Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583223 пъти)

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1950 -: Април 24, 2017, 12:11:05 am »
За първи път чувам и се радвам да науча нещо ново  :-* :38:

техниката е сериозно работеща. ;)

провери и сподели. :29:

аз съм пробвала и по сидерал и по тропикал и е екзактно.
« Последна редакция: Април 24, 2017, 12:37:06 am от месалина »

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1951 -: Април 24, 2017, 12:18:40 am »
Започна новата соларна година на мъжа ми. Изглежда ще е много напрегната. Съдя по таото - опозиция на ретро Юпитер от 10 дом към Слънце в 4 дом и връх - Плутон във 2 дом. Предполагам ще имат обемна работа по стари договори, което ще го напряга у дома, а може да доведе и до материални загуби.

По транзити Плутон е на МС и ще се задържи да дълбае там.

Мунданният квадрат Венера - Сатурн - и двамата ъглови - тя на ИЦ той в 1 дом  :( никак не е обдадеждаващ. Трудна година ще бъде :( И за двама ни, всичко, което става с него - минава и през мен, макар и по друг начин.

Качвам двете карти - само солар и солар към натал и ще съм благодарна на коментари. Аз ще разгледам по-внимателно също.

При мъжа ти около 28 юни ще има събитие свързано с 10-ти дом и темите на юпитер. ;)

Ако качиш и сидерална карта /солар/ ще бъде по-интересно. :) -да видим сидерала дали ще покаже събитие в този времеви диапазон.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1952 -: Април 24, 2017, 07:16:19 pm »
Чудесно, по това време прогресивната му Луна ще застане върху нат.Юпитер :)

Ето и солара по сидерал :)
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1953 -: Април 24, 2017, 08:46:26 pm »
И аз преди малко гледах моя по сидерал и съм "леко" в шок  :-\ :o :-\
Над силата е само умението да я владеем!

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1954 -: Април 24, 2017, 09:01:37 pm »
И аз преди малко гледах моя по сидерал и съм "леко" в шок  :-\ :o :-\

защо? :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1955 -: Април 24, 2017, 09:09:06 pm »
Да си пуснем и по драконичния солар, барем от 10 ия кладенец се разкрие златното езеро. Пълните ми главата с още бръмбари. Защо? Ако солара е разработен по индийско време да го гледаме по сидерал само, ама ту така, ту както не хареса, не ми харесва .Като саде сати и прочие произволният миш маш не ми допада. Кога е разработен солара като техника. Ако е от 100- 200 години, няма да го местя !

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1956 -: Април 24, 2017, 09:15:32 pm »
защо? :)

Различната домофикация - на първо място. Родителската ос е реципрочна на наталната - леко ме постресна това. Гледам още :)

Преди 100г., когато се опитах да прохождам в астрологията - гледах само по сидерал. Така ми се струваше по-реално.  Но тогава интересът затихна. Сега погледнах пак натала - Луна, Венера и Юпитер на трон, Марс и Сатурн заточени. Раздвоявам се. Може би имам нужда от време да се задълбоча, за да ми се избистри.
Над силата е само умението да я владеем!

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1957 -: Април 24, 2017, 09:22:14 pm »
Всъщност, благодарна съм, че вече не се вързвам на акъла на всяка прелитаща муха, въпреки че, продължавам да съм открита и да търся, но почти всички системи не работят, а ако условието на задачата е все пак да го нагласим и изровим отнякъде -не признавам! Астрологията трябва да не е тото, защото то не помага за бъдещо планиране, а стъкмистиката на миналото не ме интересува-минало мъртво -винаги може да бъде нагласено и от най-начинаещият. Бъдеще, дайте ми ключът за бъдещето! и дори настоящето -тия умирачки на други помени  :012:

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1958 -: Април 24, 2017, 09:35:38 pm »
a.l.e.n.a ,

При мъжа ти звездната динамика е с фокус отговорност и мотив. Юпитер на меридиана ще даде , но след къртовски труд , усилия и решения , които ще се взимат трудно.
В натала е видно , че този човек взема решенията адекватно , бързо ,действа с размах и сила.
Около 28 юни сол.пр.асц ще стъпи върху сол. сатурн. По същото време сол.пр.мц. ще настъпи юпитер. Мисля , че този период ще бъде изключително важен и ключов за него.

Около 2 юни сол.пр.сатурн ще стъпи на к2. А през август ще застане и върху сол. плутон.
Финансовите въпроси са поставени под обструкцията на сатурн , който не си пада по плутонските маниери и подходи. Особено внимание в този период не би било излишно.

Нямам намерение да тълкувам /дано е нещо хубаво/ , просто отчети дали ще има събитие в този диапазон .
Ако часа е сигурен , в смисъл ректифициран може да се каже , че това е фиксирана дата. :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1959 -: Април 24, 2017, 09:41:14 pm »
месалина, сърдечно благодаря. Да, точен му е часът. Ще следя около тези дати за събития и ще споделя  :-*

HRISKA, въпросът ти е за темата "Натални карти". Разгледай 12 дом и пълнежа му, управител. И на 1 дом също, разбира се  :72:
Над силата е само умението да я владеем!

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1960 -: Април 24, 2017, 09:44:36 pm »
a.l.e.n.a Благодаря, ще преместя въпроса. :)

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1961 -: Април 24, 2017, 09:51:06 pm »
Различната домофикация - на първо място. Родителската ос е реципрочна на наталната - леко ме постресна това. Гледам още :)

Преди 100г., когато се опитах да прохождам в астрологията - гледах само по сидерал. Така ми се струваше по-реално.  Но тогава интересът затихна. Сега погледнах пак натала - Луна, Венера и Юпитер на трон, Марс и Сатурн заточени. Раздвоявам се. Може би имам нужда от време да се задълбоча, за да ми се избистри.

a.l.e.n.a
Колко градуса е разликата между ИЦ и Слънцето в солара?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1962 -: Април 24, 2017, 09:59:28 pm »
В моя сидерален солар - 3 градуса и половина, т.е. 12 дни - пада се на Нова година-  имахме домашно ЧНГ парти с приятели за първи път - така го "прогресирах" събитийно по сидерал  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1963 -: Април 24, 2017, 10:07:56 pm »
В моя сидерален солар - 3 градуса и половина, т.е. 12 дни - пада се на Нова година-  имахме домашно ЧНГ парти с приятели за първи път - така го "прогресирах" събитийно по сидерал  :012:

а два дни по-късно , някаква история по темата четвърти и слънце?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1964 -: Април 24, 2017, 10:18:41 pm »
Не си спомням, честно казано, било е почивен и следпразничен ден у дома.  :) :engel016:
Над силата е само умението да я владеем!