Автор Тема: Прогресии  (Прочетена 166117 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12473
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресии
« Отговор #930 -: Ноември 24, 2022, 05:21:29 pm »
Сафо, каквото днес посееш като намерение, кога ще му видиш резултатът ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Прогресии
« Отговор #931 -: Ноември 24, 2022, 05:43:21 pm »
Аз си направих труда да се върна назад и да проверя квадратурите и опозициите, нищо съществено не се е случило тогава. Била съм в някакви връзки, на първата квадратура имах предложение за брак, което не приех. Та най- същественото се случи на самото новолуние- излязоха резултатите, че съм приета и разбрах, че поемам по нов път, тепърва ще градя нови връзки , отношения и ще се доказвам отначало и връщане назад няма.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12473
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресии
« Отговор #932 -: Ноември 24, 2022, 05:47:47 pm »
Аз си направих труда да се върна назад и да проверя квадратурите и опозициите, нищо съществено не се е случило тогава. Била съм в някакви връзки, на първата квадратура имах предложение за брак, което не приех. Та най- същественото се случи на самото новолуние- излязоха резултатите, че съм приета и разбрах, че поемам по нов път, тепърва ще градя нови връзки , отношения и ще се доказвам отначало и връщане назад няма.

Цитат
Била съм в някакви връзки
Цитат
на първата квадратура имах предложение за брак, което не приех 

Корея, ти какво по-съществено очакваш ? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Прогресии
« Отговор #933 -: Ноември 24, 2022, 06:09:36 pm »
Нищо, честно казано.
Единственото е да инвестирам и да се преместя в ново жилище.
Нито имам намерение да сменям професия, нито някакви генерални промени, освен още една квалифиция по професията ми догодина.
Споделих какво стана при предното и на какво се надявам тук.
Да сме здрави само, другото са бели кахъри!
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12473
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресии
« Отговор #934 -: Ноември 24, 2022, 06:39:30 pm »
Споделеното от теб са събития. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Прогресии
« Отговор #935 -: Ноември 25, 2022, 05:25:59 am »
Сафо, каквото днес посееш като намерение, кога ще му видиш резултатът ?
Рени,кога е било твоето прогресивно новолуние?И кога ще е следващото?
При мен ,про.новолуние се случи на 26.11.2019,а следващото ще бъде на 6.май.2049г.Периодът е 30 години .
« Последна редакция: Ноември 25, 2022, 05:31:12 am от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12473
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресии
« Отговор #936 -: Ноември 25, 2022, 10:48:39 am »
Сафо, коментирах колко продължава като проява и  прогресивните лунации като аналог на месечният цикъл Слънце- Луна. Прогресивното новолуние при всеки е на различни години, според това в коя лунна фаза е роден натива. При мен е било точно на 28 г, аз съм родена на нова Луна, следващото след 4 г. Първата година на Прогресивното новлуние е малко вероятно човек да схване какво се е случило съзнателно, аналог на първи лунен ден- тъмно е и е добре да се вземе това предвид, защото все още се живее с края на съществуващият/ действащ цикъл. След като Прогресивна Луна се отдалечи от Прогресивно Слънце тогава в дома, където са прогресирали двете Светила до съвпад става ясно какво ще се усвоява в следващите 14 години и как, колко емоционално ще е ангажиран натива. На 7 г криза, на 14 г пак, на 21 г пак и на 28-30 г пак.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Прогресии
« Отговор #937 -: Ноември 25, 2022, 06:33:45 pm »
Рени,понеже си качвала наталната си карта тук ,във форума,твоето прог.новолуние е било на 24.01.1997г,(да,на 28год.),а следващото ще бъде през 2026г.
Неразбрах за следващото защо е след 4год.
В предният пост съм написала ,че на всеки 7години са възможни събития,зависи от натала,разбира се.....
« Последна редакция: Ноември 25, 2022, 06:44:52 pm от Сафо »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Прогресии
« Отговор #938 -: Ноември 25, 2022, 07:04:45 pm »
Следващото ще е след четири. Сега сме 2022 + 4

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресии
« Отговор #939 -: Юни 15, 2023, 03:17:48 pm »
Прогресивния ми Меркурий е на градус и половина преди точен тригон към натален Уран , Мерк управител на 1 ви , Уран 9 -ти в 6 ти. Прогресивния Марс управител 6 ти е на половин градус преди точен тригон с Нептун управител 10 ти , понеже не са точни аспектите още, в прамките на година и половина, въпреки това, дали ще оказват влияние?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресии
« Отговор #940 -: Юни 15, 2023, 04:06:29 pm »
Прогресивния ми Меркурий е на градус и половина преди точен тригон към натален Уран , Мерк управител на 1 ви , Уран 9 -ти в 6 ти. Прогресивния Марс управител 6 ти е на половин градус преди точен тригон с Нептун управител 10 ти , понеже не са точни аспектите още, в прамките на година и половина, въпреки това, дали ще оказват влияние?
понеже аспектите са с бавнодвижещи планети, да – ще са активни в рамките на година и половина, когато се отдалечат над градус и половина, тогава ще отмине влиянието на аспектите

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресии
« Отговор #941 -: Юни 15, 2023, 07:23:48 pm »
Благодаря ти Акрукс

Av

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Прогресии
« Отговор #942 -: Август 20, 2023, 08:37:53 am »
Здравейте Дами,

Бях влизала преди в сектора с натални карти и ми препоръчахте две дами за ретификация Направих я и вече имам нов час.
Моят голям въпрос сега е: Точно  на ретро Венера ми излезе възможност за помупка на ваканционен имот и тези дни 2/3 трябва да кажа решението си. От прогресии честно казано мнпго не разбирам, а хорара не знам как да задам и как да построя картата, но поне за прогресиите мога. Моля ви, бихте ли ми разчели прогресивната карта с оглед на това дали това е подходящ момент за покупка на имот? . Ще има  100% кредитно финансиране. Мястото много ми харесв. Друг имот на същото място мисля, че няма да намеря. Има такса поддръжка и не е мн евтин. Абе малко ме е страх дали няма да сбъркам. Мисля и под наем да се пробвам да го отдавам. Какво е вашето мнение по картата ми?Знам, че Венера е ретро, но по транзит в момента ми е в 4 дом :) Може би добър знак. Пускам прогресивните карти
За прогресвината карта трябваше ли да връщам година на зад извинясам се това не мога да го запомня, ако е така са грешни тъй като съм задала 2023 г. Просто ги бъркам твзи неща при соларите ли се правеха или при профресиите. Извинете ме. Благодаря много за това, че ще отделите от времето си по моят казус. 💫🌸
Бъдете здрави

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Прогресии
« Отговор #943 -: Август 20, 2023, 11:50:10 am »
Защо не се посъветвате с астролог ? Например с този, при който сте си правили ректификация ? Не е нужно да можете да построявате каквито и да било астрологични карти.

Av

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Прогресии
« Отговор #944 -: Август 21, 2023, 12:22:22 am »
Защо не се посъветвате с астролог ? Например с този, при който сте си правили ректификация ? Не е нужно да можете да построявате каквито и да било астрологични карти.
Може би защото не мога да си го позволя към момента. Нали това е форум и нали мога да питам? Забелязвате, че искам точно “вашето” позволение….