече словесни битки през декември.

Ще си войнствена, а може и да си въвлечена в някоя подмолна игра. Може да загубиш доверие е някой. Да си имала надежди и да си очаквала честност. От което да си разочарована от нечие поведение. Сега му е времето да видиш в други хора повече възможности. Които си отричала и отблъсквала като лоялни.
Може да попаднеш в положение на колебание, да се налага да правиш избори, които ще са ти трудни. Ще искаш да се защитиш. Ще си обмисляща и малко пасивна. Ситуацията около теб няма да е идеална, благоприятна. Но накрая ще вземеш важно решение и ще го следваш. Победите се постигат с малко повече твърдост. А победителите може да са малко по-самотни по върховете.

Последната карта е Луната.



Което пак ми навява идеи за самота и мечти. Може би ще е месец, който се върти около заблуди, илюзии, подмолни игрички от другите. И трудни решения за теб. Не се самозаблуждавай. Успех.  :58: :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #8 -: Ноември 30, 2015, 11:18:05 pm »
Ще се радвам ,ако някой има желание да ми  изтегли месечни карти  :)

Какво очакваш да се случи през този месец, че така ще ти е важен?

                   Дяволът                          Слънцето                           Смъртта



Месец на някаква дуалност. Ще имаш мигове, в които по-често ще ти е черногледо и ще си обхваната от лоши мисли. Ще се срещаш с изпитания и изкушения. Ти самата ще си настроена да се криеш в 'тъмната' половина. Може да те вълнуват сладостите на живота, да си насочена към материалните неща. А след тези периоди ще си озарена и ще търсиш светлинка, щастие. Когато трябва да вземеш живота си в ръце, да направиш нещо важно. Но няма да ти е така трудно, защото ще си изпълнена с вяра и самочувствие.
Месец на трансформация. В край на годината - равносметки. И откъсване от всичко, което носи негативности за теб - лоши навици, лоши хора, лоши помисли. Нужна ти е промяна. Може и да се чувстваш малко болна от тези промени, няма да дойдат с лекота.

Последната карта е Седмица пентакли.



Не забравяй, че ще береш плодовете на своя труд. Ако нещо не ти харесва реколтата, замисли се какво си посадила.  :72: Може да получиш новина от приятел, да помогнеш на някой приятел.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #9 -: Декември 01, 2015, 12:18:19 am »
И за себе си изтеглих месечни карти. За първи път форумно представям новите оракулски.


Resplendent with grace         The cloak of christ          The courage of your love

                                                Hand of Fatimah


Явно Ръката на Фатима ще си ме обича. Все се появява из подредбите ми, още от първатата такава. В книжката с описанията има за всяка карта поема, стих... Голяма красота. Няма да цитирам цялото, защото е дълго, но явно ще са нещата, които ме грабват.

За първата карта:

I polish the mirror of my heart
to be your reflection.
I make my ear the receiver
for the thenderness of your words.

You are in the ear.
You are in the mind.
You are in every burning heart.
What am I saying? You are "I".
This is my way to describe you.

Rumi

За втората карта:

In the school of humanity,
when you become intimate with God,
you reside on the king's throne
and teach the angels the nature of the Divine.

Rumi

За третата карта:

Love is without reason; rationality is like a cane.
Judgment needs a cane, because it is blind.
When love arrives, thought dies in its shadow.
Love is sunrise, while thought is only a flashing light.

Ще имам желание да мина на някакво друго ниво, да изкача едно стъпало нагоре през декември. Но може да се оглеждам в чуждите очи за одобрение. Може да ми се искаа да постигам заплануваното с повече доброта, изящество. Ще имам подготовка и ще гледам към някаква идея/светлина над себе си. Тя ще ми е пътеводител. Може другите да ме виждат по-добра, а аз да не вярвам в способностите си.
Ще съм изморена - по-скоро психически. И реакциите ми, ежедневието ми ще се въртят около всичко онова, което ме е изморило, натоварило. Ще имам нужда от хармония и вътрешно спокойствие. Може да имам нужда от закрилата на някой. За да не ми се налага да съм силна, да се отпусна в ръцете на някой. Може пък някой да е състрадателен към мен. :72: Някой, който ще се появи неочаквано от мен, 'паднал от небето'.
В край на месеца може да се фокусирам върху нещо, което е далече от мен. Но ще имам силата да се справя с предизвикателствата. В сърцето ми ще има любов, която ще грее - към хора, събития, идеи. Това ще ме озарява.  :clap:

Последната карта:

In the garden of your grace
I am only a germinating sprout.
The crown of my blooming
is the desire to be in your arms.

Rumi


Ще съм закриляна и ще ми е женствено.  :clap: :58:


I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #10 -: Декември 01, 2015, 08:23:20 am »
и за месечни.
и приемам заявки, ако има желаещи, но довечера ще тегля

Happy58

  • Гост
Re: Месечни карти таро
« Отговор #11 -: Декември 01, 2015, 09:30:38 am »
и за месечни.
и приемам заявки, ако има желаещи, но довечера ще тегля

Клер, пу аз да съм първата :)

yonita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Месечни карти таро
« Отговор #12 -: Декември 01, 2015, 11:06:52 am »
Emma,благодаря за картите !  ???

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #13 -: Декември 01, 2015, 11:11:08 am »
и за месечни.
и приемам заявки, ако има желаещи, но довечера ще тегля

И аз, ако може.  :58:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечни карти таро
« Отговор #14 -: Декември 01, 2015, 12:18:42 pm »
Клер, ще може ли оракулски карти за декември за мен? :58: