Автор Тема: Прогресии  (Прочетена 107727 пъти)

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 11882
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресии
« Отговор #930 -: Ноември 24, 2022, 05:21:29 pm »
Сафо, каквото днес посееш като намерение, кога ще му видиш резултатът ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

• Hero Member
  • Публикации: 1951
« Отговор #931 -: Ноември 24, 2022, 05:43:21 pm »
Аз си направих труда да се върна назад и да проверя квадратурите и опозициите, нищо съществено не се е случило тогава. Била съм в някакви връзки, на първата квадратура имах предложение за брак, което не приех. Та най- същественото се случи на самото новолуние- излязоха резултатите, че съм приета и разбрах, че поемам по нов път, тепърва ще градя нови връзки , отношения и ще се доказвам отначало и връщане назад няма.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

• Hero Member
« Отговор #932 -: Ноември 24, 2022, 05:47:47 pm »
Аз си направих труда да се върна назад и да проверя квадратурите и опозициите, нищо съществено не се е случило тогава. Била съм в някакви връзки, на първата квадратура имах предложение за брак, което не приех. Та най- същественото се случи на самото новолуние- излязоха резултатите, че съм приета и разбрах, че поемам по нов път, тепърва ще градя нови връзки , отношения и ще се доказвам отначало и връщане назад няма.

Цитат
Била съм в някакви връзки
Цитат
на първата квадратура имах предложение за брак, което не приех 

Корея, ти какво по-съществено очакваш ? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

• Hero Member
  • Публикации: 1951
« Отговор #933 -: Ноември 24, 2022, 06:09:36 pm »
Нищо, честно казано.
Единственото е да инвестирам и да се преместя в ново жилище.
Нито имам намерение да сменям професия, нито някакви генерални промени, освен още една квалифиция по професията ми догодина.
Споделих какво стана при предното и на какво се надявам тук.
Да сме здрави само, другото са бели кахъри!
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

• Hero Member
« Отговор #934 -: Ноември 24, 2022, 06:39:30 pm »
Споделеното от теб са събития. :)

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 5928
« Отговор #935 -: Ноември 25, 2022, 05:25:59 am »
Сафо, каквото днес посееш като намерение, кога ще му видиш резултатът ?
Рени,кога е било твоето прогресивно новолуние?И кога ще е следващото?
При мен ,про.новолуние се случи на 26.11.2019,а следващото ще бъде на 6.май.2049г.Периодът е 30 години .
« Последна редакция: Ноември 25, 2022, 05:31:12 am от Сафо »

Рени

• Hero Member
« Отговор #936 -: Ноември 25, 2022, 10:48:39 am »
Сафо, коментирах колко продължава като проява и  прогресивните лунации като аналог на месечният цикъл Слънце- Луна. Прогресивното новолуние при всеки е на различни години, според това в коя лунна фаза е роден натива. При мен е било точно на 28 г, аз съм родена на нова Луна, следващото след 4 г. Първата година на Прогресивното новлуние е малко вероятно човек да схване какво се е случило съзнателно, аналог на първи лунен ден- тъмно е и е добре да се вземе това предвид, защото все още се живее с края на съществуващият/ действащ цикъл. След като Прогресивна Луна се отдалечи от Прогресивно Слънце тогава в дома, където са прогресирали двете Светила до съвпад става ясно какво ще се усвоява в следващите 14 години и как, колко емоционално ще е ангажиран натива. На 7 г криза, на 14 г пак, на 21 г пак и на 28-30 г пак.

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 5928
« Отговор #937 -: Ноември 25, 2022, 06:33:45 pm »
Рени,понеже си качвала наталната си карта тук ,във форума,твоето прог.новолуние е било на 24.01.1997г,(да,на 28год.),а следващото ще бъде през 2026г.
Неразбрах за следващото защо е след 4год.
В предният пост съм написала ,че на всеки 7години са възможни събития,зависи от натала,разбира се.....
« Последна редакция: Ноември 25, 2022, 06:44:52 pm от Сафо »

starinthenightsky

• Hero Member
  • Публикации: 1461
    • beautyexplorer
« Отговор #938 -: Ноември 25, 2022, 07:04:45 pm »
Следващото ще е след четири. Сега сме 2022 + 4