Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582656 пъти)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2205 -: Януари 28, 2018, 07:56:11 pm »
Изминалата година ми беше 7-ца и с това мога да приключа по темата. Досега имам две осъзнати 7-ци, които са били най-тежките(или по-скоро болезнени) години, в които съвсем изведнъж оставам напълно сама, мълча много, страдам за света, etc. Аз съм родена 7-ца и това ми е позната енергия, но го преживявам драматично всеки път:Д след 7 съм като след Плутон/Сатурн/уран/Нептун накуп - волтронеста:Д

2017: Сол. АСЦ съвпад Плутон, сол.Плутон върху Сатурн, но и Нептун съвпад Венера в 4д. Тежка година, но се развих творчески в неподозирани за мен направления и посоки и отново се събудих за любовта (макар и само идеята за нея:Д), а това е много.

Гледам да не си гледам солара много-много, че се обезсърчавам предварително, но се надявам 8-цата да е чудесна. Ако вярвам на опита си, след 7-цата следва награда. На Уран разчитам сега:Д

« Последна редакция: Януари 28, 2018, 07:58:15 pm от art7ess »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2206 -: Януари 28, 2018, 08:30:52 pm »
Изминалата година ми беше 7-ца и с това мога да приключа по темата. Досега имам две осъзнати 7-ци, които са били най-тежките(или по-скоро болезнени) години, в които съвсем изведнъж оставам напълно сама, мълча много, страдам за света, etc. Аз съм родена 7-ца и това ми е позната енергия, но го преживявам драматично всеки път:Д след 7 съм като след Плутон/Сатурн/уран/Нептун накуп - волтронеста:Д

2017: Сол. АСЦ съвпад Плутон, сол.Плутон върху Сатурн, но и Нептун съвпад Венера в 4д. Тежка година, но се развих творчески в неподозирани за мен направления и посоки и отново се събудих за любовта (макар и само идеята за нея:Д), а това е много.

Гледам да не си гледам солара много-много, че се обезсърчавам предварително, но се надявам 8-цата да е чудесна. Ако вярвам на опита си, след 7-цата следва награда. На Уран разчитам сега:Д
За 2017г.На затъмненията обръщаш ли внимание,сол.МЦ в градуса на сл.затъмнение ,слънце в 3-ти.сол.?Здравословни проблеми имаше ли?

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2207 -: Януари 29, 2018, 07:26:36 pm »
Изминалата година ми беше 7-ца и с това мога да приключа по темата. Досега имам две осъзнати 7-ци, които са били най-тежките(или по-скоро болезнени) години, в които съвсем изведнъж оставам напълно сама, мълча много, страдам за света, etc. Аз съм родена 7-ца и това ми е позната енергия, но го преживявам драматично всеки път:Д след 7 съм като след Плутон/Сатурн/уран/Нептун накуп - волтронеста:Д

2017: Сол. АСЦ съвпад Плутон, сол.Плутон върху Сатурн, но и Нептун съвпад Венера в 4д. Тежка година, но се развих творчески в неподозирани за мен направления и посоки и отново се събудих за любовта (макар и само идеята за нея:Д), а това е много.

Гледам да не си гледам солара много-много, че се обезсърчавам предварително, но се надявам 8-цата да е чудесна. Ако вярвам на опита си, след 7-цата следва награда. На Уран разчитам сега:Д

Как така си родена 7-ца, като си родена 5-ца (14) ? За една 14-ка 7-цата не е най-лесното нещо, но .... няма как да минеш през него.
Чувстваш се така и ти са важни годините, защото ЖП ти е 7 и се повтаря енергията, обръща ти се внимание на нея.

За лИбовта - не знам за какво си се отворила, но моя съвет е, да поизчакаш със сериозните ангажименти следващите 2 години - ще имаш достатъчно време и за любов, и за деца и ит.н. Но не е времето сега - обичай, скачай в дълбокото, каквото искаш, само не прави генерални промени. :)

Това всичко от цифрите ... астрологично - виж си солара - тотална активация на Плутон и възли .... нищо друго, какво венера, какъв Плутон .... имаш сол възел в/у нат Луна и сол Луна в/у нат възел + Плутон отвсякъде ..... ти си герой, че си се справила !  :clap: :clap: :clap:

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2208 -: Януари 29, 2018, 10:06:46 pm »
^ това имах предвид и аз за 7-цата)

Сафо, не особено, нищо съществено не се е задвижило. Здравословните проблеми са ми "неизлечими", но ми ги диагностицираха през 2016, та не, 2017 беше спокойна откъм физическо здраве. Ментално - не знам, депресията ми е дългогодишен приятел, нещо естествено, не й обръщам внимание.

Happy, за любовта нямах предвид взаимоотношения, а просто, че отново допускам идеята в живота си. А по Венера-Нептун започнах активно да рисувам, както никога преди не съм го правила, нито съм имала желание. Но 7 винаги ми е много творческа, там е фокусът на ескейпизмът ми:Д

Благодаря ви за въпросите и коментарите, напътствията винаги са добре дошли, оценявам ги.)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2209 -: Януари 30, 2018, 01:48:45 am »
Гледам да не си гледам солара много-много, че се обезсърчавам предварително, но се надявам 8-цата да е чудесна. Ако вярвам на опита си, след 7-цата следва награда. На Уран разчитам сега:Д
Уау, как си ковнала соларния АСЦ на МС, а сол. 5д в 1-ви, сол 8д в 5-ти, да рече човек, че ще се бракуваш и станеш мама с тези показатели, имаш 12м на разположение, действай!  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2210 -: Януари 30, 2018, 08:30:03 am »
Едната й каза квото прави и струва в любовта важни решения да не взема, другата - че ще се жени. А оправяй се :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2211 -: Януари 30, 2018, 11:10:16 am »
Да не вземе да получи биполярно разстройство от форумни прогнози.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2212 -: Януари 30, 2018, 12:36:38 pm »
Здравейте, качвам солара на един мъж. Как ви се вижда тази година за него?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2213 -: Януари 30, 2018, 12:44:01 pm »
С тия Марс, Сатурн и Плутон в 7 дом какви ли са му отношенията с други хора? Имах такава колежка, по-тиха от водата, и си действаше тихомълком. Обаче привличаше обсесивни и контролиращи партньори. ;D

В някакъв смисъл публичният имидж може да е засегнат, отношенията. Там има по-напрегната динамика. Така е само по солар.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2214 -: Януари 30, 2018, 12:52:02 pm »
С тия Марс, Сатурн и Плутон в 7 дом какви ли са му отношенията с други хора? Имах такава колежка, по-тиха от водата, и си действаше тихомълком. Обаче привличаше обсесивни и контролиращи партньори. ;D

В някакъв смисъл публичният имидж може да е засегнат, отношенията. Там има по-напрегната динамика. Така е само по солар.

Благодаря. Той самия в контролиращ във връзката си, но като цяло е имало обсебване в връзката ни и от двете страни. Не е тиха вода, напротив.
Слънце и Венера в 7 соларен дом не би ли трябвало да дадат положителни събития в партьорството?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2215 -: Януари 30, 2018, 12:56:26 pm »
Едната й каза квото прави и струва в любовта важни решения да не взема, другата - че ще се жени. А оправяй се :012:
Хепи е казала да изчаква с важните решения в любовта през следващите 2г., на базата на нумерологичните ѝ прогнози, а аз съм се изказала по солара, каквато е и темата тук.
А твоето мнение по солара е? Щото коментара ти също не е по него, а коментираш чуждите коментари, което си е спам.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2216 -: Януари 30, 2018, 01:12:35 pm »
Не е тиха вода, напротив.

Аз ти казвам в женска карта как съм наблюдавала такава позиция, при тях това е проектиран образ. Често се случва на такива мъжки типажи да се натрисат.

И все пак Слънцето и Венера са в комбинация с Кету в момента. Това може да даде и тенденция към противоречия, нестабилност.
На него по натал му е заложено да не отстъпва и да иска на неговата да става, всички с него да се съобразяват.
Годината си носи такъв заряд – за противоречия с жени. И Саде Сати кара, и в солара има опозиция между Луната и Сатурн.

Но ако говорим за пробивност и умение да се наложиш в живота, да постигнеш нещо сам, малефици по ъглите в мъжка карта са за предпочитане пред Венера, Юпитер и Луна в силна позиция по ъглите, когато мъжките планети са забутани в някой слаб дом. На пръв поглед по-спокойно се живее с такива партньори, но при тях има изразен консуматорски мотив. И пак няма гаранция, че няма да излезе някой тиранин под прикритие, пасивно-агресивен.



« Последна редакция: Януари 30, 2018, 01:25:13 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2217 -: Януари 30, 2018, 01:17:42 pm »
Уау, как си ковнала соларния АСЦ на МС, а сол. 5д в 1-ви, сол 8д в 5-ти, да рече човек, че ще се бракуваш и станеш мама с тези показатели, имаш 12м на разположение, действай!  :)
не мисля, че ще е много социална година, akruks, но то пък кой знае к'во ще му се случи. мерси и на теб)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2218 -: Януари 30, 2018, 01:56:59 pm »
не мисля, че ще е много социална година, akruks, но то пък кой знае к'во ще му се случи. мерси и на теб)
Защо? Вярно, че Слънцето У7 е в 12д, но сол. Сатурн У1 е в 11д. в съпад с Меркурий У5, там също е Луната в тригон с Уран У1, освен това сол Юпитер У10, У11 в 9д съвпад с Марс У9
Всичко това, заедно с изброените в първия ми коментар показатели говори за промяна в социалния статус (при жени- брак) и рожба ( дете или на изкуството). Независимо дали в личен план или в професионален, годината ще е добра за теб.
А Слънчо, Венера и Плутон в 12д- може да имаш тайна сексуална връзка, да укриваш плановете и намеренията си през годината, действията си, което за човек творец е нормално.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2219 -: Януари 31, 2018, 01:21:55 pm »
Едната й каза квото прави и струва в любовта важни решения да не взема, другата - че ще се жени. А оправяй се :012:

Ако на някой му трябва, и иска, ще разбере и разликата и връзката между двете мнения.