Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582426 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1560 -: Август 10, 2016, 01:32:51 am »
Няма да останеш без пари- сол Марс У2 в 12д е във взаимна рецепция с Уран У1 във 2д- може да изкарваш ударно пари и да заделяш от тях или да има нещо скрито в начина им на изкарване, а и имаш сол Юпитер в 8д съвпад с нат. Венера У8 - пари да искаш :)
Сатурн в 10д не показва загуба на работа, а препятствия по пътя при осъществяване на набелязана цел, трудно достигане или липса на цели през годината, човек живее според волята на обстоятелствата, но при положително аспектиран Сатурн, както е при теб, може да се очаква стабилност и непоколебимост, човек бавно и уверено се придвижва към целите.
Годината обаче ще е запоняща се, заради повтарянето на осите, дано да е с хубаво събитие.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1561 -: Август 10, 2016, 03:38:09 am »
Благодаря ти много, akruks!
А според теб предстоящото СЗ как би могло да се тълкува (в точен квадрат ще е с МЦ и Уран У1)?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1562 -: Август 10, 2016, 10:34:50 am »
Веско, аз по Сол.Сатурн в 10 дом - последното, което бих си помислила е - че ще остана без пари :) С огромно нетърпение очаквам този транзит и го свързвам с къртовска работа, но с награда градисвност, растеж, устойчивост. Предпочитам много труд и резултати, отколкото бездействие и безветрие :)

При тен в 10 сол дом е и Меркурий - дали пък няма да подпише и нов договор, по който хубаво да се изявиш с много работа. Или по Мекурий У4 - да се изнесеш и по Сатурн - да ти се наложи да "пораснеш" - като попаднеш в ситуация - да се грижиш сам за себе си, да нямаш на кого да разчиташ - да ти е самотно, но пък да станеш устойчив :)

Соларната домофикация - покрива точно наталната - запомняща година ще е :)
Над силата е само умението да я владеем!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1563 -: Август 10, 2016, 11:25:02 am »
Благодаря много, a.l.e.n.a! Ще се радвам и на още мнения, както за солара, така и за предстоящото Слънчево затъмнение.
Сега забелязах, че сол. Меркурий е в съвпад с наталния.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1564 -: Август 10, 2016, 11:26:19 am »
да нямаш на кого да разчиташ - да ти е самотно
То и сега се чувствам така, макар и да съм заобиколен от хора.
По солара не се ли очертават някакви нови запознанства, контакти?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1565 -: Август 10, 2016, 11:32:33 am »
Погледнах само за 10 дом, ще огледам и другите, както и по прогресии и дирекции - какво се очертава  :)



То и сега се чувствам така, макар и да съм заобиколен от хора.
По солара не се ли очертават някакви нови запознанства, контакти?

Сам, сам .... ама прибираш се - може да няма шведска маса, но има поне хлаб, някой с когото да се разминеш и споделиш 2 думи .... дори да се скараш. Когато си сам е много различно. И някак по лично, свое - знаеш, че си напълно сам, осъзнаваш го, мисленето се променя, отговорността към самия себе си, а и грижата за теб самия :)

Аз не казвам, че сега си безотговорен нехранимайко или не купуваш храна, но себеусещането се променя, когато нямаш "настойници" наоколо  :) И спокойствието е друго, дразнителите се променят :) Според мен и ще ти хареса, дори финансово да ти е трудно - ще си е твое и сухият залък ще ти е сладък :)

Аз рано се отделих, нямах нищо, спях на дюшечета от едни шезлонги и селски черги - година и половина, маса и стол нямах, огледало .... Но, лека полека си нареждаш сам своя пъзел, по своите правила :)
Над силата е само умението да я владеем!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1566 -: Август 10, 2016, 11:41:40 am »
Значи ли това, че през следващата соларна година ще живея в изолaция?  ??? Поне някакво съвместно съжителство не се ли очертава, със съквартирант, да кажем? Все пак, разходите като се разделят на две, са по-малко.
Относно любов, има ли нещо в солара?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1567 -: Август 10, 2016, 01:40:52 pm »
Ааааа, нищо за изолация не съм написала :) Мистър Драма Куийн  :) :012: Венера ти е на най-социалното място в солара :) Меркурий - също :)  Луната - У7 е в 7 дом, може да имаш потребност да обрижваш партньор :)
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1568 -: Август 10, 2016, 02:22:09 pm »
Относно любов, има ли нещо в солара?

Соларен Юпитер, У10 и сУ1, върху наталена Венера, У3/8, в 8 дом  в секстил към Меркурий , У5 и Сатурн, У12/1 :012: Да бъдеш по-решителен, да не въздишаш тайно по някоя изгора. И да внимаваш да не я намериш вече заета :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1569 -: Август 10, 2016, 09:05:59 pm »
Благодаря, a.l.e.n.a, delphin!

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1570 -: Август 13, 2016, 10:39:18 pm »
Знам , че е рано за този Христов солар ,но ще бъда благодарна на коментар! С транзитен Сатурн над всичко.....хич няма да ми е леко (то кога ли ми е било) Преди един месец ме прати на борсата!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1571 -: Август 14, 2016, 12:09:00 am »
Знам , че е рано за този Христов солар ,но ще бъда благодарна на коментар! С транзитен Сатурн над всичко.....хич няма да ми е леко (то кога ли ми е било) Преди един месец ме прати на борсата!
Сатурн не е над всичко, а се е кротнал във 2д- и транзитен, и соларен, което предполага финансова дисциплина, нужда от икономии, но Слънцето във 2д е в хармонични аспекти в солара с Луната, с Марс и най-вече с Юпитер, ще имаш големи финансови възможности, но ще е нужно да проявиш активност. Повече внимание в дома- възможност от интриги, заплетена ситуация, кражба.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1572 -: Август 14, 2016, 08:55:13 am »
Сатурн не е над всичко, а се е кротнал във 2д- и транзитен, и соларен, което предполага финансова дисциплина, нужда от икономии, но Слънцето във 2д е в хармонични аспекти в солара с Луната, с Марс и най-вече с Юпитер, ще имаш големи финансови възможности, но ще е нужно да проявиш активност. Повече внимание в дома- възможност от интриги, заплетена ситуация, кражба.

Благодаря Akruks  :58:

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1573 -: Август 14, 2016, 08:10:42 pm »
Здравейте, моля ви за мнение по солара ми за идната година  :). Благодаря ,предварително  ;)
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1574 -: Август 18, 2016, 07:01:18 pm »
Настоящата ми година ще бъде ли благоприятна в любовен и финансов аспект?
Преди всичко ще е благоприятна по отношение на партньорските взаимоотношения.

 :birthday: Нека твоите желания са мои пожелания и ти се сбъднат!