Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582727 пъти)

Mishe92

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2565 -: Януари 16, 2019, 08:36:46 pm »
Има такава вероятност със сол.к4 в близнаци и Юпитер в 4 нат.
Благодаря ти... Аз от няколко часа насам си разгадавам отново картата, уча се, чета, но е крайно недостатъчно спрямо вашите компетенции.
Благодаря 🙏💕

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 218
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2566 -: Януари 17, 2019, 08:58:20 am »
Стелиум в първи дом , обикновено дава голяма личностна изява

При много планети в 1ви дом,личността просто става проводник на много енергии и далече не е самата себе си.
Не случайно това е дома на ролите,какво правим в света,какви маски ни се слагат,така че последно едва ли ще може да се самоотрази този,който има стелиум в 1ви дом чисто себе си.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2567 -: Януари 17, 2019, 12:11:28 pm »
Здравейте... Реших и аз да се престраша най - после да си пусна солара тук... Чета ви от много време и ми е интересна астрологията, но все се притеснявам да изказвам гласно това което съм по научила и виждам.. Качвам солара си по две причини - притеснявам се от здравословни проблеми ( понеже си ги трупам с годините, а не съм възрастна, даже въобще)  и втората е че с некомпетентното си око забелязах бременност през тази година. Солара е пуснат от 1.01.2019 година. Ще ми е интересно да чуя Вашето мнение и за моя Солар, понеже с интерес ви чета изчерпателните коментари, мнения и съвети.  Благодаря и весело посрещане на Новата година  :58:
Соларът си го пускай когато искаш, но ще започне на 15 юли 2019г, дотогава си живей текущия солар, започнал на/около 15 юли 2018г. и не мисли следващия, особено ако не си сигурна на кое населено място ще бъдеш когато ще започне, за да му се построи карта.
По тази карта бременност няма, но ще си активна по отношение на работата, със сигурност ще имаш пътуване, вероятно зад граница, за теб или член на семейството, ще имаш подкрепа от жена за реализиране на поставени цели, особено такива, свързани с дом и населено място.

Kafffi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2568 -: Януари 22, 2019, 12:20:07 pm »
Здравейте! От скоро се увлякох по астрологията, в търсене на отговори...И така..направих си соларна карта за 2019/2020, търсейки индикации за втора бременност /инвитро/, но взех, че попаднах на доста тежък според мен солар. Виждам само гадни неща- раздели, разочарования и все в тоя дух.
 Та ето го и него! Вие какво мислите?
 
« Последна редакция: Януари 22, 2019, 12:44:48 pm от Kafffi »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2569 -: Януари 23, 2019, 03:18:42 pm »
Здравейте! От скоро се увлякох по астрологията, в търсене на отговори...И така..направих си соларна карта за 2019/2020, търсейки индикации за втора бременност /инвитро/, но взех, че попаднах на доста тежък според мен солар. Виждам само гадни неща- раздели, разочарования и все в тоя дух.
 Та ето го и него! Вие какво мислите?
Kafffi,къде видя разделе,разочарования?Сподели ако искаш.Представена си от Венера съвпад Уран,в твой 12 дом соларен,което си е точно инвитро процедури,болничен престой,тайни приятелства ,или комуникации през интернет,пътувания може извън страната.......Слънце съвпад Меркурий на сол.Ац. Управляват 4,5 2  сол.домове.Силен 8 ми дом имаш в солара,тронов Юпитер съвпад Луна.Дано е сполучливо този път инвитрото и да се похвалиш.В натала к5 е бблизнаци,което предполага повече от две деца,Луна съвпад Марс ,интервенции.Венера ,Луна не са в плодовити знаци,та е по-проблемно.Успех!

Kafffi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2570 -: Януари 23, 2019, 05:39:23 pm »
Лелее! Златни ти пръсти!
А за разделите- както казах от скоро съм се разчела на тема астрология иии тоя Плутон на асц ми направи много силно впечатление. Пък и сега си ме мъчи...Отделно хвърлих едно око в картата на мъжо...

Ясно е, че имам мнооого да чета, но ми стана интересно, че съм представена от венера,  кое говори за това?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2571 -: Януари 23, 2019, 07:32:00 pm »
Лелее! Златни ти пръсти!
А за разделите- както казах от скоро съм се разчела на тема астрология иии тоя Плутон на асц ми направи много силно впечатление. Пък и сега си ме мъчи...Отделно хвърлих едно око в картата на мъжо...

Ясно е, че имам мнооого да чета, но ми стана интересно, че съм представена от венера,  кое говори за това?
Ами,Плутон на Ац.(натален)и Сатурн е там.В солара Соларен Асц.в телец,управител Венера.

Mishe92

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2572 -: Февруари 07, 2019, 02:21:14 pm »
Соларът си го пускай когато искаш, но ще започне на 15 юли 2019г, дотогава си живей текущия солар, започнал на/около 15 юли 2018г. и не мисли следващия, особено ако не си сигурна на кое населено място ще бъдеш когато ще започне, за да му се построи карта.
По тази карта бременност няма, но ще си активна по отношение на работата, със сигурност ще имаш пътуване, вероятно зад граница, за теб или член на семейството, ще имаш подкрепа от жена за реализиране на поставени цели, особено такива, свързани с дом и населено място.
Като цяло не съм от хората, които си сменят често местоположението, даже въобще.. Майка ми ходи от време на време в Турция на разходка, така че най - вероятно ще е това..  А за това кога се отключва новия Солар.. Много е странно, защото в Стария няма нищо свързано с нов дом, смяна на местоживеене, а преди седмица си взех жилище и да, благодарение на баба ми и майка ми... Не знам, обърках се

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2573 -: Февруари 07, 2019, 05:36:12 pm »
Като цяло не съм от хората, които си сменят често местоположението, даже въобще.. Майка ми ходи от време на време в Турция на разходка, така че най - вероятно ще е това..  А за това кога се отключва новия Солар.. Много е странно, защото в Стария няма нищо свързано с нов дом, смяна на местоживеене, а преди седмица си взех жилище и да, благодарение на баба ми и майка ми... Не знам, обърках се
В сегашният солар к4/к10 в кои знаци са и кои натални домове.Техните управители също.Транзитен Юпитер е в 4 дом.
« Последна редакция: Февруари 07, 2019, 05:39:03 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2574 -: Февруари 08, 2019, 02:47:04 pm »
Здравейте! От скоро се увлякох по астрологията, в търсене на отговори...И така..направих си соларна карта за 2019/2020, търсейки индикации за втора бременност /инвитро/, но взех, че попаднах на доста тежък според мен солар. Виждам само гадни неща- раздели, разочарования и все в тоя дух.
 Та ето го и него! Вие какво мислите?
Мисля, че си внушаваш глупости. Соларът ти е хубав за инвитро и раждане– Луната в съвпад с Юпитер в 8д.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2575 -: Февруари 09, 2019, 12:52:29 pm »
Вече съм на 34 години :) Това е солара ми за новата година :) Дали със Слънцето в 6 ти дом , ще си оправя здравословните проблеми?

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2576 -: Февруари 09, 2019, 04:31:51 pm »
Годината е свързана с промени в обкръжението, пътуване, и активност в
парстньорсите връзки, или връзката с партньора е на преден план.
Нестабилна година, плановете ще се реализират по-бавно.

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2577 -: Февруари 09, 2019, 09:26:40 pm »
Ако на някой му се занимава ще се радвам да сподели тълкуването си и върху моя солар.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2578 -: Февруари 10, 2019, 06:19:45 am »
Вече съм на 34 години :) Това е солара ми за новата година :) Дали със Слънцето в 6 ти дом , ще си оправя здравословните проблеми?
Грег,Честит Рожден Ден!Да си жив и здрав,много щастие и успехи ти желая!
Относно солара,Слънце в 6 дом ,у 1 сол.Работа,ежедневие,неочаквани ситуации,като по водолей,здравословни проблеми са възможни.Много контакти през интернет,с групи,приятели,Меркурий у11 сол.в 7 сол.Ац. сол.попада в 3 нат.дом ,лъв.Ще пътуваш,общуваш,възможни са някакви любовни отношения,по-нестандартни в ежедневието.Спорт,забавления,кино,театър,море.........всичко по лъв и Слънце,което е в секстил с у5 ,у8 сол. домове Юпитер.Възможни са печалби.Ще разбереш нещо за приятел.Успех!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2579 -: Февруари 10, 2019, 06:24:50 am »
Много моля, ако има  някой от вас желание -  да погледне солара ми от март.т.г.
Четох ,че тригон на малефици към бенефик в солар е лош аспект .Този натоварен 5 дом на козирог- тригон към н.Юпитер в 10 е съвпад със соларен Марс. Упр.на Марс е Венера в 6 соларен.
Проф .управител тази година е Уран
.По дирекции Сатурн точен съвпад МС.Уран ще го активира съвсем скоро
.По фирдариий съм период Юпитер,подпериод - Марс, а от август започва подпериод - Слънце.
Това, с пътувания в чужбина - е ясно и планирано.Но стелиуми в 7 сол- 8 нат.и стелиума в 5 - не мога да го навържа ,та поне да погледна  малко откъм положителна страна и не ми харесва.
Сол.Луна в 12 - също.А 12 сол.в 12 натален - пише ,край на черен период,, ,  но тази Луна в 12 - пак не ми се връзва на добро.
Моля, за малко други гледни точки.
Сол.Ац и МЦ - в подвижни знаци,но пък сол .Ац- ретрограден....
Съгласна съм с Таис,относно сол.ти година.Като допълнение само,натоварен 7сол.освен партньорства,взаимоотношения,това са производни домове на нашите племеници,баби/дядовци.Събития при тях.Успех!