Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582710 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3795 -: Януари 27, 2024, 02:18:54 pm »
Здаравейте,
Пускам предстоящия солара на бившия /живеехме без брак доста години/ Като Коледен подарък заряза мен и детето , заради друга. На въпроса защо?, отговора беше - интересно ми е. Отказа да обсъждаме изобщо ситуацията. Не пускам мой солар, защото без да гледам, знам какво ще правя. От женско любопитство - какво виждате в неговия, ще се бракува ли, др. дете, дом ... ?
Сол. 9д точно на АС имах в годината когато на два пъти за по 3м пътувах в чужбина и работих (уж отидох само на гости на мъжа ми), това беше първото ми посещение на западна държава, промени ми се мирогледа и философията за живота, осъзнах как са ни лъгали години наред за "гнилия капитализъм"  :-X

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3796 -: Януари 31, 2024, 03:53:28 pm »
Акрукс,с асц Дева -работа,пътуване ,меркуриев знак.Горната карта е с изгряващ Лъв-любов,деца,спорт.
Сол.к9 съвпад с натален асц при мен-ходене по мъките ;D.......болници,системи и други мн.по-лоши неща-съновидения.Сделки,договори,подписи,документи и подобни.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3797 -: Февруари 01, 2024, 08:44:42 pm »
Напоследък хич не ми остава време за астрология, но реших да си погледна изтичащия и новия солар.
Годината беше много динамична за мен и в изтичащия солар не намирам потвърждения за случилото се през нея, както в прогресиите, например.
Внезапна смяна на работа без никакви предварителни планове, много пътувания с приятели, обучения, започната връзка, приятелство с бивша колежка, с която имаме 20 години разлика във възрастта, но това май е човекът, с когото споделям най- много в последните месеци.
Стресова ми беше смяната на работната среда , но пък финансово съм много по- добре, освен това работата ми е много улеснена, защото класът, който ми се падна, е хубав и буден.
Отчитам и положителен финансов баланс , не само откъм работа , а и други доходи.
Не бях гледала новия солар и ми се видя интересен. Много натоварен първи дом, преди години имах подобен, трябва да се върна назад да проверя. Луна/ Нептун и Марс/ Венера - току се появил някой готин мъж , защото със  сегашния общо взето няма да изкараме още много. Много ми се ще да инвестирам в ново жилище. Качвам и двата солара.
« Последна редакция: Февруари 02, 2024, 01:14:54 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3798 -: Февруари 02, 2024, 06:54:57 am »
Корея,сол.асц е в 5ти натален,но скорпион,знак,който е ревнив,обсебващ,трансформиращ,свързан със секс,смърт,чужди пари,данъци,банки и т.н.
Марс,който е упр.на знак скорпион (Плутон също),е в 8ми сол,близнаци.Интересно,Меркурий урп.на 8ми и 11 домове е в начален градус-нещо ново,нестандартно.Пътуване,договор,кола,телефон.
При всички случаи,темите за секса,смъртта,данъци,такси,ще са актуални през новата ти соларна година.Разбира се,внимание при работа с остри предмети,Марс в 8ми-близнаци-боде ,изгаря ръцете(крайници).Соларни 9/3ти домове са на нат.асц/дсц-ще пътуваш ,договор/сделка ,може да е свързана с имоти.Събитие при зълва/етърва,тоест,некръвна роднина(жена на брат/мъж на сестра),по запомнящо.Братовчеди също.
Луната в скорпион и то в 12 дом е особена.Управлява 9ти сол.Болнично лечение/престой за някой.
Силен 5ти дом,по който ,освен любов,деца,спорт,забавления,хоби,също така са парите от наследства.Пробвай ,пусни фиш,някакви игри на късмета.
Ще има няколко тържества,сватба,бал,рожден ден,годишнина-по-специални.Възможно е да пътуваш в чужбина,по море.
Слънце и Сатурн в 4ти дом,като Слънцето е упр на 10-статус,родител,първи братовчеди-в заточение в 4ти ,съвпад Сатурн-някой ще остане в къщи ,поемане на отговорност относно нещо/някой,ремонт.
3,4,5,8,12 домове са активни,като планетите в 4ти сол имат изява,видимост навън ,пред твоето общество.Да инвестираш в жилище е твърде вероятно,мисля споменах.И секса не е мираж.
Изненади ще има ,но по скорпионски.
Корея,това съм писала по стария вече солар.
По-късно ще разгледам и новия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3799 -: Февруари 02, 2024, 08:04:55 am »
Корея ,по новият ти солар,много планети в 1ви соларен-интерсът е към собствената личност,профекция асц е в рак-имаш силна ъглова Луна.В соларът във втори дом,заедно с упр.на сол.асц,насоченост към материални и морални ценности.Смяна на външен вид-видимост,все едно ,ще те"дават по телевизията".Имаш възврат на Венера,така че нейните теми ще са актуални през годината.Смяна на имидж,прическа,цвят,здравословни проблеми също,зарди Марс в 1ви-иска кръв,изследвания.Меркурий също,като упр.на 5/6ти домове.Възможно е да има някакво колебание с репродуктивни органи.Юпитер и Луна са взаимна рецепция,това е помощ,Луната е упр.на 7ми сол,Юпитер на 2ри,11и12домове.Интрес към партньорства,пътувания,документални уреждания,смяна на документи,подписи,сделки,много комуникации,разговори.Венера и Марс-възможно е да има страст,любов,тръпка,но и война.Венера и Сатурн са взаимна рецепция.Смяна на статус при родител.Материални придобивки при теб.Желая ти успех през новата ти рождена година.Емоциите и сълзите да са от радост.Натална опозиция Сатурн/Венера е в действие.Но и Марс се включва в играта.Изисква внимание.Събития при племеници.
« Последна редакция: Февруари 02, 2024, 08:06:26 am от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3800 -: Февруари 03, 2024, 08:04:42 pm »
Корея, интересен е солара, аз обаче се отнасям доста скептично към тях. Имаш обърнати оси на Ас/ Дс на солара и натала,ще е важна година. Най- са засегнати  точно главните оси, вкл. МЦ.Ще имаш смяна на статуса, но не ми изглежда като служебно издигане ,а в семеен план.Да не се възмутиш,че май и ти не си фен на брака,но ми изглежда вероятно,а дори и опит за бебе.Не ме бий,не съм фен на соларите,ще видим след 9 месеца. ;D

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3801 -: Февруари 03, 2024, 10:42:53 pm »
Благодаря, Сафо и Бека .
За бебета ми е късно, но в последните месеци имам забавяне/ забързване на цикъла, та нищо чудно да е началото на менопаузата.
Сафо- по стария солар- майка ми си оперира око, баща ми ми прехвърли солидна сума пари, пътувания имаше, секс - също. Само това с работата се чудя как е отразено. Основните емоции бяха там, още ме споменават, ама не с добро. :D
По новия ще видим какво ще е, само да сме здрави.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3802 -: Февруари 05, 2024, 07:53:06 am »
Благодаря, Сафо и Бека .
За бебета ми е късно, но в последните месеци имам забавяне/ забързване на цикъла, та нищо чудно да е началото на менопаузата.
Сафо- по стария солар- майка ми си оперира око, баща ми ми прехвърли солидна сума пари, пътувания имаше, секс - също. Само това с работата се чудя как е отразено. Основните емоции бяха там, още ме споменават, ама не с добро. :D
По новия ще видим какво ще е, само да сме здрави.
Корея,сега постфактум,Марс е упр.освен на 1ви в солара и на 6ти сол.дом и е в 8ми дом ,близнаци в точна опозиция с Нептун в 6ти.Меркурий ,като диспозитор е в 0*-тоест,нещо ново по него.В предишния солар съм писала-нещо ново-пътуване,договор.При започване/напускане на работа има подписи,договори.Освен това к9 сол е съвпад нат.асц-9ти дом е 4ти от 6ти,тоест края на нещо по 6ти.Луната,като упр.на 9ти е също нова,в начален градус.След като сега ще си профекция асц в Рак,предишния солар е профекция в близнаци-Меркурий е хронократор,годишен управител за изминалата вече година,освен Марс,като упр.на сол.асц.
« Последна редакция: Февруари 05, 2024, 08:00:03 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3803 -: Февруари 05, 2024, 03:33:02 pm »
Не бях гледала новия солар и ми се видя интересен. Много натоварен първи дом, преди години имах подобен, трябва да се върна назад да проверя. Луна/ Нептун и Марс/ Венера - току се появил някой готин мъж , защото със  сегашния общо взето няма да изкараме още много. Много ми се ще да инвестирам в ново жилище. Качвам и двата солара.
не помня дали по предния солар съм писала нещо, но в предстоящия с Уран в сол.4д може да има неочаквани промени по отношение на дома и недвижимо имущество, може би по-добре трябва да обмислиш намерението за ново жилище, да не действаш импулсивно... Сатурн в сол. 2д – парите ще са под строг разчет през годината, с Луна и Нептун там може да си внушаваш, че разполагаш с повече, отколкото реално имаш, а може и обратното – да имаш достатъчно, а да мислиш, че нямаш пари... Плутон в 1д ще ти дава сила и воля да се справиш с всяка една ситуация, да преодолееш житейски изпитания, ако има такива; Юпитер в 3д – късмет в НУ, много кратки пътувания, засилена комуникация и общуване; МС в 5д - това може да има връзка с кариерата ти, нали работиш с деца, сол 3д е в натален 10д до МС, но може и да постигнеш успех в любовта, да постигнеш желаната цел по отношение на любов, брак, дете, все пак сол АС е в партньорски 7д. , това ще ти е акцент през годината – мъж, партньор в живота, като ти ще доминираш , Слънцето в твой 1д.

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3804 -: Февруари 06, 2024, 02:34:22 pm »
Здравейте. Асц е в 12 нат. дом-посещения на поликлиники, болнични заведения, това е домът на тайните, сънищата и т. н. Партньорската тема е ангажирана, активна. Ако имате деца, при тях приключване на нещо, образование, или стартиране на нещо ново. Процедури за разкрасяване, пари, финансови въпроси ще разрешавате.

Давам ОВ по този изтичащ солар. Годината започна с голямо натоварване в работата. Работехме почти всяка събота. Възникна проблем с дясното ми рамо още май/юни месец. От август съм в почти постоянно обикаляне по доктори и болници - ортопеди, невролози, ревматолози, два пъти физиотерапии, скенер, ямр. Резултат - вече шести месец съм в болничен. Средата на юли бях на една прекрасна сватба на моя първа братовчедка. Август - море с малкия син в чужбина. Пак август изненадващ запор от ЧСИ по едно старо задължение, което все още не мога да оправя. За партньорските отношения, мога да кажа, че беше спокойна година. Живеем си в мир и разбирателство. Големия син не се спря да пътува из различни страни. В университета се прехвърли в нова специалност. За пръв път се постригах много късо, тип момчешка прическа. В общи линии е това. Ако се сетя още нещо, ще добавя. 
Качвам и новия си солар, който ще започне другия месец. Ангажирани са 3,4 дом - договори, имоти, дом. Слънце точно върху сол ИЦ. Сол Луна в сол 10 дом  на нат Асц. Промяна на статус или събитие при родител (майка)? Ще се радвам, ако някой има желание да даде насоки какво да очаквам.

gioia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3805 -: Февруари 18, 2024, 10:59:33 pm »
Здравейте, имах консултация с астролог относно моят солар. Според него ми предстои бременност, сватба или съвместно съжителство с чужденец, промени в работата. Исках да се посъветвам и с Вас, тъй като досега винаги сте били точни в прогнозите си. За сметка на това предстоят операции на родителите ми, дали се очакват и други сътресения? Благодаря много на отзовалите се! ❤️
« Последна редакция: Февруари 19, 2024, 08:13:28 pm от gioia »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3806 -: Февруари 20, 2024, 01:40:36 am »
Здравейте, имах консултация с астролог относно моят солар. Според него ми предстои бременност, сватба или съвместно съжителство с чужденец, промени в работата. Исках да се посъветвам и с Вас, тъй като досега винаги сте били точни в прогнозите си. За сметка на това предстоят операции на родителите ми, дали се очакват и други сътресения? Благодаря много на отзовалите се! ❤️
соларът е до следващия рожден ден, има време да се случи казаното от астролога, а в него са акцентирани дома, семейството и родителите – Слънцето е в соларен 4д., а сол. АС е в 4д. , с у-л Луната в соларен 12д. (болници, изолация, грижи за дома и семейството, родителите), Марс в сол. 5д. операция за родител, 5д е производен 8-ми от 10-ти. Може астрологът да е видял, а да не е искал да го каже, аз също си спестявам негативните тенденции, за да не дърпам дявола за опашката.

gioia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3807 -: Февруари 20, 2024, 04:59:42 pm »
Akruks, сърдечно благодаря за включването. Да, помислих си същото, че може би е искала да ми го спести, за да не се фокусирам излишно върху негативното (ние хората имаме тази склонност). Надявам се да всичко да е по план с операциите и да има положително развитие и на любовният фронт, както беше прогнозирано. ❤️

Люляк

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3808 -: Март 08, 2024, 08:52:06 am »
Привет, Ето че и новата ми соларна 2024 дойде . Качила съм солара, Моето търкуване е , че ще имам емоции около децата. Сатурн и Венера в 7дом - не знам какво ще ми донесе . Давам обратна връзка за солара от 2023- материални придобивки - имаше доста да - нов лаптоп , телефон .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3809 -: Март 08, 2024, 01:46:25 pm »
Привет, Ето че и новата ми соларна 2024 дойде . Качила съм солара, Моето търкуване е , че ще имам емоции около децата. Сатурн и Венера в 7дом - не знам какво ще ми донесе . Давам обратна връзка за солара от 2023- материални придобивки - имаше доста да - нов лаптоп , телефон .
Люляк,сол.асц е кацнал на к9-нотариуси,адвокати,сделки,пътуване.Венера е на к7-партньорства ,приключване на теми по 3ти дом.Сатурн в 7ми -срещи с много хора,по различни поводи,лекари.Луната е на к6-проблеми в работа,здравословни,променливо ежедневие,чичовци и лели,домашни любимци.Ще се сдобиеш с котка,куче.
Слънцето,упр.на асц е в 8ми сол. дом-психика,проблем с очи,може да правиш очила.Меркурий също е в 8ми-ще даваш пари за нещо,ремонти.Уран в 10дом-нещо около родител,или смяна на статус при теб.Може и да приключиш някаква сделка,ако изплащаш заем.Овен е профекция асц.следиш Марс през годината,също и Слънце.