Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 578784 пъти)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2835 -: Март 14, 2020, 04:37:25 pm »


Луна на 2* от К12,
Соларът ти започва малко след Новолунието, Луната вече е избягала напред и е преминала в другия дом, но пък си имаш пълен 9д, а там е Сатурн в нов знак и в хубав секстил с наталния ти съвпад Слънце/Юпитер; останалите 3 планети в Козирог спускат тригон към натален Марс в 12д и към Венера, управител на соларен АС- общо взето кариерата и връзките ти с чужбина ще са успешни, макар да не действаш явно, а малко скрито, по 9д също е интернет търговията, а по Венера козметика, дрехи, аксесоари. Общуването и комуникацията ще са с цел правене на пари. Погрижи се за здравето на мъжа си, бебе не виждам, забавленията и развлеченията ще са предимно вкъщи.

akruks,

Много добре го каза : макар да не действаш явно, а малко скрито".
Да, почти никой не знае за това, което правя и мисля да развивам за бъдеще, защото не ми вярват и само говорят как ще се проваля. А всички знаем, че никой не иска такива хора покрай себе си.
Все още търся какви артикули да предлагам, правя проучване. А и в момента каквото и да гледам, със сигурност ще претърпи промяна.
Мъжът ми за сега няма никакви оплаквания. Можеш ли да ми кажеш в коя област да му обърна внимание?
Пие добавки, храни се както трябва с качествена храна, вече не живее с родителите си, което му действа добре на психиката.
Рядко се разболява, но от много работа се пренатоварва и то мозъка  и очите най-вече.

Сафо,
Луна на 2* от К12, а Уран и Венера в 12-ти, как ти се струва?
На мен, не много добре.
И виж колко големи са 6-12 дом...
Не мога да ги разгадая тея Солари и Лунари.
Благодаря ти предварително за отделеното време.  ;)
Венера в 12 е силна в телец,съвпад нат.Марс,квадрат нат.Венера/Луна.Мисля,че годината ще е важна за теб.Защо гледаш само 6/12 домове,обърни внимание и на 5/11.Луна на к12 сол.,управител на 3ти сол. е да,раждането на сестра ти и болнично лечение.Възлите са по оста2/8,соларна.К8 сол съвпад Сатурн/Уран в 7 дом.Бебе и аз не виждам тази година,което не пречи да забременееш в края на солара ти,например февруари догодина.Освен възврат на Слънце,имаш възврат на Меркурий,у1,у2,у5 домове в нат.и 2,5 сол.Тези сфери ще бъдат на фокус.
Ще посетиш болница/поликлиника,възможно е за някакво изследване,не задължително лошо.Венера в 12 е много чувствителна .К11 сол съвпад Венера.Темите любов,взаимоотношения,финанси,ще са водещи за теб през годината.През май ,август ,септември ще има повече напрежение.Тревоги около родител,не задължително твой,може и на мъжа ти.
Заченала съм в година ,започваща с пълнолуние,но аз има тригон Слънце/Луна по натал.Родила съм в следващия солар.Ти си родена с намаляваща Луна,което не пречи да заченеш при разстяща такава в солара.

Сафо,
Гледам 6-12 домове, защото това е хем работата, което не ми е при сърце, хем е скритото, покритото и тоя Нептун, който ми мъти главата, и допълнително фармацевтичната индустрия.
Изследване мисля да си правя да, но заради тази обстановка в момента, няма как да отида.
И оределено се притеснявам за сестра си, как ще роди с тези вируси.
Тревоги покрай родителите на мъжът ми винаги има и то те сами си ги създават.
Днес ни държа сметка баба му, защо не сме й се обадили, та да и купим хляб за утре. При условие, че вече първо не живеем там, второ живее със снаха си и със синът си, които трябва да и обръщат внимание и трето, не мисля че сме куриерска фирма. Ама нали така са свикнали и мъжът ми лошо ги е научил. Свекърва ми му каза да и вземем месо, ако имало в магазина! Ха! Те имат 2 коли...
Каквото и да стане-дали ще зачена или не, божа работа.
Но определено е възможно :)

Благодаря Ви!
Определено много ме зарадвахте и успокоихте.
И най-вече само хубави неща сте ми написали.
Щом няма да ме уволнят, това е добре. Че трябва да издържа докато не забременея :D
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2836 -: Март 17, 2020, 10:25:09 pm »
Как е отразена карантината в соларите от 13.03.-29.03. за родените в този период ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2837 -: Март 17, 2020, 10:39:06 pm »
Как е отразена карантината в соларите от 13.03.-29.03. за родените в този период ?  ;)

Аз имах и солар и лунар. Все 6-12 дом активирани. Не съм под карантина, засега :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2838 -: Март 17, 2020, 11:08:26 pm »
Как е отразена карантината в соларите от 13.03.-29.03. за родените в този период ?  ;)

Аз имах и солар и лунар. Все 6-12 дом активирани. Не съм под карантина, засега :)
Е, нали всички сме в извънредно положение и под "карантина"- къде го пише във всеки солар през периода ? И пред период всеки е имал активирани 6-12 домове, но към момента такава ситуация не е имало, тогава ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2839 -: Март 18, 2020, 03:40:12 am »
В моя солар имам пълен 2 дом, а в 12 имам сол. Меркурий върху нат. Плутон и сол. Марс върху нат. Сатурн. Може пък наистина да ми хрумне да направя някоя глупост, преди предполагаемата болест да ни е застигнала.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2840 -: Март 18, 2020, 07:12:26 am »
Как е отразена карантината в соларите от 13.03.-29.03. за родените в този период ?  ;)
Рени, ти трябва да кажеш това. Утре имаш Р. Д. Моя приятелка е родена днес. Асц. ОВЕН е. Сл. Затъмнение от декември беше съвпад с Марсът и. В този и солар у1сол. Сатурн в 12 сол. Сол. Луна у4нат. съвпад нат. Марс.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2841 -: Март 18, 2020, 08:57:16 am »
Сафо, не мога да кажа, затова питам. :)
Пусни, примерно за днес, 10 карти за произволно избран час и град в България. И да тълкуваме
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2842 -: Март 18, 2020, 12:01:51 pm »
Сафо, не мога да кажа, затова питам. :)
Пусни, примерно за днес, 10 карти за произволно избран час и град в България. И да тълкуваме
Рени, нямам време сега, но Слънце в риби, Меркурий водолей са в рецепция по изгнание. На 13.03 Слънцето е все още в съзвездие водолей съвпад с Меркурий. С прецесия може би да се разгледа.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2843 -: Март 21, 2020, 05:42:15 pm »
Соларът ми влезе в сила и загубих едната от двете си работи.
Съвпадът в Козирог сега ми е в 6 соларен дом, а Уран ми е в 10 соларен.
Соларен АЦ съвпада с натален МЦ.
Надявам се да не загубя и другата работа тази година.
« Последна редакция: Март 21, 2020, 05:45:42 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2844 -: Март 21, 2020, 05:49:29 pm »
Соларът ми влезе в сила и загубих едната от двете си работи.
Съвпадът в Козирог сега ми е в 6 соларен дом, а Уран ми е в 10 соларен.
Соларен АЦ съвпада с натален МЦ.
Надявам се да не загубя и другата работа тази година.

Слънце, Юпитер са управители на к10.
Имат ли връзка с управителите на к2-к8, к12 ?
« Последна редакция: Март 21, 2020, 06:09:56 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2845 -: Март 21, 2020, 07:28:58 pm »
Защо Юпитер да е у10? Не те разбирам. Управлява първа декада на Лъв ли?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2846 -: Март 21, 2020, 08:55:08 pm »
Защо Юпитер да е у10? Не те разбирам. Управлява първа декада на Лъв ли?

Защото е триплицитетен управител на огнения тригон в нощна карта.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2847 -: Март 22, 2020, 02:31:08 am »
Соларът ми влезе в сила и загубих едната от двете си работи.
Съвпадът в Козирог сега ми е в 6 соларен дом, а Уран ми е в 10 соларен.
Соларен АЦ съвпада с натален МЦ.
Надявам се да не загубя и другата работа тази година.
Тази година вероятно ще започнеш нова връзка, до няколко месеца. Уволнението се вижда и на 16-17 Март е най-силен аспекта.

Юни 2020-та е бил момент на застой, тотална изолация.

Март-април 2017-та е много щастлив период, връзка, добра позиция и пътувания. Голяма социализация.

Понеже тествам тези нови методи, според резултатите най-трудният ви момент е бил Юни 1993-та, Марс е там.
« Последна редакция: Март 22, 2020, 02:36:35 am от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2848 -: Март 22, 2020, 11:40:22 am »
Yaya, работата, която си загубила може ли да се дефинира като партньорска?
Тази година ще си центрирана в темата работа/кариера с акцент кариера.
Годината ти стартира с изолация, която изглежда не ти е ОК.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2849 -: Март 22, 2020, 01:41:38 pm »
Уран, не разбирам какво значи партньорска. Аз по принцип работя с екипи.
Waiserneuron, на 17 март е имало проблем, в резултат на който аз губя работата, но разбирам 2 дни по-късно. Проблемът сега е другата да не загубя, разбира се, покрай настоящата криза. А мислиш ли, че настоящата връзка може да се развие или смяташ, че ще е твърдо нова?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински