Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582135 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2955 -: Юни 01, 2020, 07:18:46 pm »
Качвам и аз соларната карта.. Май най - накрая щ завърша висшето си образование  ;D Въобще не ми допада 12 дом в/у 7дом ... затвори ...  :o Предварително благодаря, който ми погледне картата  :-*
не виждам картата  ::)
но 12-ти дом е завършекът на висшето, като производен 4ти от 9ти

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2956 -: Юни 01, 2020, 07:34:57 pm »
Качвам и аз соларната карта.. Май най - накрая щ завърша висшето си образование  ;D Въобще не ми допада 12 дом в/у 7дом ... затвори ...  :o Предварително благодаря, който ми погледне картата  :-*
не виждам картата  ::)
но 12-ти дом е завършекът на висшето, като производен 4ти от 9ти
Да, бях я забравила, благодаря ти.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2957 -: Юни 01, 2020, 08:48:02 pm »
Качвам и аз соларната карта.. Май най - накрая щ завърша висшето си образование  ;D Въобще не ми допада 12 дом в/у 7дом ... затвори ...  :o Предварително благодаря, който ми погледне картата  :-*

Със Соларен асцендент в 9-ти дом и Марс в 1-ви, скоро и транзити през 9-ти дом, може да пътуваш в чужбина, да запишеш висше.

Евентуално може да срещнеш партньор от чужбина.
« Последна редакция: Юни 01, 2020, 08:50:46 pm от Om »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2958 -: Юни 02, 2020, 05:59:59 am »
Качвам и аз соларната карта.. Май най - накрая щ завърша висшето си образование  ;D Въобще не ми допада 12 дом в/у 7дом ... затвори ...  :o Предварително благодаря, който ми погледне картата  :-*
Имаш акцент на Марс и Венера в тази ти сол.година.Възврати и на двете планети около рд.Марс в 1ви ,водолей е нервак и бързак,така че внимание за травми и любовни скандали.У сол асц в 9 дом водолей,не го свързвам с пътувания в чужбина,по-скоро комуникации през интернет,астрология,висшето образование,напрегнати некръвни роднински връзки.Като цяло общуването ще е приоритет,телефонно,интернет,здравосл.неразположения от прибързаност и нервност,промени в работата ,ако има такава.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2959 -: Юни 02, 2020, 01:53:32 pm »
Оm, Сафо, благодаря ви много!  :-* :-* :-* Ще докладвам след година  ;D


valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2960 -: Юни 04, 2020, 04:41:32 pm »
Здравейте, преди да поискам помощ за новият си солар давам обратна връзка за старият: Основен ремонт на двора,сериозно обвързване при синът ми, и допълнителен ангажимент в работата (колегите не бяха очаровани никак) а сега новият моля някой да се включи?

shic90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2961 -: Юни 05, 2020, 09:42:25 am »
Здравейте! Не мога да скрия,че винаги сте били много точни ,за което съм Ви безкрайно благодарна  :-*След месец приятелче има рожден ден. Ако може няколко думи за важните акценти.Благодаря предварително  <3

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2962 -: Юни 08, 2020, 10:51:27 pm »
Здравейте , утре имам рожден ден ,ако някой прояви желание да го погледне и да каже две три думи за следващана ми година ще съм безкрайно благодарна :)
Партньорства са основни през тази година,промяна във външния вид,нещо ще закупиш за дома,красива мебел,вещ.Събитие в дома на родител,при племенник/племенница.Комуникации през интернет/телефон.При дете развитие във взаимоотношенията.Активност в работата,леки здравословни неразположения са възможни.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2963 -: Юни 08, 2020, 11:06:15 pm »
Здравейте, преди да поискам помощ за новият си солар давам обратна връзка за старият: Основен ремонт на двора,сериозно обвързване при синът ми, и допълнителен ангажимент в работата (колегите не бяха очаровани никак) а сега новият моля някой да се включи?
Сол.асц в 11 нат.дом,приятелства,групи,пътуване с приятели.Парични постъпления,придобивки.Събитие при родител,като смяна на статус например.Здравословни проблеми са възможни при лели,колеги,домашни любимци.Венера у1 и 6  сол в близнаци,изгорена.Внимание при комуникации,работа с документи,пътуване.Домашен любимец може да роди.Транзитен Марс е на к10.Родител/началник може да претърпи интервенция.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2964 -: Юни 08, 2020, 11:10:05 pm »
Здравейте! Не мога да скрия,че винаги сте били много точни ,за което съм Ви безкрайно благодарна  :-*След месец приятелче има рожден ден. Ако може няколко думи за важните акценти.Благодаря предварително  <3
мъж ли е ,или жена?

shic90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2965 -: Юни 09, 2020, 07:12:17 am »
Здравейте! Не мога да скрия,че винаги сте били много точни ,за което съм Ви безкрайно благодарна  :-*След месец приятелче има рожден ден. Ако може няколко думи за важните акценти.Благодаря предварително  <3
мъж ли е ,или жена?
Мъж е.

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2966 -: Юни 09, 2020, 10:27:02 am »
Здравейте, преди да поискам помощ за новият си солар давам обратна връзка за старият: Основен ремонт на двора,сериозно обвързване при синът ми, и допълнителен ангажимент в работата (колегите не бяха очаровани никак) а сега новият моля някой да се включи?
Сол.асц в 11 нат.дом,приятелства,групи,пътуване с приятели.Парични постъпления,придобивки.Събитие при родител,като смяна на статус например.Здравословни проблеми са възможни при лели,колеги,домашни любимци.Венера у1 и 6  сол в близнаци,изгорена.Внимание при комуникации,работа с документи,пътуване.Домашен любимец може да роди.Транзитен Марс е на к10.Родител/началник може да претърпи интервенция.
Сафо, благодаря, както винаги абсолютно точно, осинових си кученце на 5.6.2020, ще докладва следващата година за останалите хубавини!

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2967 -: Юни 09, 2020, 12:38:59 pm »
Здравейте , след около 2 месеца имам рожден ден ,ако някой прояви желание да го погледне и да каже няколко думи  ще съм много благодарна :)
Знам ,че е малко рано,но съм чела ,че соларите могат да се задействат 2-3 месеца по-рано.Малко ме притеснява струпването на тежжки планети около ИЦ и този соларен АЦ почти на куспидата на 8 натален дом.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2968 -: Юни 09, 2020, 08:02:57 pm »
Здравейте! Не мога да скрия,че винаги сте били много точни ,за което съм Ви безкрайно благодарна  :-*След месец приятелче има рожден ден. Ако може няколко думи за важните акценти.Благодаря предварително  <3
Как са взаимоотношенията при него?Задедйствана е оста 1/7 от транзитен Нептун.
Той е роден с ретро Меркурий,а сол.му започва с ретро Меркурий,изгорен в 12 дом,рак.Важна година за него,в здравословно отношение ,в работата,родители.Комуникации,емоционални,пътувания,.Асц е на к11 ,възможно е тревоги около родител ,общуване с роднини,емоционални избухвания,Луната е в 5 дом,стрелец.Любовни срещи,пътувания с жени/заради жени,майка,сестра,дъщеря,ако има дете,около него събития.У1,у3 домове в 12 дом рак,ще посещава родители,поликлиники,реки,тайни разговори/срещи също.Венера в 11 дом не е добре,съвпад Луна.
Нещо в работата предстои,Юпитер квадрат Марс.Може и здравословно да е.Сатурн е на к7,срещи със сатурианци,тегави хора,директори,каменоделци,зъболекари,строители.Възможно е при дом любимец да има проблем/лечение...или кърлеж .Емоционална година му предстои.Може би ще пътува в чужбина за удоволствие.Със сигурност ще пътува.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2969 -: Юни 09, 2020, 08:06:20 pm »
Здравейте , след около 2 месеца имам рожден ден ,ако някой прояви желание да го погледне и да каже няколко думи  ще съм много благодарна :)
Знам ,че е малко рано,но съм чела ,че соларите могат да се задействат 2-3 месеца по-рано.Малко ме притеснява струпването на тежжки планети около ИЦ и този соларен АЦ почти на куспидата на 8 натален дом.
омъжена ли си,имаш ли деца?